Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20201) anrab válasza Torry (#20198) üzenetére


anrab
addikt

(#20202) Torry válasza anrab (#20201) üzenetére


Torry
addikt

Közben megtaláltam, de ez sem rossz, csak szerintem lassú.

(#20203) Varszegig válasza Torry (#20198) üzenetére


Varszegig
veterán

rengeteg játék van, nézz szét a német, vagy az angol appson.

(#20204) Varszegig válasza Mordmarka (#20200) üzenetére


Varszegig
veterán

szervíz. a héten volt már valakinek ilyen problémája.

(#20205) Mordmarka válasza Varszegig (#20204) üzenetére


Mordmarka
csendes tag

Ehh, sejtettem :S Kösz a gyors választ.

(#20206) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Néha még mindig elámulok a Wave kamerájától.. :) Durva!

Tud valaki Bluetooth egér alkalmazást? Jó lenne kikapcsolni a gépet, filmet váltani az ágyból..

[ Szerkesztve ]

(#20207) AS válasza anrab (#20196) üzenetére


AS
félisten

Ez Orionos szuper Wave-ben lesz :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20208) Varszegig válasza AS (#20207) üzenetére


Varszegig
veterán

ezt nem értem (és szerintem nem csak én)

(#20209) Torry


Torry
addikt

Ezt akarom wave-re!
Iszonyat jó játék.

(#20210) AS válasza Varszegig (#20208) üzenetére


AS
félisten

Gondoltam :) Orion.. Samsung uj CPU GPU-ja ami világ leggyorsabb mobil CPU GPU párosa lesz, 2*1GHZ cortex A9 CPU-val, de ami durvább XBOX 360 al megegyező GPU lesz benne, (Grafikusgyorsító)
Ez lesz a Galaxy S-2 ben is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20211) leslieke válasza AS (#20210) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezek se lesznek olcsó telefonok. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20212) Bsony


Bsony
tag

Most őszintén minek ekkora teljesítmény?
1. Ki kéne vezetni hd tv-re, hogy élvezhető legyen.
2. Rendes irányítás kéne, lehessen a játékokat jól használni. Őszintén eléggé macerás egy fps játékot irányítani telefonon.

(#20213) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Hát ezek már nem telefonok, az más dolog, hogy tudsz velük telefonálni, sms-t írni stb. :)
Nem lesz az hátrány, ha fejlődik ez az ipar, csak nyomják lefelé az árakat, az csak jó nekünk. :P

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#20214) anrab


anrab
addikt

a napi tájékoztatóban nem lehet megváltoztatni az AP MOBILE-t mondjuk origo-ra vagy mobilarena-ra, házi-mozi v. index-re...? ha már Magyar o.-on vagyunk.

(#20215) leslieke válasza anrab (#20214) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20216) R3ST válasza anrab (#20214) üzenetére


R3ST
csendes tag

Ja, ez bennem is felvetődött. Viszont a hangfelismerő szoftver nagyon komoly! Tegnap mixekből nyertünk ki pár zenét, amit nem tudtunk, hogy mi. Eszméletlen milyen rövid idő alatt felismeri a zenét, és kiír róla mindent, még albumborítót is! :)

(#20217) anrab válasza leslieke (#20215) üzenetére


anrab
addikt

lemerem fogadni hogy a Cseheknél v. a Románoknál meg a saját nyelvük van. minket mindig kihagynak.

(#20218) szaba75


szaba75
tag

Sziasztok

Kis problémám akadt a Samsung Apps-al :F
Felmegyek wifivel az apps-ra,és azt irja a teló,hogy "elérhető egy samsung apps-frisítés.Frissit?"
Rányomok,hogy igen és onnantól semmi,megjelenik a csik és semmi még csak meg sem mozdul.Mi lehet a gond??

(#20219) victorio79 válasza F-ECT$ (#20178) üzenetére


victorio79
tag

Ugye, hogy lerúgja a hátlapot, meg kidobja az aksit. :DD Nekem azért a microSD bent maradt. :R

"Si vis pacem, para bellum."

(#20220) ABal válasza pezolka (#19805) üzenetére


ABal
őstag

Bocs, ez félrement

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#20221) gamek!ller válasza victorio79 (#20219) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem kell leejteni.. :D

(#20222) victorio79 válasza gamek!ller (#20221) üzenetére


victorio79
tag

Dehogynem! :K
Úgy látszik nem csak bírja, hanem kifejezetten igényli is. Karc se látszik rajta.
D900i volt előtte és az is bírta a kiképzést.

"Si vis pacem, para bellum."

(#20223) TomWexX válasza victorio79 (#20222) üzenetére


TomWexX
addikt

Én azért nem dobálom ha nem baj! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20224) gamek!ller válasza victorio79 (#20222) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ha igényelné, akkor már egy meglévő karcot eltüntetne a telóról leejtés hatására.. :D

(#20225) Varszegig válasza szaba75 (#20218) üzenetére


Varszegig
veterán

firmware?

