Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Tab S 8.4 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) csalafinta65 válasza Syl (#300) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Már bocs...Van ilyen géped? Mert nekem igen. Az, hogy mi irritál, az a te dolgod. Az, hogy volt valaha Samsung 8.9-ed, nem jelent semmit. Nekem is van baromi jó Galaxy Note 2 mobilom.

[ Szerkesztve ]

(#302) csalafinta65 válasza Syl (#300) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Szívesen felajánlom a bolti árnál 30 ezerrel kedvezőbb áron gépemet egyébként!

(#303) szívlapát


szívlapát
csendes tag

Nem védve senkit, de való igaz, hogy draga az S sorozat. Engem is meglepett, hogy azt írták , hogy filmezed teren ne varjunk csodat..

(#304) kovacs65 válasza szívlapát (#303) üzenetére


kovacs65
senior tag

A jó Samu tabok mindig is (túl) drágák voltak, 7.7 , 8.9 , Pro , S

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#305) AS


AS
félisten

Tényleg sok igaz nekem 110 ért megérte:) Ernyiért hasonló tudású telot nem is kapok... :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#306) Avicularia válasza Syl (#300) üzenetére


Avicularia
veterán

Egyetértek, rohadt irritáló egyén. Benéztem ide, mert elgondolkodtam, hogy lecserélem az lg gpad-ot 8.4 pro-ra vagy erre és pár napos újonc osztja itt az észt. Egy bant megérdemelne.

(#307) kovacs65 válasza Avicularia (#306) üzenetére


kovacs65
senior tag

Hi!

Pókjaid??

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#308) Avicularia válasza kovacs65 (#307) üzenetére


Avicularia
veterán

Szia

Nincs már egy sem, csak a nick maradt :)

(#309) Csapoati válasza AS (#295) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem ezek szuper képek egy tablettől - részletgazdag, éles, szépek a színek is. Nem mintha valaha is akarnék fotózni egy ilyennel, de vész esetén jól jöhet.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#310) spawn21


spawn21
veterán

megnéztem London egyik repterén. Nagyon szép valóban. Olcsó is volt, 300 font. De csúnyán akadt. leginkább a magazinnál, vagy mi a neve

iPhone 13p

(#311) AS válasza spawn21 (#310) üzenetére


AS
félisten

Aha magazin rész az tényleg gáz. Még jó hogy nem használom nem sok értelmét látom.....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#312) fojuzer


fojuzer
aktív tag

HM-Hm kár ezek csak drágák igy-vagy úgy nem a hazai napi szinten//Prolik-Rezsi Csökkentös/ rétegekenek szánva,S leginkább a SIM-kártya hiánya is döntö,mert WIFI,nem minden hol.mindenkinek vala,s méghozzá Ingyért nyilvános,Kellenek a választékok,minden igénynek-pénztárca lehetöség eléréséhez! :(

föolvaso

(#313) f(x)=exp(x) válasza fojuzer (#312) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Azt hittem kidobtak, de még itt vagy sajnos! :O

(#314) spawn21 válasza fojuzer (#312) üzenetére


spawn21
veterán

érdekes, mert senkit sem érdekel. ezen az oldalon nem azok vannak, akik mindene felekadnak. Meg van az ára mindennek. Ez van

iPhone 13p

(#315) r-chee válasza fojuzer (#312) üzenetére


r-chee
őstag

Az, hogy valaki ilyen drága készüléket vesz, nem jelenti azt, hogy tehetős. Én sem járok BMW-vel, s nincs frankó irodai munkám sem 300E+ fizuval. Csupán nem iszok, nem dohányzok, nem verem el hétvégi nokedli-buliban a pénzem, stb.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#316) AS válasza r-chee (#315) üzenetére


AS
félisten

+1 :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#317) kovacs65 válasza r-chee (#315) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nem tudom hány éves lehetsz (én 50), de tisztellek ezért.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#318) spawn21 válasza kovacs65 (#317) üzenetére


spawn21
veterán

pedig ez(volna) a normális.

28 évesen nincs káros szokásom. Nem érdekelnek a bulik, nem igen tudom mi a jó abban, amikor másnaposan felkelsz és mindent szétásítasz. Nem is értem hova fog fejlődni ez még. Mert lassan a pia nem elég, és lassan büszkén mesélik a vendégeim, hogy mire és mennyit vertek el a hétvégén azon a bizonyos bulin.

iPhone 13p

(#319) kovacs65 válasza spawn21 (#318) üzenetére


kovacs65
senior tag

:)) Vannak még normális ifjak???????? :))

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#320) r-chee válasza kovacs65 (#317) üzenetére


r-chee
őstag

31 :) :R
Normális fiatal már nem igen van. Elég csak ránéznem a cégnél az újoncokra (20-23).... :(

