Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19251) SlyChocolate válasza gamek!ller (#19249) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

De hisz ez egy főmenüpont ezért nem igazán értettem, hogy nem találod.?

(#19252) gamek!ller válasza Zolly1 (#19245) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Na, megvan, nagyon köszi.

Ha most ezt így kiszámolom, akkor 165forint/perc-re jön ki. A T honlapja azt írja, 13,600 forintnál járok. Telefon szerint 1 óra 22 perc volt eddig a kimenő hívás. Ha a 13600 forintot elosztom 82-vel, akkor 165 forint jön ki percenként. (SMS nem lényeg, 3db-ot küldtem) Ezt nem hiszem el. Csak arra tudok gondolni, hogy a t honlapja beleszámolja az internet adatforgalmat. 122Mb-nál járok. Tényleg nem tudom, de veszett idegesítő.. :D

SlyChocolate: Szégyen nem szégyen, eddig nem találtam.. Mindig a beállításoknál kerestem.
(#19248) TomWexX: Ahh, ez jól esett.. :D Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#19253) TomWexX válasza gamek!ller (#19252) üzenetére


TomWexX
addikt

HELLÓ! Az elöbb írtam hogy mért annyi a számlád! :o

Na már azt hittem nem láttad... :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19254) SlyChocolate válasza gamek!ller (#19252) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Van benne adatforgalom számláló is.
De gondolom ezt jól ismered?

(#19255) gamek!ller válasza TomWexX (#19253) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ja, csak amíg írtam meg számolgattam nem látszott. Bocsi, hogy felpörögtem kicsit, nagyon nincs kedvem ~20k-t költeni most telszámlára.
SlyChocolate: Az adatforgalom számlálót tudom hol van.

[ Szerkesztve ]

(#19256) Jadro válasza gamek!ller (#19252) üzenetére


Jadro
veterán

Ezt nem lehet így direktbe kiszámolni, mivel nem másodperc alapú a számlázás. Pl szélsőséges esetben ha van mondjuk 6db 15 mp-es hívásod az a mérő szerint ugye 1:30. Számlázásban meg 6 percet perkálsz. Nem mindegy. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#19257) gamek!ller válasza Jadro (#19256) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem tudom másodperc alapú számlázásban vagyok e, de arra mindig figyelek, hogy sose egész perc 1 másodpercnél tegyem le a telót..:D Ha megkezdem a percet, végig szoktam beszélni.. Azt hiszem 4.-én van számlazárás a trénél. 3.-án print screen a honlapra, majd ha megjön a csekk fénykép.. Berakom utána lehet legalább számolgatni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19258) Zolly1 válasza gamek!ller (#19252) üzenetére


Zolly1
csendes tag

Gondolom nem mp alapú a számlázás. Nem tudom T-nél hogy van,de félvagy 1 perc alapúnál meg nem sokat mond az hogy mennyi az összes.
10*1mp vagy 10*59mp is 10 percnek számít

nm

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact

(#19259) gamek!ller válasza Zolly1 (#19258) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Felesleges találgatni, hó végén amikor levonják a kedvezményeket (mobilnet van, stb..) meglátjuk. Azért köszönöm szépen a segítséget.

(#19260) TomWexX válasza gamek!ller (#19259) üzenetére


TomWexX
addikt

Csak a vodánál van illetve már csak volt mp alapú számlázás! (illetve most jut eszembe hogy üzleti csomagnál mindenhol van, de neked nem olyanod van) Számla zárás az adott hó utolsó napján 23:59:59:99-kor van, a weboldalra kb. 2.-ára íródik ki a fizetendő végösszeg! Tehát november másodikán délután nézd meg! Majd nyugodj meg... ;] :P

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19261) leslieke válasza TomWexX (#19260) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha már csomagok, a vodánál nem csak az üzleti, hanem a vodafone bónuszban (nem előfizethető, mert nem publikus csomag) is másodperc alapú a számlázás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19262) gamek!ller válasza TomWexX (#19260) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ez már nem segített annyit, köszi.. :D Gondolom te is T-s vagy, előfizuval, mobilnettel. Mit tippelsz mennyit kell fizetnem kb? Eco díjcsomagban vagyok. 13600-at mutat most.

