Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Tab S 8.4 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) kovacs65 válasza center82 (#593) üzenetére


kovacs65
senior tag

Lentebb linkeltem az enyémet.
Olcsó, jól véd. Annyi hiányossága van amire rákérdeztem.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#602) SzlobiG válasza sbalu1 (#600) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az szép jól megy le az ára.

(#603) csalafinta65 válasza SzlobiG (#602) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Ne felejtsük el, hogy a 123 ezres ár szürke importos. Azért a Samsung prémium garancia sokat ér!. Ez a készülék 2 helyen is, okt.1-ig 144 ezer ft. Itt már igencsak elgondolkodik az ember...

(#604) bostone


bostone
addikt

A hülye nem vagyok áruházban nem kapni? Elvileg akciós napok vannak.

(#605) csalafinta65 válasza bostone (#604) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nem tudok róla.De megnézem.

(#606) sbalu1 válasza csalafinta65 (#603) üzenetére


sbalu1
senior tag

Valóban van egy kis kockázata, hogy nem gyári garis, de nekem nem ér meg ez + 20-30 ezer rugót.Szerintem ha az ember olyan boltot választ ami látszólag hosszú távon is megbizható, akkor minimális a kockázat és az 1+1 éves bolti garancia 1 éves tényleges garanciája (a második év csak a semmit se érő software gari) alatt általában kijön a samus termékek problémája, ha van.A bolt is csak samus szervízbe viszi gariztatni.Igazán csak akkor van gond, ha az 1 év alatt a bolt megszűnik és a masina meg elromlik.

(#607) csalafinta65 válasza sbalu1 (#606) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Sajnos bolt megszűnést megéltem már... :W ( van egy Samsung Note 2 telóm. 11 hónapos. Kijöttek házhoz 1 nap alatt akkut cserélni.Plusz pénz nélkül. Sőt pár nap múlva felhívtak, és feljánlották, hogy 9.900-ért a 24-36 hónap is teljes garis lesz. Ez a prémium gari. Ez lesz a tabra is.)

[ Szerkesztve ]

(#608) center82


center82
csendes tag

Sziasztok! A 2K-s video demot és a demo képeket a tab-ról meg tudná valaki osztani ahonnan letölthetem, mert az elején csináltam recovery-ből egy gyári visszaállítást és dalvic törlést és eltűntek róla. Nem tudok gyönyörködni és mutatni. Nagyon jó lenne ha valaki segítene. Köszönöm

(#609) JaniS válasza center82 (#608) üzenetére


JaniS
senior tag

(#610) pils00


pils00
tag

Aki venni szeretne 25-30K-val olcsóbban samu garival:

SM-T700 100.716 Ft

SM-T705 124.699 Ft

[ Szerkesztve ]

(#611) csalafinta65 válasza pils00 (#610) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Ez biztos nem tévedés???

(#612) JaniS válasza csalafinta65 (#611) üzenetére


JaniS
senior tag

Nem hiszem, a 10.5-ös ára is rendesen lejjebb van ahhoz képest, amennyiért én vettem tőlük még szinte a megjelenéskor. Ez tökjó! :)

(#613) glocker válasza pils00 (#610) üzenetére


glocker
tag

hááááát... 2év gyártói garral, ennyiért már tényleg el kell gondolkozni :U

(de ahogy megveszem, tuti megjelenik az új nexus tablet megfizethető áron... ;] )

[ Szerkesztve ]

bocs a béna kérdéseket :-(

(#614) pils00 válasza csalafinta65 (#611) üzenetére


pils00
tag

Nem hinném hogy tévedés.
Így vettem annó az s4 minim 100k helyett 76k-ért.
Lehet hogy ezekből is csak pár darab van.

(#613) glocker

Ha mindig vár az ember, akkor sose vesz semmit. ;]

Én is 10x16K-ért vettem az E.D.-ba egy hónapja.
Most jóval olcsóbb lenne, de hát KELLETT!! :DD

(#615) glocker válasza pils00 (#614) üzenetére


glocker
tag

igaz...

és ki mit gondol magáról az alap készülékről?
(mivel nekem NEM lényeges az LTE)

WiFi-s Exynos 5420 + Mali T628

vs

LTE-s Snapdragon + Krait 400

:F

[ Szerkesztve ]

bocs a béna kérdéseket :-(

(#616) AS válasza glocker (#615) üzenetére


AS
félisten

LTTE ben is Exynos 5420 van Magyarországon.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#617) csalafinta65 válasza AS (#616) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Sajnos..mert a külső vinyómat vinné a Snapdragon proci...

