Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Tab S 8.4 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) #68079616 válasza tacsk0 (#1950) üzenetére


#68079616
törölt tag

Hogy érted, hogy nem fog jönni wifi-s verzióra? Fog majd jönni, csak még pár nap, nem?

Egyébként azt szeretném kérdezni a tablettel kapcsolatban, hogy screen mirroring-al összepárosítottam az LG okos full HD TV-mel, viszont nem lett teljes képernyős. Gondolom a túl nagy felbontás miatt. Van hozzá valami aplikáció, amivel a tablet oldaláról lehet beállítgatni a dolgokat screen mirroring terén (alap menüben nem találtam semmi ilyesmit). Telefonnal, Lumia 735-el tökéletesen párosul a TV, és még gyorsabban is működik azzal teljes képernyőn, pedig az lassabb és kisebb a felbontása is (viszont TV-n mintha full HD közelivel adná át a képet)..

(#1952) melan


melan
senior tag

Úgy néz ki, jön még egy ilyen a családba :DDD Lecserélem az asszonyka Concorde Slimjét egy fehér wifis S 8.4-re.
Jó lenne egy Lolly rá, de még nem merem feltenni a nem honiakat, akinek fenn van, nyúzza a kedvünkért, hogy átadhassa a tapasztalatait - meg némi bátorítást csöpögtessen a többiekbe :)

(#1953) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Pár éve samsungokra a Telenor adta ki elsőnek a legfrissebb romokat, sokszor a függetlent is megelőzve. A T-mobile meg utolsónak, vagy sose...
Most meg a Telenor sehol nincs. :(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1954) TiMoN válasza mycso (#1953) üzenetére


TiMoN
senior tag

Holnap felhivom oket es erdeklodok.

-TiMoN-

(#1955) SzlobiG válasza tacsk0 (#1950) üzenetére


SzlobiG
félisten

De miért nem teszed fel odinnal? Már vagy két hete fent van nekem.

(#1956) tacsk0 válasza SzlobiG (#1955) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Mik a tapasztalatok? Nem laggol, gyorsabb lett...? Kkn szemmel lathato, zavaro laggok vannak..

(#1957) moleculez válasza tacsk0 (#1956) üzenetére


moleculez
veterán

Na most nincs, igaz Nova Launchert használok.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1958) SzlobiG válasza tacsk0 (#1956) üzenetére


SzlobiG
félisten

Sokkal gyorsabb lett minden laggok szinte eltűntek. Nyilván olyan gyors nem lesz mint egy Note 4, de szerintem teljesen jó akku idő uaz mint előtte.

(#1959) Frank97


Frank97
csendes tag

Volt egy ilyen kérdésem valaki tudna rá választ adni? ;)

Sziasztok!
Új vagyok ebben a táborban,vettem egy Galaxy tab 8.4 LTE verziót. :)
Az volna a kérdésem,hogy miért nem tudom a tabot párosítani egy JBL Flip2 Bluetooth hangszóróhoz?
Elképzelhető,hogy a kettő nem kompatibilis egymással?
Viszont van egy Sony Z3 Compactom az egyből rá csatlakozik.
Előre is köszönöm a válaszaitokat.

Sony Xperia™ Z3 Compact,Samsung Galaxy S7

(#1960) oncsi


oncsi
őstag

Valaki tegyen fel legyenszíves pár képet a loli-s tab-ról (screenshot-ot menüröl, homescreen-röl stb) Csak, hogy el lehessen kezdeni érdemben is a beszélgetést, hogy miért is jó frissiteni, vagy miért nem. Ha volna két tab-om (KK-el, és LP-al biztos megcsinálnám. De van itt olyan akinek van)
YT-on vannak lag hibákról video-k, de nem minden érthető. Pl. Lag-nak nevezi a kezdő képernyő legördülő menüjének akadását (nem lag, direkt olyan). A nagy előnyök mellett senki nem beszél a hibákról. pl. Inkompatibilitás valamely app-felé. Vagy az hiba e, hogy egy hirhetten rosszul megírt oldal, lassan nyilik meg (miközben azt sem tudjuk, hogy milyen a NET sebessége, van e rendes térerő milyen programok futnak a háttérben)
Tehát ne csak a "milyen szar ez már " kritikát kapjuk, hanem azt, hogy "itt van x-y masina, és ezeken látszik, hogy Tab S-t reggeliznek"

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1961) bordi10


bordi10
senior tag

Van valakinek eu-s lolihoz egy normális linkje, amiről nem órák alatt jön le a zip?

