Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19801) leslieke válasza pezolka (#19799) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A térképeket letöltötted?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19802) István100 válasza leslieke (#19801) üzenetére


István100
tag

Honnan tudnék térképeket letölteni? Tudsz küldeni linkeket? Köszi!!!

(#19803) s4hu|SyD^ válasza István100 (#19802) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

google.com -> route66

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#19804) Varszegig válasza István100 (#19802) üzenetére


Varszegig
veterán

olvasd el az 1. hszt-t, ott a link, részletes leírással.

(#19805) pezolka válasza leslieke (#19801) üzenetére


pezolka
csendes tag

Van letöltve térkép . Működik is a navigáció a: jelenlegi helyzet, kulcsszó , kedvencek , előzmények , érdekes pontok , térkép lehetőséget választva . De ha címet írok be , nem talál semmit .Például indulásként megadom a jelenlegi helyzetem , érkezésként(cím) a kedvencekbe elmentett otthoni címemet , simán működik . Ha a cím keresőbe beírok egy címet, nem talál semmit .

(#19806) leslieke válasza István100 (#19802) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt olvasd el: [link]

(#19805) pezolka: érdekes jelenség. bármilyen címmel próbálkozol, akkor is ez van?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19807) Varszegig válasza farkascsaba (#19795) üzenetére


Varszegig
veterán

az akksigondra, meg a netgondra nem tudok mit mondani, talán a t-s tulajok, a gps-hez meg láthatod a mai jótanácsokat:) memkártyát vegyél gyorsan.

kani01: én nem vennék kínából, de te tudod.

leslieke: shortcutolsz?:) Fogadjunk ez a hsz le van neked mentve :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#19808) leslieke válasza Varszegig (#19807) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kellene, de mégis mindig újra begépelem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19809) Polllen válasza Varszegig (#19788) üzenetére


Polllen
nagyúr

Karmaval értek egyet, nem igazán érezhető a készülékek árában az ovi maps ingyenessége. ;]
Mert ugye minden nokia smart phone-ra elérhető és nem kérnek érte pénzt...

Csak saját vélemény:
Az pedig nem kérdés, hogy semmi sincs ingyen, csak nem mindegy, hogy kinek kell fizetnie és mennyit. A nokia ügyesen csinálta és nem pofátlanul nyomja le a felhasználók torkán. Szimplán azt mondja, hogy itt van, lehet használni - ha kell. Ettől nem lett kimutathatóan drágább egyik nokia telefon sem. Az pedig szerintem irreleváns, hogy csak a smart phone-k árába esetleg minden nokia telefon árába vagy esetleg egyik árába sincs beleépítve az ovi maps költségfedezete, mert nem szignifikáns. Lehet, hogy egyéb bevételekből fedezik a navijuk költségeit (esetleg a profitjuk forgatják vissza), de ez már simán lehet üzleti titok kategória, ergo soha sem fogjuk megtudni.

Szóval lehet rajta lovagolni, hogy de már pedig be van építve és szemetek, csak ebből a user semmit sem vesz észre...max annyit, hogy van egy navi, amit használat a nokia-ján minden extra költség nélkül.

Nagyon off, de az okfejtés kicsit hasonlít ahhoz, mintha a trét kezdenénk el szapulni, hogy háhá ingyen hirdeti a navigon-t iphone-ra, de tuti be van építve a tarifacsomagba az ára...(pedig ugye a tarifa csomag ára nem változott... :U ) Nokia-éknál legalább a profit egy részét biztosan visszaforgatják fejlesztésre és sok felhasználónak jobb lehet...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19810) Polllen válasza Varszegig (#19788) üzenetére


Polllen
nagyúr

Opera rulezZz...szépet duplázott... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19811) farkascsaba válasza Varszegig (#19807) üzenetére


farkascsaba
csendes tag

köszi :R , mégegy dolog:
wifin keszteltül a you thube tök rendbe van viszont a videa, indafilm videokat nem tudom elindítani, kell ezekhez valami külön lejátszó program (amiket próbáltam is, de nem jött be) vagy valami már a gond? :(

[ Szerkesztve ]

(#19812) ABal válasza pezolka (#19805) üzenetére


ABal
őstag

Nálam is szóról-szóra ez van. A kedvencekbe mentést még nem próbáltam, de azon kívül, hogy mutatja hol állok, és követi a mozgásomat, nem hajlandó címre navigálni.

A Magyarország térképet letöltöttem. Azt hittem ennyi lesz és elindul a próbaidőszakom, de erre sem figyelmeztetett eddig.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#19813) TomWexX válasza farkascsaba (#19811) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem tudod/juk lejátszani, mert még nincs teljes flash támogatás! Coming soon!

ABal, pezolka: Azt próbáld ki, ha beírtad a címet elvileg megjelenik egy listában, majd tartsd az ujjad a címen, akkor előugrik egy buborék és abban lesz benne hogy navigálás célhelye! Arra tapi és már indul is! A 30 napos licencet meg a licenc aktiválásnál ha rányomsz, elkezdi számolni a napokat!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19814) pezolka válasza leslieke (#19806) üzenetére


pezolka
csendes tag

Mindegy mit írok be , nem talál semmit . A próba verzió jól működött . Pár napja vettem meg az "örökélet licenszet" , azóta van ez a hiba .

