Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20501) galmat89 válasza Varszegig (#20497) üzenetére


galmat89
tag

Azért főnök, mert én meg nem T-Mobile-os vagyok, hanem Telenoros, fenn van a legfrissebb Kies és a telón ott figyel a Bada 1.0, a Kies viszont nem engedi a firmware frissítést, mondván, hogy ez a legfrissebb elérhető.
Neked a multiloader meg a regedites kolbászolás a hivatalos megoldás? Na ha nem, akkor meg nem hülyeség amit írtam, de ne hidd el nekem, nem én vagyok egyedül, akinek Bada 1.0-ról nem ajánl fel frissítést...

(#20502) s4hu|SyD^ válasza galmat89 (#20501) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Go szerviz. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#20503) ABal válasza galmat89 (#20501) üzenetére


ABal
őstag

Nekem sem ajánl fel frissítést, de ez nem azt jelenti, hogy nincs is, hanem sajnos azt, hogy NEKÜNK nem jelenik meg valamiért az elérhető frissítés. Én nem értek hozzá, csak gyanítom, hogy valamelyik szoftverkomponens nem egyezik az ízlésével, ezért nem fogadja el. Engem is zavar, elhiheted. Ugyanis utálok buherálni.

Lassan nálam is érik a frissítés, kénytelen leszek megtanulni a multiloadert, hogy aztán már a KIES is szeressen. :(((

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#20504) TomWexX válasza galmat89 (#20501) üzenetére


TomWexX
addikt

De ettől még hivatalos az 1.02 itthon. Az más hogy a te telefonod valamiért nem akar frissülni. Kb. 1000 emberből 3 aki ilyet tapasztalt. Valószínű a helytelen szoftver feltelepítés lehet az oka, és ezt ott csinálhatták ahol vetted a telót. Tehát ez nem mondható a bada hibájának.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20505) szebev válasza gamek!ller (#20455) üzenetére


szebev
senior tag

Gemkiller : Beírom hova akarok menni, kiírja, hogy keresés, végigfut 100%-ra és nem ír ki semmit. Ez miért van?

Erre en is kivancsi lennek! Nekemis igy csinalja! :(((

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#20506) ABal válasza szebev (#20505) üzenetére


ABal
őstag

Nálam is ez történik. Már több emberrel letárgyaltam PÜ-ben, de senkinek nem volt ötlete, hogy miért lehet. Elméletileg mindent úgy csináltam, ahogy mások.
Mindig azt mondom: lelke van. Bár kissé bosszantó időnként.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#20507) gamek!ller válasza szebev (#20505) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hát az a helyzet, hogy nekem megoldódott magától.. Már megtalálja, ha beírok valamit. (#20483): Örülök, hogy tudtam újat mutatni.. :D

[ Szerkesztve ]

(#20508) Varszegig válasza galmat89 (#20501) üzenetére


Varszegig
veterán

megint keverjük gizikét a gőzekével. Az hogy neked nem ajánlja fel a kies, nem egyenlő azzal, hogy jelenleg itthon hivatalosan csak az 1.0 elérhető. (Mert ezt írtad.) Ha nem akarsz otthon szenvedni, akkor szervizben rátolják neked.

hogy segítsek is: a te telefonod független? akkor miért érdekes, hogy telenoros? az enyém is független, és telenoros, frissít is, de ennek köze nincs a frissítéshez. Ha gsm boltban vetted, akkor ott rátoltak egy JF1-et vagy ilyesmit multival,de nem teljesen korrektül, ezért nem szereti a kies. de ezért nehogymá' ne legyen hivatalos az 1.02

[ Szerkesztve ]

(#20509) DonMedve válasza Varszegig (#20508) üzenetére


DonMedve
addikt

Sőt nemsokára az 1.2 is hivatalos lesz. ;]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20510) bokrosolajos válasza gamek!ller (#20476) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Köszi szépen, ez tényleg elég meggyőző! :R
De mit nézel rajta, csak nem a kínai tv-sorozatot ? :D

(#20511) gamek!ller válasza bokrosolajos (#20510) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Egy rém rendes családot néztem.. :D Viszont én buktam a tartót, ma reggel ráléptem és az egyik kis fül letört xDD Gondolom éjjel leesett a gépház oldaláról így tudtam, hogy ott van.. :D Hát könnyen jött, könnyen ment.. :) Nyugi a lábam is jól van, gyógyulgat..

