Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Tab S 8.4 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) szanyi20


szanyi20
tag

Sziasztok. Tablet vásárlás előtt állok, és nagyon gondolkodom ebben a tabletben. Van neki valami rákfenéje? Melegedés, akku idő stb.?

Válaszokat előre is Köszönöm. :)

(#1752) TomWexX válasza szanyi20 (#1751) üzenetére


TomWexX
addikt

A téma összefoglalóban megtalálod a választ.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1753) mycso válasza TOTAL LOKI (#1749) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Amilyen problémák vannak pl. S5, Note4 esetében, lehet ráérnek kiadni erre a táblára, ha majd sikerült normálisan megcsinálniuk a lollit.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1754) Xaels válasza mycso (#1753) üzenetére


Xaels
félisten

A baj ott kezdődik, hogy még az 5.1-es Lolli is bugos rendesen. Amíg a Google-nél nem rakják rendbe addig nem lehet várni, hogy a többieknél hibamentes legyen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1755) TOTAL LOKI válasza mycso (#1753) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

Milyen problémák?
Azt tudom, hogy konkrétan butább lesz tőle a gép, (pl. gesztusok) de akkor ezek szerint dugig van buggal.

TL

(#1756) Spricccer


Spricccer
tag

Hali

Olyan kérdésem lenne, hogy milyen screen recorder programot tudtok ajánlani a tabra...főként a 4.4.2.-re? S5ön 5.0 lolin az SCR+ot használom, de az csak 5.0án megy...

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#1757) Khurrak


Khurrak
csendes tag

sziasztok!

most vettem feleségemnek egy ilyet tabot-t. KÉrdésem az lenne, hogy rettentő gyorsan merül az aksija, igaz tegnap hoztam még csak el, és tegnap este fullra lemeritettem. Ma reggel a gyerek youtube-n nézett kb egy félóra bogyó babócát, de létezhet hogy 10%-ot le is kapott az aksiból? kollegám azt mondja állítólag kell 2-3 full lemerítés mire beáll az aksija..kicsit aggódom..

(#1758) oncsi válasza Khurrak (#1757) üzenetére


oncsi
őstag

Átlagos fényerő mellett, sima xvid lejátszásakor a 8-11%/h aksimerülés az normális. A kijelző a fő fogyasztó. Meglepő, de érezni a műfajt is a fogyasztásban. A rajzfilmek szinte nem is tartalmaznak feketét, így picit többet merítik az aksit mint a sötét tónusú filmek. :) Ha Netről nézed, akkor ehhez még jön a WiFi -2%/h, vagy a modem -3-4%/h is.
Proci igényesebb felbontású filmeknél még a 20-25%/h is lehetséges. Azért átlagban nekem megvan a 9-10h film lejátszás (Tab S 10.5, de kb a tiednél is ez lehet)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1759) Khurrak válasza oncsi (#1758) üzenetére


Khurrak
csendes tag

Akkor egyenlőre még ne parázzak és akarjam cseréltetni ha jól értem?
Teszteljem még kicsi?

(#1760) oncsi válasza Khurrak (#1759) üzenetére


oncsi
őstag

Vannak töltés, merülési grafikonokat is készítő app-ok. Pl. EZ vagy EZ
Próbáld ezekkel elemezni a rendszer töltési-merülési ciklusát.

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1761) patow


patow
senior tag

Sziasztok,van egy gyári bontatlan simple cover tokom kék nagyon korekt áron ha valakit érdekel privátba irjon,

(#1762) adamsauvage válasza patow (#1761) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

nem vagyok benne biztos de bármely hirdetési forma tiltott a fórumon belül,
nem gecizésből csak azt hiszem így van :)

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#1763) TomWexX válasza adamsauvage (#1762) üzenetére


TomWexX
addikt

Szerintem a topik főszereplőjének kiegészítőit egymásközt adni-venni, szolidan privátban lebonyolítva még nem bűn. :U
Magát a készüléket nyiltan árulni annál inkább.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1764) adamsauvage válasza TomWexX (#1763) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

okés ezért mondtam hogy nem vagyok benne biztos :) :))

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#1765) patow


patow
senior tag

Segítséget szeretnék kérni mert a régi gyári androidos böngészőt szeretném valahonnan rátenni de nem találom hogy honnan lehetne beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#1766) Xaels válasza patow (#1765) üzenetére


Xaels
félisten

XDA-n lehet találsz .apk-t, de már jóideje a Chrome az alapértelmezett a Google-nél .

