Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Tab S 8.4 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Client válasza halkow (#103) üzenetére


Client
tag

Akik a kijelzőről áradoznak a cikk képei alapján - ugye a cikk tárgyát képző tableten és nem egy IPS monitoron olvasták a cikket. :)

Ex - WaterLo

(#202) f(x)=exp(x) válasza AS (#200) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A fentebbi hsz.-odra akartam válaszolni. Tehát a tabot...bőven elég ez a felbontás, meg ha játékokkal nem játszol böngészni, filmezni nem piskóta az biztos.

(#203) Crafter32 válasza spawn21 (#15) üzenetére


Crafter32
őstag

Veszek egy csúcs gépet sok pénzért és akad? Köszönöm akkor nem. Nem is értem így az ajánlott plecsnit.

(#204) AS válasza Crafter32 (#203) üzenetére


AS
félisten

Nem akad. Nagyon szépen fut rajta minden.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#205) 1697 válasza csalafinta65 (#172) üzenetére


1697
tag

Nekem Note 12.2 ben Lte 800 snapi van!A sima wifis ebből Exy!!

(#206) -Mosquito- válasza SzlobiG (#165) üzenetére


-Mosquito-
őstag

20Gb mobilnet néha nem elég havonta.

Bone123:

Tesztben Lítium-Ion a táblázatban meg Lítium-Polimer aksi szerepel. 2.-ik a jó. :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#207) BeZol


BeZol
őstag

Ma bementem Samsung üzletbe, ugyan csak a nagyobbik Tab S volt nekik, de tényleg szépek, élesek a színek, viszont annyival nem szebb és élesebb, hogy egy 85ezer Ft-os Galaxy Tab Pro 8.4 helyett legalább 110et fizessek.
Találtam egy remek youtube videót, ajánlom azok figyelmébe, akkor 8.4"-ban gondolkodnak. [link]
Szerintem a Tab S túl van marketingezve ahhoz képest, amit tud, és ha a pénz igenis számít, akkor inkább egy tab pro 8.4, semmivel sem jár vele rosszabbul senki sem.

(#208) r-chee


r-chee
őstag

Na végre, csak idefarolt a ház elé a futár :DD
Köszöntem, Extreme digital.
Felbontás előtti pillanatkép:

Na, irány a kibontás....

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#209) kovacs65 válasza r-chee (#208) üzenetére


kovacs65
senior tag

Én utálom őket, azért nem rendeltem, mert azt írták, hogy 08.07-én jön meg, ezért nem vettem. Így meg lemaradtam az ajándékokról. Látom neked megérkezett minden, amit ígértek.

Grat. hozzá!!!

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#210) domos válasza BeZol (#207) üzenetére


domos
senior tag

A nem AMOLED panelek addig jók amíg nem akarsz éjszaka filmezni rajtuk. Tapasztalom sajnos én is a Note Pro 12.2-n. Napközben persze tökéletes az is.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#211) r-chee válasza kovacs65 (#209) üzenetére


r-chee
őstag

Mikor én előrendeltem, aug. 1 volt megjelölve szállításnál, szal nincs késés.
Faxa ez az osztott kijelző. Egyikben YT videoblog nézés, másikban fórumozgatás. Asszem szerválok majd egy bluetooth billentyűzetet.

Rohadt szép a kijelző (nem volt még amoledes cuccom) :Y

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#212) AS válasza r-chee (#208) üzenetére


AS
félisten

Gratula. Legjobb az egészben hogy nagyon király az Automatikus fényerö sötétben sem bántja szemet. :)
Viszont ha filmezünk érdemes kikapcsolni a automatikus modot ha sötét van

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#213) domos válasza r-chee (#211) üzenetére


domos
senior tag

Grat, használd egészséggel. :R

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#214) SzlobiG válasza -Mosquito- (#206) üzenetére


SzlobiG
félisten

Yt-re el is hiszem. :) Nekem ph+face elég szokott lenni meg azért szoktam böngészgetni is.

(#215) kovacs65 válasza r-chee (#211) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nekem Note 2 volt, az Amoled az Amoled, és az osztott is szuper.
Nem tudom, hogy Nálad hogy van, de (annak idején root kellett) lehet-e a gyári appokon kívül mást is osztottal használni?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#216) csalafinta65 válasza SzlobiG (#214) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Tegnap 4% -ra lemerítettem...( 10.5 LTE).8-10 órát volt töltőn. Délelőtt fél 10 körül wifi bekapcs...mkv-s 1080-as film indít...Azóta folyamatosan megy...a film vagy 8X ment már le....4%-ig engedem le, aztán megint min. 8 óra töltőn. ( kikapcsolva) Ezzel befejezve az akku-móka. ( Kondíciók: 30%-os fényerő, energiatakarékos mód, és halk hangerő.( fülessel közepes). Végeredmény hamarosan!

