Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Tab S 8.4 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) csalafinta65 válasza glocker (#898) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Azt hiszem, hogy egyszer eredeti lesz...én nem várok 3-4 hetet egy koszos coverbook-ra...

(#902) TiMoN válasza Fryskitt (#899) üzenetére


TiMoN
senior tag

Én is ilyet rendeltem csak fehéret... mondjuk megbántam színét. Egyébként eredeti samsung csomagolásában jött csak kínai szöveggel :) Ott gondolom olcsóbb hozzájutni.

-TiMoN-

(#903) glocker válasza Fryskitt (#899) üzenetére


glocker
tag

szerintem ez csak klón... de jó minőségű... mágneses meg minden...

bocs a béna kérdéseket :-(

(#904) glocker válasza csalafinta65 (#901) üzenetére


glocker
tag

hát ugye kinek mi számít... nekem van / volt időm (és türelmem)... és ha jól utána számolok, talán a kettő hét még inkább közelebb is van mint a három... az ára meg elég baráti...

de valószínű, hogy így rendelek bele memóriakártyát is...

bocs a béna kérdéseket :-(

(#905) AS


AS
félisten

Ez nem semmi. Legnagyobb filmes bevételű céggel szövetség.
Samsung teams up with Marvel Comics for exclusive content on Galaxy Tab S

Boszuálok 2 előzetesben is már Tab S van :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#906) Imii


Imii
tag

Sziasztok!
Néhány internetes oldalon a készülék nem jeleníti meg a képeket, egy kis piktogram látható az internet explorerrel. A Chrome ugyanazon oldalaknál kiírja a kép helyére, hogy "Ez a bővítmény nem támogatott."
Mit kellene telepítenem a honlap teljes megjelenítéséhez? Ti hogy oldottátok meg?

(#907) bordi10 válasza Imii (#906) üzenetére


bordi10
senior tag

Véletlenül nem a flash videókra gondolsz?

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#908) Imii válasza bordi10 (#907) üzenetére


Imii
tag

Gépen megnéztem ugyanazt az oldalt. Képek váltakoznak rajta kb 5 másodpercenként. Flash volna? Mi lenne, illetve van-e a megoldás rá?

(#909) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Tegnaptol en is tulaja lettem egy ilyen ketyerenek. :)
Meg csak ismerkedek vele.
Elfogadhato aru tokot tudtok hozza ajanlani?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#910) bordi10 válasza Imii (#908) üzenetére


bordi10
senior tag

Igen, az akkor flash(banner). Használd a Dolphin-t, eddigi legjobb böngésző sokunknak, már Lollipop alá is frissült, a böngésző saját "boltjából" le kell szedni az általuk mókolt flash playert, majd tablet-restart, engedélyezed a flasht a böngésző beállításaiban és menni fog minden videó, banner etc...

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#911) krissztyoon


krissztyoon
csendes tag

Sziasztok!

Új vagyok még fórumozás témájában viszont Android-ot már vagy 3-4 éve használok és nem átlag user-ként.
Ennek ellenére Tab S 8.4-em nektek és nem nekem van úgyhogy lenne egy kérdésem hozzátok :) .
Az érdekelne, hogy milyen minőségben kellene leszednem filmeket ahhoz, hogy mindenféle szőrszálhasogatás nélkül de jól érezzem magam úgy, hogy ezen a táblagépen nézzem azokat?
Páran írták, hogy emellett a felbontás mellett még a full HD is feltűnően rossz, de anélkül, hogy az ember csak ezeket a hibákat keresné a filmek minőségén mi az a film minőség ami mellett nem koncentrálsz arra, hogy a felbontás túl magas a film felbontása mellett? Gondolom az Xvid semmiképpen sem jöhet szóba, de mondjuk esetleg egy DVDRip vagy HD(720p)? Ezek mellett már nem igazán koncentrál az ember rá? Csak mert nem akarok 2K meg 4K filmeket letölteni még akkor sem ha lehetségesek mert azoknak a mérete... na szóval előre is köszönöm a válaszokat :) Csak ne úgy álljatok a kérdéshez, hogy szőrszálhasogatás mellett és csakis csak a hibákat keresve 2K alatt úgysincs értelme ezen a tableten filmezni :))

(#912) SidCorky


SidCorky
senior tag

Sziasztok!

A Media Marktban kipróbáltam ezt a tabetet HD youtube videóval, és undorítóan pixelesnek tűnt rajta. A sima HD (vagy az avi) tényleg ennyire rossz a 2K kijelzőn, vagy csak én fogtam ki rossz videót/rossz netet?

