Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Tab S 8.4 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) yesyke94 válasza melan (#1850) üzenetére


yesyke94
csendes tag

Hat en alapbol mindig ugy kezdem hogy factory reset, utana odin es megint factory reset. :) De nagyon jot tett az L, joval gyorsabv lent mint volt. :) Na es ugy veszem eszre az aksi is jobban birja, bar nekem voltak vele gondok... Ha megneztem az aksit szinte mindig 60%os hasznaltot irt a kijelzore, nos ez most nem igy van. :)
A sammobile-rol szedtem le a Hong Kong-i romot

[ Szerkesztve ]

(#1852) disy68 válasza yesyke94 (#1851) üzenetére


disy68
aktív tag

Üdv, kipróbálnád esetleg az UCBrowsert pl. a mobilarénával? Felraktam én is első körben a 4.4-re a kóreai 5-öst, semmi factory reset, akkor még jól jelenítette meg. Csináltam egy factory resetet, utána már nem (konkrétan nincs hosszú ó, ú, de pl rövid ö van, elég fura). Egyes magyar oldalaknál nincs ilyen gond (pl. origo - talán ott az oldal "adja" a fontot). Más böngészőkkel nem volt ilyen gondom. Most kipróbáltam a svájci romot, amiben van magyar nyelv, de itt is ugyanaz a jelenség.

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#1853) yesyke94 válasza disy68 (#1852) üzenetére


yesyke94
csendes tag

Kiprobaltam, nekem se jo. Elegge fura karaktereket jelenit meg. Gondolom nincsen optimalizalva L-re. :/

(#1854) disy68 válasza yesyke94 (#1853) üzenetére


disy68
aktív tag

Köszi, próbáltam utánajárni mi lehet, de annyit találtam, hogy ilyen hindi, meg maláj, meg hasonló nyelveknél voltak gondok, remélhetőleg tesznek az ügy érdekében, mert amúgy nagyon jó kis böngésző.

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#1855) yesyke94 válasza disy68 (#1854) üzenetére


yesyke94
csendes tag

Irtad hogy a svajci L-t is felraktad, neked sima wifis ?

(#1856) TomPack


TomPack
őstag

Hjaj, tényleg jöhetne màr a Lolli LTE-re is, mert nekem borzasztóan szaggat a KK! :( Az érintés javult egy picit? Böngészés közben görgetés helyett folyton megnyitogatok olyan linkeket, amit nem szeretnék. :D De ez talàn a laggolàsnak tudható be. Nincsenek farönk ujjaim, volt màr egy pàr tàblàm, meg telefonom, de ezt a hibàt eddig csak a Tab S produkàlja nàlam.

(#1857) CSAVI38 válasza SzlobiG (#1834) üzenetére


CSAVI38
tag

Kösz az infot. Fel is tettem gyorsan és meg kell mondjam nagyon kellett ez már erre a tabletra. Végre sokkal gyorsabban müködik minden és nem laggol orrba szájba és azt a nyamvadt magazint is ki lehet végre lőni.
Királyság:)

(#1858) SzlobiG válasza CSAVI38 (#1857) üzenetére


SzlobiG
félisten

Bizony sokat javult. A magazint nagyon utáltam már én is...

(#1859) disy68 válasza yesyke94 (#1855) üzenetére


disy68
aktív tag

Igen sima wifis.

Amúgy nekem a kóreai rom az nem volt az igazi, voltak apróbb problémák vele; a billentyűvilágítás hosszabb készenlét után folyamatosan ment (kikapcsolt képernyővel is), mindig regisztrálni akarta a készüléket, a billentyű mindig angolra váltott vissza. Ezzel a svájci rommal nem jött elő semmi ilyen. Lehet csak azért, mert ezt már én is a factory reset -> telepít -> factory reset.

