Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Tab S 8.4 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) SzlobiG válasza csalafinta65 (#398) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát majd próbálgatom, de én külön progikat ez miatt nem akarok indítgatni meg szórakozni velük. :)

Néztem tesztet ott 10 órát írnak átlagos felhasználásra érdekes.

(#402) epokit válasza SzlobiG (#393) üzenetére


epokit
tag

Bocs de ilyen szép Tabot nem tennék ilyen tokba. :N

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#403) SzlobiG válasza epokit (#402) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez véd a legjobban nekem ilyen kell azt megy a táskába úgy is.

Nyitható nem opció nálam.

(#404) epokit válasza SzlobiG (#403) üzenetére


epokit
tag

Én ilyet vettem, Samsung galaxy Tab S Book Cover for 8.4 Bronz és mehet a táskába. :)

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#405) SzlobiG válasza epokit (#404) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az nem zár 100%-ra a por, kosz bejut, nekem cipzáras kell ott nem jut be. Meg esetleges le esés ellen is jobban véd mint az.

(#406) SzlobiG


SzlobiG
félisten

A google keresés nálatok is ilyen magas szinten mozog?

(#407) Luser2000 válasza SzlobiG (#406) üzenetére


Luser2000
addikt

Nálam nem is látszik. :0)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#408) SzlobiG válasza Luser2000 (#407) üzenetére


SzlobiG
félisten

Érdekes akkor nálam nem kerek vmi.

(#409) Luser2000 válasza SzlobiG (#408) üzenetére


Luser2000
addikt

Bocsánat, még csak 1 órája volt a töltőről levéve. Most másfél óra után 3%.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#410) SzlobiG válasza Luser2000 (#409) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja akkor majd egy nap múlva lesz érdekes.

(#411) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Megjött a tok ahogy gondoltam jó lett hozzá. :))

(#412) csalafinta65 válasza SzlobiG (#393) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Akku teljesítmény hogyan alakul? Net+ film, hozza a 8 órát? ( energiatakarékos üzemmódra lennék kíváncsi, 30-35% körüli fényerővel)

(#413) SzlobiG válasza csalafinta65 (#412) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jó lesz és igen hozni fogja tegnap 50%-ig merítettem ma este jön a többi szal holnapra tudom megmondani hogyan alakul.

Viszont a chromeot kukázni kell iszonyat meríti a gyárihoz képest és még mellé nem is fut vmi jól. Mondjuk ez a G2-re is igaz hogy jobban merül vele mint a gyárival viszont ott szélvész gyors.

(#414) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ennyi lett az üzemidő. Valamit viszont kéne kezdenem a google kereséssel mert nagyon magas főleg hogy alvó módba is szívja.


(#415) glocker


glocker
tag

sziasztok

van valakinek tapasztalata ezzel a SuperGSM által forgalmazott olcsó darabbal kapcsolatban?

azt mondják, hogy német nyelvű... vajon szabad ilyenben gondolkodni (vagyis gondolkodni biztos szabad, de tanácsos-e vásárolni is ???)
- mennyire macerás magyarítani vagy inkább angolítani?
- vajon ezzel az angolítással elvész-e a garancia (amit a bolt vállal)?
- vajon milyen töltővel működne? (LG Optimus F6 telefonom van, annak a töltője jó lehet?)
- mire kell figyelni?

válaszaitok előre is köszönöm!
:R

csábítóan olcsó, de ha nagyon lutri akkor inkább teljes csomagban gondolkozom, de lehet hogy akkor meg már inkább érdemes egyszerűen megrendelni a MM-ból...
nehéz dolgok ezek...
:W

[ Szerkesztve ]

bocs a béna kérdéseket :-(

(#416) Luser2000 válasza glocker (#415) üzenetére


Luser2000
addikt

Felejtsd el.

