Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20251) R3ST válasza kisJack (#20236) üzenetére


R3ST
csendes tag

Erre az ébresztő problémára van egy tuti biztos megoldás azoknak, akik nem szeretik, ha éjszaka hívják őket. (mert ugye csak kikapcsolt állapotban van ez az ébresztőóra bug) Egyszerűen ki kell választani a Repülő üzemmódot, és a telefon maradhat bekapcsolva! :D

Más: miért nem hagy beléptetve az oldal? Kipipáltam az időkorlát nélkül belépve maradok-at

(#20252) gamek!ller válasza R3ST (#20251) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Van még egyszerűbb.. Le kell halkítani... Telóról dobál ki? Lehet azért mert közben bejelentkeztél PC-n is. Vagy fordítva.

(#20253) Varszegig válasza bajusz15 (#20235) üzenetére


Varszegig
veterán

annyi ingyenes battery program van, mint égen a tenger, de mind szar. gondolom a widget sem éri meg az árát.

Vazze, ez de kellett :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#20254) Varszegig válasza Varszegig (#20253) üzenetére


Varszegig
veterán

Link helyesen

Teljesen sokkolt, ezt már csak a wcpapír számláló múlta alul :DD :DD

(#20255) leslieke válasza Varszegig (#20254) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én már letöltöttem, bármikor jól jöhet. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20256) Varszegig válasza leslieke (#20255) üzenetére


Varszegig
veterán

jaja, de kínaiul van, így akkor is ott szarunk be hongkong közepén, ha esetleg segíthetne :DD :DD

(#20257) KillArmy


KillArmy
tag

Hát besz*rok, szerdai telómat tegnap cserélték pixelhiba miatt, az újon meg máris van egy kis kék beragadt pixel, szinte középen, hogy még zavaróbb legyen... Nemtudom hogy csak én vagyok-e ilyen szerencsétlen, vagy tényleg ilyen a samsung minőség... Kicsit megrendült a bizalmam, még meggondolom hogy visszavigyem-e, de már nagyon kiábrándító a dolog...

(#20258) ABal válasza R3ST (#20251) üzenetére


ABal
őstag

Már bocsi! Én minden este kikapcsolom, aztán a beállított időpontban ébredek kereken egy hónapja minden reggel! Pontosan, gond nélkül. Semmi köze a kikapcsoláshoz.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#20259) Jadro válasza Varszegig (#20254) üzenetére


Jadro
veterán

Újabb értékes program.. :) Lesz ebből a Samsung Appsból valaha használható programok tömkelege?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#20260) Varszegig válasza KillArmy (#20257) üzenetére


Varszegig
veterán

hát itt még pixelhibája senkinek sem volt, szóval valami nagyon rossz szériát kaptál ki. Hol vetted? Koreai, vagy kínai gyártmány?

(#20261) alien_ válasza KillArmy (#20257) üzenetére


alien_
őstag

AMOLED -en gyakori, hogy beégnek a pixelek egy idő után, viszont halott pixelek nagyon nem jellemzőek! Én speciel 1-2 -vel találkoztam, pedig valószínűleg itt nem sok embernek fordult meg több Samsung a kezében, mint nekem :)

Swarm is coming.

(#20262) KillArmy


KillArmy
tag

T-mobile-nál vettem, mind2 előttem lett felbontva, szóval nem értem... Azt, hogy konkrétan honnan származik, hogy tudom megnézni? Érdekelne...
Amúgy ha már rögtön van rajta1, az jelenthet valamiféle hajlamosságot a kijelző részéről, az ilyesfajta hibákra? Mert ez az 1 mondjuk még ANNYIRA nem is zavaró, de ha előjön még pár, akkor részemről bye-bye samsung

(#20263) alien_ válasza KillArmy (#20262) üzenetére


alien_
őstag

Balszerencse, nem tendencia.

Swarm is coming.

(#20264) gamek!ller válasza KillArmy (#20262) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Akksi alatt ha jól tudom. Nekem is tés és Koreai. Szerintem neked is az lesz. :

-MADE IN CHINA BY SAMSUNG -> Kína
-MADE BY SAMSUNG -> Korea

(#20265) Varszegig válasza gamek!ller (#20264) üzenetére


Varszegig
veterán

nem. made in korea by samsung->korea
made by samsung->kína. Ez a helyes
neked mi van ott?

