Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20351) gamek!ller válasza Karma (#20349) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ok, bocsi. Tegnap kérdeztem, hogy a preconfig tulajdonképpen micsoda, de nem válaszolt rá senki.

(#20352) victorio79 válasza Varszegig (#20347) üzenetére


victorio79
tag

Hát igen, de ha házon belül talál holdat az azért valamit elmond a vevő érzékenységéről. Lehet csak a jó kis hátlap antennának köszönhető, de nekem 4 emeletes vasbeton második emeletén is elég szépen jön. Általában 3-4, de van hogy 6-8 hold is összejön. És nem csak az ablakhoz közel. Tehát hardverersen tényleg jó a GPS, a probléma tényleg a fw-el lehet.

Mondjuk nekem T-ssel sem volt semmi komoly probléma, de a JI3 azért tényleg gyorsabb. T-snél nekem is előfordult, hogy sokáig vacakolt a R66-ban. Van egy GPS Status nevű app (free), azt izzítottam be és rányomtam egy Start GPS-re, így gyorsan összeszedte magát. Nem tudom van-e rá logikus magyarázat, lehet csak placebo volt, de nekem bejött ez a módszer. :U
De a legjobb megoldás tényleg a frissítés :K .

A (#20340)-re van valakinek ötlete? Annyit már sikerült kiderítenem, hogy ez valami MLSync szerű dolog, ami az Exchange-en kívül tud szinkronizálni (pl.: Google-val). Csak nincs szivem törölni a jól működő exchange-t. :( [link]

"Si vis pacem, para bellum."

(#20353) Karma válasza gamek!ller (#20351) üzenetére


Karma
félisten

Ja bocs, nem olvastam vissza.

Egyszerű: a preconfig másolja be a szolgáltatói és nyelvi paramétereket a CSC partícióból valahová (ezt nem tudni), ahonnan majd a rendszer használni fogja. Tehát gyakorlatilag ezzel választasz régiót.

“All nothings are not equal.”

(#20354) gamek!ller válasza Karma (#20353) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Köszi, most már én is tudom. Most töltöm a S8500XXJF1 FULL-t, ezt multiloaderrel megpróbálom rátolni a telóra. Utána a S8500XXJI2 -t és ezt is. Ehhez milyen CSS kell? Most ugyebár nekem a JI3 van fent és ha beírom a *#1234#-et, akkor CSS Ver: S85000XDJI2..

(#20355) Karma válasza gamek!ller (#20354) üzenetére


Karma
félisten

Most mi a motiváció?
Miért tolnád fel a JF1-et, hogy utána megint a JI2-t is feltolhasd?

Egyébként az OXDJI2 CSC kell a JI2-höz, a JF1-hez meg azt hiszem OXDJEF.

“All nothings are not equal.”

(#20356) Varszegig válasza gamek!ller (#20354) üzenetére


Varszegig
veterán

ji2-höz és ji3-hoz is ji2 csc kell. de ha feltolod a ji2-t akkor én nem raknám fel a ji3-at

(#20357) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Nehéz badára programokat írni? Mert én szeretnék magamnak egy pár weboldal rss-éből összefoglalót írni. Hasonlót ahhoz ami a Napi Tájékoztató nevű programban található, hogy ott a kis widget és rajta látszanak a főbb hírek. Egy ehhez hasonlót szeretnék, csak gondolom nem túl egyszerű badára programot írni... Sőt számomra nehéz, mivel elég gyér a programozói nyelvtudásom

(#20358) gamek!ller válasza Karma (#20355) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Kies regedittel trükkel csináltam tegnap és most nem tudok letölteni a store-ból, nem pucolta ki teljesen a T-s sw-t mert van w'n'w widgetem ami nem működik és fagyasztja a telót, meg T-email is, billbugom is van bár az nem annyira érdekes.

Most JI3 van rajta. Multiloaderrel (amit már be is tallóztam) rárakom a JF1 Full-t és ha végzett akkor kiessel S8500XXJI2. Vagy ez így nem életképes? Ez alapján gondoltam hogy jó..

[ Szerkesztve ]

(#20359) Karma válasza Tomajdon (#20357) üzenetére


Karma
félisten

Mit értesz azon, hogy gyér a programozásod? Egyébként amíg helloWorldöt ír az ember, addig jó a bada, utána vért hugyozol. De ismerkedésnek tudom ajánlani a fejlesztői blogot, ha már egyszer csináltuk - még ha a helloWorldökön nem is jutottunk túl. Konkrét kérdésekkel támadhatsz engem.

game!killer: Még mindig semmi értelme. JI2 FULL kapásból és kész.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#20360) Tomajdon válasza Karma (#20359) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

akkor rá sem gondolok...