(#20512) Jadro


Jadro
veterán

Na ma azért nem ébresztett a telefon repülő módban, mert valamiért ki akart menni a netre és felugrott egy ablak. Megkérdezte hogy deaktiválom-e a repülő üzemmódot. Persze hogy nem, mert aludtam éppen. :) No ez elég volt neki hogy az aktív ébresztéssel már ne is foglalkozzon. Hihetetlen...

Nem mellesleg, minden frissítés le van lőve 19:00 és 8:00 között. Az időjárás widgetek kézi frissítésűek. Akkor mégis mi a baja ennek a szemétnek? Leszedtem az időjárás cuccokat, kíváncsi leszek holnap reggel. Szeretek veszélyesen élni. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#20513) TomWexX válasza gamek!ller (#20511) üzenetére


TomWexX
addikt

Te az a szerencsétlen tipus vagy nem? :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20514) bokrosolajos válasza ABal (#20506) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Nekem is. Itt fel is töltöttem egy képet, hogy bár rajta van a térkép a telón, egy kulcs jelenik meg mellette. Mivel használtan vettem, gondolom lejárt a próbaidő.

(#20515) consono


consono
nagyúr

Üdv mindenkinek, új Wave tulaj vagyok (sok vacillálás után, hogy mit vegyek), megpróbálom átrágni magam ezen a "pár" bejegyzésen és majd csak utána kérdezek hülyeségeket :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#20516) Jadro válasza consono (#20515) üzenetére


Jadro
veterán

Üdv! Jó móka lesz, hajrá! Az első hozzászólásban megtalálod a fontosabb dolgokat. Ami nincs benne és az utolsó 2-3 oldalon sem találsz róla semmit, akkor kérdezz nyugodtan. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#20517) bokrosolajos válasza consono (#20515) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Üdv! Szerintem jól döntöttél. Én is sokáig gondolkoztam, Androidos vagy badás legyen-e.

Az első hsz-ben van:
"Hogy lehet bezárni egy alkalmazást?
Nyomd meg hosszan a menügombot a Task Manager előhívásához, majd a bezárandó alkalmazás felett nyomd meg a behajtani tilos táblát."

Ez igaz is, de badán ha a hívásmegszakítóval kilépsz a programból, azzal egyúttal terminálod is, nem kell külön kilőni, mint Androidon! Ezért marad mindig memória kéznél :K

Arra nem találtam sehol még választ, hogyan lehet elkerülni, hogy az idegesítő kérdéseit feltegye egy java-s alkalmazás. Hiába nyomom neki, hogy egyszer kérdezze, és hozzáférhet az adatokhoz, minden egyes programindításkor újra felteszi ezt a kérdést

(#20518) leslieke válasza consono (#20515) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól választottál. Első hozzászólást érdemes kezdetnek elolvasni meg az utolsó pár 100 bejegyzést, úgyis körbe-körbe ismétlődnek ugyanazok a témák.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20519) gamek!ller válasza bokrosolajos (#20517) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A kérdéseknél a legfelső válaszra nyomj. Nekem nem kérdezte ez után többször semmi.

(#20520) DonMedve válasza bokrosolajos (#20517) üzenetére


DonMedve
addikt

Szerintem azzal nem tudsz mit csinálni.Egyszer én is próbálgattam de nem sikerült.Elvileg van hozzá valami leírás,kipróbáltam de nem vált be.Mondjuk az nem badára volt,hanem symbianra.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20521) leslieke válasza bokrosolajos (#20517) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mert az egyszer kérdezze, az csak arra az egyszeri indításra vonatkozik. Van olyan választás is, hogy többet ne kérdezze, válaszd azt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20522) bokrosolajos válasza gamek!ller (#20519) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Az utolsó mondatban írtam, hogy hiába mondom neki csak egyszer kérdezzen...

