Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Tab S 8.4 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) AKG válasza mycso (#1400) üzenetére


AKG
tag

Üdv a klubban!
Erről is várhatunk boncoló leírásokat? :)
Régi tabokról sok segítséget kaptunk belőle!

[ Szerkesztve ]

(#1402) TOTAL LOKI


TOTAL LOKI
tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani olyan időjárás appot, aminek a widgete animált?
Ma láttam egy Sony Xperia Z3 Compact táblán egy vagány kis animált időjárás progit, így gondoltam, utána nézek, hogy hasonló, animált progit lehet-e a S8.4-re tölteni.

PL fotó: ITT

Remélem tudtok segíteni. Az se gond, ha fizetős, a lényeg, hogy jó legyen. :)

Köszönöm előre is!

TL

(#1403) TomWexX válasza mycso (#1400) üzenetére


TomWexX
addikt

Grat!
Micro lag nova alatt is lehet, de leginkább csak akkor ha egyszerre 1000 dolgot csinálsz.
Mondjuk engem ezek az apró megakadások soha nem zavartak, nincs rá kihegyezve a szemem. :N

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1404) mycso válasza AKG (#1401) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Valami általános 1.hsz.-féleséget lehet összedobok, de mélyebben valószínűleg nem fogok bele menni, sajnos ugye itt is jelen van a KNOX counter :(

(#1403) TomWexX: ezek az apró lagok engem sem zavartak, csak megemlítettem, hogy nálam is jelen van, telenoros készülék egyébként.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1405) TomWexX válasza mycso (#1404) üzenetére


TomWexX
addikt

Téma összefoglaló gyártásban szívesen segítek ha gondolod, abban nekem is van tapasztalatom. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1406) mycso válasza TomWexX (#1405) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Egyelőre, a képek, meg az előszó/specifikáció fele, ami megvan, így minden segítség jól jön. Ezt be is fejezem, aztán a faq/gyik, hibák, ajánlott progik, majd romok, stb., stb. .... mind jöhet.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1407) AKG válasza mycso (#1406) üzenetére


AKG
tag

Nos,mégis lesz romolás? :DD

(#1408) mycso válasza AKG (#1407) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Legalább is, valami útmutatót készítek/tünk hozzá. :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1409) ktamas55


ktamas55
tag

Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani, hogy mekkora USB pendrive-t kezel a tablet?
Nálam eddog a max 4GB méretűt fogadta el. Próbáltam 8 és 16 GB mérettel is, de azokat nem ismeri fel.
Ez így normális?

(#1410) kovacs65 válasza ktamas55 (#1409) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem 32-es van. Nincs vele gond.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1411) TomWexX válasza ktamas55 (#1409) üzenetére


TomWexX
addikt

Gondolom ntfs-re van formázva az a pendrive amit nem ismer fel. exFAT-al próbáld!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1412) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Valaki abban tudna segíteni, hogy a gépen lévő alkalmazások miért nem jelennek automatikusan a Google Play "saját alkalmazások listában"? így ha frissíteni akarok, akkor külön külön kell bekeresnem az alkalmazásokat... frissítés után már a listában vannak, de elég idegesítő.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#1413) hori13


hori13
csendes tag

Üdv! Ma tettem szert egy ilyen készülékre eddig nagyon elégedett vagyok vele. Az edigitalban vettem és egy tokot is kaptam hozzá ajándékba :)

(#1414) oncsi


oncsi
őstag

A Watchon-ról van valami XDA-s hír? Hátha valaki visszabütyköli.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1416) bordi10 válasza Velvokaj (#1415) üzenetére


bordi10
senior tag

Rápattintható hátlap cover :))

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#1417) apacsay


apacsay
tag

sziasztok, olyan történt már valakivel, hogy az SD kártyát hol látta, hol meg nem.. 64GB-os SD
kiírja az értesítésiben, hogy kártya van csatlakoztatva, mikor meg akarom nézni, akkor mintha üres lenne.. újraindítás, akkor meg ott vannak a filmek a kártyán, simán le is lehet játszani.. mondjuk volt, hogy film lejátszás közben is "eldobta" a kártyát, aztán újra megtalálta...
Ötlet? Mi lehet ez?
Kártya hiba? Szoftver hiba?