"A csomag rendelésre érkezik hozzánk külföldről, aminek az átfutási ideje 4-5 hét".
Muhaha.
Az a gyanúm, hogy teljesen illegális helyről szerzik be (nyilván nem ők közvetlenül, hanem a "zsivány nagyker"), azért tarthat ilyen sokáig. Ennyi idő alatt gyalog ideér kétszer.

Ráadásul 91ezer forintért drága is. Most is hirdet valaki a Hardveraprón 100ért egy MédiaMarkt-os garanciális készüléket. Alkudj egy kicsit és vedd meg azt.

---

Egyébként:
- ismereteim szerint csak német nyelvű készülék nincs
- ha Eu piacra szánt példány, akkor abban (a Samsung jó szokásához híven) kell lennie magyar nyelvnek, angolnak is.
- ha pl. a távol keletre / indiába / stb szánt verzió, akkor vélhetően tényleg nincs benne magyar nyelv, de SEMMI GÁZ, mert fel tudsz rá tenni hivatalos Samsung frissítést, amiben lesz magyar nyelv (és nem ugrik a KNOX számláló). angolnak még így is kellene lennie.
- ha még így se lenne magyar nyelv, akkor rootolod (ugrik a KNOX számláló!!!) és egy kicsit mókolsz tovább, lesz magyar nyelv (megfelelő CSC-t tartalmazó gyári vagy főzött rommal)
- nekem 10.5 van, ahhoz 2A-es töltő van (gondolom a 8.4-hez is). nézd meg, hogy az F6 töltője mekkora töltőáramot ad le.
- feltétlenül ellenőrizd le, hogy a típusszáma SM-T700 vagy SM-T705. ha nem ilyen, akkor ne vedd meg semmiképpen.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#417) glocker válasza Luser2000 (#416) üzenetére


glocker
tag

Thx az infókat...

Ami túl szép, hogy igaz legyen, az legtöbbször nem is igaz...

Egyébként másik ilyen helyen is érdeklődtem, ott azt mondták, hogy francia/német kiállítási/bemutató darabok... az se teccet...

[ Szerkesztve ]

bocs a béna kérdéseket :-(

(#418) SzlobiG válasza glocker (#417) üzenetére


SzlobiG
félisten

Felejtős nekem is mondták amikor vettem örülök is hogy normális verziót vettem igaz 117k volt.

(#419) glocker válasza SzlobiG (#418) üzenetére


glocker
tag

szia

értem, a nagyon olcsó változat felejtős...

köszi
:R

de pl. ugyanennél az üzletnél van Teljes csomag is 116e-ért, ebben lehet gondolkodni, vagy ez is felejtős?! :F

persze ha van jó tapasztalatok, hogy honnan érdemes, akkor azt is megoszthatjátok... bár most csak infót gyűjtök, mert aszkéta önsanyargatást gyakorolok és bár kimondott nehezemre esik de még várok a vásárlással mert nagyon kíváncsi vagyok az új Nexus 8 / 9-re vagyis HTC T1-re mely állítólag hamarosan érkezik...

[ Szerkesztve ]

bocs a béna kérdéseket :-(

(#420) Luser2000 válasza glocker (#419) üzenetére


Luser2000
addikt

Továbbra is felejtős 116-ért, mert még "normális" (27%-os) ÁFÁs számlát sem kapsz.
Szürkeimportos készülék, bizonytalan adózási "szokásokkal".
Addig, amíg találsz pl itt 100-ért MM garanciás / számlás ("használt", de makulátlan) készüléket, addig kár is ilyenkkel foglalkozni szerintem.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#421) Padam


Padam
aktív tag

Sziasztok!

Ti milyen tokot használtok? Az eredetivel megegyező rögzítéssel bíró tokból van utángyártott?

(#422) SzlobiG válasza Padam (#421) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én ilyet.

(#423) epokit válasza Padam (#421) üzenetére


epokit
tag

Hali! Én ilyet, Samsung Galaxy Tab S 8.4 book cover tok, bronz 14.900ft és van egy ilyen eladó nekem, ócón,
Samsung Galaxy Tab S 8.4 simple cover tok bronz 6.990ft 4 - napig használtam mert nem volt a másik fajta.