Találtam egy ilyen megoldást:

-Setup your Wave's connection mode = USB debugging
-Go internet find Stune software and set up it (to PC)
-Connect Wave to PC by cable USB
-Run Stune, click "Auto connect"
-Click "Browser" after connection made
-Go and delete (root)/APPEX/User/Java/Games/Google Maps/appdb/setting.ini (there is ONLY one file .ini)

De sehol nincs .ini csak .bin! :o
Azt nem tudom le szabad-e törölni

(#20523) DonMedve válasza leslieke (#20521) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor is ráfog kérdezni legközelebbi indíttásnál.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20524) bokrosolajos válasza leslieke (#20521) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Olyan lehetőség nincs. Ha lenne azt választanám

Lehet, hogy csak fordítási hiba
- Engedélyezés, egyszer kérdezzen
- Engedélyezés, mindig kérdezzen
- Nem, sose kérdezzen

(#20525) leslieke válasza bokrosolajos (#20524) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, közben rájöttem én is. Ez van, ha az nem nézem meg, csak egyből válaszolok. Rosszul emlékeztem. Bocsi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20526) Karma válasza bokrosolajos (#20524) üzenetére


Karma
félisten

Az "egyszer" nem azt jelenti, hogy "soha többé", hanem "sessionönként egyszer". Ezzel szemben a "mindig kérdez" minden egyes fájl/PIM-hozzáférésnél feldobná újra meg újra a kérdést.

“All nothings are not equal.”

(#20527) nyesix válasza Jadro (#20512) üzenetére


nyesix
senior tag

az nem lehet, hogy aktiváltad az ébresztésen belül a beállítás napi tájékoztatóként részt?
Mert akkor az ébresztéssel egy időben előhozza a menüből is elérhető időjárás, árfolyamok, stb részt. Ez nem widget

(#20528) Jadro válasza nyesix (#20527) üzenetére


Jadro
veterán

Jó a tipp, de nem. :) Megnéztem, nincs pipálva, másrészt meg kíváncsiságból rögtön belőttem ébredés után egy újabb ébresztőt az ablak leokézása után és az ment szuperül.

Holnap reggel kiderül majd, mert lelőttem az időjárás widgeteket.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#20529) DonMedve


DonMedve
addikt

Srácok,nem tudom lehet én vagy béna,de nem tudom átverni a KIES-t.Hiába írom át a registrybe JI2-re,ugyanúgy látja a JI3-as firmet. :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20530) Xerix


Xerix
csendes tag

Hali!

Valaki, aki a T-mobile-nál vette a Wave-jét, írja meg nekem, hogy független telefont adtak (mint a Vodafone), vagy szolgáltató függőt.
Nagyon köszönöm előre is! :)
Xerix

(#20531) leslieke válasza Xerix (#20530) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szolgáltató függőt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20532) bokrosolajos válasza Karma (#20526) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Nem állította senki az ellenkezőjét, Mr Grétsy :N

(#20533) Karma válasza bokrosolajos (#20532) üzenetére


Karma
félisten

Nem láttam leslieke 20521-es hozzászólását, bocs.
Ki az a Grétsy?

“All nothings are not equal.”

(#20534) Bukoba válasza Xerix (#20530) üzenetére


Bukoba
tag

Szerintem a vodánál is szolgáltató függőt adnak, csak nem módosított firmware-el, hanem gyárival, így azt lehet Kiessel frissíteni gond nélkül, de attól a telefon még szolgáltató függő marad.

(#20535) leslieke válasza Bukoba (#20534) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Vodafone néha tud független telefont is adni, így vettem az SE K800i-t anno.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20536) nyesix


nyesix
senior tag

netezni akartam a laptopon, úgy hogy a telefonnal össze van kötve usb-n.
Mit csinálok rosszul?
- Telefonon kiválasztom a KIes módot
- elindítom a kiest
- elindítom az internet csatlakozó menüt, majd ez fogad:

mit és hogyan kell beállítani, hogy tudjak netezni a gépen a telefon segítségével?