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#1860) yesyke94 válasza TomWexX (#1848) üzenetére


yesyke94
csendes tag

Szerintem ezek a fontosabbak, ha valamit kihagytam akkor sry :D

(#1861) yesyke94 válasza yesyke94 (#1860) üzenetére


yesyke94
csendes tag

[L:/dl/upc/2015-05/06/489516_o25ausc96apk68z7_screenshot_2015-05-06-10-00-23.jpg](IMG:/dl/upc/2015-05/06/489516_o25ausc96apk68z7_screenshot_2015-05-06-10-00-23.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Kicsit neha balfaszoskodok itt az oldalon szoval sorry :Y :DD :D :D

[ Szerkesztve ]

(#1862) pils00 válasza yesyke94 (#1861) üzenetére


pils00
tag

A beállítási menü, értesítési blokk háttér színe változtatható, vagy kötelezően ez a világos xar? :F

A szürke-fekete nekem szemkímélőbb színnek bizonyult. :K

(#1863) Titmouse09


Titmouse09
aktív tag

Ha valakit érdekel ingyen van egy jegyzet app, bár nekem nem jött be, egy próbát lehet megér. Oldalról bármikor elő húzható. [link]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#1864) yesyke94 válasza pils00 (#1862) üzenetére


yesyke94
csendes tag

Ez a vilagos van csak. Legalabb is en nem talaltam mas variaciot. Nekem sokkal jobban bejon ez a vilagos. :)
A Billentyuzet lett meg szerintem nagyon jo :D

(#1865) pils00 válasza yesyke94 (#1864) üzenetére


pils00
tag

Kár érte. Azért köszi! :R

Majd megszokom.

Anno az IPON design váltása (fehéret nekik,hagy folyjon ki a szeme) melengette meg hasonlóan a szívemet. :DDD

(#1866) oncsi válasza yesyke94 (#1864) üzenetére


oncsi
őstag

Legalább hamarabb avul a kijelző. Talán még gari vége elött. (már csak a fehér miatt sem tenném fel) :(

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1867) TomWexX válasza yesyke94 (#1861) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi. :R

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1868) teszt345


teszt345
tag

Nem a reklám helye, de az E******l -nál most a Tab S 8.4 (SM-T700) Wifi + ajándék Simple Cover 20%-kal csökkentett áron, 79920 Ft-ért elvihető a kuponjukat használva.

[ Szerkesztve ]

(#1869) yesyke94 válasza TomWexX (#1867) üzenetére


yesyke94
csendes tag

Nincsmit :)
Egyre többet nyomom a tabot 5.0.2-vel egyre jobban tetszik, szinte hibátlan.:) ( Főleg KK-hoz képest)

(#1870) AKG


AKG
tag

Adott egy jódlifonos s 8.4 lte.
Ma este én is rá hegesztettem az 5.0.2-őt.
Egyenlőre elkezdem belakni a rendszert,majd meglátjuk,hogyan viselkedik a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1871) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Mért valaki szintetikus teszt-eredményeket KK és LP-n is a tablettel?

Pl. egy AnTuTu eredmény hogyan változik az új rendszer felrakása után?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1872) balint82 válasza teszt345 (#1868) üzenetére


balint82
senior tag

Tegnap mintha láttam volna a kapcsolódó kuponkododt a weben,de mára mintha eltunt volna...

Google Pixel 4a

(#1873) balint82 válasza balint82 (#1872) üzenetére


balint82
senior tag

Nem mentette le valaki kódot?

Google Pixel 4a

(#1874) teszt345 válasza balint82 (#1872) üzenetére


teszt345
tag

Sajnos levették valóban :( Persze nem mentettem le a kódot..

(#1875) yesyke94 válasza Donki Hóte (#1871) üzenetére


yesyke94
csendes tag

Ugyan annyi szinte.. KK - 36K
LP- 38K

(#1876) TomPack


TomPack
őstag

Ebben vajon van magyar nyelv?

[link]

Érdemes lehet felpattintani?
Egyébként ennek mi a menete, garivesztés nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#1877) AKG válasza TomPack (#1876) üzenetére


AKG
tag

Van,én is ezt szedtem le.
Le van írva alatta,hogy hogyan csináld.
Nálam official,tehát a knox gondolom nem ugrott.
Gyors,jó,igaz ebben is van szemét,valami skandináv program pl.

(#1878) yesyke94 válasza AKG (#1877) üzenetére


yesyke94
csendes tag

A hong kong-osba nincsen szemet, csak a samsung szarsagai, de azokat meg le kell tiltani :D

(#1879) TomPack válasza AKG (#1877) üzenetére


TomPack
őstag

Köszönöm, fel is pattintottam! :)

(#1880) lojza


lojza
csendes tag

Sziasztok!

