Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19951) anrab válasza Lotusomega (#19950) üzenetére


anrab
addikt

16 class 4-es. a neve nem jut eszembe.

na megvan: takeM

[ Szerkesztve ]

(#19952) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

valaki itt ajánlotta az empire defense-t, felraktam kipróbálni, közben leültem a tv elé, és szépen eljátszottam vele 1 órát. Ez alatt az akksija a telómnak kb 10-15%-ot merült.

(#19953) Lotusomega válasza Tomajdon (#19952) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Ugye, addiktív egy játék, hát pedig procit az nem is zabálja annyira, melegedésből lehet tudni h mennyire erőforrásigényes egy gém. Shiftnél pl izzik a teló szinte.

(#19954) anrab válasza gamek!ller (#19949) üzenetére


anrab
addikt

maradok a digi-nél. szinte ingyé! kódolatlan hd adások, folyamatos bővítés mint a badán :D

(#19955) Lotusomega válasza anrab (#19951) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Na, akkor meg elég a class4es, az valami bug lehet akkor nekem, majd megnézem. Köszi! Én is 16osat fogok venni, de akkro elég lesz a class4es

(#19956) Tomajdon válasza Lotusomega (#19953) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Nálam csak azért volt meleg, mert végig kézben tartottam. De az sem az akksi miatt. Egyszerűen nem bírtam lerakni, gondoltam csak 5-10 percig elvagyok vele... Na persze :D Szóval csak ajánlani tudom!!! Igen, shift, asphalt 5, hockey nations és társainál érezhetően melegedik a hátluja...

(#19957) gazfickó válasza ruszi_tomi (#19948) üzenetére


gazfickó
tag

beállítások--> biztonság--> és ott van a mobilkövető. Itt beteszed a zöld pöttyöt és követed az utasításokat ;)

(#19958) gamek!ller válasza Lotusomega (#19955) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem biztos hogy elég a C4, nekem is az van. 4Gb-os Kingston és nem tudok rá felvenni mert nem bírja a memkártya.

(#19959) ruszi_tomi válasza gazfickó (#19957) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget!!!!

Oneplus 8T 8/256

(#19960) anrab válasza gamek!ller (#19958) üzenetére


anrab
addikt

vidd vissza a kártyát!
leírták a többiek hogy a class 2 is elég csak ne noname legyen.

olvas el az első hsz-t.
idézet:"Milyen memóriakártyát vegyek?
A telefonba microSDHC kártya való. Ezek 3 dologban különböznek: gyártó - Kingston, Sandisk a 2 legelterjettebb; méret: 1-32 GB, jelenleg 8 vagy 16 GB-osat éri meg venni; írási sebesség: Class 2-4-6-8-10, ebből már a 2-es is elég gyors HD film felvételére, de a legtöbb embernek Class 4-ese van. A Class egyébként a garantált minimális írási sebesség, megabyte-ban."

[ Szerkesztve ]

(#19961) leslieke válasza gamek!ller (#19958) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Class2 is elég, gond nélkül vett fel több, mint 10 percig.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19962) KillArmy


KillArmy
tag

Sziasztok!
Immáron én is büszke tulajdonosa vagyok egy ilyen kis gyönyörűségnek (sajna magentás), csak 2 kérdésem lenne most.
Előszöris leszedtem 3 alkalmazást a boltból, minden oké, aztán azóta egyet sem enged, csak kiírja a lekérésnél hogy várakozás, de nem történik semmi... Elvileg van még hely a telón, de ha nem lenne, akkoris kiírná szerintem :U
A másik csak egy apróság, szóval tudna valaki egy linket adni az android kinézetű helyzetjelentő ( időjárás, óra, stb ) widgethez? Bocsi a hülye megfogalmazásért, remélem azért nagyjából érthető :)

Ja és mégvalami, ti formáztátok az akksit?

(#19963) gamek!ller válasza anrab (#19960) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Elolvastam, de a saját tapasztalataim alapján nekem nem elég.. :) Lehet a kártyával van a baj..

#19962) KillArmy: Az aksit nem formáztam. Nekem is T-s, de minden gond nélkül használom az Apps-ot.

