Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20701) TomWexX válasza consono (#20700) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi!
Egy képet nem tudsz hozzá bökni esetleg hogy hogy is néz ki?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20702) consono válasza TomWexX (#20701) üzenetére


consono
nagyúr

Tessék:

Fent alapból, alatta, ha ráböksz.

"In God we trust. All others must bring data"

(#20703) TomWexX válasza consono (#20702) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi!
Jó pofa ez is csak sajnos hiányzik az időjárás róla...:) Egyelőre maradok a TimeWeather 1.7.5-nél! Abból esetleg nincs véletlenül újabb verzió magyarul? Nem tudja valaki?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20704) consono válasza TomWexX (#20703) üzenetére


consono
nagyúr

:) Én a HTC clockot használom, ha kicsit több időm lesz abba is belekukkantok, gondolom ugyan ilyen egyszerű azt is magyarítani...

"In God we trust. All others must bring data"

(#20705) JMC válasza TomWexX (#20703) üzenetére


JMC
tag

De, ha jól tudom 1.7.6 a legfrissebb. Amennyire tudom annyival tud többet, hogy ha ráböksz az idő-dátum környékére előhozza a naptárt.

(#20706) Varszegig válasza JMC (#20705) üzenetére


Varszegig
veterán

igen, ez így van. azt én magyarítgattam. Már próbálkoztam egy újabb verzióval, bár csak kisebb javítás lenne a cél, azt szeretném, ha nincs elérhető net, akkor ne csúfítsa el az üzenettel az órát, hanem szépen a hattérben várjon a köv. frissítésre. Sajnos időm kevés, de igyekszem.

(#20707) Varszegig válasza consono (#20704) üzenetére


Varszegig
veterán

bocs kicsúsztam az 5 percből. Azt már nem kell magyarítani:)

(#20708) Speedy86


Speedy86
aktív tag

Lenne 1-2 butának tűnhető kérdésem.
Első, hogy vannak ezek a wingetek. Nem nagyon tudom, hogy mik ezek. Application lenne? Illetve ezek aktualizálásához internet kapcsolat kell vagy mi? Gondolok itt pl az időjárásra.

Másik kérdésem, hogy a telefont egy átlagos 1:30 órás film megnézése mennyire meríti le? Nyilván nem pontos értéket várok csak úgy kb.

Mennyire jó benne a wifi?

(#20709) csabám válasza Speedy86 (#20708) üzenetére


csabám
addikt

Widgetek és nem WINGETEK:D:D:D

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#20710) wavestorm


wavestorm
csendes tag

Sziasztok

t mobilos jf2 volt a telómon és multival raktam rá full jf1 et meg a hozzâvalo csc t ahogy le van írva itt a fórumban.Sikeresen felment,minden müködik de,a kies regedit hack az istenért nem jön össze.A jelenlegi szoftver nem frissíthetö azt irja.Preconfot csináltam XEH ra.Product kódot is atirtam BAAXEH ra.Amúgy alapban Tmh s a product még mindig.A telefont csatlakoztatom,kies indit,regedit átír és mégse lehet frissiteni.Valaki irja le pontosan mit csinaljak hogy tudjak frissiteni légyszives mert mar megorulok.Koszonom

[ Szerkesztve ]

(#20711) leslieke válasza Speedy86 (#20708) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Időjárás widgethez kell internet, ami lehet mobilnet vagy wifi. Ugyanígy pl. az RSS-nek is kell. De az alkalmazásindító widgeteknek nem kell net.

Párszor megnéztem meg, egy kb. 1:30 perces film kb. 12-15 %-ot meríti. Hang- és fényerő beállítástól is függ.

A wifi érzékenysége is jó.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20712) Speedy86 válasza csabám (#20709) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Csak Microsoft-osítottam :D

Ha már felmerült bennem mégegy kérdés felteszem azt is hátha valaki utánajárt a dolognak.
Youtube-on nézegettem pár video-t a navigációról ami benne van. Nekem őrült gagyinak tűnik ez a route66. :((

(#20713) TomWexX válasza Varszegig (#20706) üzenetére


TomWexX
addikt

Na ha ezt megtudnád csinálni, azt nagyon megköszönném! :R
Ez a nincs internetkapcsolat ablak engem is idegesít, +még ha magyar is lenne, az nagyon jó lenne. :) Nekem most az 1.7.5 van kint, amit anno te magyarítottál...asszem.

wavestorm: Ezt a leírást próbáltad? A XEZ helyett próbáld XEH-el, ha ezt a leírást követed. De elvileg a XEZ is jó csak én XEH-el csináltam és nekem működött.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20714) leslieke válasza Speedy86 (#20712) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig nem gagyi. Tény, nem ez a legjobb, de használható navigálásra. Itt már többen írták, hogy megvették az lifetime liszensz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20715) wavestorm válasza wavestorm (#20710) üzenetére


wavestorm
csendes tag

bada 1.0 1006021308LISXXJF1 Ez a verzio most amugy

(#20716) wavestorm válasza TomWexX (#20713) üzenetére


wavestorm
csendes tag

Igen XEH ra irtam át de semmi a jelenlegi szofzververzio nem frissitheto

Azt is próbáltam hogy ujrainditom a gepet meg a telot

[ Szerkesztve ]

