Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Tab S 8.4 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) TommyNagz válasza disy68 (#1500) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Akkor kijelenthetjuk hogy a jelenseg normalis, es ez a tablet nem egy uzemido bajnok. Nekem ez eppen eleg ahhoz hogy el akarjam adni.

encapsulation dot1q

(#1502) Xaels


Xaels
félisten

Bocsi a képekért, de páromé a tab és így volt egyszerűbb most gyorsan.

Szerintem ez nem annyira rossz. Persze nem is hihetetlenül magas.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1503) silentkiller válasza Xaels (#1502) üzenetére


silentkiller
senior tag

Ez egészen jó eredemény, nekem rosszabb értékek voltak az LTE verziónál.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1504) TommyNagz válasza Xaels (#1502) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Hat ha pdfet olvasol minimal fenyeron akkor persze :) :P

encapsulation dot1q

(#1505) Xaels válasza silentkiller (#1503) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel nálunk nagyon rossz az LTE lefedettség ezért ki van kapcsolva a 4G a tableten is meg a Hiperneten is a laptopon amiről osztom a netet Wifin. Párom Operával böngészik. FB megy melette leginkább, instagram, pinterest meg ilyen csajos dolgok. Nem piszkáltam bele igazán semmibe.

(#1504) Tommy Da B1G: ilyenről szó sincs. Mint írtam páromé a gép. Ő leginkább divatoldalakat olvas, blogol és hasonlók. A fényerő sincs minimumon, manuálisan olyan 30-40% között lehet.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1506) silentkiller válasza Xaels (#1505) üzenetére


silentkiller
senior tag

Amikor nekem még meg volt a tablet, akkor nagyjából 4 óra közeli SoT értékeket kaptam, pedig zömében én is wifin használtam (+ persze 3G/LTE-n is). A tiéd jobb!

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1507) Xaels válasza silentkiller (#1506) üzenetére


Xaels
félisten

Ha pihenős leszek és le tudom választani asszonyról majd meglesem az én szokásaimmal mit fog bírni. Hamar rá tud szokni az ember. Múltkor az itthoni hálózattal játszottam, hogy tudja wifin nézni a filmeket, meg sorozatokat és utána tiszta katasztrófa volt a Nexus5-öt kézbe venni :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1508) SzlobiG válasza Xaels (#1502) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem is ennyit szokott bírni kb. Sok netezés+1080p filmek.

(#1509) disy68 válasza TommyNagz (#1501) üzenetére


disy68
aktív tag

Igen, ebben ennyi üzemidő van, ha ez neked nem megfelelő, szerintem is inkább válts, mint ezen idegeskedj. Nekem is beleférne több, de a kijelző nálam megéri a gyakoribb töltögetést. Pláne a sötétebb helyen olvasás a netovább (fekete alapon sötétzöld betűkkel).

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#1510) TommyNagz válasza disy68 (#1509) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Igazad van. Bosszanto meg hogy ilyen jo a kijelzo, de nem igazan nott fel hozza a szoftver...roppant idegesito, hogy a desktopon, beallitasokban, van egx szamomra is olvashato betumeret. A tobbi alkalmazasban, mint pl. A facebook pedog olvashatatlan, pici, hangya betuk. Es persze nem lehet ezt alligani. :/

encapsulation dot1q

(#1511) thompherkins válasza TommyNagz (#1510) üzenetére


thompherkins
tag

itt a probléma az appokkal van nem a tablet a hibás.
Évek teltek el, sok a tablet, de a tabletre optimalizált alkalmazásokat még mindig vadászni kell.
és igen, a desktop mérte sokszor apró betűket eredményez
a mobilos, meg *urva nagy és szarul is néz ki

(#1512) TommyNagz válasza thompherkins (#1511) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Ezert is szerettem meg anno az iPadet. Barmennyire imadom a droidot, sajnos a tablas alkalmazas fogalma sokazr kimerul abban, hogy szetnyutja a mobilos verziot. az eredmeny pedig torz, rendszeridegen, es csunya. User Experience-bol ulj le egyes :/

encapsulation dot1q

(#1513) beboka


beboka
újonc

Sziasztok!

Én is tulajdonosa lettem egy S 8.4-es tablet-nek( MM+D..i.) konstrukcióban.
Eddig, minden rendben ( lag, wifi stb. ).
Mivel ez az első tabletem, ezért lenne pár kérdésem.
Milyen app-okat preferáltok ( Pl. IGO helyett,stb. ), ami ezen a felbontáson működik.