LTE-s modell nekem most kezdett leszedni egy 928,73 MB-os szoftverfrissítést.

(#1881) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Próbálta valaki HDMI adapterrel TV-re kötni?

Melyik verzió jó hozzá?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1882) TiMoN válasza lojza (#1880) üzenetére


TiMoN
senior tag

Szolgaltatos vagy fuggetlen tab?

-TiMoN-

(#1883) lojza válasza TiMoN (#1882) üzenetére


lojza
csendes tag

Németo.-ban vásárolt független.

(#1884) TOTAL LOKI


TOTAL LOKI
tag

Sziasztok!

Több helyen is lehet olvasni,- többek között itt is - hogy LTE verzióra is van normális, EU-s L.

Szeretnék én is váltani, de nem vagyok túl tájékozott, hogy hogyan lehet elkezdeni.

A táblán rengeteg adat, fotó található, plusz páromnak is van fiókja. Ezek megtartása nyilván elsődleges.

Tudnátok egy kisebb leírást adni arról, hogy mi a menete az új rendszer telepítésének?

Nagyon megköszönném a segítséget. A táblám független, LTE verzió.

TL

(#1885) Xaels válasza TOTAL LOKI (#1884) üzenetére


Xaels
félisten

Ott van az fent az összefoglalóban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1886) Titmouse09


Titmouse09
aktív tag

Üdv! Aki egy antennás n-es AP-val wifizik, az meg nézné nekem, hogy mekkora a kapcsolat linksebessége?
Köszi!
(Ha valakinek virágos ZTE eszköze van a Telekomtól az külön jó lenne)

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#1887) TiMoN válasza lojza (#1883) üzenetére


TiMoN
senior tag

Telenoros LTE tabra még semmi frissítés nem jött. :(

-TiMoN-

(#1888) Hipnotic


Hipnotic
tag

Üdv. Beszereztem én is egy ilyen tabot. A kijelző eszméletlenül szép, ebben a Samsung az élen jár, de sajnos szerintem a proci, hardver kevés hozzá, vagy valamit el cseszett a gyártó.
Asus Google Nexus 7 (2013)-ról váltottam, de nagyon idegesített a folyamatos beszaggatás és bizony mikor a hátérben töltötte a frissítéseket, annyira melegedett, hogy kényelmetlen volt tartanom. A Chrome böngészése közben is szaggatott, na meg a böngésző bezárásakor is, nem hittem a szememnek, nem ehhez a "felhasználói élményhez" voltam szokva.
Vadi új bontatlan dobozos volt és sajnos a készülék jobb felső sarkán deformálódást is fel fedeztem. Így sajnos a készülék mindössze két napig volt nálam, ez elég is volt belőle!
Sony Xperia Z3 Tablet Compact LTE-re cseréltem, ez alaposan veri felhasználói élményben, sebességben a Samung Galaxy Tab S-t. Sehol egy mikro lagg, minden pörög,forog, villámgyors, ahogy ezt elvárnánk ebben a szegmensben és a Full HD elég ebben a méretben (legalábbis nekem).

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#1889) nyipp


nyipp
csendes tag

Gyors kérdés: ti mit használtok a képernyő tisztításához, amikor az egyszerű puha ronggyal áttörlés már kevés?

(#1890) Titmouse09 válasza nyipp (#1889) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Erőteljes lihegés (valahogy így :Y ) + szemüveg törlő, vagy kéz fertőtlenítő + szemüveg törlő. Extrém esetben mikroszálas törlőkendő hatékony, de nem szívesen használom még a fólián sem, mert félek, hogy karcol.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#1891) patow válasza nyipp (#1889) üzenetére


patow
senior tag

Én évek óta ezt használom : http://www.digitalko.hu/index.php?st=1&id=lcdplazma_tisztito_keszlet__49645&kat=foto_kiegeszitok&alkat=tisztito_eszkoz ---- az euronics ben veszem,csak ajánlani tudom

[ Szerkesztve ]

(#1892) oncsi válasza nyipp (#1889) üzenetére


oncsi
őstag

Szemüveg törlő szerintem is. Vagy optikusnál kapható szarvasbőr kendő. A optikusnál kapható mikró szálas szerintem sem jó. Nemcsak mert karcolhat (talán nem is karcolna) de telítődik a kéz zsíros nyomataival, és hamar maszatol.

