Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19851) Karma válasza R3ST (#19847) üzenetére


Karma
félisten

Ja, így már szinte biztos, hogy ez a gond... A nap kérdése meg tényleg az, hogy rá tudjuk-e beszélni az európai sávokra...

Ki rakta rá ezt a szoftvert és hogyan?

“All nothings are not equal.”

(#19852) silvergod


silvergod
őstag

sziasztok!
Mától wave tulaj lettem én is.
Biztos lesz majd pár kérdésem.....
először is megnéztem a
SW VER S8500XXJEE
CSC VER S8500XDJED

ezek jók vagy frissítsem?
mert nekem még minden szép és jó nem vettem észre sok mindent,amit itt már sokan :)
a kies már jelez hogy van újabb de nem csináltam ilyet nem szeretném elrontani az első nap
még csak ismerkedünk.. :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#19853) Varszegig válasza R3ST (#19847) üzenetére


Varszegig
veterán

ezt itthoni boltban vetted?

silvergod: ez már nagyon régi, én frissítenék, de nem beszéllek rá:)

[ Szerkesztve ]

(#19854) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

20k-nál nyomhatnánk egy resetet? Vagy archiváljátok ezt, aki keresni akar az tudjon, de ez már tényleg sok itt. Köszi! :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#19855) pezolka válasza TomWexX (#19823) üzenetére


pezolka
csendes tag

Ha címre akarok keresni mindig az üres képernyő jön be .

(#19856) silvergod válasza Varszegig (#19853) üzenetére


silvergod
őstag

igen itthoni boltban volt véve...

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#19857) Karma válasza silvergod (#19856) üzenetére


Karma
félisten

Nem Roled kerdezte am.

“All nothings are not equal.”

(#19858) Varszegig válasza silvergod (#19856) üzenetére


Varszegig
veterán

az eleje nem neked szólt:) Tudom néha kicsit zippelt az itteni fórum, de itt nem szeretik, ha minden hszre külön válaszolunk, így kicsit unzipelni kell, amit írunk:)

(#19859) bokrosolajos válasza TomWexX (#19849) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Köszönöm a segítséget!
Olvasom, hogy nektek szól a KIES, hogy van firmware frissítés. Nekem eddig sosem szólt (JF2)

(#19860) lasarus1988 válasza bokrosolajos (#19859) üzenetére


lasarus1988
tag

T-nél vetted? Akkor azért. Ha nem akkor írd le a pontos verziót pl.:S8500XXJI2/S8500OXDJI2

R3ST:
Megtaláltam egy korábbi [hozzászólásodat] és a 3.pont tűnt fel nekem. Annyira azért nem értek a GSM hálózatokhoz, de CDMA rendszer nem csak Amerikában működik? Szerintem ez lesz a gond, de majd egy hozzáértő a fejemre koppint, ha hülyeségeket beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#19861) Varszegig válasza bokrosolajos (#19859) üzenetére


Varszegig
veterán

t-sre eddig nem jött ki frissítés. lehet sose fog.

(#19862) Karma válasza lasarus1988 (#19860) üzenetére


Karma
félisten

Ezt most elnézted, a CDMA (az elsősorban Észak-Amerikában használt, alternatív hálózati technológia) és a WCDMA (civil nevén "3G", avagy UMTS) két külön dolog.

Egyébként tényleg könnyű eltéveszteni :)
Nem is teljesen idegen a két dolog egymástól.

R3ST: Majd azért válaszolj a kérdésekre pls.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19863) lasarus1988 válasza Karma (#19862) üzenetére


lasarus1988
tag

Csak egy "W"-t tévedtem :P :B

(#19864) boszitom


boszitom
csendes tag

Hali!

Most olvasom, hogy szeptember végéig több, mint 2 millió db Wave talált gazdára.

Ez nem is rossz 1 új - Badás - készüléktől.

SGS 5 a csúcs

(#19865) benz


benz
csendes tag

Sziasztok!
Aki vett esetleg Pécsen valamilyen szilikontokot a készülékéhez annak nagyon megköszönném ha megtudná mondani hogy hol, milyen és mennyiért
üdv

(#19866) SlyChocolate válasza boszitom (#19864) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Hol olvastad?

(#19867) csabám válasza SlyChocolate (#19866) üzenetére


csabám
addikt

[link]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#19868) peterk válasza boszitom (#19864) üzenetére


peterk
senior tag

De annyira nem is jó. A Samsung 10 milliót akar(t?) belőle eladni. Valószínűleg az tett be, hogy sem az USA-ban, sem otthon, Koreában nem forgalmazza.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#19869) csabám válasza peterk (#19868) üzenetére


csabám
addikt

Az a 10 milla nem a Galaxy S - re vonatkozik véletlenül?:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#19870) SlyChocolate válasza csabám (#19867) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi.