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#1962) #22622464 válasza bordi10 (#1961) üzenetére


#22622464
törölt tag

itt megtalálod

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1963) bordi10 válasza #22622464 (#1962) üzenetére


bordi10
senior tag

:R

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#1964) benczeb válasza Roxbury (#1941) üzenetére


benczeb
aktív tag

Én is arra várok már....

(#1965) TrishtanAG


TrishtanAG
aktív tag

Vettem a készülékhez nemrég egy Boriyuan tokot, mert a képek és a leírások alapján egészen kellemesnek tűnt. A valóságban sajnos nagyon messze van a kellemestől.

- Nem jó a szabása, eleve csak ferdén fér bele a masina. A bőrkeret rálóg az alsó gombsorra, és olyan szorosan éri a kijelzőt, hogy mind az értesítősáv, mind a jobb oldali menü elérése igazán embert próbáló feladat.

+ Eléggé masszívnak tűnik, talán egy leejtéstől nem védené meg a tabot, de ránézésre elhinném neki :).
+ Jár hozzá egy egészen jól használható, puhavégű stylus is.

Ha tökéletesen passzolna a tabhoz, akkor jó vétel lehetet volna, de így nem ajánlanám senkinek sem.

www.adventuregames.hu

(#1966) melan válasza TrishtanAG (#1965) üzenetére


melan
senior tag

Én az asszonyéhoz ezt néztem ki. Kedd körül lesz meg az új tabja, addig várok a rendeléssel. Hátha fehérben akarja majd...

(#1967) Frank97 válasza melan (#1966) üzenetére


Frank97
csendes tag

Én gyárit vettem hozzá annál jobb sehol nincs. :K
Igaz,hogy 12.000 volt.

Sony Xperia™ Z3 Compact,Samsung Galaxy S7

(#1968) Donki Hóte válasza melan (#1966) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Pesti vagy?

Rendelnél a tiéden felül nekem egy feketét?

Nekem gyári van, de nagyon gyorsan kopik, amortizálódik, kell venni egy másikat, de annyi pénzt, amennyibe a gyári kerül, én ki nem adok :((

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1969) melan válasza Donki Hóte (#1968) üzenetére


melan
senior tag

Nem, elég messze vagyok Pesttől - sajnálom... Az enyémen gyári tok van, előtte volt egy ilyen , csak sajnos a kici kínai fehéret küldött a bronz helyett, így eladtam. Annyit tudok róla mondani, hogy a minősége elmarad a gyáriétól, de nem annyira rossz. A tapintásán érződik kissé, de puha, nem merev és majdnem ugyanúgy néz ki.
Az elsőre belinkeltnél az a jó, hogy bepattintós a hátlapja, tehát mereven körbefogja a tabot. Az előzőn is ilyen volt neki, és ilyet is akar, mivel sokat olvas rajta és ezzel jobban kézre esik. Megjegyzem ebben igaza van, mert a gyárival néha nem tudom jól megfogni, kissé ferdén tartom a tokot enyhén csavaró igénybevételnek téve ki ezzel, de nem hiszem, hogy tönkretenném vele. Szemezgettem hasonlókkal, de ami tényleg nagyon jó ebből a kivitelből (van 4-5 fajta) azt nem postázzák Mo-ra. Ami leginkább engem visszatart, hogy elveszti a tab a kecsességét, ha körbefogja egy ehhez hasonló tok. De majd meglátja - adnak hozzá egy flip tokot, ha az tetszik neki, akkor egy book cover utánzatot rendelek (bár én vennék neki gyárit is, de elég húzós maga a tab ára, majd később esetleg...)

Most ami engem izgat, hogy mikor lesz hivatalosan is Lollipop, jókat írtak itt róla, szeretném teljes körűen használni az SD karit... hátha lehet vele.