[ Szerkesztve ]

(#19263) TomWexX válasza gamek!ller (#19262) üzenetére


TomWexX
addikt

Kb. 15 perc és megy egy PÜ, mert ez már nagyon nem a telóról szól! Csak most per pill nem érek rá!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19264) Con Troll


Con Troll
senior tag

Ki lehet valahogy lőni, hogy GPS-ben ne kérdezgessen percenként arról, hogy wifihez vagy 3G-hez akarok-e csatlakozni? Eléggé idegesítő, hogy minden percben az arcomba jön ez a kérdés, semmit nem lehet látni pl. navigáláskor...

(#19265) ImI87 válasza Con Troll (#19264) üzenetére


ImI87
őstag

A beállításokban a GPS -nél kapcsold ki a Speciális GPS opciót. Úgy csak a natív GPS vevő fog élni, és nem akar a netre menni segítségért!

(#19266) nyesix


nyesix
senior tag

céges xch : új felvonás JI3-as fw el:
tegnap a szinkron kezdetekor megint előjött a kapcsolódás sikertelen üzenet. :W
majd írtam magamnak egy mailt, hogy kipróbáljam küldeni tudok-e?
erre helyre állt a szinkron :F és egész nap -a push beállítások szerint - szinkronizált.
Múlt hét szombat óta van rajta JI3, hétfőn nem volt gond a szinkronnal.
további fejlemények jönnek... :(((

(#19267) István100


István100
tag

JÓ REGGELIT MINDENKINEK!
Kérnék egy kis segítséget Tőletek. Egy játékot szeretnék letölteni, de nem megy.
Egy Bubbles nevű játékról van szó. Állítólag van badához is. Eddig már eljutottam, de itt megállt az ilyen dolgokban egyébként is sekélyes tudományom,
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000076642&listYN=Y
Ez lenne a link ha jól sejtem. Köszi!!!

(#19268) kispal87


kispal87
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy én mondjuk most akarok ilyen telót venni és mivel pl. az NFS SHIFT már nincs fent az alkalmazások között akkor én most lemaradtam erről a játékról?
Fizetős alkalmazásokat hogyan lehet majd megvásárolni, mi kell hozzá?
Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#19269) TomWexX válasza kispal87 (#19268) üzenetére


TomWexX
addikt

Fizetős alkalmazások vásárlásának menete: [link]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19270) Varszegig válasza István100 (#19267) üzenetére


Varszegig
veterán

mi a probléma? telefon gépre, get, és kiessel telepíted. vagy telefonról az apps-on át.

dogmacode: nálam nem állt át semmi (HTC clock, stb.) de ha vársz pár napot, akkor megoldódik :))

[ Szerkesztve ]

(#19271) dogmacode


dogmacode
csendes tag

helló! ma reggel az összes widget-es óra és alkalmazás átállt téli időszámításra nálam, de a telefonom órája nem.
tudja valaki hogyan lehetséges ez? és mit lehet tenni ellene?

(#19272) leslieke válasza dogmacode (#19271) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Be van kapcsolva a nyári időszámítás. Kapcsold ki, órát állítsd vissza rendes időre.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19273) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Az én telóm bugos (JF2)

Lehúztam és visszadugtam USB-re egymás után párszor, és többet nem hajlandó csatlakozni. Csippan egyet ha a kábelt rádugom,de a menü, hogy megkérdezze mit akarok nem jeenik meg
HA a Beállításoknál táállítom, hogy USB háttértár, akkor sem érzékeli a PC. És ez nem Windows bug, mert Linuxba bootolva sem lát USB eszközt, tehát a bada ragadt be

Kézikönyvben nem találom, hogyan kell a telót újraindítani akksi levétel mellőzésével?
Egyszer ugyanezt már csinálta, akkor az akksi levétel segített. Nincs egy hete, hogy használom. Kezdek parázni
:F

(#19274) bokrosolajos válasza bokrosolajos (#19273) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Elnézést, egy pár helyesírási bugot én is vétettem ... Szóval USB háttértár üzemben volt, s közben kétszer lehúztam videozni. Utána nem látta már a PC

(#19275) István100 válasza Varszegig (#19270) üzenetére


István100
tag

Előbb finoman fogalmaztam, hogy sekélyes a tudásom. Tudom egy 5 éves srác már azóta ezer játékot lenyomott volna, de én már túl vagyok 50-en. Tehát a pc-én a jelzet oldalon klikk a GET-re utána látom, hogy dolgozik a gép, majd kiír valami vackot a letöltéssel kapcsolatosan angolul (normális szinten csak németül tudok pechemre).
A kies természetesen be van kapcsolva látja telót. Se gépen, se a telefonon nyomát nem találom az egyébként nem nélkülözhetetlen játéknak. Itt tartok, azaz sehol.