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1767) patow válasza Xaels (#1766) üzenetére


patow
senior tag

Közönöm de sajnos próbáltam ott megkeresni de mivel angolul nyet így nem találtam, ha megkérnélek segítenél megkeresni az apk-t :R

[ Szerkesztve ]

(#1768) kemuri01


kemuri01
újonc

Sziasztok!
2 hónapja, hogy megvettem a készülékemet ( SM-T700 ) , viszont most megadta magát ( se kép, se hang ahogy mondani szokták és semmire nem is reagál ). Találkozott már esetleg valaki hasonlóval? Nem buheráltam rajta semmit és elég bosszantó, hogy egy ilyen drága készülék bírt kemény 2 hónapot kb. :(

(#1769) TomWexX válasza kemuri01 (#1768) üzenetére


TomWexX
addikt

Bekapcs gomb + hang fel + hang le hosszan kb. 10 másodpercig kombó nem kelti életre?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1770) Xaels válasza patow (#1767) üzenetére


Xaels
félisten

[link] bocsi telóról vagyok, nem fordítanám le ha nem baj, de chrome-ban le tudod fordíttatni.

(#1768) kemuri01: nincs csutkára lemerülve? Mert akkor eltarthat egy ideig míg újra életre lehet kelteni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1771) kemuri01 válasza TomWexX (#1769) üzenetére


kemuri01
újonc

Az ég világon semmire sem reagál. Hétfőn adom majd be gariztatni, de érdekes. Gondoltam rákérdezek, hátha tapasztalt már ilyet valaki.
Ja, és este töltöttem fel teljesen. Másnap nem is használtam, az asztalomon pihent egész nap, csak amikor a kezembe vettem már nem csinált semmit. A helyzet pegig nem változott azóta.

[ Szerkesztve ]

(#1772) patow válasza Xaels (#1770) üzenetére


patow
senior tag

Kösz de közben megoldodott valaki az androidos topicban javasolta a Vanilla Browser-t ami fent van a play- en és szinte teljesen megegyezik az általam keresett böngészővel. Amit te javasoltál sikerült megtalálnom de a letöltött apk -t nem tudtam felrakni mert nem akart elindulni ,de írták is hozzászólásokbanban hogy másoknak sem sikerült mindenkinek elindítani.

[ Szerkesztve ]

(#1773) teszt345


teszt345
tag

Sziasztok!

Nem gondoltam volna, hogy egy tok felhelyezése meghaladja a képességeimet.
Kaptam ajándékba egy gyári 8.4 book cover tokot, de sehogyan sem akar felmenni. Nem fogja meg a mágnes, bár igaz, fogalmam sincs mennyire kellene neki, de ez kicsúszik a tokból, abszolút nem tartja meg. Azt gondolom, amennyibe egy ilyen kerül, azért nem így kellene működnie, ezzel az erővel újságpapír közé is tehetném, mindennap másikat választva :)
Sorry, ha volt már ez a topicban, de elég sok hozzászólás van, még nem volt időm mindhez.

(#1774) bwoay válasza teszt345 (#1773) üzenetére


bwoay
nagyúr

gyari book covert hasznalok, talan pont ezert nem ertem, amit irsz. mi az, hogy nem fogja meg a magnes? a tabletet nem a magnes tartja a tokban, hanem az a ket patent, amiket a tablet hatuljan levo lyukakba nyomsz be. a megnes csak a fedlapot tartja a helyen.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1775) teszt345 válasza bwoay (#1774) üzenetére


teszt345
tag

Ok. igazad van, félreértettem, nem használtam még ilyen tokot, azt hittem, az a két kis patent is mágneses, a hiba az volt, hogy nem mertem elég erővel bepattintani, de miután megtettem, már alig lehet lerobbantani róla :)
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1776) kemuri01


kemuri01
újonc

Közben sikerült működésre bírnom. Kíváncsiságból még egyszer ráraktam a gépre és elkezdett tölteni, viszont a saját töltőjével meg sem nyikkan.

(#1777) patow


patow
senior tag

Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy ti is tapasztaltok olyat hogy a bronz szinű készülékem kb 10napos használat után a hátlapon ahol az újaimmal fogom kopás illetve foltosodás nyomai láthatok.Bár csak bizonyos szögből látható de akkor elég jól.

(#1778) hunmyke


hunmyke
aktív tag

Sziasztok!

Néhány napja én is boldog tulajdonosa lettem egy ilyen tabletnek.
Egy kérdésem lenne, érdemes a kijelzőre tenni valamilyen védő fóliát?
Vagy elég egy jó "hajtogatós" tok is?
Vagy ne számítsak karcokra?

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#1779) patow válasza hunmyke (#1778) üzenetére


patow
senior tag

Ha így kopik a hátoldal a helyedben ott kezdeném.Én vettem a papír írószerben matt víztiszta fóliát és azt raktam fel,bár lassan megjön hozzá a tok és akkor már nincs sok jelentősége.

[ Szerkesztve ]

(#1780) cSuwwi válasza hunmyke (#1778) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Nekem fél éve van meg, gyári book coverje van, fólia nélkül.
A hátulja olyan mint új korában, úgyis védi a tok.
A kijelző is karcmentes, szerintem elég rá a book cover.
Persze ehhez az is kell, hogy ha a tokot használod kitámasztásra, akkor ne tedd koszos/poros alapra, mert az hajlik vissza a képernyő elé. De még így se karcol, mert csak ráhajlik, nem tudod mozgatni amivel karcolni tudna + gorilla glass-os ha jól tudom, ez is bírja.