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#424) glocker válasza Luser2000 (#420) üzenetére


glocker
tag

kösz az infót...

viszont akkor már inkább 130e a MM-ból de totál új... lehet tévedek, de nekem mindig nagyon gyanús, ha egy csúcs készüléket pár hetesen eladnak... mert ugye két hétig vissza is léphet a vásárlástól...

bocs a béna kérdéseket :-(

(#425) csalafinta65 válasza glocker (#424) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nézd...Azért 30 ezer, az 30.000 ft...2 év gyári garival, mi vesztenivalód lehet? Főleg, ha személyesen is kipróbálod...Az ilyen eladásoknak az az oka, hogy az aktuális eladónak vmi, vmilyen dolog nem tetszik...idővel előjött neki egy olyan dolog, ami zavarja talán...Ha megveszed, és Neked sem tetszik, ennyiért bőven eladhatod. De ha megfelel, jelentős pénzt takaríthatsz meg!

(#426) Padam válasza epokit (#423) üzenetére


Padam
aktív tag

pü ment!

(#427) glocker válasza csalafinta65 (#425) üzenetére


glocker
tag

persze, persze... 30e az sok pénz... nem véletlen, hogy a noname boltok alacsony árfekvésű kínálatát is megnéztem, és tanács / tapasztalat után kutatok...

egyelőre minél többet informálódok, annál jobban összezavarodik a fejemben a sok okosság :))

sok nézőpont sok külön eredményt produkál... és mind megfontolandó... dönteni pedig egyre nehezebb :W

bocs a béna kérdéseket :-(

(#428) synar


synar
őstag

Sziasztok!
Mától én is csatlakozom a klubhoz :) nagyon tetszik, ez az első komolyabb tabletem, tényleg egész más kategória, mint az eddigiek.
Ebay-en ilyen tokot rendeltem hozzá, ha megérkezik beszámolok róla.
Ezenkívül rendeltem egy másik tokot is, hogy autós tartót készítsek belőle ezzel a bevált módszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#429) epokit válasza synar (#428) üzenetére


epokit
tag

Gratula!! :C Legyen benne SOK örömünk!! :D

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#430) AS


AS
félisten

Vicces hogy nem rég írtam milyen jó a Nokia here maps. Erre most meg jön kizárólag Samsung készülékekre :C
Nokia finally brings HERE Maps to Android, will be exclusively available for Samsung Galaxy smartphones

Később meg minden Androidra szerintem.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#431) -Mosquito- válasza AS (#430) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Playen ott van még a Navigátor. Az sem rossz. :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#432) SzlobiG válasza AS (#430) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez mivel jobb a google mapstol?

(#433) Luser2000 válasza SzlobiG (#432) üzenetére


Luser2000
addikt

Pl. hogy offline.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#434) exelsior1


exelsior1
senior tag

Üdv
Nincs valakinek egy ilyen eladó? Titán-bronz színű, wifis érdekelne :D (jöhet LTE-s is, de max wifis árban, a sim slotra semmi szükségem :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#435) SzlobiG válasza exelsior1 (#434) üzenetére


SzlobiG
félisten

Egyéb elvaras? :D

Elvileg kov hónapba lesz már több barna színnel.

Nézz majd körül.

(#436) glocker válasza exelsior1 (#434) üzenetére


glocker
tag

bár a tulaj elsősorban cserélni akarja, próbálkozz, hátha eladja: Galaxy Tab S 8.4

[ Szerkesztve ]

bocs a béna kérdéseket :-(

(#437) exelsior1 válasza glocker (#436) üzenetére


exelsior1
senior tag

25-e óta nincs fenn. E-mailben beszéltünk de ott sem ír napok óta :S

Galaxy S10

(#438) glocker válasza exelsior1 (#437) üzenetére


glocker
tag

sajna nincs jobb ötletem :N

vannak ezek az extra olcsó darabok (alap, vagy Teljes csomagban), de nekem nincs hozzá bizalmam...

ha nem sürgős akkor érdemes kivárni, én is szeretnék egy Tab S 8.4"-es kütyüt, de nem sürgős, így kivárok... a Nexus 8 / 9 / HTC T1 stb fantázianéven futó várható cucc szerintem megkavarja ezt a piaci szegmenst...