Pixel 7 PRO / Samsung S6 TAB

(#1418) TomWexX válasza apacsay (#1417) üzenetére


TomWexX
addikt

Milyen márkájú kártyáról van szó? Annak lehet baja...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1419) AKG válasza TomWexX (#1418) üzenetére


AKG
tag

Nem,szerintem a 4.4-es rendszer átka.
T705-öm van,eredeti 64 gb-os samu sd.
Nálam is csinálta,ugyanakkor a kártyát berakva egy t305-be,azaz egy tab 3 8.0-ba hibátlan volt.
Más kártyákkal is hasonlóképpen jártam,hol látta,hol nem.
Minél kisebb kapacitású a kártya,annál stabilabban tudja olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#1420) apacsay válasza TomWexX (#1418) üzenetére


apacsay
tag

ScanDisk SDHC 64GB

Pixel 7 PRO / Samsung S6 TAB

(#1421) kovacs65 válasza apacsay (#1420) üzenetére


kovacs65
senior tag

A Sandiskre gondolsz?

Nekem 64-es Samsung van. Soha semmi gond.
Gondolkodok egy 128-ason is.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1422) oncsi válasza AKG (#1419) üzenetére


oncsi
őstag

Tökéletesen megy benne a 128-as kártya is. Legalábbis két napig volt nálam, és jó volt. Most egy 64-es Kingston van benne. Símán lehet foglalat kontakthibás. Persze ez kártyára is igaz. Nagyon gyengén érnek hozzá az érintkezők, és a másik gépben meg erősebben. Nekem a sim néha kimosdul.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1423) TomWexX válasza apacsay (#1420) üzenetére


TomWexX
addikt

Nekem is Sandisc (ultra) 64 GB-os kártya van benne, semmi gondom nincs vele. :F

AKG: Valahol olvastam hogy bizonyos samsung kártyákkal nincs jóban a tab s.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1424) TOTAL LOKI


TOTAL LOKI
tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék. Samsung Galaxy Tab S 8.4 (T705) táblámhoz szeretnék vásárolni egy jó kis érintőceruzát.
Úgy néz ki, sokat fogok jegyzetelni, ezért lenne rá szükségem. S Note jegyzetelő progit fogok használni. Elég jó programnak tűnik, így már csak egy ceruza kell hozzá. :)

Válaszokat előre is köszönöm!

TL

(#1425) TomWexX válasza TOTAL LOKI (#1424) üzenetére


TomWexX
addikt

[link]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1426) kovacs65 válasza TOTAL LOKI (#1424) üzenetére


kovacs65
senior tag

Azért abban ne reménykedj, hogy a Galaxy Note összes pen-es szolgáltatását tudni fogja.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1427) apacsay válasza TomWexX (#1423) üzenetére


apacsay
tag

kipróbálom kisebb scandisk kártyával, hátha csak a 64GB miatt veszíti el a stabilitását.. nem tudom miért lenne így, de egy próbát megér.. rakok bele egy scandisk ultra 16GB kártyát.. meglátjuk mi lesz..

Pixel 7 PRO / Samsung S6 TAB

(#1428) TomWexX válasza apacsay (#1427) üzenetére


TomWexX
addikt

Egyrészt nem scandisc, hanem SanDisc! ;)
Másrészt írtam hogy nekem is 64! GB-os kártyám van, és tökéletesen működik. Tehát nem azzal lesz gond...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1429) bwoay válasza TomWexX (#1428) üzenetére


bwoay
nagyúr

SanDisk

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1430) TomWexX válasza bwoay (#1429) üzenetére


TomWexX
addikt

Pláne! :B :DDD

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1431) TOTAL LOKI válasza kovacs65 (#1426) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

Senki se írta azt, hogy ugyanazt a tudást várom el. Annyit írtam, hogy jól lehessen vele írni. :)

TL

(#1432) kovacs65 válasza TOTAL LOKI (#1431) üzenetére


kovacs65
senior tag

Én egy gagyi 300 Ft-os tollal és a Stylus Beta-val használom és teljesen korrekt.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1433) aszgab


aszgab
újonc

Sziasztok!

Gondolkodom egy ilyen csoda vásárlásán. Munkám során sok telefon/tablettel találkozom, így sikerült kipróbálnom a 10.5 változatát. Elnyerte a tetszésem, viszont én a 8.4 es változatot szeretném megvásárolni. A nagy kérdés, hogy az LTE-s vagy a sima Wifi-s változatot vásároljam meg.
Rendelkezek mobilnetes simkártyával. Viszont van egy kis lumiam amivel megtudom azt osztani, de az persze több nyűg mivel az is lemerül, nem is bírná addig a hotspotot mint a tablet maga stb...