(#20226) R3ST


R3ST
csendes tag

Valaki próbáltam már beállítani az emaileket? Freemail. fiókot állítottam be, szépen fogadja is az emaileket, csak küldeni nem tudok. Valószínű az smtp nem megfelelő, pedig ha jól tudom a vodafone-nál smtp.vodafone.hu. Vagy tévedek?:) Ja, és a parlingo sem megy sehogysem, van esetleg valami program amivel tudok msn-ezni?

(#20227) gamek!ller válasza R3ST (#20226) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ebuddy-t használom kezdetek óta.. Amire kell, arra jó egyelőre.

(#20228) victorio79 válasza TomWexX (#20223) üzenetére


victorio79
tag

TomWexX: Hát nem állt szándékomban, az biztos. Meg is állt bennem az ütő. :Y
gamek!ller: Eddig nem fedeztem fel karcot, tehát nem tudott eltűnni. De majd kipróbálom ha lesz rajta. :DDD

"Si vis pacem, para bellum."

(#20229) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Sziasztok

megvettem a cuccot ma, feltettem a kies-t a gépre, csatlakozik a teló a pc-re szépen, de mi lehet a baj.sajnos app telepítésekor a kies nekem is ezt írja ki, és nem találok itt rá megoldást
Segítsetek plíz! köszi

(#20230) gamek!ller válasza victorio79 (#20228) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Van egy ötletem.. Karcold meg, majd utána jó erősen vágd a földhöz! Minderről csinálj videót és oszd meg velünk a tapasztalataidat.. :D

(#20231) Teaway válasza R3ST (#20226) üzenetére


Teaway
veterán

Régen úgy volt, hogy ha nem volt aktív VodafoneMail-ed, nem kaptál SMTP szerverhasználatot.
Most nem tudom, hogyan van... :F

Nincs itthon csokid??

(#20232) csimmasz válasza gamek!ller (#20206) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Igen van,csak tapipad nem eger,es wifi nem blutoth.
De remekul megy ;)
Remote controll a neve.
Jo lenne ha rendes taviranyito felulete lenne,programozhato gombokkal.

[ Szerkesztve ]

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#20233) TomWexX válasza AMD_ok (#20229) üzenetére


TomWexX
addikt

Üdv a táborban!
Minden appsra ezt írja ki? Próbáltál másik országot is? Melyik verziójú kies van fent? Milyen szoftver van a telódon? A telón lévő apps működik? (így hirtelen ennyi kérdés van :) )
Először is próbáld meg késöbb, pl ma reggel, ha még mindig nem jó akkor szólj és ha tudunk, segítünk. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20234) bajusz15 válasza TomWexX (#20194) üzenetére


bajusz15
senior tag

Így már nekem is működik. Köszi :R

(#20235) bajusz15


bajusz15
senior tag

Lehet nekem új, de most láttam hogy van battery widget, csak sajnos 1 font :(

(#20236) kisJack


kisJack
aktív tag

Jó reggelt! Le kellett cserélnem a telefonom, így keresgélni kezdtem a lehetséges utódot, szerdán botlottam bele a wave-be, előtte azt sem tudtam hogy létezik. Találtam egy-két tesztet, néztem néhány videót és annyira megtetszett külső/belső egyaránt, hogy másnap megrendeltem és tegnap óta én is birtoklok egyet. :K
Ami miatt picit aggódom, az az ébresztős bug, erről ebben a fórumban olvastam. Remélem hogy ez csak az első kiadásoknál fordult elő, én teszteltem már össze vissza, deaktiváltam-reaktiváltam, kikapcsoltam meg vissza, teló restart,stb., de még nem tudtam neki bekavarni, talán hétfőn reggel, éles bevetésen sem lesz semmi probléma.
A másik meg a memória. Az milyen már hogy 2GB helyből kemény 400megát tart fenn a saját fájloknak? Egy tesztben olvastam, hogy kb. 6-700mega jut multimédiás üzeneteknek, meg vmi 900 mega alkalmazások telepítésére...vicc. Nem lehet ezt valahogy átvariálni? Mondjuk egy mem.kártyát így is úgyis veszek bele, szóval végül is mindegy, csak azért nem a legjobb eloszlás sztem.
Egyébként a tel. nagyon jó, nem csalódtam a tesztek után. Külsőre is "nagyon egyben van", egy kis ékszer! :DDD Üdv.

(#20237) Karma válasza kisJack (#20236) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem lehet osszefugges a firmware verzio es az ebresztobug kozott, de nincs se eszkozom, se kedvem debuggolni :)

A memoriaatszervezesre egyedul a Samsung kepes.
Lehet ha jelzed nekik, valaszolnak.

“All nothings are not equal.”