(#618) Sógi


Sógi
addikt

Melyik szín jobb, a fehér vagy a titán bronz?
Kinek milyen van, melyik tetszik jobban?

[ Szerkesztve ]

(#619) SzlobiG válasza Sógi (#618) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát ezt mi mondjuk meg? :D

Neked kell tudni. Én mindenképp a titant akartam.

(#620) center82 válasza JaniS (#609) üzenetére


center82
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm, leköteleztél! :R Remélem lejön mind jól. Még csak most kezdem tölteni.

(#621) center82 válasza synar (#539) üzenetére


center82
csendes tag

Eddig mennyire jött be a tok, mert én is rendelnék egy ilyet. Ez védi a széleit leesés ellen, mert leginkább attól tartok. Latszólag nem gagyi anyagból van ez. Képeket nézve ugyanezt árulja az ED 15eFt-ért. Képeket tudnál egy árat közelről csinálni és hogy a szélein mennyire takarja a tabot. Felfgatása milyen módon van? Mágneses? Előre is köszi.
http://www.edigital.hu/Tokok/Samsung_Galaxy_Tab_S_8.4_book_cover_tok_bronz-p416732.html

(#622) epokit válasza center82 (#621) üzenetére


epokit
tag

A tok szuper, védi kb. 1mm nagyobb a tok, szerintem prémiumanyag,pattintós, mágneses ha felnyitod bekapcsol, ha ráhajtod képernyő kikapcsol.(Samsung Experience Store)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S6 128GB edge zöld,Samsung Gear S2 Classic,Samsung Galaxy Tab S2 8.0” 4G LTE, Apple iMac13,2 - 27-Inch, Samsung Galaxy Tab S 8.4 3G/LTE, Apple Retina MacBook Pro 13" (Late 2013),Sony Z1compact,Motorola Xoom 3G,HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Intel Core i5-2400S 240GB SSD 16GB

(#623) center82 válasza epokit (#622) üzenetére


center82
csendes tag

És hogy rögzíted a tokot? Valamint ha leesik az élére a tab, akkor az ellen is vég vagy az szabadon van és kicsúszik a tokból? Egy pár képet tudnál megosztani velünk?

(#624) Luser2000 válasza center82 (#623) üzenetére


Luser2000
addikt

Lehet egyszerűbb, ha végig nézed pl. EZT A VIDEÓT, vagy esetleg EZT.
(Vagy kereshetsz másikat is).

A tok két patenttel rögzül a készülékhez (annak aljához).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#625) center82 válasza Luser2000 (#624) üzenetére


center82
csendes tag

Köszönöm. Amúgy ezeket jó kézben tartani olvasáshoz meg ilyenek, mert mindet csak letéve "használják" Nem akarok egy csomó pénzt kiadni azért ha nem válna be. Leginkább kézben van tartva. Az egyik srác írta hogy amikor a covert a tab mögé fordítja akkor a tab lezár. Ez ennél is tapasztalható, vagy csak az eBay-es utángyártottnál, vagy gagyibb tokoknál.

(#626) Luser2000 válasza center82 (#625) üzenetére


Luser2000
addikt

Nem tudsz elmenni esetleg egy Samsung márkaboltba?
(Pl. Budapesten az Allé-ba, vagy a Váci útra?)
Mert ott kérsz egyet, hogy mutassák meg. Felpróbálod, forgatod, próbálgatod, aztán döntesz, hogy jó neked, vagy sem.
Én így vettem az Allé-ban a Tab S 10.5-re a gyári tokot. Én szeretem, minőségi darab (igaz, kicsit nehéz).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#627) htw


htw
tag

Sziasztok!
Használja valaki mobilstickel?
Melyikkel müködik?