(#217) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

Egy érdekes dolgot szeretnék megkérdezni...a youtube-on kerestem 2K-s videókat....miért van az, hogy a klip beállításoknál csak 1080p a max...tehát nagyobb felbontást miért nem tudok nézni???

(#218) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

Az XP-n, asztalimon ugyan annál a videónál 1440 és 4K IS VÁLASZTHATÓ!

(#219) f(x)=exp(x) válasza csalafinta65 (#217) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Az app enyhén fogalmazva is egy fostalicska. :(

(#220) AS


AS
félisten

Ennyit tud az androidos yooutube ap by google :D Érdemes szétnézni a marketen hátha van jobb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#221) csalafinta65 válasza AS (#220) üzenetére


csalafinta65
senior tag

MI LEHET HELYETTE??? köszönöm előre is.

(#222) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

2. akkuteszt végeredménye: 4% energia maradt, és 13 óra 1 percet ment folyamatosan a készülék!

(#223) AS


AS
félisten

Logikus is emberek nem néztek 2 k video telon mert nincs értelme , most már lenne ezzel a tablatal de google még nem gondolt ránk....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#224) f(x)=exp(x) válasza AS (#223) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Hát végülis a saját tab felhasználóival csesszett ki (n10), mert az már régebben megjelent.

(#225) csalafinta65 válasza AS (#223) üzenetére


csalafinta65
senior tag

És a demo tabot hogyan tudjuk 2560X1600-ban nézni?? Mert az tuti, hogy abban látjuk! ( a demo felbontása ennyi, mp4 formátum!)

(#226) AS válasza csalafinta65 (#225) üzenetére


AS
félisten

Az más, itt most youtube rol beszéltünk az nem támogatja. A készülék simán ha raksz rá 2 videót szépen viszi.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#227) csalafinta65 válasza AS (#226) üzenetére


csalafinta65
senior tag

A youtube-ról letudom tölteni a videókat a tabra?

(#228) AS válasza csalafinta65 (#227) üzenetére


AS
félisten

Igen. Marketen van par ilyen app.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#229) r-chee válasza csalafinta65 (#227) üzenetére


r-chee
őstag

Én az ilyesmit inkább asztali gépen intézem, ott van megvett programom rá, na meg jó sok tárhely :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#230) csalafinta65 válasza AS (#228) üzenetére


csalafinta65
senior tag

köszönöm....a 8.4 tesztelésével hogy állsz? :K

(#231) f(x)=exp(x) válasza csalafinta65 (#227) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Mek töltöd le?
A tabon böngészőből elindítva se ad ilyen opciót?

(#232) csalafinta65 válasza r-chee (#229) üzenetére


csalafinta65
senior tag

asztalin fogom én is...play nagyon bonyolult...aztán visszatöltöm a tabra...

(#233) csalafinta65 válasza f(x)=exp(x) (#231) üzenetére


csalafinta65
senior tag

nem ad.

(#234) f(x)=exp(x) válasza csalafinta65 (#233) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ha az asztali adja ez is adja....mobil vagy asztali nézetre van állítva?

(#235) AS válasza f(x)=exp(x) (#234) üzenetére


AS
félisten

Nem... Android nem tàmogatja a flast yt pedig flas alapu , igy azok funkciok nincsenek meg amik pc n. Csak kliensel müködik pl crome vagy youtube player. Crome yt lejàtszoja katasztrofa..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#236) csalafinta65 válasza f(x)=exp(x) (#234) üzenetére


csalafinta65
senior tag

asztali nézetben sem lehet állítani...valaki írta, hogy egy másik márkájú ugyancsak nagy felbontású tabnál volt lehetőség 1080-nál nagyobb felbontásra átállítani...ezt támasztja alá, hogy van egy 7'-os Lenovo-m , amely 1024X600-as...és a youtube max.720p.-t enged...itt bizony a Samu hibázott...

(#237) AS válasza csalafinta65 (#236) üzenetére


AS
félisten

Nem nem nem... elöbb leirtam hogy müködik. Google appnak semi köze sincs a Samsughoz..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#238) f(x)=exp(x) válasza AS (#235) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nekem lehet...4.4.2 van a tabon, és nincs flash telepítve, sőt a chrome-t nem is használom (plugin sincs telepítve).
Nekem csak szaggatva viszi a 4k-t. :D
A beállításoknál (jobb felső sarok) az asztali nézet be van pipálva és nem megy (chrome-n nézzétek meg pls.)?

(#239) csalafinta65 válasza AS (#237) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Ennyi pénzért akkor változtathatott volna az app-on talán...SD kártyára nem lehet progit telepíteni...külső vinyót nem kezel...DTS hangsávot nem kezel...a saját lejátszója szaggat...NTFS -re formázott kártyát nem ismer fel...A jó öreg Overmax Steelcore mindezt tudta,,,de érdekes...ezzel a drága géppel meg ilyen gondok vannak....Megjegyzem, hogy a kínai gép mt2s file-t is kezelt...és szaggatás nélkül vitt 2X1G maggal komlett blu rayt...igaz 1280X800-on...de vitte. Ezzel menne komplett blu ray?

