Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19901) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

6.200 lett a telószámlám, -2.000 a mobilnet, -1.000 biztosítás.. :)

Srácok! Tegnap besz@rt a füles jobb oldala. Gépen sem szól, sehol. Sérülés nem látható rajta, egyszer csak elszállt. Ilyenkor vissza lehet vinni szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#19902) leslieke válasza Lotusomega (#19900) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha valami nagyon kell, akkor wirecard-on keresztül már most is megveheted.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19903) peterk válasza Lotusomega (#19900) üzenetére


peterk
senior tag

Érdekes egy pali vagy. :) Eddig is tudtad, hogy a fizetős appstore legkorábban év végén jön, de hogy ezt a Samsung meg is erősítette, az már kiakasztó. :DDD

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#19904) leslieke válasza gamek!ller (#19901) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha a garancia a fülesre is vonatkozik, akkor kicserélik, egyébként kuka.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19905) sede7


sede7
tag

Hoppá, goal.com!

Felteszem, megnézem, megírom majd, hogy jó-e. (Már akit érdekel...)

(#19906) Jadro válasza leslieke (#19904) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem anno egy SE fülest cseréltek simán. Egy próbát mindenképpen megér.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#19907) Torry


Torry
addikt

Megvettem a Hero of Sparta-t (most 1 euro) és szerintem szaggat. Illetve eléggé lassu olyan 10-15 fps-re tenném. Nálam lehet valami gond, mert ugye a legzsírabb gpu van wave-ben és szaggat?

(#19908) TomWexX válasza gamek!ller (#19901) üzenetére


TomWexX
addikt

Na ugye nem lett 13k! :) Amit mondtam, megmondtam!
A fülest vidd vissza, de ne a T-hez hanem egy Samu üzletbe!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19909) Lotusomega válasza peterk (#19903) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Nem tudtam, inkább reméltem hogy már őszre, ami nagyon kel lazt megvehetem wirecardon, köszi, nekem nem működött a wirecard, azóta sem aktiválták ak ártyámat, ráadásul cseszhetem ha nincs magyar ndrive, akkor külföldiről sem tudom letölteni, és aztán szenvedjen ennyit az emebr hogy fizetni tudjon a samsungnak a cucaiért, mintha ez valami kegy lenne, iphoneál miért mey minden olyan egyszerűen?

Szerk: lehet télleg lexarom már a vakut is, és elcserélem egy 3gs-re aztán jónapot..
(nevetséges hogy már lassan 3 hónapja megvan, de még mindig nincs rá se navim, se IM-em, se irodai cuccok...(még a sokak által agyonszidott symbiannal sem szívtam közel sem ennyit mint evvel..

[ Szerkesztve ]

(#19910) TomWexX válasza Lotusomega (#19909) üzenetére


TomWexX
addikt

Fú b*szd meg! Inkább add el tényleg és vegyél egy galaxy szifont! Talán az kielégít! Szinte csak egyedi hibát írtál ami nem indok semmire! Az hogy a wirecard nem megy neked az is egyedi hiba, nekem semmi hibám nincs vele! Lehet valamit elb*sztál! Ki tudja? Normális navi=Route66! Minek vársz Ndrivera? Egyrészt drágább, másrészt semmivel sem jobb mint a r66! Én most tesztelem a r66-ott, eddig nem tudok hibát írni róla! Teljesen jó ki navi ez!
Ugyhogy nem értem a lázadásodat! :(((

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19911) gamek!ller válasza leslieke (#19904) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Csak az a baj, hogy nem tudom vonatkozik e rá.. :) Na mindegy, majd megpróbálom, hétfőn beviszem. Remélem azonnal cserélik.

TomWexX: Rendben, még jó hogy van a városban 2 db is.. :) :R Amúgy néha elég lassan talál rá a műholdra még álló helyzetben is, néha meg nem kell neki 1 perc de már rajtra kész.. :U Összevetve elég jó kis progi, csak lassan lejár az 1 hónapom.

[ Szerkesztve ]

(#19912) leslieke válasza gamek!ller (#19911) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én se tudom, ezért írtam, úgy ahogy. Ügyfélszolgálatot hívd fel, megmondják.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19913) Lotusomega válasza TomWexX (#19910) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Nem kell hogy kielégítsen, csak tudja azt amire nekem kell, symbian tudta, de ronda volt. Váltottam hogy majd hű a nagy User Experience, csodás dolog az, csak épp amire használnám arra nem jó. R66-el pedig ne gyere már, semmi gond vele jah, csupán csak 50 Euro, remek, annyiért veszek komplett navigációt igo-val kiegészítőkkel, na nehogymár..Nokiánál egy fillérbe sem került, mellesleg Ndrive ahoy néztem külföldi samsung appstoreba kb 15 euro, mindjárt barátibb ár.