(#19276) Kis@ válasza bokrosolajos (#19273) üzenetére


Kis@
tag

kikapcsolás/bekapcsolás Letevő gombot hosszan nyomod

újraindítás: ugyanezt teszed lezárt képernyőnél (bug)

Kis@

(#19277) leslieke válasza István100 (#19275) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ahogy olvasom, elméletben jól csinálod.
Másold be ide mit ír ki a letöltés megszakadásakor. Megfejtjük. :D

Telefonon, ha elindítod a Samsung Apps-ot, akkor van olyan lehetőség, hogy keresés. Ott rá tudsz keresni a Hubbly Bubbly-ra, vagy a Games -> Arcade menüben megkeresed.

Nézzenek oda, észre se vettem, hogy őstag lettem. :DD

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19278) leslieke válasza bokrosolajos (#19274) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdemes szabályosan leválasztani a gépről és akkor nem lesz ilyen problémád.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19279) Kis@ válasza leslieke (#19277) üzenetére


Kis@
tag

Grat hozzá! :)

István100: Bár szerintem mindenkinek szól! Nyugodtan beírhatjátok ide, ha valamilyen angol szöveget nem tudtok megfejteni, vannak itt elegen, akik segítenek fordítani.

Ajánlhatnám a Google szolgáltatását, de szerintem az egyszeri júzernek nem sok segítséget nyújt, hiszen itt arra is választ kaphattok, hogy mit kell tenni a kapott üzenet után (a google ezt - még? :) - nem tudja. ) ;)

Kis@

(#19280) leslieke válasza Kis@ (#19279) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kösz.

Ezt az ötletet, gyorsan védesd le, mielőtt a google lecsapna rá és integrálni valamelyik rendszerébe. :))

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19281) István100


István100
tag

Csoda!!! Megcsináltam!!! Magamtól!!! Félig, mármint félig magamtól némi segítséggel.
Hiába a jó pap is holtig tanul aztán egyszer csak mit látni a sírkövén? Tanulmányait befejezte ekkor meg akkor.

(#19282) leslieke válasza István100 (#19281) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó szórakozást a játékhoz. Sajnos csak egy pálya van, 3 perces időlimittel. Egy idő után unalmassá válik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19283) István100 válasza leslieke (#19282) üzenetére


István100
tag

Köszönöm a segítséget és jószándékot mindenkinek. A nagy sikerélményben még letöltöttem néhány játékot.amik az életminőséget alapjaiban javítják gazdasági válság ide gazdasági válság oda. Az igazság az, hogy olyan a munkám, hogy két folyamat közöt sok az időm és az olvasás is unalmas lehet egy idő után.
Apropó!!! Nekem volt bajom a kijelző tisztíthatóságával. Kicserélték!!! Ez se kis csoda.
Hihetetlen ez a kijelző, ragyogóan tisztul. Öröm ránézni. És a csoda nem jár egyedül. A WIFI is sokkal jobb lett, azelőtt volt úgy, hogy a routertől 1 méterre nem talált jelet. Most meg a házunktól 60-80 méterre is működik. Hogy mi közze lehet ennek a kijelzőcseréhez nem tudom, de tény. A teló beléhez nagyon nem nyúlhattak, mert minden adat megmaradt a szervíz után is.
Szép napot mindenkinek.

(#19284) Kis@ válasza István100 (#19283) üzenetére


Kis@
tag

Valószínűleg a szétszedés/összeszerelés jót tett a WIFI antennának (gondolok itt arra, hogy korábban kontaktos volt, de most minden a helyére került stb ...)

Kis@

(#19285) F-ECT$ válasza leslieke (#19272) üzenetére


F-ECT$
titán

JF2, nincs lehetőség állítani: az összes óra widget szar -> király!

Dive ever, work never.

(#19286) Karma válasza leslieke (#19278) üzenetére


Karma
félisten

Ennek semmi koze a szabalyos levalasztashoz.
Az USB modok felenel erre nincs is lehetoseg.

“All nothings are not equal.”