[ Szerkesztve ]

(#19964) Varszegig válasza KillArmy (#19962) üzenetére


Varszegig
veterán

Formázni nem kell.

HTC clock widget: Katt ide

(#19965) gazfickó válasza KillArmy (#19962) üzenetére


gazfickó
tag

Mennyi szabad helyed van? Mert anno nekem is volt 300 mega szabad helyem és mégsem engedett letölteni. :(((
Az az androidkinézetű időjárás nem a Daily briefing ? Sztem arra gondolsz nem? Az a widgetekre nyomva elérhető a telódon.

én memóriát a beállítások--> telefon névjegye--> rendszerinfó-->memória menüpont alatt szoktam csekkolni ;)

ruszi_tomi: nincsmit ;)

[ Szerkesztve ]

(#19966) leslieke válasza KillArmy (#19962) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha a telefonra telepíted az alkalmazásokat, akkor hamar elfogy a hely, a 2 GB megtévesztő, ebből valójában csak 390 MB körüli a szabad felhasználású, a többi a rendszeré. Ráadásul ilyenkor duplán kell számolj helyet: telepítő fájl+telepítés.
Szabad helyet itt tudod ellenőrizni: Beállítások -> Memória

Widgeteket a http://www.mysamsungwave.hu és http://samsungwave.hu/ oldalakon találsz.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19967) KillArmy válasza Varszegig (#19964) üzenetére


KillArmy
tag

Köszi, mindjárt megnézem :)

elérhető 600 mega, azt írja abból 350 foglalt. Igazából elég vicces lenne ha egy Asphalt5től meg egy Hockey Nationstől bemaxolna a memória :) De mindjárt kipróbálom hogy mem. karira mentse le, hátha..

(#19968) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Letöltöttem ezt az ARDefender-t.. HATALMAS!! Ez nekem nagyon újdonság volt.. :DDD

(#19969) gazfickó válasza gamek!ller (#19968) üzenetére


gazfickó
tag

Mégcsak most szedted le??? :Y Én ezzel kezdtem a letöltések sorozatát. Szerintem is óriási :C :D Kiqrt jó sztem

[ Szerkesztve ]

(#19970) KillArmy


KillArmy
tag

Hát nemtudom, átállítottam hogy mem. karira mentsen, aztán bepróbáltam egy 0.04 megás játékot, de azt se szedi le, csak ott a várakozás, és az üres csík...
Valami ötlet? Bármi? :(

(#19971) anrab válasza KillArmy (#19962) üzenetére


anrab
addikt

az aksit nem lehet formázni mert feltőlt és utána nem tölt. kiírja hogy feltöltve meg sípol egyet.
hiába is hagyod rajta.
viszont eleinte kevesebbet bír és kell neki jó pár töltés és beáll.
azért írtam a karira hogy vidd vissza.

[ Szerkesztve ]

(#19972) gamek!ller válasza gazfickó (#19969) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Eddig nem nagyon töltögettem semmit az Apps-ról. Most le akartam szedni a Kroll-t, de kiírta, hogy a-a mert nincs helyem, állítsam be h memóriakártyára töltsön.. Hol lehet?:D

(#19973) Varszegig válasza gamek!ller (#19972) üzenetére


Varszegig
veterán

6 hsz-et nézz vissza:)

(#19974) leslieke válasza gamek!ller (#19972) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások -> Alkalmazások -> Telepítési beállítások

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19975) anrab válasza KillArmy (#19970) üzenetére


anrab
addikt

csinálj egy illesztő program vissza állítása a kies-ben.
gondolom arról van szó és nem a telóról.

(#19976) gamek!ller válasza Varszegig (#19973) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Igen, visszanéztem és látom hol tudom ellenőrizni mennyi memória van még. Azt eddig is tudtam.

leslieke: köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#19977) KillArmy válasza anrab (#19975) üzenetére


KillArmy
tag

Telóról van szó, sima samsung apps-et nyomom :) De azért próbálkozom a kies-el is, hátha.