[ Szerkesztve ]

(#20361) leslieke válasza gamek!ller (#20358) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kiessel már csak a JI3-at tudod feltenni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20362) gamek!ller válasza Karma (#20359) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Honnan tudom letölteni a FULL-t meg hozzá a CSC-t? Mert ami itt van S8500XXJI2 nem hiszem hogy Full, elég kicsi a mérete.
leslieke: Ha csak a billbug lenne, nem érdekelne! :)

[ Szerkesztve ]

(#20363) leslieke válasza gamek!ller (#20362) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Billbugon kívül nem találtam hibát a JI3-ban.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20364) Karma válasza gamek!ller (#20362) üzenetére


Karma
félisten

Na ezt most meghagyom másnak, mert lehet csak az emlékeim játszottak velem, hogy van JI2 full - a samfirmware-en biztosan nincs fenn.

“All nothings are not equal.”

(#20365) gamek!ller válasza Karma (#20364) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ja, nincs fent. Na mind1 nem szenvedek, csinálom értelmetlenül.. :DDD JF1 ML - JI3 Kies módszerrel..

(#20366) TomWexX válasza Karma (#20364) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen pár hete valaki belinkelte a JI2 Full-t, de nem biztos hogy az tényleg full. Én nem néztem meg anno.

gamek!ller: Ha kész a ml, utánna kiesnél megint kell regedit trükk, de csak a CSC-t kell átírni XEH-re, mert a Kies továbbra is TMH- nak látja. De ne aggódj, ezzel már nem lesz keveredés. Nálam legalábbis nem volt, minden szép, minden jó. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20367) gamek!ller válasza TomWexX (#20366) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Okok! Köszi! Már az SHP APP-t csinálja.

(#20368) victorio79 válasza Karma (#20359) üzenetére


victorio79
tag

Én már túljutottam a Hello World-ön (Hello bada). A C++ mindig ment valamennyire, de most picit szenvedős nekem is. Mindig amikor van egy jó ötletem korlátokba ütközök. :W

Apropó! Az IRC-s alkalmazásod mikor lesz fent az apps-on?

"Si vis pacem, para bellum."

(#20369) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Fent van a JF1.. :D :D

(#20370) Karma válasza victorio79 (#20368) üzenetére


Karma
félisten

Lehet hogy soha, ahhoz még sokat kellene rajta dolgozni. Most van egy olyan projectem badára, amiből pénzt is látok - utána az AT&T (N8) fejlesztői versenye a cél, ahhoz meg nincs annyi vér a vérkeringésemben már, hogy csak úgy hobbiból ezzel szivassam magam.

Azért lesznek komponensek a mostani cuccból, amit tervezek publikálni. Hogy másoknak már ne legyen annyira fájdalmas.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#20371) gamek!ller válasza Karma (#20370) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Milyen projekt? :) Ugye MSN alkalmazást csinálsz.. :P
Na, kész vagyok! Köszönöm szépen mindenkinek!

(#20372) Karma válasza gamek!ller (#20371) üzenetére


Karma
félisten

Nem. Majd ha kész és fenn van, szólok mi az.

“All nothings are not equal.”

(#20373) DonMedve válasza gamek!ller (#20369) üzenetére


DonMedve
addikt

De a Multis JF1 már nyugodtan rátolhatod KIES-el a JI2 vagy JI3-at,bár elvileg nem ajánlja fel utóbbit.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20374) gamek!ller válasza DonMedve (#20373) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Regedit trükköt be kellett vetni. Már JI3 van rajta, minden működik. Jönnek az appok szépen, internet ikon egyből volt, minden zsír.

(#20375) Rotor82 válasza gamek!ller (#20351) üzenetére


Rotor82
aktív tag

rossz helyre ment.... :B

[ Szerkesztve ]

(#20376) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nem igaz az exchange-vel mennyit lehet szívni.. Tegnap elsőre sikerült, most állandóan azt írja, hogy a hálózat nem elérhető..

(#20377) gamek!ller válasza gamek!ller (#20376) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ha a saját fiókok alatt arra nyomok hogy Gmail, beírom az Emailt, jelszót, akkor letölti az emaileket, de nem jeleníti meg a tartalmát, csak a tárgyat..

"A hálózat nem elérhető" cuccossal lehet valamit csinálni? Miért nem az? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20378) leslieke válasza gamek!ller (#20377) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Állítsd be, hogy a Fogadási lehetőségeknél, hogy a teljes üzenetet letöltse.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20379) gamek!ller válasza leslieke (#20378) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Semmi, megvan! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#20380) Varszegig válasza gamek!ller (#20376) üzenetére


Varszegig
veterán

ha gmailről van szó, akkor olvasd el a gmail oldalán a paramétereket, mert pl. most az van ott, hogy nem kell a tartományba semmi, és nekem is úgy megy. korábban meg be kellett írni a tartományt.