(#20537) Karma válasza nyesix (#20536) üzenetére


Karma
félisten

Pl. az OK gombot próbáltad már?

Egyébként az internetmegosztás módban sokkal praktikusabb csatlakoztatni a telefont, és biztosan működik is.

“All nothings are not equal.”

(#20538) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Leírásban nem láttam konkrétan, r66 POI-kal hogy áll?

(#20539) nyesix válasza Karma (#20537) üzenetére


nyesix
senior tag

Azért ennyire nem kell basic usernek nézni a kérdezőt
nem az OK gombot nem próbáltam.... pfff
még jó hogy próbáltam, és nem történt semmi, nem tudott csatlakozni az internethez.
A hozzászólásod első részéről ennyit

A második részét köszi, kipróbáltam internetmegosztásként ott némi telepítés után ide jutottam:

ami az előzővel teljesen azonos, csak itt a legördülő mező sem hajlandó legördülni.

Valaki próbálta így használni a telefonját?
köszi

(#20540) Karma válasza nyesix (#20539) üzenetére


Karma
félisten

Én sikerrel használtam ezt a második programot, nem véletlenül mondtam.
Nem tudom mi lehet a baja. Vodkás vagy?

“All nothings are not equal.”

(#20541) gamek!ller válasza nyesix (#20539) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Miert nem wifivel csatlakozol?

(#20542) csimmasz válasza nyesix (#20536) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Ezzel nekem is volt gondom,de van egyszerubb megoldas is.
A waven allitsd at a kies modot pc internet vagy valami ilyesmire.
Kies sem kell hozza,elintezi magatol.

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#20543) leslieke válasza Lotusomega (#20538) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van POI! R66 -> Keresés (nagyító) -> Érdekes pontok

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20544) TomWexX válasza gamek!ller (#20541) üzenetére


TomWexX
addikt

Mert a mobil netet szeretné használni a pc-n, nem pedig fordítva. :P

szasza888: Igen vannak POI-k, ahogy az imént leslieke is írta, kiegészítve azzal, hogy a kulcsszavas keresés is remekül működik, pl. beírod hogy omv, és kidobja a legközelebbi omv kutakat. (gondolom más GPS-ekben is így van)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20545) Karma válasza TomWexX (#20544) üzenetére


Karma
félisten

Ez még nem zárja ki mondjuk, a Mobile AP is elég jól működik.

“All nothings are not equal.”

(#20546) TomWexX válasza Karma (#20545) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen ez igaz...ez eszembe se jutott. Én is használtam már és tényleg remekül működik, csak szénné meríti az aksit. (persze fel lehet dugni töltőre közben) Akkor gamek!ller mégse mondott hülyeséget. :B

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20547) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Most láttam ezt a terméket a médiás újságban:
[link]
Amiről ezt írják:
"Scart és USB csatlakozás, multimédia lejátszás..."
Kérdés annyi lenne ha a telót háttértár módban csatlakoztatom ehhez a cucchoz akkor ez letudná-e egy HD TV-n játszani a memókarira felmásolt filmeket?
Akár a HD-kat is, amit amúgy maga a tel nem kezelne (1080p)?

(#20548) XeeN válasza SlyChocolate (#20547) üzenetére


XeeN
senior tag

Igen.

(#20549) Wheeler87


Wheeler87
csendes tag

Akkor a T mobilosok frissíthetnek most gari vesztés nélkül vagy nem? tudom írtátok már de nem volt egyértelmű hogy most lehet e vagy nem?
Köszi :)

(#20550) Tomajdon válasza Wheeler87 (#20549) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Úgy néz ki igen!

Meg nemsokára lesz egy hivatalos t-s frissítés, ha tudnánk konkrét időpontot, jó lenne...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.