És akkor a többiről még nem is beszéltem amik nincsenek nekem rá progik.

Galaxy s-el meg ne gyere, nem fogok annyiért telót venni, csak mert android, és még vaku sincs benne. Lehet szépen viszatérek a symbianhoz, abban legalább minden műxött és megvolt, vagy beválalok egy 3gs-t. Majd kiderül. Szerintem egyébként az az év vége lesz inkább tavasz is mire lesz fizetős.

Szerk: Ja, és egyébként ne anyázz!! Én sem tettem! Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#19914) TomWexX válasza gamek!ller (#19911) üzenetére


TomWexX
addikt

T-s szoftverrel néha nekem is alig talált holdat, néha meg 1 perc is elég volt! De mióta JI2 van rajta, azóta (lekopogva) egyszer sem tartott 1percnél tovább mire szimatot fogott! :)

Szasza888:
1. Sehol nem anyáztam, nem tudom ezt honnan vetted!
2. Ndrive 30-40€ 1db térkép frissítés nélkül! Tehát ha úgyvesszük drágább!
3. Akkor vegyél N8-at, az lesz a neked való! (láttam hogy dícsérted a topikjában) Ja az is 140k! Tehát annyi mint egy galaxy s!
Ui.: Béke veled! ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19915) gamek!ller válasza leslieke (#19912) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A T-s ügyfélszolgálatot? Ott én nem tudom, hogy kell élő emberrel beszélni. :DDD

(#19916) gamek!ller válasza gamek!ller (#19915) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Felhívtam a T pontot ahol vettem a telót. Ott helyben megnézik és azonnal cserélik.

(#19917) leslieke válasza Lotusomega (#19913) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nokiát hagyjuk: már ki lett tárgyalva az "ingyenesség".

Ndrive: http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000180370&listYN=Y
Olvasd el a kommenteket, ez se tökéletes.

15 Euro = 1 ország, 50 Euro egész EU, na vajon melyik éri meg jobban??

(#19915) gamek!ller Samsung ügyfélszolgálatra gondoltam, de T is jó, ha onnan van a telefon.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19918) peterk válasza Lotusomega (#19913) üzenetére


peterk
senior tag

3GS-re mennyi is a navi? :D

Egyébként tényleg nem értelek. Megveszed a Wave-et amikor tudod, hogy nincsenek rá még programok, majd szentségelsz, hogy jééé tényleg nincsenek. Ha azt hitted, hogy az appstore 3-4 hónap alatt "feltelik", akkor naív voltál. Ez van, előfordul. Add el, vegyél egy 3GS-t és ne idegeskedj. ;)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#19919) gamek!ller válasza leslieke (#19917) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Okés, azért köszi! :R

(#19920) Lotusomega válasza leslieke (#19917) üzenetére


Lotusomega
senior tag

:( Akkor Ndrive is csodás lesz sajna, ezeket még nem olvastam idáig. Akkor ez elég szomorú, lehet nem amrad más mint fa alá majd egy r66 licensz :DDD

Amúgy iphoneon is ennyibe kerülnek a navi szoftverek? Árakkal ott nem vagyok képben..

(Egyébként meg kb idáig amiért legjobban megérte a teló az az Empire Defense, az letehetlen és jól megvan csinálva :DDD Várom már a full verziót..)

[ Szerkesztve ]

(#19921) Lotusomega válasza peterk (#19918) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Nemtom a progik ott mennyibe kerülnek :)

Valóban kicsit elkapott a wave hullámának a szele :DDD

De azt gondoltam h a verseny meg a seregnyi nagy hípe miatt majd csak úgy ontani fogják az appokat a cégek magukból, illetve a samu is rugalmasabb lesz a progikkal kapcsolatban, nem így történt.

De mindettől függetlenül megvárom az év végét, hogy addig mi lesz, talán addigra felpörög az üzlet, az uj bada-s telefonok hatására és jobban elterjed a platform.
Ha nem, akkor pápá wave.(leírom újra hogy mint telefon egyáltalán nincs vele bajom, abszolút bejön, külsőleg is kevés telók egyike ami tetszik, multimédiás szempontból is elég jó(leszámítva a hangszórót) kijelző stb, csak éppen azt a pluszt nem kapom így meg benne(egyenlőre) amiért a plusz pénzt kifizettem)

Szóval majd meglátjuk..(ugye a vak is ezt mondta)

(#19922) leslieke válasza Lotusomega (#19920) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sokan szavaznak az R66-ra, mint karácsonyi ajándék.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19923) anrab válasza Lotusomega (#19921) üzenetére


anrab
addikt

van benne valami plusz amiért plussz fizettünk? tőlem nem kértek plusz pénzt!
85-ért azt vettem amit itt leírtak.