(#19871) csabám


csabám
addikt

Véletlenül nem fordult még elő senkivel, hogy mikor hívják akkor egy olyan furcsa hang van a háttérben? Olyan recsegés féle. . . Múlt héten és ma fordult elő velem és csak az újra hívás oldotta meg!

SlyChocolate: nm

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#19872) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Arról van infótok, hogy a wave 1-ben tényleg a PowerVR SGX540 VGA chipset van-e?
Ami a szifon 4-ben vagy épp a Galaxy S-ben is van.

[ Szerkesztve ]

(#19873) Con Troll


Con Troll
senior tag

Érdekes dolog történt ma. Csendes üzemmódban volt a teló, és fülhallgatóval hallgattam zenét róla. Miközben ment a zene, felhívtak, és csörgött a mobil. Hangosan, méghozzá az alapértelmezett samus csengőhanggal, ami egyik profilomban sincs már beállítva, pláne nem a csendesben. Namost csendes üzemmódban miért ad ki hangot? Nem maceráltam a profilt, minden ugyanúgy van ahogy kijött a gyárból. Lehet, hogy a zenelejátszó zavart be? :F

[ Szerkesztve ]

(#19874) SlyChocolate válasza SlyChocolate (#19872) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Közben újra végi nyálaztam a Mobilarena-s wave 1 teszet és látom, hogy igen itt is ez az új VGA chipset van.

(#19875) AS válasza SlyChocolate (#19872) üzenetére


AS
félisten

Igen az.
De iphone4 ben PowerVR SGX535 van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19876) boszitom válasza SlyChocolate (#19866) üzenetére


boszitom
csendes tag

Itt olvastam.

http://www.mobilport.hu/hirek/20101102/sikert_sikerre_halmoz_mobiljaival_a_samsung

SGS 5 a csúcs

(#19877) SlyChocolate válasza AS (#19875) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ez a sorszámból ítélve kisebb teljesítményű VGA vezérlő?

(#19878) SlyChocolate válasza boszitom (#19876) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi Neked is.

(#19879) leslieke válasza peterk (#19868) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mindkettőnél 10 millió volt az tervezett eladási darabszám.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19880) AS válasza leslieke (#19879) üzenetére


AS
félisten

De ez nem volt hivatalos, az most már viszont az hogy Galaxy S böl 10 milliót szeretnének év végén.
Bada bol meg majd akkor lesz ennyi ha Amcsiba is kimegy, de ahhoz sok alkalmazás és social hub is kell majd ....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19881) R3ST válasza Karma (#19851) üzenetére


R3ST
csendes tag

Először is köszi, hogy válaszoltok! :)

Itt vettem Miskolcon egy használt GSM-es üzletben. Már kiderült, hogy az USÁból vagy Kanadából származik a teló, de hogy ki rakta rá a szoftvert azt nem tudom. A lényeg, hogy a szervizes srác sem nagyon tudta elővarázsolni a 3G-t. Külföldi fórumon olvastam, hogy ha erre az S8500M-re rárakják az európai szoftvert, akkor európában nem képes felcsatlakozni a 3G/HSDPA hálózatra. Ez azért elég gáz. A kérdés már csak az, hogy valahogy vissza lehet-e hozni a régi szoftvert (vagy flasht, nem értek hozzá), úgy hogy magyar maradjon a menü. (Most ott tartunk, hogy felajánlották, hogy +10ezerért hoznak teljesen új magyar Wave-et. )

(#19882) Varszegig válasza R3ST (#19881) üzenetére


Varszegig
veterán

elmennek a picsába. kicserélik szépen egy eredeti wave-re vagy rájuk küldöd a fogyasztóvédelmet, apehet, meg aki még arra jár.

(#19883) leslieke válasza Varszegig (#19882) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pontosan. Új, gyári garanciás, Európának készült Wave-t kell kérni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19884) s4hu|SyD^ válasza Varszegig (#19882) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Így van. Sokszor elég felhozni a Fogyasztóvédelem szót. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#19885) sittes79 válasza R3ST (#19881) üzenetére


sittes79
addikt

ne hogy mááá...szólj nyugodtam és megjelenek a haverokkal...többi sittessel harcba szállunk :) :(((

(#19886) Hubzsi


Hubzsi
tag

Sziasztok!

Regedit trükkel frissítettem a T függő Wave - em JI3 - ra. Utána megvolt a pre - config is. Eddig minden teljesen jól működik, elég nagy az előrelépés az eredeti T-és verzióhoz képest

Annyi probléma viszont van, hogy telefonos apps nem igazán működik, letölti egy darabig a kiválasztott alkalmazást aztán közli, hogy szüneteltetés.
Valaki tud erre megoldás? Annyira nem vészes probléma, mert legtöbbször PC - én keresztül használom az apps - ot.

Előre is köszi a választ!!