(#20266) KillArmy válasza gamek!ller (#20264) üzenetére


KillArmy
tag

Koreai ezek alapján :) Bár ettől perpill nem vagyok boldogabb.. :U

Szerk.: Vagy akkor mégsem? :) MADE BY SAMSUNG nekem

[ Szerkesztve ]

(#20267) gamek!ller válasza Varszegig (#20265) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Egyszer néztem meg, ha jól emlékszem akkor made by samsung.. Amúgy a visszakeresés alapján mondtam amit mondam, sorry. Amúgy nem hiszem, hogy túl sokat számítana.

Yep, tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#20268) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Igazából most kicsit meggyengültem, hogy holnap SW-t frissítek 1.2-re.. :B

(#20269) s4hu|SyD^ válasza gamek!ller (#20268) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mi,mi,mi??? Holnap jön az 1.2 vagy mi? :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#20270) gamek!ller válasza s4hu|SyD^ (#20269) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem, csak nem hivatalosan ha jól emlékszem valahogy rá lehet buherálni. Lehet nem így van, mindjárt visszaolvasok. Ha jól emlékszem láttam róla képet.

(#20271) doctorur válasza AMD_ok (#20241) üzenetére


doctorur
tag

Töröld a Kies-t, majd telepítsd újra.
Valszeg megoldja a problémád.

(#20272) gamek!ller válasza gamek!ller (#20270) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ja, fel lehet már rafináltkodni. Majd holnap valamelyikőtökre ráírok, hogy segítsen.. :D Kár, hogy nincs pontos lépésről lépésre leírt útmutató, hogy kell sw-t frissíteni.. Ha valaki nagyon ráér és ért hozzá segít?

[ Szerkesztve ]

(#20273) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Találtam hozzá leírást. Aktuális villámkérdés: Melyikre érdemes most?

(#20274) s4hu|SyD^ válasza gamek!ller (#20273) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

JI2. :D Vagy JI3, ha billbug nem zavar, de valaki mondta, hogy a KIES már fel sem ajánlja a JI3-at JI2-ről. JID vagyis az 1.2 meg, ha jól tudom még mindig csak angol illetve egyéb nyelven elérhető.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#20275) R3ST válasza KillArmy (#20257) üzenetére


R3ST
csendes tag

Én is mindig kifogom a szart, nyugi! :) (Legyen az bármilyen műszaki cikk) Ja, és 1 pixelhiba is pixelhiba, attól, hogy már egyszer cserélték, én mindenképpen visszavinném!

(#20276) gamek!ller válasza s4hu|SyD^ (#20274) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem akarok billbugot, ezért szedem a S8500XXJI2-őt. Ez ilyen lépcsős alapon megy vagy JF2-ről egyből tudom frissíteni? Sorry de full nem értek hozzá. Ha ez alapján a leírás alapján csinálom akkor elvileg jó lesz?

Ez elvileg a JI2-nek a linkje.. Valakinek csinál vele valamit?

[ Szerkesztve ]

(#20277) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Aki szereti a kirakós játékokat, annak ajánlom a Relax Puzzlet!
Szerintem iszonyat jó :)
Ja, és természetesen free!

(#20278) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Na sikerült letölteni a S8500XXJI2-t. Ehhez kell CSC fájl? Ha igen melyik? Lehet hogy Regedittel hamarabb végeznék, egyszerűbbnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#20279) s4hu|SyD^ válasza gamek!ller (#20276) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az a link az JI3, JH3 CSC-vel. JI2 nekem megvan, hozzá való CSC-vel, de a többi magyar Wave fórumon fent van a link szerintem, talán még itt is lett linkelve. CSC biztos.
Meg nem mondom neked most, hogy lépcsőzetesen kell-e telepíteni. Ha FULL akkor nem, de úgy vagy 300-400 megának kéne lennie az egésznek talán, vagy kevesebbnek. Viszont, ha csak Patch és méretileg JÓVAL kisebb, akkor lehet szépen végigzongorázni. Ennyire már én se értek hozzá, majd Karma mester segít. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#20280) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Na a kies regedit trükk sikerült, most ezt írta ki.. : [link] Nem merek rányomni hogy frissítééés xD Amúgy nem gáz, hogy T-s JF2 van rajta? Valaki írjon hamar.. :D

[ Szerkesztve ]

(#20281) gamek!ller válasza gamek!ller (#20280) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ahogy olvasom, ha rányomok hogy frissítés szépen megcsinálja, de utána behal a W'n'W ikon és csak a preconfig segít rajta..