Elsősorban filmnézésre kéne, és mivel főleg avit nézektableten (a kissebb helyigény miatt, plusz ugye a memóriakártya fájlrendszere nem támogatja a 4 gigánál nagyobb fájlokat), így fontos lenne hogy még élvezhető legyen a kissebb felbontású tartalom. A telefonomnak HD kijelzője van, és ott semmi gond nincs az avival.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#913) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Bár nekem PRO-m van, de a felbontás ugyanaz, sőt 8.4"-on elvileg jobb is. Egyáltalán nem vettem észre, hogy rossz lenne rajta filmet nézni. 12GB-os FullHD Avatar olyan, mint egy csoda, de 720p-s sorozat epizódok is tökéletesen élesek.
Ami meg rossz minőségű 360p körüli, az meg már TV-n is hagy kívánnivalót maga után.
Szerintem sokkal fontosabb a jó lejátszó vagy hogy hogyan kódolták be a filmet. Emiatt szerintem egyáltalán nem kell félni, bátran lehet választani ezt a készülékcsaládot.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#914) krissztyoon válasza Kapanyél (#913) üzenetére


krissztyoon
csendes tag

És mi a véleményed a DVD minőségű filmekről? Azokat próbáltad már vagy csak a 720p volt a legalacsonyabb minőség ami mellett filmet/sorozatot néztél?

(#915) csalafinta65 válasza krissztyoon (#911) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nem hibát keresve, de valóban a full HD filmek sem az igaziak...2560X1600 a felbontása. A 2-4k -s videók igazán élvezhetők...kérdésem: Nálatok is eltűnt a youtube-nál az 1440-es felbontás???

(#916) csalafinta65 válasza krissztyoon (#914) üzenetére


csalafinta65
senior tag

A DVD minősége felbontása még gyengébb....nem pontosan, de olyan 700x500 körül van.....

(#917) bostone


bostone
addikt

Milyen videolejátszó alkalmazást használtok?

(#918) csalafinta65 válasza bostone (#917) üzenetére


csalafinta65
senior tag

MX Player.

(#919) Imii válasza bordi10 (#910) üzenetére


Imii
tag

Köszönöm, este kipróbálom ezt a böngészőt!
Ma megérkezett a gyári tokom hozzá. Hát, mit mondjak, tökéletes, minden apró részletében. Ajánlom másnak is!
Felmerült viszont egy MHL adapter vásárlása is (HDTV-re kötés lehetősége), nem egy ökör ára: 3-4 eFt. Viszont van belőle kétféle: MHL, és MHL2. Gondolom a kettő kellene, ugye? Van tápos, meg táp nélküli. Ti milyet ajánlotok, milyet használtok?

(#920) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Ilyen van valakinek?Milyen a tapintása?Érdemes megvásárolni?
[link]
Vagy ez. :
[link]

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#921) krissztyoon válasza csalafinta65 (#915) üzenetére


krissztyoon
csendes tag

Akkor ha te esetleg szoktál rajta filmeket vagy sorozatokat nézni milyen felbontásban szeded le őket? Amire már mondható az, hogy ha nem akarjuk direkt a hibáit keresni akkor ezek mellett a felbontású filmek mellett élvezhetőek a készüléken? (HD, fullHD, BDRip stb.?) :)

(#922) beci válasza beci (#920) üzenetére


beci
őstag

Senkinek nincs ilyen?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#923) AS válasza beci (#922) üzenetére


AS
félisten

Nem használok tokokat.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#924) Imii válasza beci (#922) üzenetére


Imii
tag

Én gyárit vettem, igaz elég borsos árú (14eFt), de tökéletes mindenben. Jól tartja, túllóg a széleken egy kicsit, így védi azt is. Amint kinyitom bekapcsolja a kijelzőt... A home gomb egy kicsit kiáll a készülékből, így a tok ott beljebb van, hogy ne nyomja... Masszív és szép is!
Én most is ugyan ilyet vennék.

(#925) beci válasza Imii (#924) üzenetére


beci
őstag

Megrendeltem a masodikat,kivancsi leszek.
Egy tokert biztos nem adnek 14ezret. :)
Amugy ez a 2 ablakos mod hogyan mukodik?

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#926) Zolee_70 válasza beci (#925) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Én sem szívesen adtam, de ne várok 3 hetet egy szaros tokra. Ennyi az ára, PCX-ben 11.5k volt.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#927) beci válasza Zolee_70 (#926) üzenetére


beci
őstag

En raerek. :)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#928) AKG válasza beci (#927) üzenetére


AKG
tag

Dettó!
Üdv mindenkinek,péntek óta én is egy ilyen készüléket nyúzok.
A p1000-től csak galaxy tab készüléket használok,igen,telefonálásra is.
Volt 3100,311,erről nyergeltem át erre.
Eddigi tapasztalatim felemásak.
Energiatakarékos módban pl gyalázatos,már a redőny lehúzásánál is csúf laggok tapasztalhatók,ilyen a 311-nél nem volt.
A kijelző szuper,éles,színek élethűek,ezen kívül nem igazán érzem azt a pluszt,amit anyagilag nyomtam bele a 311-re.
Tokot én is rendeltem,2k összesen,így inkább várok rá :DD

[ Szerkesztve ]

(#929) glocker válasza AS (#923) üzenetére


glocker
tag

nekem olyan van mint amit elsőre linkeltél...
5e volt, Hongkongból jött, kb 18nap alatt...