Üdv'

(#1514) thompherkins válasza beboka (#1513) üzenetére


thompherkins
tag

Nem szeretem az almát, de ebben valahogy jobban haladnak.
Néha belefutok ios app ajánlókba és láthatóan ipadra optimalizáltakból sokkal több van.
Itt nem tudom a fejlesztők igyekeznek, vagy apple kötelezi őket, hogy nagy eszközre is fejlesszenek.

Viszont ha találok tabra optimalizált andoidos appot, akkor az legtöbb esetben pont olyan igényes, mint az ipados társa

(#1515) thompherkins válasza beboka (#1513) üzenetére


thompherkins
tag

nem szokott a felbontás gond lenni, maximum csúnyább rajta a végeredmény
Pl.
launcert azonnal cseréltem, mert nem jött be - NOVA
Sygic-et használok, vagy Waze-t és nem volt gond a felbontással eddig

(#1516) Avicularia válasza TommyNagz (#1510) üzenetére


Avicularia
veterán

Pontosan, ez rendkívül bosszantó, a sok helyen hangyányi betűk. Sajnos 45 évesen már nem úgy látok mint fiatal koromban :(

(#1517) wyns válasza beboka (#1513) üzenetére


wyns
újonc

Nekem fenn van az új IGO,teljesen rendben van full sikn -ben.Naponta használom.

(#1518) Avicularia válasza wyns (#1517) üzenetére


Avicularia
veterán

Ha jól tudom tilos a warez a fórumon.

(#1519) SzlobiG válasza Avicularia (#1518) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jól tudod...

(#1520) wyns válasza Avicularia (#1518) üzenetére


wyns
újonc

Nem én beszéltem a w.... nav-ról.

(#1521) bordi10 válasza Avicularia (#1518) üzenetére


bordi10
senior tag

Sosem értettem, hogy miért warez az, ha valaki le meri írni azt a szót, hogy IGO :W
Fentebb valaki leírta, hogy: NOVA...honnan tudod, hogy az legálisan megvett NOVA pl..lehet azt is "okosba" szerezték meg, de ez csak egy példa...Az IGO szóra miért ugrik mindenki, hogy warez, mikor 2 verziója is legálisan ott van a Play-en :F

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#1522) bwoay válasza bordi10 (#1521) üzenetére


bwoay
nagyúr

mármint a török meg az izraeli?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1523) Avicularia válasza bordi10 (#1521) üzenetére


Avicularia
veterán

Amikor engem kioktatnak más topikban, hogy a youtube reklámok blokkolása xposed-al youtube adaway által az warez, ami egy baromság, akkor igenis szólni fogok az igo miatt ami legálisan nincs csak ott ahol más is írta. Persze ha izraelben vagy törökben használja akkor nem szóltam, de gyanítom nem ez a helyzet.
Az általad említett nova programot pld. én is megvettem és régóta használom. Nincs régiókorlátozás, mint igo-nál. De ha gondolod hívjunk ide egy modit és kérdezzük meg, mi a helyzet az igo-val.

(#1524) wyns válasza Avicularia (#1523) üzenetére


wyns
újonc

Persze.igazad van.mindenki vegye meg a hivatalos szoftvert,app-ot,kiegészítőt,stb.Mindenki csak a hivatalos,a gyártó álltal jóváhagyott app-at használja.Ok !!! De akkor senki ne tegyen fel másik launchert ,ne rootoljon stb.Mert ugye a gyártó csak így ad garanciát.
Ugye ezt nem akarja elvárni senki.Mindenk próbálja kihozni a legtöbbet a tabból,ami szerintem egy tök jó kis gép.Egy topiknak meg az a célja,hogy segítsünk a másiknak,nem az hogy fikázzuk a másikat.

(#1525) Xaels válasza wyns (#1524) üzenetére


Xaels
félisten

Kicsit túlzásba esel. Az nem warez ami fent van a Play-en és elérhető. A 3betűs navi nem ilyen. Mellesleg majd ha kapod a warez miatt a figyelmeztetést akkor majd rájössz, hogy jó szándékból szóltak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1526) TomWexX


TomWexX
addikt

(#1527) Avicularia válasza wyns (#1524) üzenetére


Avicularia
veterán

Ahogy Xaels írta, nem rossz szándékkal szóltam. Ha így lenne már moderáltak volna és kaptad volna a figyelmeztetést vagy a bant valamennyi időre.
Igo ilyen korlátozás alá esik a fórumon, tessék elfogadni. Én még nagyon régen windows mobile-on használtam, most sygic full európát használok és meg vagyok vele elégedve, de nincs lefrissítve az új kezelőfelületre, maradtam a 14.3.4-en ami az utolsó régi verzió.