(#240) f(x)=exp(x) válasza csalafinta65 (#239) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ennek a fele min. a google műve. :U. Sajnos ez van. :W
Vinyót hogyhogy nem kezel? Otg képes nem? (A G Pad terrás vinyót gond nélkül viszi)

[ Szerkesztve ]

(#241) csalafinta65 válasza csalafinta65 (#239) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nem lesz 8.4 . És azt hiszem a 10.5 is megy vissza az Edigitalba...ez így túl sok negatívum...egyébként már a proci miatt is gondolkodtam...Snapdragont vártam...egyik samsung sem kezel külső vinyót...OTG- n is csak kényeskedik...NTFS pendrive nem jó neki...sz@r úgy, ahogy van...vissza a feladóhoz...csalódás.

[ Szerkesztve ]

(#242) hatala


hatala
tag

Hmmm.

Nekem az LG G PAD 8.3 sem kezeli NTFS pendriv-ot.

Mi értelme volt blu rayt nézni 1280X800 kijelzőn?

Más samu tab is kezeli az mt2s file-t, csak más lejátszó kel hozzá.
A jó kis kínai tabletekről meg az a véleményem, hogy nem tartanak sokáig.
Nekem 2 db is volt, 1 és 2 hónap után bedöglöttek, de mivel 100 dollár összegű volt darabja, nem érte meg visszaküldeni.

(#243) csalafinta65 válasza hatala (#242) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Overmax Steelcore 10+ itthon is forgalmazták. Vagy Sencor 10 Element...jó gépek voltak, és nem finnyáskodtak. Az NTFS -re formázott kártyán nincs 4..6..8 giga korlát. Persze, hogy nem jó....na mindegy. ennyi volt ennek a csodának a pályafutása...( egyébként meg annak mi értelme, hogy 4k-s, vagy 2K-s videót nézek, és a QHD megjelenítőn csak Full HD felbontás van...) Ezeknek a Samsungoknak mindig más kell...lejátszó, kodek, ...unalmas lett! Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

(#244) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Most akkor ha pl rakok egy 64 gigás sd-t bele és arra mondjuk 10 gigás mkv-t akkor nem is fogja kezelni? :U

(#245) csalafinta65 válasza SzlobiG (#244) üzenetére


csalafinta65
senior tag

csak exFAT-ra formázott kártyára tudod rátenni...FAT32 csak, ugye 4 giga....csodálom, hogy exFAT-ot kezel...persze majd a 20. lejátszóval lesz tökéletes...160 ezer pénzért nincsen kompromisszum.( 10.5 LTE.Kedvezményes ára 161 volt. Amíg vissza nem viszem, hátha vkinek kell )

(#246) SzlobiG válasza csalafinta65 (#245) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jó az nekem csak kezelje a nagy mkv-kat mind1 hogy exfat.

(#247) AS válasza f(x)=exp(x) (#238) üzenetére


AS
félisten

Akkor milyen böngészőt használsz?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#248) AS válasza csalafinta65 (#243) üzenetére


AS
félisten

csalafinta65 ha nem vágod a témát miért írsz hülyeséget? Ez mint Android hibája, pl veszel egy nexust aztán tényleg semmit nem tud lejátszani mert gyárilag nincs rajta semmi olyan. De azért van market ez a Android lelke ahohy applenek is. Legelső dolog hogy felrakunk egy MX playert + hozzá a kodeket.
De mondhatom sony-t vagy HTC t mind ugyan az.
Amiket leirtál 90% mint android dolog és egyik nagy gyártón sem működnek alapból vagy egyáltalán.
Android 4.4 ilyen korlátok vannak pl sd kártya telepítés.
Neked nem való Android keres egy Windows 8.1 táblát azzal nem lesz gondod.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#249) csalafinta65 válasza AS (#248) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Ezt a bohóckodást meghagyom Nektek.Horror pénzekért. ( Igen, igazad van van...Az MX Playert összes kodekjével felraktam, és DTS hangsáv néma). Írtan két no name márkát.Érdekes, hogy Androidosak, és mégis mindent tudnak hókusz- pókuszok nélkül...Ja, és mást hülyézz le! kicsit kultúráltabban! ( nagy gyártókat kerülöm)

[ Szerkesztve ]

(#250) AS válasza csalafinta65 (#249) üzenetére


AS
félisten

Kinára nem tudod mit mondani ök mindenbe belenyúlnak de így nem is kap a googletöl engedélyt a marketre. De ök ezt is megoldják , ehhez nem tudok mit mondani nem használok hackelt készülékeket.
Tehát hiába android már módosítva van teljesen.
Csak annyit akartam írni hogy amit írtál nem Samsung hibája hanem Android rendszeré.
De IOS-t is kerüld messziről az még sokal kötöttebb.. WP rendszer meg még inkább.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.