(#20282) s4hu|SyD^ válasza gamek!ller (#20280) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Regedit trükkel nem kéne gondnak lennie, fel kell, hogy frissítse.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#20283) DonMedve válasza gamek!ller (#20280) üzenetére


DonMedve
addikt

Esetleg a w'n'w' ikon nem lesz,meg internet se.De azt hiszem azt a preconfig orvosolja.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20284) gamek!ller válasza DonMedve (#20283) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem lenne baj, ha nem a w'n'w ikon lenne, de net az kell....
A preconfig = a hard resettel?

[ Szerkesztve ]

(#20285) rizso válasza gamek!ller (#20276) üzenetére


rizso
addikt

Én T-s JF2-re először a JF1-et húztam, nem szállt el az internet ikon, csupán w n w-ból Internet lett. Ezután regedit trükkel felment a JH3, majd JI2, és végül a JI3 :) Nem egyszer volt, hogy helyreállítással sikerült csak! Egyszer a JI2-t kellett helyreállítással, aztán a JI3-nak 3x kellett rányomnom a helyreállítást...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#20286) Con Troll


Con Troll
senior tag

Meg lehet valahogy oldani, hogy az előlapi kamera képét lássuk kamera üzemmódban? Régi NOKIA telómon lehetett választani, hogy elsődleges (hátlapi) vagy másodlagos (előlapi) kamera képét mutassa-e.

(#20287) anrab


anrab
addikt

érdekes hogy nekem a multkor se ajánlotta fel a JF1-ről a frissítést JH3-ra, és most se ajánlja fel a JH3/JH1-ről...

(#20288) Varszegig válasza Con Troll (#20286) üzenetére


Varszegig
veterán

korábban volt erről szó, vannak ilyen appok az appstore-ban, mirror néven, van amelyik még képet is készít. a pletyók szerint a leendő skype is fogja használni.

(#20289) gamek!ller válasza rizso (#20285) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én most tolok egy Hard Resetet, utána egye fene rányomok, hogy frissítés. Utána szerintem kelleni fog egy Preconfig, remélem jó lesz. Ha nem, akkor diófa + kötél.

(#20290) Con Troll válasza Varszegig (#20288) üzenetére


Con Troll
senior tag

Jaja meg van az a program, nem rég töltöttem le, csak bizonyos szempontokból azért jobb lenne, ha lehetne az előlapival is fényképeket készíteni. Mert a mirror progival ezt nem lehet sajnos.

(#20291) s4hu|SyD^ válasza Con Troll (#20290) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az amúgy is elég fos képet csinálna. Szerintem lehetne rá app, de senki nem erőlteti.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#20292) magyarattila válasza Con Troll (#20290) üzenetére


magyarattila
tag

S mirrort letöltöd, kinagyitod a képet a zoom-mal, utána képernyőmentéssel lemented és máris tudsz vele fényképezni :D

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#20293) gamek!ller válasza magyarattila (#20292) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jah az sem rossz megoldás, de egyszerűbb a hátlapi kamerával lefényképezni magad.. :)
Jelentem: A kies tölti a JI2-őt..

[ Szerkesztve ]

(#20294) Varszegig válasza Con Troll (#20290) üzenetére


Varszegig
veterán

SMirror

Ebben van freeze, ahogy magyariattila is írta. Bár nekem az ilyesmi még soha nem hiányzott, de nem vagyunk egyformák:)

[ Szerkesztve ]

(#20295) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Na! Fent van a JI2, most tolok egy preconfigot mert nincs w'n'w-m.

(#20296) magyarattila válasza Varszegig (#20294) üzenetére


magyarattila
tag

én se azért tudom mert nekem kellett :) Ismerősöm kérdezte hogy el lehet e menteni a képet, aztán véletlenül jutott eszembe.

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#20297) gamek!ller válasza gamek!ller (#20295) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Megvolt a preconfig, minden zsír. Kivétel: A zoomolás lassabb lett a böngészőben, olyan kicsit döcögős..

[ Szerkesztve ]

(#20298) Varszegig válasza gamek!ller (#20297) üzenetére


Varszegig
veterán

mert bevezették ezt a kockás mókát. 1.2-ben javítva, ahogy olvastam, azt kivárjuk:)

(#20299) gamek!ller válasza Varszegig (#20298) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Igen, azóta észrevettem. Kivárom, hogy magyar legyen az 1.2. Addig talán nem őrülök bele..:) Most nézem, csak a CSC verzió JI2. Az SW JI3.. Akkor gondolom most van billbugom..?

[ Szerkesztve ]

(#20300) DonMedve válasza gamek!ller (#20299) üzenetére


DonMedve
addikt

Valószínű! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.