(#19978) Varszegig válasza gamek!ller (#19976) üzenetére


Varszegig
veterán

bazz benéztem, bocs :W

(#19979) gamek!ller válasza Varszegig (#19978) üzenetére


gamek!ller
senior tag

nemgáz. ;)

(#19980) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Közeledünk a 20.000 hsz-hez :)

(#19981) Nefretiti


Nefretiti
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a telón hogy tudok levédeni pl egy képet, hogy csak PIN-nel lehessen megnézni? Vagy akár ugyanez egy mappára, zenére vagy akármire? Tök hasznos lenne, csak ha rányomok arra hogy védelem pl képeknél, akkor kijön a mappában levő összes kép egy szürke lakattal és akármit csinálok nem történik semmi. Tudna vki adni egy tippet, hogy tudna ez szuperálni?
Köszi előre is!

(#19982) attack11


attack11
csendes tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a "Samsung Monte S5620" vagy a "Wave" a jobb? Válaszokat előre is köszönöm :)

(#19983) Faresz29 válasza attack11 (#19982) üzenetére


Faresz29
aktív tag

A Wave sokkal jobb!!! Nem egy katagória a kettő!!! De az áruk sem:)

(#19984) attack11


attack11
csendes tag

indokokat is kérek :P :D :)) :)

(#19985) Nefretiti válasza attack11 (#19982) üzenetére


Nefretiti
csendes tag

Monte egy kaki ehhez képest :) Mondjuk én nem is tudok ennél jobb telefont, ami ilyen árban van. De ez természetesen személyfüggő. Nekem csak az az egyetlen problémám vele, hogy kevés alkalmazás van és hogy nem tudok rárakni egy rendes fifát :D

(#19986) Varszegig válasza attack11 (#19982) üzenetére


Varszegig
veterán

nálunk van mind a kettő, asszonynak monte, nekem wave. Nem rossz a monte, de azért a wave-et nem adnám érte. :)

(#19987) gamek!ller válasza attack11 (#19984) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A sormintát offoljuk, a kérdés pedig durva.. Csak utána kell nézni.. Nem egy kategória a két telefon.

(#19988) attack11 válasza Faresz29 (#19983) üzenetére


attack11
csendes tag

azt tudom, de úgy értem hogy a saját árához képest melyik éri meg jobban.. :) :) :)

(#19989) gamek!ller válasza attack11 (#19988) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Pénztárca függő, de szvsz wave..

(#19990) JMC válasza attack11 (#19988) üzenetére


JMC
tag

Akkor úgy kérdezd, ahogy szeretnéd, hogy értsük ;)

Meglehetősen nehéz összehasonlítani egyébként a két telefont. Mintha egy Transitot hasonlítanál egy Mondeohoz. Mindkettő másra való, bár A-ból B-be mindkettővel el lehet jutni (remélem érthető az analógia).

(#19991) marsi13 válasza gamek!ller (#19968) üzenetére


marsi13
csendes tag

Szia! Leírnád röviden a játék lényegét (én is csak most szedtem le, de nem sikerült kimatekoznom, hogy hogyan kell játszani)! Előre is köszi!

(#19992) mesa23 válasza marsi13 (#19991) üzenetére


mesa23
aktív tag

Olvasd el ezt:[link]

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#19993) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Kivi lennék milyen lenne a Bada OS skinje a touch wiz 3.0 nélkül?
Kell ez nekünk?
Valahogy nem lehetne tőle megszabadulni?

[ Szerkesztve ]

(#19996) attack11


attack11
csendes tag

És árban mennyi a wave? :)

(#19997) csabám válasza SlyChocolate (#19993) üzenetére


csabám
addikt

Én is kíváncsi vagyok rá, bár nem hiszem, hogy valaha is megfogjuk tudni:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#19998) Karma válasza SlyChocolate (#19993) üzenetére


Karma
félisten

Bizarr kerdes. Csakmert olyan nincs, hogy bada TouchWiz nelkul, hiszen a bada (OSP) csak egy wrapper a TouchWiz (SHP) folott, nincs sajat UI-ja. Csak az SHP vezerloelemek szetbarmolt, lebutitott valtozatai, amikkel az Appsrol letoltott alkalmazasokban talalkozhatsz.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.