(#1781) TomWexX válasza cSuwwi (#1780) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem gorilla, de valamilyen üveg, az biztos.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1782) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok!
Az LTE-s verzióval lehet mindenféle mókolàs nélkül is telefonàlni? Tehàt ha vennék egy ilyen tabot, akkor headset nélkül is hasznàlhatnàm telefonàlàsra? Köszi!

(#1783) pils00 válasza TomPack (#1782) üzenetére


pils00
tag

Igen, használható telefonálásra.

Azért előtte egy méret azonos cuccal tégy egy próbát a tükör előtt. :DDD :DDD

(#1784) oncsi válasza pils00 (#1783) üzenetére


oncsi
őstag

Én használom telefonnak is. Természetesen kihangosítva. Nagyon korrekt a kihangoisítása. jobb mint bármelyik eddig volt telefonomé. Nem visszhangzik vissza, és nem zajos még messzebbről beszélve sem. egy Egy Bt fülessel meg egyenértékű bármely telefonnal.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1785) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Nyalóka!!!

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1786) SzlobiG válasza DarkGubi (#1785) üzenetére


SzlobiG
félisten

Végre.

Jöjjön egy eu verzió azt dobom is fel. :))

(#1787) TOTAL LOKI válasza DarkGubi (#1785) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

Kíváncsi leszek milyenek az első tapasztalatok.

TL

(#1788) TOTAL LOKI válasza TOTAL LOKI (#1787) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

A másik kérdés, hogy vajon mikor érkezik LTE verzióra.

TL

(#1789) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Jelenleg töltöm le (brutálisan lassan), majd hétvégén, miután root+ recovery fent lesz (és a knox 0x1 lesz... jeee Samsung...), ki is próbálom.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1790) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Türelmetlen vagyok na. Épp települ. Meglátjuk elindul-e :DDD és van-e magyar nyelv és Knox 0x1-es lesz-e és egyáltalán hogy fut.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1791) SzlobiG válasza DarkGubi (#1790) üzenetére


SzlobiG
félisten

Helyes ne én legyek az első fecske. :DD

(#1792) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Szóval...
Frissítés kész, adataim megmaradtak, magyar nyelv van, Knox rendben (0x0000) bár a download mód koreai lett :DDD . Majd ha megjön a hivatalos EU-s, felrakom azt is.

A felület furcsa (Samsungos Android 5.0 furcsa).

Szerk1: Valamiért folyton elfordul a rendszer ha vízszintesen van az asztalon :F

Szerk2: Samsung Scloud FC. :(((

[ Szerkesztve ]

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1793) TOTAL LOKI válasza DarkGubi (#1792) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

Csáó!

Gondolom nyúzod rendesen az új rendszert.
Mik a további tapasztalatok?

TL

(#1794) DarkGubi válasza TOTAL LOKI (#1793) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Eddig egész jó. Gyors, rengeteg (és folyamatos) animáció (Android 5 style), Ram kezelés jobb, sokkal több a szabad ram (többet tud a rendszer gyorsító tárazni), az értesítési panel kulturáltabb.
Az biztos viszont, hogy egy gyári visszaállítás nem árt. Van egy két apróbb bug miatta.

Eddig tetszik. Root + mentés és csinálok egy gyári visszaállítást. Utána lehet még jobb lesz.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1795) TOTAL LOKI válasza DarkGubi (#1794) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

Örülök neki.

Most, ha hivatalosan kerül majd fel a tabra az L, akkor is érdemes gyári visszaállítást csinálni?
Azért kérdem, mert nem nagyon vágom ezt. :)

TL

(#1796) Xaels válasza TOTAL LOKI (#1795) üzenetére


Xaels
félisten

Igen mivel a futtatási környezet is megváltozik. Bekeverhetnek a régi Dalvikos mentések ART alatt. Érdemes az alkalmazásokat is teljesen frissen feltelepíteni, ha nem akar az ember fura anomáliákkal találkozni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1797) DarkGubi válasza TOTAL LOKI (#1795) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Ahogy Xaels is írta, erősen ajánlott.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#1798) TOTAL LOKI válasza Xaels (#1796) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

Köszönöm. :)
Így már érthető.

TL

(#1799) SzlobiG válasza TOTAL LOKI (#1795) üzenetére


SzlobiG
félisten

Note 4-en én nem csináltam semmi baja.

(#1800) TomWexX


TomWexX
addikt

Főverzió váltáskor mindig erősen ajánlott a teljes újratelepítés (vagy frissítés előtt/után factory reset) . Az ota ilyenkor felejtős, bárki bármit mond. OTA-val való frissítéskor sokkal nagyobb az esély arra hogy szarakodni fog, mint hogy stabilan fusson.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.