mágneses, szép, jó, de biztos van szebb és jobb is, arról nem is beszélve, hogy ezek mennyire szubjektív kategóriák...... (nekem) a célra tökéletesen megfelel, lecsukom elalszik a képernyő, kinyitom és feléled a cucc... kényelmes pozíciókra ad lehetőséget és eléggé védi is a gépet

bocs a béna kérdéseket :-(

(#930) rolee777 válasza Imii (#924) üzenetére


rolee777
tag

Én ajándékba kaptam hozzá a Telenortól gyári tokot!
Néztem a neten, valóban 14e körül van az ára!
Jó kis ajándék! ☺

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#931) csalafinta65 válasza krissztyoon (#921) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Rendszeresen nézek filmet rajta, de a készülék felbontása miatt nem hozza a megfelelő élményt...a youtube-on eddid volt 1440-es felbontás...androidon megszűntették...hiába...elég let volna a fullxHD felbontás bőven.

(#932) Imii válasza beci (#925) üzenetére


Imii
tag

Az értesítési menüben engedni kell a többablakos módot, majd jobb oldalról a képernyő közepe felé kell húzni az ujjad, s akkor jön elő. A többi értelemszerűen!

(#933) bostone


bostone
addikt

Ezek szerint a hd rippekre keresztet lehet vetni?

(#934) csalafinta65 válasza bostone (#933) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Sajnos igen.

(#935) bostone válasza csalafinta65 (#934) üzenetére


bostone
addikt

Ezek szerint a sorozataimat nem ezen kell követni.
Megjegyzem elég gáz, hogy így áll a helyzet.
Semmi sem tökéletes.
A tecsövön be tudná valaki mutatni, mennyire élvezhetetlen minőséget produkál?

(#936) brudy válasza bostone (#935) üzenetére


brudy
csendes tag

Szerintem nem élvezhetetlen. Én simán nézek rajta 720p alatti avi-kat és x264-es ripeket.

(#937) pils00 válasza brudy (#936) üzenetére


pils00
tag

+1

Mondjuk én a filmet nézem,nem a pixeleket. :)

A színek viszont tuti gyönyörűek.

(#938) bostone válasza brudy (#936) üzenetére


bostone
addikt

10-es tableten, 1280x800-as felbontáson a dvd rippek is hagynak némi kívánnivalót maguk után, de még elviselhető. Valami hasonló a helyzet?

Túl lassú a netem, hogy 200-400 mega helyett, 1-2 gigát töltsek le sorozatokhoz, tárhely kapacitással sem győzném.

(#939) TiMoN válasza bostone (#935) üzenetére


TiMoN
senior tag

Szerintem gyönyörű minősége van. Nem látni pixelesnek és nem akad. :)

-TiMoN-

(#940) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Szerintem sem rossz. Igaz, ha lehet, legyen 720p, de azon már tényleg semmi kivetnivaló nincs.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#941) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Hogy lehet beallitani,hogy csak bekapcsolaskor kerjen jelszot,a kepernyo felelesztesekor ne?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#942) melan


melan
senior tag

Valaki írna az aksijáról? Napi 1-2 óra wifi és átlagos játékmentes használat mellett (mondjuk pdf) mennyit bír? Persze közepes fényerőn... vagy valami átlagot tudtok e mondani?

(#943) Fryskitt válasza melan (#942) üzenetére


Fryskitt
addikt

Erre elég nehéz mit mondani, mert a fogyasztás pl wifi esetén attól is függ, hogy mennyire erős a jel. Nálam két napot ált kibír, de ha használom, akkor elég sokat nyúzom. A PDF-ről nem tudok nyilatkozni... e-könyv olvasásra gondolsz?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#944) melan válasza Fryskitt (#943) üzenetére


melan
senior tag

Iskolában használom a tabletem. Elektronikus napló beírása kb 2-3 perc, addig kell a wifi - egy nap 6-9 alkalommal. Azon túl feladatgyűjtemény használat pdf-ből, ez átlag napi 1 óra. A többi nem munka, hanem kikapcsolódás lenne, ez viszonylag kevés.

(#945) Fryskitt válasza melan (#944) üzenetére


Fryskitt
addikt

Szerintem így simán összejöhet a 3-4 nap.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#946) Titmouse09 válasza melan (#944) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Egy töltéssel 8-10 óra képernyő használat belefér. Nekem most 52% 4 óra képernyő után, amiből 50 perc játék. Ez a mai adat energia takarékos mód nélkül, automata fényerővel jött össze.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#947) beci


beci
őstag

Erre valaki?
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#948) Titmouse09 válasza beci (#947) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Esetleg az eszköz titkosítása?

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#949) beci válasza Titmouse09 (#948) üzenetére


beci
őstag

Az a baj,hogy beállítom,és nem csak bekapcsoláskor kéri a kódot,hanem akkor is,amikor az elsötétült kijelzőt használni szeretném.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#950) ttamas válasza beci (#949) üzenetére


ttamas
tag

Csak egy tipp, telefonokon lehet állítani, hogy mennyi idő után kapcsolja be a képernyőzárat, azt kellene keresned.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.