Más.
Volt a kezemben Sony Z3 Tab. érezhető, hogy gyorsabb ha! az áttűnési animációk minimumra vannak véve. Akkor látszólag gyorsabb. De ha te úgy nézted, hogy közben a háttérben frissített, akkor mire számítottál?
De most komolyan. mi a fontos, néhány mikró lag (amit többen nem is látnak), vagy a világ legjobb kijelzője, amit szinte mindenki elismer.
Nekem a már megszokott két bajom van a Tab S-el. (10.5) anyaghasználat (könnyen karcolódik, főleg USB környékén, és az LTE/3G türelmetlensége (sokszor korán feladja a lassabb oldalakat, pedig csak az adatok sebessége lassú. olyankor használhatatlan, míg az előd Note 10.1 lassabban ugyan de mindent betölt.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1893) melan


melan
senior tag

Akinek fenn van az L, megírná, hogy az SD kártya kezelés miben változott?

(#1894) CSAVI38 válasza melan (#1893) üzenetére


CSAVI38
tag

L alatt lehet másolni rendesen a sd kártyára, amit kk alatt csak root-tal lehetet. Programot installálni szerintem most sem lehet rá max az adatokat lehet áthelyezni. Nekem fontos volt ez a változás, mert hálozatból másolok az sd-re totalcommanderrel, ami kk alatt nem müködött.

(#1895) melan válasza CSAVI38 (#1894) üzenetére


melan
senior tag

Köszönöm! :R Nekem is ez érdekes...

(#1896) oncsi válasza CSAVI38 (#1894) üzenetére


oncsi
őstag

TC-vel is lehet csak a virtuális SD-re, amit a 2.5 TC csinál direkt a KK miatt. Ha telepíteni nem enged a LP, akkor kb semmit nem javult, legalábbis ezen a téren.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1897) CSAVI38 válasza oncsi (#1896) üzenetére


CSAVI38
tag

Hát nekem ez a virtuális megoldás sosem müködött rendesen. Most L alatt jól müködik, úgyhogy szerintem ezzel jobb lett.

(#1898) TomPack válasza Hipnotic (#1888) üzenetére


TomPack
őstag

Én is ezt tapasztalom! :( De lehet csak az a baj, hogy eddig hozzà voltam szokva a jóhoz. Iszonyatosan tud laggolni, főleg ha több alkalmazàst futtatok. Ma újra kellett indítanom, mert annyira elkezdett röcögni, hiàba zàrtam be mindent. Utàna jó lett. De a mikrolaggok àllandóak. Ez nem normàlis, nem az Android velejàrója, hanem az optimalizàlatlan rendszeré. Nexus, vagy akàr Xiaomi eszközökön ezzel nem talàlkozom. Picit sajnàloma Mi4-em, amit lecseréltem erre a tabra, vajsima volt és betonstabil a tabhoz képest. :(

(#1899) Donki Hóte válasza Titmouse09 (#1890) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Érintőképernyő tisztítására évek óta a Clin Citrus ablaktisztítót használom :)

Csak az a lényeg, hogy ne a képernyőre fújd, hanem valami finomabb papír tisztítókendőre és azzal símogasd a kijelző felületét.

Zsíros felületre kiváló, rögtön oldja és viszi a zsíros ujjnyomokat. A drága érintőképernyő-specifikus képernyőtisztítók folyadékok is hasonló összetevőjűek, csak azokban nincs citromos illatosító :K

Fólia felrakása előtt is így tisztítom a kijelzőt, csak akkor nem törlöm porszárazra, hanem kicsit hagyok a kijelzőn a folyadékból, ha le kellene szedni a fóliát, mert elsőre nem sikerül a felrakás, akkor így könnyebb leszedni és igazítani.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1900) Hipnotic válasza TomPack (#1898) üzenetére


Hipnotic
tag

Vajon ez a jelenség csak némely készüléknél van jelen, vagy a többieket nem zavarja? A melegedés is jelen volt egyszerű műveletek esetén, ha a háttérben több minden futott szó szerint forrósodott. Itt telt be a pohár. Ez a szintű laggolás nem az Android hibája egyértelmű. Nem volt jó érzés használnom ezt a tabletet. Nem bánom, hogy vissza vittem.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.