(#20717) TomWexX válasza Speedy86 (#20712) üzenetére


TomWexX
addikt

Mégis mi az amit gagyinak látsz benne??? "Teljes" értékű navigációs program, a többi is majdhogynem így néz ki. Egy van ami engem zavart, (már megszoktam) hogy ott van az a nyíl a képernyő közepén, de ha kikapcsolod a nyílnézetet, akkor bár ott marad, de alig fog látszani. Sőt most így átgondolva, nem is baj hogy ott van. :D

wavestorm: Láma ötlet, de indítsd újra a gépet is és a telefont is. Hátha... :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20718) Speedy86 válasza TomWexX (#20717) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Élőben még nem láttam csak video-n. Arról pedig úgy jött le, hogy gagyi az utcák megjelenítése és a nagy nyíltól nem lehet semmit látni. Nyílván lehet mondani, hogy ez csak szőr szál hasogatás mert a navigációt elég hallgatni de azért néha néha jó rápillantani:)
Nem ez fog dönteni arról, hogy megvegyem e a készüléket de jelentős előnyt jelentene számomra a döntésben, ha pl tudnám, hogy várható bada-ra egy iGo.
Olvastam egy tesztet a készülékről, ahol pl 40 Eu-os ÉVES licencet írtak. Éves?!

Alapjában véve nagyon tetszik a készülék, de én 3-4 évre szoktam megvenni egy jobb fajtát így lehet túlságosan is nagy elvárásaim vannak:) Remélem nem fog elhalni ez a Bada project.

(#20719) leslieke válasza Speedy86 (#20718) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

40 Eu-os LIFETIME licence! Azaz örök élet meg 1 nap!!

Bővebben: [link]

(#20720) JMC Az összeesküvés első fele szinte biztos, azaz a kölcsönös együttműködés.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20720) JMC válasza TomWexX (#20717) üzenetére


JMC
tag

Az én példám: Igo 8 és 4.3-as képernyő után a route66 3.3-on tekinthető gagyinak. Eltekintve a méretbeli különbségtől, a grafika kidolgozatlansága eléggé szembetűnő dolog, valamint a kezelése is elég nyakatekert logikán alapul.

Igen, valóban használható, de inkább szükségmegoldásnak tekinthető véleményem szerint, mint jól bevált véglegesnek.

Ha összeesküvés-elméletet szeretnék gyártani, akkor azt mondanám, hogy azért Route66 van a Wave-en, mert kötöttek egy kölcsönösen gyümölcsöző megállapodást. A Route66 a Samsung telefonok miatt nem megy csődbe (különben az égvilágon senki nem használná), a Samun belül a Wave projekt vezetője meg kap érte némi plusz lóvét.

(#20721) marsi13 válasza Speedy86 (#20718) üzenetére


marsi13
csendes tag

Szia!

A licensz örökélet , nem pedig éves.

(#20722) marsi13 válasza Speedy86 (#20718) üzenetére


marsi13
csendes tag

Bocsi a dupláért, de nem tudom, hogyan törölhetem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#20723) Speedy86 válasza marsi13 (#20722) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Nemgond :DDD

Véleményetek szerint a Wave II megjelenésével olcsóbb lesz a wave? Érdemes megvárni azt az 1 hónapot?

(#20724) Varszegig válasza Speedy86 (#20723) üzenetére


Varszegig
veterán

lehet olcsóbb lesz, de aztán sietni kell, mert végkiárusítás lesz:)

(#20725) ABal válasza leslieke (#20681) üzenetére


ABal
őstag

Csatlakozom. Nálam is teljesen megbízhatóan ébreszt, most már ötödik hete.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#20726) TomWexX válasza JMC (#20720) üzenetére


TomWexX
addikt

Karma szerint nincsenek nagy igényeim. :D Ez tényleg igaz lehet, mert valahogy k__vára nem érdekel milyen a grafikája. Nem NFS 86-ot akarok közben játszani. :) Meg nem azt kell nézni hanem az utat, ha meg néha ránézek, akkor látok minden lényeges információt. A célnak bőven megfelel, szépen mutatja merre kell menni...és nem utolsó sorban olcsóbb mint egy igo, vagy ndrive meg sorolhatnám a többit is... ;)
A kezelése az tény hogy néhol logikátlan, de tanulható. Én már teljes mértékben megszoktam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20727) Polllen válasza Karma (#20642) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pedig érdekelne...megpróbáltam rákeresni, mert nem hiszem, hogy ne lehetne valahogy gyári T-s szoftot visszarakni a telóra... :DDD

Amúgy azon is gondolkodtam, hogy KIES-sel lehet-e helyreállítani a telefont...és esetleg átverni, hogy T-s JF2-t állítson vissza, bármi is volt rajta...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20728) István100 válasza consono (#20700) üzenetére


István100
tag

Ha a számítógépre töltöm le (a telón nics net és ahol most vagyok wifi sincs) Kiessel vagy valamivel be tudom tenni a widgettek közé?