(#1528) Oraculus


Oraculus
tag

Sziasztok!
Feleségemnek vásároltam egy ilyen készüléket, vettem még hozzá gyári Book Cover és képernyővédő fóliát.
A gyári képernyővédő fóliát, hogy a fenébe lehet buborék és por mentesen rá tenni?
Több készülékre tettem már fel fóliát, de életemben soha nem volt ennyire poros és buborékos egy fólia felhelyezésem mint ezen a készüléken. :(((

Hány másodpercig kell a bekapcsológombot nyomni, hogy bekapcsoljon a készülék? akár hány másodpercig próbálom nem kapcsol be.

[ Szerkesztve ]

"This is usually the part when people start screaming." - Gabriel Gray (Sylar)

(#1529) Avicularia válasza Oraculus (#1528) üzenetére


Avicularia
veterán

Ilyet rendeltem az asszony gépére, felment buborékmentesen ,bár ez üveg [link]

(#1530) Oraculus válasza Oraculus (#1528) üzenetére


Oraculus
tag

Na sikerült buborék és por mentesen felhelyezni. Még jó, hogy 2 darab fólia van a gyári csomagolásban.
Rájöttem miért nem kapcsolt be a készülék, teljesen le volt merülve.
Egy Titanium Bronze SM-T705 (LTE) készüléket vettem, remélem tetszik majd a feleségemnek.

[ Szerkesztve ]

"This is usually the part when people start screaming." - Gabriel Gray (Sylar)

(#1531) Avicularia válasza Oraculus (#1530) üzenetére


Avicularia
veterán

Enyém imádja, állandóan azt nyomogatja. Előtte volt neki egy galaxy tab 2 10-es, ahhoz szinte sose nyúlt hozzá.

(#1532) alfagyuri


alfagyuri
tag

Sziasztok!
Tudok vele nettezni usb stickkel:

(#1533) tevike


tevike
senior tag

Sziasztok!

Most először megfagyott a képernyőm az S 8.4-mnél :( Hogy tudnám restartolni? Bekapcsoló gombot meg mindent érzékel mert bekapcsol a képernyő csak a kezdő kép van megfagyva! :)

Köszi előre is :R

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#1534) disy68 válasza tevike (#1533) üzenetére


disy68
aktív tag

Olvastam többmindent is:
1. bekapcs gomb hosszan kb. 10 másodpercig
2. bekapcs gomb + hang fel + hang le hosszan kb. 10 másodpercig
3. bekapcs gomb + hang le + menü gomb hosszan kb. 10 másodpercig

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#1535) tevike válasza disy68 (#1534) üzenetére


tevike
senior tag

Köszönöm!

A második volt az én esetem! ;]

Köszönet érte! A többit próbáltam is, de sikertelenül, a 2. sikerült! :) :R

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#1536) shamann


shamann
csendes tag

sziasztok, nemtudom tapasztaltatok-e mar hasonlót, de valamiert nagyon merül a tabom, es nem jjövök ra hogy miert vagy mitől 1,5honapos es igazabol nem sok app van rajta, 6ora alatt wifivel lement 20% ot éjszaka. egyedül egy jatek van rajta a simcity, eddig azzal sem volt gond, mert nyilván merítette de nem ennyire 10perc jatek kb 10%.mit lehetne tenni? nem szívesen törölnek le mindent es allitanam helyre..

(#1537) Luser2000 válasza shamann (#1536) üzenetére


Luser2000
addikt

Egyszer tapasztaltad vagy rendszeresen?
Volt restart? (Lehet valami beragadt).
Az Alkalmazás kezelő mit mutat, mi tekeri a gépet?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1538) oncsi válasza shamann (#1536) üzenetére


oncsi
őstag

Használd sűrűn a feladatkezelőt. jellemzően mindenkinek kb egyformán fogyaszt (persze egyéni használat azért befolyásolja) ami kilóg a sorból, az valami SW gubanc.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1539) Lonsi válasza shamann (#1536) üzenetére


Lonsi
tag

Én hasonló cipőben járok, mint te. Ma a prémium garancia keretében elviszik a gépet és megnézik.
Nekem átlag használatnál (fényerő visszavéve, szinte minden felesleges dolog, még a szinkronizálás is a gmailel letiltva)3-3,5 órát bír az aksi, játéknál nálam is még drasztikusabban merül, maximum 1-1,5 óra.