(#20238) AMD_ok válasza TomWexX (#20233) üzenetére


AMD_ok
őstag

először is köszönöm :R
Már amikor belépek a kies-ben a samsung apps mappába, rögtön annak töltése közben kiírja, és ki is lép belőle, nem tudok még csak tallózni se az app-ok közt. Több nyelvet kipróbáltam, de nem megy. A kies verziója: 1.5.3.10103_100 azt írja, hogy a legfrissebb van fent. A teló szoftvere: bada 1.0.2 1008191645LISS8500XXJH3
A telón nem tudom pontosan, hogy kell az apps-t használni, nem próbáltam. Köszönöm a segítséget, ha tudnátok, mert fontos lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#20239) gamek!ller válasza csimmasz (#20232) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ezt egy kicsit részletesebben leírnád? Nem találok googli-val sem semmit.. Wifin keresztül hogy? Meg úgy általában véve az egész: Hogy?:D

(#20240) kisJack válasza Karma (#20237) üzenetére


kisJack
aktív tag

Annyira azért nem fontos. :N Miért, a tiéd bugos? Mi téveszti meg a srácot? Ki akarom próbálni az enyémen is ;] !

(#20241) AMD_ok válasza AMD_ok (#20238) üzenetére


AMD_ok
őstag

Egy kis módosítás: piszkáltam a telefont, és azon szépen működik az apps, wifin keresztül. Tehát nem tudom mi lehet a szgépes apps-al...

(#20242) sede7


sede7
tag

Tegnap érdekes dolgot tapasztaltam.
Memória elfogyott (igazából nem csináltam semmit komolyat, szóval valami beragadhatott), kiírta, hogy hálózati widgetek bezáródnak (nem tették), majd kiléptem mindenből. Mondom, csináljunk neki egy resetet, és akkor már a widgeteket is inkább újrarakom, kilőttem a feladatkezelőben mind. Nem kikapcs-bekapcsot csináltam, hanem piros nyomvatart. És most jön a lényeg:

a widgetek mind a helyükön futottak!

Tehát igenis megjegyzi a beállításait, csak nem kikapcs-bekapcs, hanem reset esetén. Azóta teszteltem direktben is, hogy csakúgy kilőttem őket, újraindítás, és megint ugyanaz. Ez fícsör lehet, csak inkább az ázsiai logikából valók közül:)

(#20243) Karma válasza sede7 (#20242) üzenetére


Karma
félisten

Nem igazan ertem a vege fele, most akkor torolted a widgeteket vagy nem? Mindenesetre nem bonyolult a dolog, amikor a hardvertriggert hasznalod, a rendszer nem tud semmilyen allapotot lementeni. Mint ha kivetted volna az akkut.

kisJack: nem tudom mitol gajdul meg az ebreszto, de az biztos, hogy eszre fogod venni, ha nem ebreszt fel.

Paca2: szleng a hivaslerako gombra.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#20244) Paca2 válasza sede7 (#20242) üzenetére


Paca2
senior tag

"piros nyomvatart" ??

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#20245) gamek!ller válasza Karma (#20243) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Észre fogja venni, csak majd nagyon figyeljen.. ;]

(#20246) sede7 válasza Karma (#20243) üzenetére


sede7
tag

Lehet, hogy csak egyszer olvastad el?:)

Na szóval:

0) mem. leak, hibaüzenet, hogy bezárja a widgeteket; néhányat be is zárt, de nem mindet
1) én pedig biztos, ami biztos feladatkezelőből bezártam az összeset - nem volt widget a főképernyőn
2) nem kikapcsoltam, majd bekapcsoltam a telefont, hanem a hívásbefejező gomb (@Paca2) hosszú nyomva tartásával újraindítottam a készüléket
3) rendszer újra felállt, és a widgeteket is magától tölteni kezdte a kezdőképernyőre, mindegyiket a szokott helyére

Karma, ha nem jegyez meg semmit, akkor miért pont azt az állapotot választja, amikor utoljára helyesen futott az összes beállított widget? Szerintem pont, hogy azt megjegyzi alapvetően, és "hardvertrigger" használatakor azt az állapotot tölti be. Nekem ez újdonság volt, tudtommal itt sem írta még senki 20e hozzászólás alatt - vagy csak elkerülte a figyelmemet.

[ Szerkesztve ]

(#20247) Karma válasza sede7 (#20246) üzenetére


Karma
félisten

Inkabb a negy liter sor. Nekifutok ujra.

“All nothings are not equal.”

(#20248) gamek!ller válasza sede7 (#20246) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én értem mit mondasz és nálam is újratölti őket.

(#20249) sede7 válasza Karma (#20247) üzenetére


sede7
tag

:) Nekem csak két pohár vörös(!)bor, inkább a ma estére pihentem rá...

(#20250) leslieke válasza sede7 (#20246) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érthető volt elsőre is. Minden widgetet újratölt, ami a képernyőn volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.