(#20729) Polllen válasza István100 (#20728) üzenetére


Polllen
nagyúr

felmasolod a memokartyara es onnan tudod telepiteni;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20730) boszitom válasza sebaska (#20662) üzenetére


boszitom
csendes tag

Hali Sebaska!

Nekem 1 alkalommal - az egyik szirénahang alkalmazás elindításakor - elhallgatott a készülékem. Semmilyen hangot nem adott ki, itt a fórumban kaptam tippeket (Karma),
hogy mit próbáljak ki, mielőtt a szervízbe vinném.
A gép valószínűleg megíjedt a szervíz emlegetésétől, mert másnap reggelre megjött a hangja, ami azóta is rendben van.

Más írta már többször is: LELKE van a gépnek!

SGS 5 a csúcs

(#20731) István100 válasza Polllen (#20729) üzenetére


István100
tag

Köszi! Működik, Csak az baj, hogy ezis minden nap öregít.

(#20732) Tocika


Tocika
aktív tag

Sziasztok!
Ma egy új dolgot fedesztem fel a Wave-ben. Ha esetleg ezt már tudtátok akkor elnézést.
A névjegyeknél ha rátapintasz egy névre és elhúzod jobbra az újjad ,akkor egyből hívja is az illetőt.Viszont ha balra húzod el az újjad akkor meg egyből üzenetet lehet neki írni.

(#20733) leslieke válasza Tocika (#20732) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valóban nem újdonság az ittlévők többségének.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20734) ABal válasza Tocika (#20732) üzenetére


ABal
őstag

Ha a felfedezés érdeme nem is, az öröme mindenképpen a tied!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#20735) Varszegig válasza ABal (#20734) üzenetére


Varszegig
veterán

:DD :DD

(#20736) Tocika válasza ABal (#20734) üzenetére


Tocika
aktív tag

Már hónapok óta olvasom a fórumot, hozzászólni viszont igen ritkán szoktam.
Ezt ma vettem észre teljesen véletlenül. És ahogy írtad tényleg örömet okozott , mert eddig mindig be kellet lépnem egy menüvel beljebb és csak onnan indítottam hívást.

(#20737) SlyChocolate válasza Tocika (#20732) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

:D
Sőt a híváslistában is.
;)

[ Szerkesztve ]

(#20738) leslieke válasza Tocika (#20736) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A fizikai hívásgombot megnyomva is előjön az utoljára hívottak listája.. a jobbra-balra csúszka ott is működik.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20739) leslieke válasza Tocika (#20736) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bocs, ez dupla lett.

(#20740) SlyChocolate: ezt PC-ről hoztam össze.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20740) SlyChocolate válasza leslieke (#20738) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Operaminit használsz?

(#20741) Tocika válasza leslieke (#20738) üzenetére


Tocika
aktív tag

Ezekkel tisztába voltam.
Csak a jobbra-balra csúszkálással nem :D

(#20742) SlyChocolate válasza leslieke (#20739) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Mert én operaminivel jártam már így sokat.
Tipikus hibája.
Bár most nagyon leterhelt a szerver nekem is alig válaszol gondolom e-miatt lehetett.?

[ Szerkesztve ]

(#20743) leslieke válasza SlyChocolate (#20742) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tegnap éjszaka próbálkoztam Opera Minivel, de akkor el se küldte az üzenetet. Internal Server Error hibát írt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20744) TomWexX válasza SlyChocolate (#20742) üzenetére


TomWexX
addikt

Én a gyári böngészővel dupláztam egyszer, azt is úgy hogy rányomtam az OK gombra, erre nem reagált, majd mégegyszer OK és dupla lett. De ez csak egyszer fordult elő...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20745) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Nem jön be a r66 oldala, iylenkor mi van, pedig pont most akartam megvenni :F

(#20746) s4hu|SyD^ válasza Lotusomega (#20745) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Türelem? :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#20747) leslieke válasza Lotusomega (#20745) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem bejön.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20748) Lotusomega válasza leslieke (#20747) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Akkor nyomok egy resetet és meglátjuk, hátha csak az a gondja.

(#20749) Lotusomega válasza Lotusomega (#20748) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Na hát nem könnyen, és csak chrome alatt, de bejönni látszik. De döglassú, nemtudom miért

(#20750) gamek!ller válasza Lotusomega (#20745) üzenetére


gamek!ller
senior tag

CTRL+F5öt, próbáld meg. Nekem azonnal bejön.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.