(#19887) Teaway válasza R3ST (#19881) üzenetére


Teaway
veterán

Mondd a címet...küldöm Igort és Totyát...tudják mit kell tenni

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#19888) TomWexX válasza Hubzsi (#19886) üzenetére


TomWexX
addikt

És olyankor mi van ha a Kieses apps se működik? Mert nagy valószínűséggel nem fog! :( Anno én is ugyanígy jártam!
Megoldás: Multiloaderrel XXJF1 Full, majd ismét kies regedit trükk JI3-ra! Multitól ne félj, egyszerű program! Csak a leírást kövesd és nem lesz baj!
Sok sikert!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19889) Hubzsi válasza TomWexX (#19888) üzenetére


Hubzsi
tag

Köszi a gyors választ!

A gépes megy hiba nélkül szerencsére, de lehet ettől függetlenül lehet meglépem a Multiloaderes megoldást.

(#19890) TomWexX válasza Hubzsi (#19889) üzenetére


TomWexX
addikt

Szerintem érdemes mert akkor lesz igazi független! (mármint a szoftver, a teló nem :) )Eltűnik a w'n'w widget, a T-email és lesznek játékok a játékok, egyéb könyvtárban! Most még úgy is csupasz a teló...de a döntés a tiéd!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19891) R3ST válasza Teaway (#19887) üzenetére


R3ST
csendes tag

Hehe, köszi a támogatást! :D Elvileg úgy van, hogy (mivel sajnos letelt a 3 nap) felküldhetik szervízre, az meg kb 2-4 hét. Egyébként jófejek voltak, mert mondák, hogy azonnal levásárolhatom, de mondtam hogy nekem ilyen kell. Ezt használtan vettem (de 1 év garit adtak rá) így pedig +10 ezerért egy gyári független, új magyar készüléket kapok. Szerintetek így átb*sznak? :D Ja, és hol tudom megnézni, hogy tényleg magyart adnak-e? (vagy legalább európait)

(#19892) Karma válasza R3ST (#19891) üzenetére


Karma
félisten

Mielőtt visszaadnád (nem értem tisztán, hogy most akkor hol a telefon), nézd meg a hardver szervizmenüjét (*#197328640#), vannak benne verziószámok. Azokat írd fel valahová, meg talán ide is, érdekelne, van-e valami szembeötlő az európaihoz képest.

“All nothings are not equal.”

(#19893) R3ST válasza Karma (#19892) üzenetére


R3ST
csendes tag

Még nálam van a telefon, csütörtökön megyek az újért. sw version: s8500XXJH3 HW VERSION: REV1.0 RF CAL DATE: 2010.06.20 FTA HW VERSION: REV1.3

(#19894) bokrosolajos válasza Hubzsi (#19886) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Én pont ma este izzítottam be az otthoni wifis hálózatom, és látom van frissítés a menüben látható Appson ráböktem,menjen a Magictorch, és egy ideig telt a vízszint, aztán kiírta, hogy felfüggesztve. Azóta persze az alkalmazás nem indítható.
Az enyém JF2 T-s, tehát nem gondolom, hogy a tiednek az lenne a baja. Inkább valami apps network hiba, passz

(#19895) leslieke válasza Hubzsi (#19886) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Apps szerver hiba lehet, nekem is JI3 van a telefonon és gond nélkül telepíti az alkalmazásokat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19896) nVIPER válasza Hubzsi (#19886) üzenetére


nVIPER
senior tag

Csináld azt amit TomWexX kolléga mond, nekem is ez volt a bajom, de megoldotta az alábbi segédlet!

(#19897) TomWexX válasza leslieke (#19895) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem hinném hogy szerver hiba lenne, persze előfordul néha, de nálam (és rajtam kívűl többeknél) is T-s regedit frissítés után jött elő és addig nem múlt el míg újra nem raktam az egészet multival! Ilyenkor valószínű összeakadhat valami a rendszerben, és letöltés után nem tud telepíteni!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19898) leslieke válasza TomWexX (#19897) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

OK. :R

Bár egyszer nálam is előfordult a letöltés szüneteltetése, még JEE alatt, ami független, de pár perccel később folytatta, majd telepítette. Ebből gondoltam, hogy szerverhiba lehet.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19899) SeriouS_77 válasza TomWexX (#19897) üzenetére


SeriouS_77
tag

Az én tapasztalatom is ugyan ez. :)

(#19900) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Na, ismét írtam a Samsung Magyarországnak, a fizetős appstoreal kapcsolatban, megint lerázó választ kaptam, de most kis infot csepegtettek.
Konkrétan azt írták hogy a fizetős appok kb év végére várhatóak.

Hát köszi, egyre jobban gondolkozom, h akármennyire is utálom az androidot de váltani fogok telefont, de iphone sincs kizárva, sajnálom h ezt kell mondanom, mert at elefon maga nagyon bejön, de a support az egy hányás.. :(

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.