(#1970) moleculez válasza oncsi (#1960) üzenetére


moleculez
veterán

Screenshotokkal tele van a net, az ikonok nem változtak, csak a google appoké, szóval alapból nem túl egységes a design. Az üzemidő romlani nem romlott, kissé inkább javult.
/majd DNG-szerkesztésnél kíváncsi leszek, az jobban eszi az akksit mint bármilyen játék, 2-óra alatt 70-80%-t volt KK-n, full fenyerőn, melegedett is szépen/.
Az általam használt appokal nem volt probléma, pedig elég sok mindent használok. Böngészés: Sokat nem használtam még , de nem látok nagy különbséget(rosszabb nem lett). Az alap rendszersebesség jobb, igaz a RAM is jobban ki van használva, KK 1-1,2 GB-t használt alapból, most 1,5-1,7GB(gyomlálás után 1,3...) de érdekes módon ez egy külső app indítására nincs hatással. De ha észreveszek valamit azt irom majd ide.

#1969 SD-t nem tudod használni ugyanúgy patchelni kell(->root)

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1971) AKG válasza Luser2000 (#1938) üzenetére


AKG
tag

Üdv!
Alternatív letöltés?
11 órát ír,mire lejön,itt az android 6.2 :)

(#1972) AKG


AKG
tag

Valaki letöltötte már a vodafonos 5.0.2-őt?
Esetleg nem tenné fel valami gyorsabb letöltős oldalra? :)

(#1973) TomWexX válasza AKG (#1972) üzenetére


TomWexX
addikt

Itt a listán csak a T-mobile adott ki eddig 5.02-t, a voda még mindig 4.4... :U

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1974) AKG válasza TomWexX (#1973) üzenetére


AKG
tag

Ahogy Luser2000 fórumtárs már linkelte,innen letölthető.
De sajna iszonyú lassan,12 órát ír a mutatványra.

[ Szerkesztve ]

(#1975) TomWexX válasza AKG (#1974) üzenetére


TomWexX
addikt

Ahham!
Hát akkor türelem. ;)
A magyar telenornak mi a rövidítése? (T-mobile=TMH, Voda=VDH, Telenor=?) Csak azért, hogy ha megjelenik, tudjam hogy az kell nekem.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1976) dptrsk válasza TomWexX (#1975) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha jól tudom PAN a magyar telenor

(#1977) moleculez


moleculez
veterán

Nekem HongKongi-hoz van MEGA-linkem, az kell?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1978) AKG válasza moleculez (#1977) üzenetére


AKG
tag

Üdv!
Köszi,az megvan,jelenleg is azt használom.

(#1979) moleculez


moleculez
veterán

Na ennyi elég is volt a stock ROM-okból, ment fel CM12.1 (android 5.1.1 alapon) végre használható lett a gépezet... Mikor PS Touch bezárult 2 órányi munka után, na ott majdnem a falon csattant, de kapott még egy lehetőséget😁😁

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1980) TrishtanAG


TrishtanAG
aktív tag

Az elcseszerintett kínai tokos történet visszament a kiinduló pontjára: az eladó visszautalta a vételárat, ami jó, de nincs használható tokom, ami rossz.
A fórum halomnyi hozzászólásai között több "utángyártott" tokról is volt szó. Van valakinek valami tapasztalata ezekkel? Ami leginkább érdekelne, hogy mennyire fogják jól a tabot, és mennyire stabilan lehet kézben tartani őket hosszabb időn (1-2 óra) át.

www.adventuregames.hu

(#1981) moleculez válasza moleculez (#1979) üzenetére


moleculez
veterán

Eddig 2 óra 16 perc SoT, és 57%-n van...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1982) yodamastah válasza moleculez (#1979) üzenetére


yodamastah
őstag

Cm12.1-en is lehet a gyári színprofilok között váltogatni?

(#1983) kovacs65 válasza moleculez (#1979) üzenetére


kovacs65
senior tag

Mivel tud kevesebbet, mint a stock?
CM-et használok más eszközön, azt ismerem.

THX

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1984) melan


melan
senior tag

Sziasztok!
Munkahelyemen proxy szervert használunk, emiatt szükséges a megfelelő proxy beállítás és emellett a fix IP cím. Egyik kolléganőmnek Lg gpad 10.1 van, ami frissült 5.02-es Lollira. Frissítés után volt gyári adatok visszaállítása is, viszont azóta nem tud a netre csatlakozni, egészen pontosan a böngészőhasználat közben azt az üzenetet kapja, hogy a proxyszerverhez való kapcsolódás sikertelen.
Most aggódok, ha nekünk is lesz Lolli, akkor ugyanez a gond fennállhat, aminek nem örülnék, lévén állandóan kell a net a munkához. Valakinek van ezzel tapasztalata (l+proxyhasználat)??