Kérdésem főként az akkumlátor időre vonatkozik. Láttam azt, hogy páran panaszkodnak az LTE-s változatra. Jól tudom, hogy természetesen többet zabál, viszont mennyire használható ? mennyire éri meg az a +20-30 forintot? Mert ha nagyon nagy külöbség van az üzemidő között, akkor feleslegesnek érzem, hogy kiadjak érte +20-30 ezret, akkor inkább + akummumlátort veszek a lumiaba ebayről...(Illetve a saját telómon is van egy 1,5 giga adat forgalom (LG G2))

Köszönöm a válaszotokat előre is :)

(#1434) oncsi válasza aszgab (#1433) üzenetére


oncsi
őstag

Csak az LTE verzióra van prémium gari. A wifisre -csak gyári ha normális helyen veszed. Nekem ez megérne 10-20e-Ft-ot, mert tartok a kijelző beégéstöl, meg már volt alkalmam párszor élni vele. Mindig visszahozta az árkülönbséget.
Az LTE valóban többet eszik, de ez max 3%/h Netezés közben alacsony, de használható fényerővel 10%/h alá is lehet vinni a teljes fogyasztást. (10.5-röl beszélek, de a 8.4-is kb ilyen lehet)
Eladásnál is van különbség.A 4G-s mindig drágább.

Ja, és egy lumia net megosztás, és a 4G között van rendesen sebesség különbség.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1435) SzlobiG válasza kovacs65 (#1421) üzenetére


SzlobiG
félisten

64-es adata is frankó én azt használok.

(#1436) Imii


Imii
tag

Tudtok olyan pdf olvasót, amelyen meg lehet változtatni a hátteret feketére, a betűket fehérre, tehát a normált invertálni?

(#1437) AKG válasza Imii (#1436) üzenetére


AKG
tag

moon reader

(#1438) cSuwwi válasza Imii (#1436) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

a mantano is tud ilyet (1 kattintással), és sztem jobb is mint a moonreader

(#1439) TomWexX


TomWexX
addikt

Lett egy összefoglalónk. :) (mycso kolléga segítségével)
Ha valamit hiányoltok belőle, szóljatok nyugodtan!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1440) Imii válasza AKG (#1437) üzenetére


Imii
tag

Köszönöm, nekem tökéletes!

(#1441) gezatata válasza kovacs65 (#1421) üzenetére


gezatata
aktív tag

honnan tervezed beszerezni a 128GB samsung kártyát?

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#1442) kovacs65 válasza gezatata (#1441) üzenetére


kovacs65
senior tag

Talán a pcx.hu a legolcsóbb.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1443) Avicularia


Avicularia
veterán

Ide is beteszem, nem OFF-topik. Tab S 8.4, Tab Pro 8.4, LG Gtab 8.3 egymás mellett full fényerőn.

(#1444) cSuwwi válasza Avicularia (#1443) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

inkább LG, tab pro, tab s a sorrend
de full fényerő bőven sok szerintem, én fél és nulla között használom (nulla sötét szobában)

[ Szerkesztve ]

(#1445) Avicularia válasza cSuwwi (#1444) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem sorrendben írtam, gondoltam mindenki képes arra, hogy felismerje melyik melyik.
Természetesen én sem full fényerőn használom, ez csak egy összehasonlítás volt.

(#1446) apacsay válasza TomWexX (#1428) üzenetére


apacsay
tag

:) nem hittem el elsőre hogy nem scandisk hanem sandisk, meg kellett néznem a dobozán és tényleg.. jót nevettem magamon, :)

Pixel 7 PRO / Samsung S6 TAB

(#1447) cSuwwi válasza Avicularia (#1445) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

az lg-t még talán :)
de a két samu között egy újonnan betérő (esetleges új vásárló) nem biztos hogy elsőre tudja melyik melyik

(#1448) Imii válasza AKG (#1437) üzenetére


Imii
tag

Megvettem a pdf miatt, tökéletes a moon reader, viszont láttam, hogy olvastatni is lehet vele!? Próbáltam, sok beállítással, de nem bírtam szóra! Sikerült már valakinek? Vagy tud valaki magyarul tudó felolvasó problamot?

(#1449) allein


allein
addikt

Sziasztok. Szeretnék egy Samsung Tab S típusú készüléket vásárolni. 8.4-es méretre gondolok, kérdés, hogy LTE vagy csak sima WIFI. Telenoros előfizetésem van, 4G sávszélességgel rendelkezem. Havi +500 ft-ért Telenor ad egy sim kártyát és képes lennék megosztani az internetet. Jelenleg egy iPad mini 2-est nyomogatok, nem vagyok elájulva tőle :N Még annyit, hogy a PRO változat miben különbözik?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#1450) oncsi válasza allein (#1449) üzenetére


oncsi
őstag

Picit lejebb is kérdezték. Érdemes elolvasni legalább a topik utolsó pár oldalát. [link] ezt most is így gondolom.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.