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#321) AS válasza kovacs65 (#319) üzenetére


AS
félisten

Vannak bizony :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#322) spawn21 válasza kovacs65 (#319) üzenetére


spawn21
veterán

:DD

Már mint mi az a normális? :DDD

iPhone 13p

(#323) kovacs65 válasza spawn21 (#322) üzenetére


kovacs65
senior tag

:)) :))
Természetesen az, amit ÉN annak tartok.
:)) :))

..., de én sem vagyok teljesen az :C

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#324) epokit


epokit
tag

Tab S 8.4 Wifi LTE fehéret vagy Tab S 8.4 Wifi LTE bronzot?????? :F

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#325) kovacs65 válasza epokit (#324) üzenetére


kovacs65
senior tag

Egyértelmű:

T705: Tab S 8.4 LTE bronz

Félek, hogy a fehér koszos lesz.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#326) epokit válasza kovacs65 (#325) üzenetére


epokit
tag

Köcc! :) Galaxy Tab P6800 7.7 Méltó utódja lesz remélem! :)

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#327) AS válasza epokit (#326) üzenetére


AS
félisten

100% :)
Nagyon szeretem az enyémet:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#328) epokit válasza kovacs65 (#325) üzenetére


epokit
tag

Sajnos várnom kell!!! :( :( Kedves Sándor, a fehér színű Tab S 8.4 Wifi LTE szerdától megvásárolható üzletünkben,a bronz színre sajnos még nem látunk rá.

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#329) kovacs65 válasza epokit (#326) üzenetére


kovacs65
senior tag

Na neeee,

7.7-em nekem is volt. Nagyon elégedett voltam vele, de eljárt felette az idő és volt egy vevő rá....

Máshol (sufni gsm) is lehet venni, engem a gari nem zavar, mindent rootolok 1-2 nap után. Nem bírom ki...

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#330) r-chee válasza epokit (#328) üzenetére


r-chee
őstag

Megéri várni a bronz verzióra, gyönyörű a kerete és a hátlapja (utóbbi szerintem a nagyobb felūlet miatt sokkal mutatósabb, mint az S5 hátlapja) :K

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#331) epokit válasza kovacs65 (#329) üzenetére


epokit
tag

Csak egy egyszerű fogyasztó vagyok,jóval (50 felett) :) net,film,email,fotók, és szeretem ami szép. :) :)

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#332) cudarz


cudarz
tag

Bár nincs ilyen készülékem, sokan írjátok, hogy mivel ekkora felbontású tartalmak nem érhetőek el, filmezésre fölösleges ez a tablet. Csakhogy, ha nem tévedek, a kijelzőnek a felbontáson kívüli előnyei (Super Amoled, RGB skála lefedés, fényerő stb) bőven kijönnek 1080p-s tartalmak (pl. Youtube) esetén is. Szóval ha nem is a kijelző maximális felbontása miatt, de a full HD-ban visszaadott képminőség miatt is elvileg ez a jelenlegi legjobb tab kijelző a piacon.

Javítsatok ki, ha tévedek.

[ Szerkesztve ]

(#333) spawn21 válasza epokit (#331) üzenetére


spawn21
veterán

Mindenki szereti ami szép, korhatár nélkül ;)

iPhone 13p

(#334) AS


AS
félisten

Aki nincs annyira otthon Androidban ajánlom rakják fel a CleanMater progit a marketröl. Söt szemetet letöröl a gépről amit a appok okoznak. Nekem most 620 mb-t szedett le. :)

De tud mást is pl virtusirtás vagy memória kezelő.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#335) vicze válasza AS (#334) üzenetére


vicze
félisten

Tehát fogtad és letörölted az összes alkalmazás cache-t, rosszabb esetben még jó párat reseteltél is.
Nagyon jó app... Virtusirtás -> :W

Ez az app kb. parasztvakítás netovábbja.

(#336) heitech


heitech
csendes tag

Sziasztok!

USB OTG tapasztalatokra lennék kíváncsi. Pl. egy microUSB- USB OTG kábellel alkalmas fényképek mentésére utazás alatt kártyaolvasóval vagy közvetlenül a fényképezőtől? Vagy kell ilyenkor Y-kábellel külső USB táp?

Köszönöm!

(#337) rayman2006 válasza heitech (#336) üzenetére


rayman2006
tag

Szia.
Nekem 10.5 simán fel ismeri microUSB- USB OTG 32GB pendrive-ot.Filmeket gond nélkül viszi róla.