(#19924) TomWexX válasza Lotusomega (#19921) üzenetére


TomWexX
addikt

AS szerint lehet hogy jövő nyár lesz mire "beéri" a többi platformot! Mindenesetre januárra reméljük hogy beindul a fizetős apps, az már dobni fog egy kicsit a kínálaton!
Visszatérve R66-ra, ugye hogy nem is vészes az az 50ajró egész eura, mindig friss térképpel legálisan! Nekem is a fa alá megy a licenc! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19925) anrab válasza leslieke (#19922) üzenetére


anrab
addikt

mivel most kezdik próbálgatni. valaki elkezdett nyavajogni az Ndrive miatt, a többi meg ment utána.
csak egyszer kell leírni valamit... tudjuk mi lesz belőle ha mindenki hozzá tesz egy picit :D

(#19926) leslieke válasza anrab (#19925) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lehetséges. Ár-érték arányban még mindig az R66 éri meg az Ndrive-al szemben.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19927) anrab válasza leslieke (#19926) üzenetére


anrab
addikt

ahogy az árakat nézem, szerintem is.
még nem volt navim de nem hiszem hogy akkora külömbség lenne közöttük a navigálásban. legfeljebb szolgáltatásban ami bármikor kiegészíthető lesz fizetség nélkül szerintem.
valószínű még ehez is lesznek frissítések mint a többi alkalmazásokhoz, és egyre jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#19928) marsi13


marsi13
csendes tag

Sziasztok! Találtam 3500 mA-s akkumulátort a Wavehez. Az akksi mérete miatt az eladó módosított akkufedelet is ad a telefonhoz:

[link]

Kitárgyaltuk már, hogy a gyári akkufedél egyben antenna is. A linkelt fotó alapján viszont az akkumulátorhoz adott fedél műanyagnak tűnik. Akkor viszont lehet, hogy mind a GPS esetén mind a térerő vonatkozásában problémák adódhatnak.

(#19929) Jadro válasza marsi13 (#19928) üzenetére


Jadro
veterán

Jó lenne látni a fedél belsejét, akkor kiderülhet.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#19930) tzolta válasza Lotusomega (#19920) üzenetére


tzolta
tag

Sziasztok, újra itt!

Nálam nagyon fontos volt a navigáció megléte. Sokat agyaltam mit vegyek. Navigációt általában csak egy év térképfrissítéssel, normálisabbat 80e HUF felett? Nem.
A telefonra ndrive? Várjak rá, országonként 30EUR-ért, csak egy éves frissítéssel? Hát nem.
Megvettem a R66-ot 50EUR élettartam navigációval. Örökös térképfrissítéssel.
Teljesen faszán működik, már több hete tesztelgetem, hibát nem találtam benne. Megvettem a 3D-s kiegészítést is hozzá, így a grafika is tök jó pl. Budapesten. Minden épületet 3D-ben mutat.[link]

U.I: nem ártott volna kicsit olvasgatni, tájékozódni mielőtt írsz. Nem is értelek, hidszen már elég régóta írsz ide.

[ Szerkesztve ]

(#19931) ferke170 válasza marsi13 (#19928) üzenetére


ferke170
tag

Ez nagyon jó dolog. Anno omniához vettünk ilyen nagyobb akkut, de a hátulja eléggé eláll. Kell még hozzá egy töltő, mert a telefon egyszerre csak egyet tud tölteni.

(#19932) Richee11


Richee11
senior tag

de jó lenne ha ez a teló karácsonykor olcsóbb lenne a T-mobile-nál :D

(#19933) Lotusomega válasza tzolta (#19930) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Meggyőztek a r66-et illetően, fa alá majd licensz fog menni, nincs nagy meglepetés csak ingyen valahogy az ember mindig jobban szeretné a cuccokat és nokia után fura erre átszokni.
3d-s kiegészítés mennyibe került pluszban hozzá? Hang hány féle magyar van?