(#19287) leslieke válasza Karma (#19286) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Miért is? Windows és Linux alatt is van olyan opció, hogy leválasztás/kiadás. Nekem így sose volt problémám. Igaz, akkor se, ha csak úgy lehúztam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19288) mixi10 válasza F-ECT$ (#19285) üzenetére


mixi10
tag

JF2 nekem úgy sikerült, hogy először visszaraktam az automata időfrissítést, újra indult a telo, elállítódott a telo órája is majd kikapcsoltam az automata időfrissítést. Az óra beállításnál manuálisan beállítottam az időt. Újból frissítettem a HTC óráját és működik.

[ Szerkesztve ]

(#19289) vendingo


vendingo
veterán

Megjelent egy DJemulator nevű apps, ami egész jó lenne sync gombal és magas-mély-közép állítási lehetőségekkel. :)
Sajnos így nem sok mindenre jó, maradok a DJ pultnál :)

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#19290) F-ECT$ válasza mixi10 (#19288) üzenetére


F-ECT$
titán

Kerék alá tettem, onnan is kivettem...

Köszi, így már nekem is jó :C

Dive ever, work never.

(#19291) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Köszönöm, most működik az USB háttértár megint

Arra van ötletetek, hogy nincs mobil internetem /Jelenleg ha van Wifi, akkor arról megy/
Lehetséges olyan helyzet, hogy nincs hotspot. Akkor jól jönne a GPRS alapú Trémobájlos elérés. 0.facebook például menne, :D vagy Google maps
De most nekem ilyenkor is a Wifit hiányolja és mivel nincs, megáll a történet. Ahogy emékszem a kézi könyvre, lehet profilokat megadni. De benne nem vagyok biztos
Van valakinek ilyen profil beállítása?

(#19292) Kis@ válasza bokrosolajos (#19291) üzenetére


Kis@
tag

Képernyő tetején '=' jelre ráböksz, és ott kikapcsolod a wifit, akkor nem hiányolja. De netes előfizetés nélkül szerintem nem sok értelme van próbálkozni, de majd a T-sek elmondják, hogy lehet-e 0.facebook-ozni így.

Kis@

(#19293) Karma válasza leslieke (#19287) üzenetére


Karma
félisten

A biztonsagos levalasztas annyit tesz, hogy a geped elenged minden handle-t, amit a fajlrendszeren nyitott (plusz az XP aramtalanitani is tudott). Ennek semmi koze ahhoz, hogy az SHP-ban beragad az USB processz.

Hasonlo befagy az USB bugot pl. az i8910HD is tudott.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19294) bokrosolajos válasza Kis@ (#19292) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Visszakapcsoltam a csomagkapcsolt szolgáltatást! A 0.facebook működik teljesen jól, mondjuk ez ment nekem eddig a WinMo HTC-vel is.
Arra gondoltam, ha lenne profil, akkor lehetne két ikont kirakni hozzájuk... Mindegy, ha lehúzom és bekattintom a Wifit, az majdnem ugyanannyi mozdulat ;)

(#19295) sittes79


sittes79
addikt

Csákány,

Tegnap néztem feliratos(srt) filmet és az ékezetes betűk helyén kínai betűk voltak.

Na ez mitől lehet?

(#19296) leslieke válasza sittes79 (#19295) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Milyen fw van a telefonodon? Régebbi fw-ken fordul elő ez a betűcsere.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19297) bokrosolajos válasza sittes79 (#19295) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Az előbb próbáltam egy sampl mkv-t és nem játszotta le a gyári a feliratokat :(
A gond az, hogy nem ugyanaz a felirat fájlneve és a filmé. Ha át akarom nevezni Fájlkezelőben, akkor meg kiírja a kis buta, hogy már van ilyen nevű :W

(#19298) Kis@ válasza bokrosolajos (#19297) üzenetére


Kis@
tag

Igen, sajnos ez ilyen butaság, mert a fájl kiterjesztését sem megadni sem megváltoztatni nem tudod. Ezeket sajnos még a pc-n kell elintézni.

Kis@

(#19299) sittes79 válasza leslieke (#19296) üzenetére


sittes79
addikt

JI2/JI2 van fennt.

(#19300) leslieke válasza sittes79 (#19299) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az érdekes, nincs a telefonom feliratos film, de este meg tudom nézni és megírom az eredményt, ha addig más nem teszteli.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.