[ Szerkesztve ]

bocs a béna kérdéseket :-(

(#439) exelsior1 válasza glocker (#438) üzenetére


exelsior1
senior tag

Inkább használtan veszek normálisat ha akad. Megéri várni. Gondolkodtam még tab pro 8.4-en is, de csak azért is az amoledes kell :D

Galaxy S10

(#440) glocker válasza exelsior1 (#439) üzenetére


glocker
tag

én is így gondolom...

először nekem is a Tab PRO-t javasolták, és teccet (teccik is)... de megláttam a médijamárketben a Tab S-t... hát (egyoldalú) szerelem első látásra... és ami a legjobb, hogy az asszony is zöld utat adott a vásárlásra :C ... azóta sok mindent (pl. Nexus 7 2013) megnéztem... és bár sok jó és több szempontból is megfelelő cucc volna, valószínűleg annak ellenére Tab S-t fogok venni, hogy semmi szükségem rá ;]

mivel nem sürgős, kivárom az új Nexust... mi történhet... max kicsit lemegy az ára a Tab S-nek :DDD
ez a forrás elég szavahihető szivárogtató hírében áll, és szerinte október 9 előtt bejelentik...

[ Szerkesztve ]

bocs a béna kérdéseket :-(

(#441) exelsior1 válasza glocker (#440) üzenetére


exelsior1
senior tag

Én is bele szerettem :D Most S5 van de kitaláltam hogy csinálok belőle egy tab s-t meg valami közepes telót ill eladtam a laptopomat is. Nem könnyű de lesz valami biztosan. A 10.5 is izgi, főleg mivel nem pentile de az meg már nagy batár :D A 8.4 elképesztően jól hordozható lett

Galaxy S10

(#442) glocker válasza exelsior1 (#441) üzenetére


glocker
tag

persze, szerintem is ízlések és pofonok... de a Tab S 8.4" engem nagyon eltalált... (korábban nagyobban gondolkodtam, de pont a Tab S-nek köszönhetően, mára pont ezt tartom ideálisnak (7"-es kicsi, 10"-es nagy)...

bocs a béna kérdéseket :-(

(#443) exelsior1 válasza glocker (#442) üzenetére


exelsior1
senior tag

Ezzel még pont lehet az ágyban netezni :D

Galaxy S10

(#444) SzlobiG válasza glocker (#438) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én itt vettem a dobozos verziót 117k-ért oda adták futárral együtt a barna verziót.

Bontatlan volt alapból magyar nyelven semmi gond vele.

(#445) pils00


pils00
tag

Üdv!

Szerintetek várható kapható lesz valamelyik szolgáltató kínálatában?

(#446) Luser2000 válasza SzlobiG (#444) üzenetére


Luser2000
addikt

A KIES milyen CSC kódot ír?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#447) SzlobiG válasza Luser2000 (#446) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem használok kies-t.

Esetleg máshogy nem lehet megnézni vmi szerviz menübe?

(#448) glocker válasza pils00 (#445) üzenetére


glocker
tag

ha igen, akkor valószínűleg csak az LTE-s verzió és az is arany árban lesz majd...
(szerintem szolgáltatótól venni nem olcsó mulatság a kötelező előfizetéses mobil tarifa miatt)

bocs a béna kérdéseket :-(

(#449) SzlobiG válasza SzlobiG (#447) üzenetére


SzlobiG
félisten

Találtam progit ami mutatja XEH tehát nekem magyar. :)

(#450) Luser2000 válasza SzlobiG (#449) üzenetére


Luser2000
addikt

Köszi!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.