Luk én vagyok az apád. Apa-apa akkor én vagyok a te Lukad.

(#1540) anett1985 válasza shamann (#1536) üzenetére


anett1985
csendes tag

Az enyém kb. 2 hetes, és egyszer sikerült elérnem a 6 óra üzemidőt, annál csak kevesebb. De tegnap 33%-on elkezdtem a PvZ2-vel játszani, és 10 perc múlva csipogott is, hogy tegyem töltőre. A fényerő majdnem teljesen le van véve mindig. Ez így elég gáz. Tényleg ennyi lenne az üzemideje, vagy az akksi lehet szar? Nekem WiFi-s van, prémium gari nincs, de van itt hivatalos Samsung szerviz, lehet beviszem jövő héten. Valaki vitte/küldte már vissza ilyen hibával? Csináltak vele valamit, javult az üzemidő?

Egyébként ha valaki venni szeretne ilyen tabot, 15% kedvezmény van most az edigitalban Samsung tabletekre, így már elég jó áron be lehet szerezni. :)

(#1541) shamann válasza oncsi (#1538) üzenetére


shamann
csendes tag

na oke h sw gubanc, de hogyan lehetne utana jarni? nincsen valami app ami megmondja korrekten mi az ami lerantja az akksim, eddig jatek nélkül viszonylag sok hasznalattal netezessel hozta a 10 orat, orankent olyan 10% ot merult.

(#1542) oncsi válasza shamann (#1541) üzenetére


oncsi
őstag

Az óránként 10% a normális. Jobban jársz ha az Androidos topikban kérdezed. [link] Ott mondanak majd több programot is erre a célra

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1543) silentkiller válasza oncsi (#1542) üzenetére


silentkiller
senior tag

Igen, sajnos ennél a típusnál a 10%/h merülés "normális". A hamarosan megjelenő Tab S2 8" pedig még rosszabb lesz e tekintetben.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1544) shamann válasza oncsi (#1542) üzenetére


shamann
csendes tag

most ket ora alatt merult 9% ot wifi nélkül úgy hogy hozza sem nyultam..

(#1545) Luser2000 válasza silentkiller (#1543) üzenetére


Luser2000
addikt

No csak, mit tudsz a Tab S2-ről?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1546) silentkiller válasza Luser2000 (#1545) üzenetére


silentkiller
senior tag

Forrás, utolsó bekezdés.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1547) TomWexX válasza silentkiller (#1546) üzenetére


TomWexX
addikt

Vajon ennek megjelenésével együtt mi megkapjuk a lolipop-ot?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1548) Luser2000 válasza silentkiller (#1546) üzenetére


Luser2000
addikt

Köszi, most jutottam el a hírekig.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1549) oncsi válasza shamann (#1544) üzenetére


oncsi
őstag

Tapasztalatom szerint ( S10.5) átlagos használat mellett. fényerő csúszka negyednél, LTE netezéssel. 12-15%/h. Film nézésnél kicsit nagyobb fényerőn mint negyed, 12% alatt van. Én éjjel szoktam használni, Kicsit visszafogott fényerőn 10%/h mindig megvan. Pontosan ugyan ezt tudja a Note 10.1, és az asszony Tab 10.1-ese is pedig az már 3 éves.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1550) shamann válasza oncsi (#1549) üzenetére


shamann
csendes tag

nekem a fényerőm mindig minimumon van az összes eszközömnél legyen az tv,laptop,telefon vagy a tab,mert engem nagyon zavar a fény:) úgyhogy ezért aggasztó hogy min fényerőnél ennyire merül, de tegnap pontot tettem az i-re miután 32%on volt újrainditottam és leugrott 19%-ra. bevittem a szervízbe, ott nemtudnak vele semmit csinálni,elküldik pestre. bízom a legjobbakban, sajnos az akkumlátor az amiben az almásak jobbak,ezt be kell látni. bár én nem bántam meg hogy ezt vettem:) csak legyen jó!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.