(#338) gabrielarky válasza csalafinta65 (#35) üzenetére


gabrielarky
tag

Amennyiben javasolhatom, ne nagyon vegyen senki szürke importból ilyen kütyüt. Persze nem törvényszerű, hogy történik vele valami, ami nem garanciális javítást von maga után ,de én éppen most vagyok szo*órolleren, mert áprilisban megvettem a Samsung Tab Pro 8.4-et (SM-T325) (abban még nem Amoled van hanem LCD és nem 3GB ram csak 2GB, felbontás ua. gyönyörű a képe) de a gép sajnos esett egyet hátast, LCD megrepedt (digitizer réteg nem) és a Samsung MO-tól is elhajtottak, hogy már pedig ezt a készüléket nem ők hozták be (az igaz) és HongKong-ban került forgalomba a szériaszám szerint, nem tudnak hozzá alkatrészt szerválni, vagy ha igen akkor csak kínából.

Ott állok most, hogy saccra olyan 100e lesz a javítása egy olyan kütyünek, amit legutóbb már nettó 105-ért lehetett kapni (szinte már nem is lehet, mert baromi gyorsan kijött a Samsung Galaxy S széria) de még bepróbáltam most egy másik Samu szervízt, ahol majd azután mondják meg mennyi lesz, ha szétszedték és a panel pontos azonosítója után próbálnak hozzá LCD-t rendelni.

Jól nézzétek meg azt is, ha ilyen boltban vásároltok ( "0% áfa, mivel bontott, de 0 perces használt, szóval gyk. vadiúj) hogy rá van-e írva a dobozra hogy AS mert mint utólag kiderült az jelenti azt a piacot (Asia) ahol forgalomba hozták és mivel nem EU van ráírva, ez most elég komoly probléma alkatrész utánpótlás szempontjából.

Persze, vigyázni kell rá, nyilván de akkor is előfordulhat olyan, hogy esik egyet. Nekem úgy '98 óta semmilyen telefonommal nem történt semmi sosem, most vettem végre egy tabletet ami nagyon penge a kisebb hibáktól eltekintve (pici akadás, a legújabb 3D játékok nem teljesen folyamatosak rajta de még játszható) erre bumm...

Tanuló pénz meglett azthiszem...

Szóval óvatosan a vásárlással.

[ Szerkesztve ]

SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

(#339) gabrielarky válasza No.01 (#41) üzenetére


gabrielarky
tag

Itt egy gyönyörű összehasonlító táblázat, benne van a Tab Pro 8.4 vs. Tab S 8.4.

Nem csak az Amoled kijelző miatt más az "S" hanem 1G memóriával több van benne (2 helyett 3) és a processzor is más.

[link]

SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

(#340) r-chee


r-chee
őstag

ööö....hogyan kell képernyőmentést készíteni 4.4-es android alatt? :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#341) bordi10


bordi10
senior tag

r-chee: Bekapcs+Home gomb egyszerre, kb 1 sec-ig

Megjött a Tab S-hez rendelt Rock case-em. Készítettem pár képet róla. 1 órája csak fogdosom, nem tudom letenni, olyan "pöttyös" a fedlap. mint a Tab hátlapja :D
Nem sorjás, pontosan illeszkedik, nagyon jó minőség, imádom.
Akit érdeket ezen a LINKEN megnézheti a képeket.

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#342) AS válasza r-chee (#340) üzenetére


AS
félisten

Igy is lehet nagyon cool :D
Kezed érjen a kijelzőhöz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#343) r-chee válasza AS (#342) üzenetére


r-chee
őstag

Ez nagyon állat, mondhatni high-tech érzés :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#344) Syl válasza AS (#342) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez már az SIII-ban (meg talán a Note2-ben) is így ment.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#345) kovacs65 válasza Syl (#344) üzenetére


kovacs65
senior tag

Így van a Note 2 már tudta.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#346) csalafinta65


csalafinta65
senior tag

Egy barátom vett egy 10.5 LTE gépet. A Samsung-nál csinált egy fiókot, de a terméket nem tudja regisztrálni, mert a modellkódok között csak SM-T800 szerepel...Az LTE verzió SM-T805. A reg hiányában nem kap + 12 hónapot. A + 12 hónap részleges csak...Beszélt a Samsung-al, állítólag visszahívják jövő héten...

(#347) AS válasza csalafinta65 (#346) üzenetére


AS
félisten

Még nincs benne az adatbázisban , hamarosan benne lesz. Egy másik forumos mondta neki is ezt mondták.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#348) kovacs65


kovacs65
senior tag

Az Sd-re való írás megy simán? Nem kell sdfix-szerű programokat használni?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#349) epokit


epokit
tag

Holnap meg lesz a picike!! :) S 8.4 Wifi LTE bronz!!!!!

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#350) epokit


epokit
tag

Meg van!!! Samsung Galaxy Tab S 8.4 Wifi LTE bronz!!! :) :)

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.