(#19815) Karma válasza pezolka (#19814) üzenetére


Karma
félisten

Nekem ezt licencvásárlás nélkül is tudta anno.
Sajnos fogalmam sincs, miért vagy hogyan.

“All nothings are not equal.”

(#19816) Varszegig válasza Polllen (#19809) üzenetére


Varszegig
veterán

marhára nem értek egyet. ha megnézed az n8 technikai paramétereit (kijelző, proc) akkor ott vastagon be van hozva a navi ára, ha ezeket nézem nagyon nem indokolt a 150e-s ár. És hasonlóan gondolom a többi nokiáról is.

(#19817) ABal válasza TomWexX (#19813) üzenetére


ABal
őstag

Felcsillantottad a reményt. De ma már nem derül ki. Majd beszámolok. Köszi!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#19818) pezolka válasza TomWexX (#19813) üzenetére


pezolka
csendes tag

Ha beírom a címet és rákattintok a keresés gombra , egy üres képernyőt ad be .
Csináltam róla képet , de sajnos nem tudom elküldeni . A gépem nem hajlandó sem képet sem hangulatjelet hozzárakni a hsz-hez .

(#19819) AS


AS
félisten

Sok kép a Wave2 röl:
link


Galaxy S mellett már látszik hogy nem kis készülék.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19820) peterk válasza Polllen (#19809) üzenetére


peterk
senior tag

Egy dolog biztos: A Wave árába biztosan nincs beépítve a navi szoftver ára. ;) Még ha külön meg is veszed hozzá a full örök eu térképet, akkor sem fizettél annyit, amennyit egy ilyen hardverért fizetni szokás manapság. ;)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#19821) Polllen válasza peterk (#19820) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igen, de ettől a nokia/más gyártók még nem lesz/nek szemetebb/ek... ;)


Varszegig

Ovi maps nélkül is ennyi lenne... :U A nyitó árak mindig magasak...(Lásd pl. samsung 5...az is borzasztóan drágán nyitott, pedig semmi sem indokolja...lehet beleépítették az android miatti perköltségeket is előre... ;] )

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19822) study


study
tag

Elmúlt az internetem wifi-n keresztül.A beállítások ezek.A proxicimnél "0"-nak kel lenni?

(#19823) TomWexX válasza pezolka (#19818) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen közben visszaolvastam és rájöttem hogy neked más gondod van!
Mindig üres kép jön be ilyenkor, vagy csak bizonyos eseteknél nem talál címet a térképen?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19824) Karma válasza study (#19822) üzenetére


Karma
félisten

Uresnek kene lennie szerintem.

“All nothings are not equal.”

(#19825) Varszegig válasza Karma (#19824) üzenetére


Varszegig
veterán

nekem 0.0.0.0:0 van

(#19826) study válasza Karma (#19824) üzenetére


study
tag

Ha kitörlöm akkor sem kapcsolódik.Azt írja DNS hiba.

(#19827) sittes79 válasza study (#19826) üzenetére


sittes79
addikt

nekem is DNS hibát ír ha elindítom a böngészőt és nincs beállítva kezdő lap, hanem az about:blank van, de ha beállítom kezdőnek pl. google-t akkor már oké minden, nem írja
ki a dns hibát és megy minden.

(#19828) study válasza sittes79 (#19827) üzenetére


study
tag

Bármilyen címet írok be,DNS hiba.

(#19829) ruszi_tomi válasza AS (#19819) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Szép lesz a Wave2 is.................. :)) :)) :)) :)) :))

Oneplus 8T 8/256

(#19830) Varszegig válasza study (#19828) üzenetére


Varszegig
veterán

nyomj egy elfelejt-et, és párosíts újra.

(#19831) study válasza Varszegig (#19830) üzenetére


study
tag

Ez volt a jó ötlet.Néha az egyszerűre nem gondol az ember,de mindig OK-t mutatott.MŰKÖDIK.KÖSZ.

(#19832) haxxika


haxxika
senior tag

Sziasztok. Felraktam a mobilra a palringo-t, az msn megy viszont a facebook chat nem jön be :( Van rá vmi külön mód hogy be tudjon jelentkezni vagyis nem a rendes felhasználó/jelszó páros kell?

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#19833) lasarus1988


lasarus1988
tag

Ha jól látom az OSX-et felhasználok örülhetnek! A Samsung honlapjáról mai dátummal letölthető a KIES Mac-es változata.