(#20381) gamek!ller válasza Varszegig (#20380) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ja, Gmail.. Viszont próbáltam mind a két féle képpen.. :K

(#20382) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Jelenlegi Gmail beállítások Exchange ActiveSync-el.

Szerver URL: m.google.com
tartomány: hagyd üresen!
Email cím: Az email címed.
Felhasználónév: Magától beírja.
Jelszó: Jelszavad.
SSL használata: Pipa, kell!

Ezzel a beállítással működik.

(#20383) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Sorry, hogy 3 egymás után de nem tehetek róla, hogy nem ír most senki... :D Most vettem észre, hogy az IM ikon alatt a Palringo jön be.. :DDD Bár fiókot létrehozni nem tudok, mert azt írja hogy Hiba! A palringó szervere úgy tűnik lefagyott. Kérjük próbálja meg újra..

[ Szerkesztve ]

(#20384) Varszegig válasza gamek!ller (#20382) üzenetére


Varszegig
veterán

igen, így működik nekem is.

(#20385) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Ha ma a GPS a téma ... JF2 telót kiraktam az ablakba (Tegnap még jó idő volt, de ma nem volt kedvem a szabadba menni).
GPS status progival ott volt vagy húsz percet és talált 2-3 holdat,de nem zöldült be, nem tudta kiírni a pozíciót. Már épp ott voltam, hogy hagyom a fenébe az egészet, amikor a géppel a kezemben megbotlottam. A Wave meg ráesett az ágyamra, kijelzővel felfelé. Amint odanézek utána mit látok ? Ott figyelt öt-hat elszíneződött csík! Azóta egész gyorsan behozott mindent, minden progival.

A fene se gondolta volna, hogy nem az ablak mellett fog 'jólesni' neki :D

(#20386) gamek!ller válasza bokrosolajos (#20385) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Elképzeltem a szituációt, és megmosolyogtatott... :D

(#20387) radav


radav
csendes tag

A GPS is olyan kiszámíthatatlan mint még sok minden más a Wave-n. Egyik nap autópályán haladva az anyósülésen pillanatok alatt talált pozíciót, másnap a Duna parton sétálva kézben tartva 20 perc alatt sem. (JI3)

(#20388) leslieke válasza radav (#20387) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hülyeség, de olyan, mintha a kéz "leárnyékolná" a GPS-t.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20389) radav válasza leslieke (#20388) üzenetére


radav
csendes tag

Pedig visszagondolva a problémás esetekre azok mind kézben tartva voltak.

(#20390) leslieke válasza radav (#20389) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, hasonlókat tapasztaltam én is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20391) golyo55


golyo55
csendes tag

Hali!
A GPS nálam sem talált holdat,illetve nem volt türelmem kivárni azt séta közben,viszont kocsiban menet közben 15-20 mp alatt indul szépen.Lehet butaság,de sebességnek nem lehet hozzá köze? :B

(#20392) leslieke válasza golyo55 (#20391) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem, nincs köze a sebességnek a műholdak megtalálásához.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20393) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Hogy lehet így leejteni 40 cm-ről... (betört a kijelző)
video

(#20394) leslieke válasza Tomajdon (#20393) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerencsétlenül érkezett. Pech.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20395) Anulu79


Anulu79
addikt

Valaki nem tud valami jóféle koponyás témát a telóra? :)

[ Szerkesztve ]

(#20396) radav válasza golyo55 (#20391) üzenetére


radav
csendes tag

Más eszközökkel (mobil+ BT-s GPS vevő) nekem pont az volt a tapasztalatom (csak kocsiban próbáltam), hogy álló helyzetben sokkal gyorsabban talált jelet mint menet közben.

(#20397) csabám válasza Anulu79 (#20395) üzenetére


csabám
addikt

[link]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#20398) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Bátyám most vett egy Samsung Omnia-t, tökéletes a wave-hez az autós tartója. :D Már el is koboztam tőle.. :D Nem csak tarja, hanem tökéletes fogja, erősen. Qrva jó:D

[ Szerkesztve ]

(#20399) leslieke válasza csabám (#20397) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért ezt erős túlzás koponyás témának nevezni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20400) csabám válasza leslieke (#20399) üzenetére


csabám
addikt

Jóóó. . . benne van a nevében is, sőt a háttér is koponyás. Nem mondta, h mennyire akarja, h koponyás legyen:D:D:D:D

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.