(#1985) moleculez


moleculez
veterán

#1982:
Nem, legalábbis én még nem találtam meg. (kezdő CM-user vagyok), de vannak szép témák a Playen.
#1983
Nincs több ablak funkció(oldalról behúzós móka), lebegő eszköztár (van alternatíva a Playen), Samsung Camera app -na ez hiányzik, jó képeket lő. Semmi bloatware, full üres android , szinte Nexus lett belőle😁😁😁
Ja az üzemidőt még mindig nem tudom, mert most 24 órája vettem le a töltőről, 37%-n van, 3 óra SoT... Stock ROM ha hozzá nem nyúltam lemerült egy nap alatt simán.

Ja és tud olyat, hogyha a notif.centerre koppintok kétszer, akkor lezár a kijelző😉

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1986) disy68 válasza melan (#1984) üzenetére


disy68
aktív tag

Wifi beállítások, hosszan kell rábökni az adott hálózatra, módosítás, további beállítások (vagy ilyesmi - advanced angolul) és ott meg lehet adni mindent.

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#1987) melan válasza disy68 (#1986) üzenetére


melan
senior tag

Mint írtam 4.4 alatt ment, tehát tudom, hogy hol kell. De ugyanazon beállításokkal L alatt nem megy.

(#1988) disy68 válasza melan (#1987) üzenetére


disy68
aktív tag

Akkor nemszóltam.

Érdekes, nekem nincs gond a proxy-val 5ös alatt. Autentikáció van esetleg? Itt nálunk nincs.

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#1989) melan válasza disy68 (#1988) üzenetére


melan
senior tag

A proxy x.x.10.1. Ha x.y.10.z IP adok, akkor kell autentikáció, amit nem tudom, hogyan adhatnék meg. Ha azonban x.y.11.z az IP, akkor ki lehet(ne) menni a netre, úgy van beállítva. Mint írtam, 4-es android alatt ment, most az 5-el van csak probléma, bár csak egy gépen van eddig L.

(#1990) moleculez válasza melan (#1989) üzenetére


moleculez
veterán

Lehet az LG-vel van baj...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1991) melan válasza moleculez (#1990) üzenetére


melan
senior tag

Tartok tőle én is 😃😃
Kérdés: a gyári időjárás widget óráját hogyan lehet beállítani, hogy ne tévedjen egy órát?

(#1992) dptrsk válasza melan (#1991) üzenetére


dptrsk
addikt

Nekem pontos.

(#1993) melan válasza dptrsk (#1992) üzenetére


melan
senior tag

Nekem a Brüsszeli időzóna van megadva, és a rendszeridő jó, az időjárás widgeté nem. Abban nem tudom külön állítani...

(#1994) oncsi válasza melan (#1993) üzenetére


oncsi
őstag

És az időjárás widget melyik városra van állitva?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1995) melan


melan
senior tag

Mátészalka

(#1996) kovacs65 válasza moleculez (#1985) üzenetére


kovacs65
senior tag

LTE-s tabod van?
LTE CM12-ről azt írják az XDA-n, hogy a rádió rész még nem megy.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1997) moleculez válasza kovacs65 (#1996) üzenetére


moleculez
veterán

Igen LTE-s, de ha vegigolvaaod, a későbbi buildekben már működik. Az van feltöltve is első hozzászólásként.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1998) kovacs65 válasza moleculez (#1997) üzenetére


kovacs65
senior tag

Tehát, akkor minden OK?
THX

Este felpróbálom.

De az első hozzászólás ez:

Not working:
Radio is probably working now but I can't test that functionality.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1999) moleculez válasza kovacs65 (#1998) üzenetére


moleculez
veterán

Olvass tovább, mert a link már újabb build alatta, csak a leirast nem frissitette.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#2000) kovacs65 válasza moleculez (#1999) üzenetére


kovacs65
senior tag

Tesztelgetem.
Az ujjlenyomatos képernyőzár sem műxik. :((

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.