[ Szerkesztve ]

(#19834) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Sziasztok, nemrégiben beruháztam én is egy ilyen hullámos készülékbe.........
Minden nap olvasom a fórumot, próbálom elsajátítani a készülék kezelését, nagyon tetszik eddig a telefon, semmi gond nem volt vele!!
Minap telepítettem egy "Parlingo" nevű java-s alkalmazást, elvileg msn-ezni lehet vele!!
Amint telepítettem, láttam hogy virtuális billentyűzettel jön be a progi, kiléptem, hogy kikapcsoljam a "játékok egyéb" menüpont alatt a virtuális billentyűzetet, de meglepődve tapasztaltam, hogy nem oda települt a Parlingo!!
Nagy keresgélés után találtam meg, hogy a Parlingo az "IM" menüpont alá települt.
Nem tudom mi volt előtte az IM, de Parlingo lett belőle.
Már belátom nagy hülyeség volt telepíteni, mert már zavar, nem is használom.És valahogy el akarnám távolítani, de nem tudtam egyenlőre.
Hát remélem érthető módon írtam le a problémámat.
Pls. HELP :D :O :O :O :O :O :O :O

Oneplus 8T 8/256

(#19835) Csabi42


Csabi42
tag

Sziasztok. olyan kérdésem lenne, hogy a Youtube kliens nálatok működik e csomag kapcsolattal? Nálam tegnap óta csak wifi-vel hajlandó működni. :F Telenoros előfizum van. Ki tudná próbálni közületek valaki? Köszi.

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#19836) mixi10 válasza Csabi42 (#19835) üzenetére


mixi10
tag

Nálam is csak wifi-vel megy. T-s

[ Szerkesztve ]

(#19837) mixi10 válasza ruszi_tomi (#19834) üzenetére


mixi10
tag

Már nem emlékszem pontosan, de lehet, hogy menü-saját fiók

(#19838) Varszegig válasza ruszi_tomi (#19834) üzenetére


Varszegig
veterán

az im előtte is az volt. (Palringo, nem parlingo:) )
olvasd el az 1. hszt, ott minden le van írva ezzel kapcslatban.

(#19839) Csabi42 válasza mixi10 (#19836) üzenetére


Csabi42
tag

Valami beállítási dolog miatt nem megy, tuti. Csak rá kéne jönni, hogy mit kell beállítani... :( :F

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#19840) Fogash válasza mixi10 (#19836) üzenetére


Fogash
tag

nekem szokott menni 3G ill. 3G+ kapcsolat esetén. ha nincs 3G, akkó nemmegy. :) Tés a cucc.

(#19841) TomWexX válasza Csabi42 (#19839) üzenetére


TomWexX
addikt

Beállítások - Alkalmazások - Médiatár - Streaming beállítások
Azon belül kell átállítani valamelyikre, most nem jut eszembe melyik a jó! Próbáld végig!

Ez mixi10-nek is szól!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19842) Csabi42 válasza TomWexX (#19841) üzenetére


Csabi42
tag

Köszi szépen TomWexX .:) A Streaming beállítás mobilvideón volt. Telenor datára kellett állítanom.

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#19843) haxxika


haxxika
senior tag

Na most ez mi volt....

Belépek a palringoba, irnám be a nevemet msnhez, erre újraindul a mobil. Tipp?

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#19844) ABal válasza haxxika (#19843) üzenetére


ABal
őstag

Előfordul...

Nekem a múltkor egy ütemezett sms produkálta ezt az eredményt. Próbaképpen öt perccel későbbre állítottam, csak hogy lássam mi lesz. Gond nélkül elküldte. Mint tudjuk, a Wavenek lelke van.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#19845) s4hu|SyD^ válasza ABal (#19844) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Így van, nálam például akkor indult újra mikor a fényképezőgépnél akartam állítani valamit. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#19846) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Ha a Kies kiírja hogy új firmware elérhető, érdemes telepíteni? 1.0.2.0 van nekem asszem........ Biztos volt már erről szó, de nem tudom átrágni mind a 12K hsz-t.......

Oneplus 8T 8/256

(#19847) R3ST válasza Karma (#19645) üzenetére


R3ST
csendes tag

Annyit tudok a telefonról, hogy S8500M ami egy kanadai változat. Lehet, hogy ezért nem ismeri fel a 3G-t?

Találtam egy ilyen fórum hozzászólást: The S8500M form canada will lose the 3g bands 850/1900Mhz but will still work on GSM bands 900/1800/1900/850 ...

if you can flash it and try to see if after flash it converts to 900/2100mhz 3g then please let us know... the only way to try those euro/asia/africa bands is if you're in a country that has a network that uses those frequencies!

Szerintetek lehet ezen valahogy segíteni? Jelenleg ez van rajta: SW ver: s8500XXJH3, CSC ver: S8500OXDJH1 Előre is köszönöm a segítséget!

(#19848) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Üdv. Felbuzdulva a Route66 témán, kérdeztem is egyet a megfelelő 66.com-os topikban!

(#19849) TomWexX válasza bokrosolajos (#19848) üzenetére


TomWexX
addikt

Írtam is rá választ/kérdést, viszont nem jó a linked!
Itt van rendesen a: [link]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19850) leslieke válasza ruszi_tomi (#19846) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

JI3/JI2 a legújabb. Szerintem teljesen rendben van ez a verzió, bár van benne billbug, ez elég ritkán jön elő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.