[ Szerkesztve ]

(#19934) leslieke válasza tzolta (#19930) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt a linket beszúrtam a R66-ról írt blogom végére, forrásmegjelöléssel, ha nem gond.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19935) ferke170 válasza marsi13 (#19928) üzenetére


ferke170
tag

Lehet ez jobban megérné.
[link]

(#19936) leslieke válasza Lotusomega (#19933) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hang kettő van: férfi, női.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19937) TomWexX válasza marsi13 (#19928) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi az infót, bár szerintem ezzel az aksi fedéllel iszonyat idiotán nézne ki a wave! :D Max valami cserkész desszantosnak jönne jól az őserdöben! Én inkább veszek még egy töltőt és hurcibálom magammal mindenhova! :))
De mégegyszer köszi, hátha valakinek jól jön majd!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19938) tzolta válasza Lotusomega (#19933) üzenetére


tzolta
tag

kb 2500 HUF volt hozzá de akkor gyengébb volt a forint. 1 éves a licensz... kváncsi voltam rá ezért vettem meg meg próbaképpen , hogy tényleg működik-e a vásárlás. MO-n inkább csap BP-en működik, ill.a híres épületeket mutatja szerintem egész jó grafikával. Ha lesz rá alkalmam majd csatolok be képeket.

leslieke: semmi gond, örülök is neki

ferke170: akkor már nem jobb megoldás egy pótakksi? Nem rondítja el vele az ember a telót, a pót meg még a tárcában is elfér az egyik kártyazsebben :)

[ Szerkesztve ]

(#19939) attack11 válasza tzolta (#19938) üzenetére


attack11
csendes tag

Sziasztok!
Bocsi de most nincs időm visszaolvasgatni, ezért megkérdem:A wave mennyi lenne árban?

(#19940) tzolta válasza attack11 (#19939) üzenetére


tzolta
tag

Ezt én személy szerint passzolom, ugyanis fogalmam sincs. :)) De bizonyára kapsz rá itt is választ, vagy tudom javasolni az árukereső.hu oldalt.

Meg is néztem neked: 77.900 HUF- 119.000 HUF-ig van ára függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#19941) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Olyat tapasztalt már valaki hogy miközben 720p-ben videózik, egyszer csak megáll ak ép a hangot veszi tovább de a kép megáll aztán olyan 3-4 másodperc utána újra veszi tovább :F
Ez lehet a memóriakártya miatt, vagy inkább valami sw-es csoda?(visszanézve is kimarad 3-4 másodperc, hang viszont azalatt is van. Memkari amúgy class4es 8gigás)

(#19942) tzolta válasza Lotusomega (#19941) üzenetére


tzolta
tag

Ahogy írtad azt hittem csak pufferel mikor kimarad, de akkor a végeredményből nem maradt volna ki szerintem. A helyén mi van, csak feketeség? A hang el is csúszott a folytatásban?

(#19943) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Ha megkeresek egy címet a Route66-ban, azt, hogy tudom elmenteni a kedvencek közé?

(#19944) leslieke válasza Faresz29 (#19943) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez előzmények menüből mentheted el a címet.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19945) Faresz29 válasza leslieke (#19944) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Köszi!

Még barátkozok vele!!
De nagyon tetszik :)
Pl.: Beírtam kulcsszónak, hogy IKEA, és azonnal kihozta címmel, telefonszámmal mindennel!!

(#19946) nyesix


nyesix
senior tag

így 3 hónap használat után rájöttem, hogy ha a felold gombot hosszan nyomva tartom akkor egyből a nyitóképernyőre jutok, nem kell az ujjam végighúzni a képernyőn :B

továbbra is küzdök a xch szinkronnal, most arra jutottam, hogy a reggel 8.00 tól kezdődő szinkron azért eshet szét, mehet át kapcsolati hibába, mert sok céges telónál ez van belőve, mint szinkron kezdete, így 7.30 ra tettem. Erre ma is előjött a kapcsolódási hiba, de nem foglalkoztam vele, majd pár perc próbálkozás után helyreállt a kapcsolat :F ki érti ezt, mind1, működik, csak kicsit döcögősen

(#19947) anrab válasza Lotusomega (#19941) üzenetére


anrab
addikt

még nem vettem fel vele július óta és most kipróbáltam. leraktam a tv élé és szépen vette az anyagot. 17perc után meguntam.
nem volt gond csak a hang volt mozis :D

(#19948) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

"Mobilkövető" funkciót hol lehet bekapcsolni, vagy letölteni???
Bocsi ha hülyeséget kérdezek, meg biztos megtárgyaltátok már itt a fórumon, de egyszerűen nem találom :S
Előre is köszii!!!
Ill.. firmware frissítés esetén ugye nem törlődik minden a telóról??? vagy igen??

Oneplus 8T 8/256

(#19949) gamek!ller válasza anrab (#19947) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A TV adások rögzítéséhez ott a T-Home.. :D Megállítható és felvehető TV adások, stb... xD

(#19950) Lotusomega válasza anrab (#19947) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Na, memkarid milyen?

Amúgy a helyén az a kép volt ahol megállt a felvétel, szerintetek amúgy kell class6os vagy attól nagyobb? Vagy elég a class 4es is, mert az jobb áron van azért...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.