(#628) center82 válasza Luser2000 (#626) üzenetére


center82
csendes tag

Debreceni vagyok, így egy kicsit gondos lenne csak azért elmenni. Azért szeretnék tanácsot véleményt kérni tőletek, aki már beszerzett magának valamilyen tokot. Az hogy vállt be, milyen minőségű, esetleg van-e benne valami nem jó dolog ami a használat során derült csak ki.
Találtam egy másikat is ami szarvasbőrből készül elvileg és elég jónak tűnik kép alapján. Körbe a széleit is védi a befoglaló keret. Átszámolva 5300Ft + posta. A képek lent elég jók róla, de hát ezek midig fel vannak turbózva.
[Baseus Samsung Galaxy Tab S 8.4 T705 Leather Case Smart Cover]

[ Szerkesztve ]

(#629) synar válasza center82 (#628) üzenetére


synar
őstag

Nekem van egy ilyen új feketében eladó, csak kibontottam, hogy megnézzem, aztán visszatettem a műanyag tokjába. Mivel a Samsung klón tokot használom nagy megelégedéssel, így mellette már nincs szükségem rá. (Mindkettőt berendeltem, hogy biztosra menjek.) El is postázom ha érdekel, írj privátot és megbeszéljük!

[ Szerkesztve ]

(#630) dagizsuzsu


dagizsuzsu
csendes tag

Üdvözlök mindenkit!
Ma vettem egy ilyen gépet a telenornál elsőre nagyon tetszik most kezdem belakni. :C

(#631) csalafinta65 válasza dagizsuzsu (#630) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Szia! 24 hónapig összesen havonta mennyit fizetsz?

(#632) maszat07


maszat07
tag

Sziasztok,bocsi hogy ide írok de saját topicot nem találtam.
Adott egy Technisat Technipad 10 32GB típusú tablet német nyelvű az érintője sajnos nem reagál újra szeretném telepíteni, de nemtudom hogy kezdjek neki, aki esetleg tudja írja meg legyenszíves. előre is köszönöm

Úgy pofonváglak, hogy csokorba szeded a villanyoszlopokat és felköszöntöd vele a trafóházat!

(#633) dagizsuzsu válasza csalafinta65 (#631) üzenetére


dagizsuzsu
csendes tag

Szia! Lejárt az egyik előfizetésem és azt hosszabbítottam meg. Havi 5700 forintos előfizuval 22x 4545ft-ot fizetek.

(#634) csalafinta65 válasza dagizsuzsu (#633) üzenetére


csalafinta65
senior tag

nem kevés...

(#635) hori13


hori13
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Miután túladtam az Galaxy tab 10.1-es készülékemen, a negatív tapasztalatok miatt egy darabig a táblagépekre sem bírtam nézni főleg a Samsungokra. Ez a gép viszont nagyon bejön, sajátom még nincs most kicsit óvatosabb vagyok a vásárlással. A kérdésem az lenne, hogy mennyire vagytok elégedettek az üzemidővel és, hogy mennyire gyakoriak a laggolások? Előre is köszi a válaszokat!

(#636) csalafinta65 válasza hori13 (#635) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Kérdéseidre a válasz, hogy ezek nem problémásak.Üzemidő, laggolás oké- Szürke importot kerüld.

[ Szerkesztve ]

(#637) hori13 válasza csalafinta65 (#636) üzenetére


hori13
csendes tag

Köszi szépen! A szürke importot mindenképp kerülni fogom.

(#638) bordi10 válasza hori13 (#635) üzenetére


bordi10
senior tag

Én személy szerint teljesen elégedett vagyok DE csak úgy, hogy a gyári launchert kerülöm jó messzire, Novát használok rajta, így olyan 7-800MB szabad ram-ot spórolok meg, mert hiába 3gb RAM van a kütyüben, tiszta bootoláskor 1,7-1,8 gb máris "elfogyott"...novával, uez 1,1-1,2gb...

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#639) TiMoN válasza bordi10 (#638) üzenetére


TiMoN
senior tag

Köszi a tippet, gyorsan felraktam és JÉ! 1.3Gb ram van csak használva!
Még teljesen uj, nagyon nem piszkáltam :)

-TiMoN-

(#640) csalafinta65 válasza bordi10 (#638) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Szia! Miben jelentkezik a Nova használata? ( honnan, és hogyan lehet lecserélni a gyárit?

[ Szerkesztve ]

(#641) SzlobiG válasza csalafinta65 (#640) üzenetére


SzlobiG
félisten

Storeból leszeded azt elsődlegesnek beállítod.

(#642) bordi10 válasza bordi10 (#638) üzenetére


bordi10
senior tag

+ nem árt ha ilyen szép nagy screen esetén tudunk ujjunkkal vezérelni 1-2 dolgot, amit pl gyári launcher nem tud...egy kicsi suhintás lefele, és "né mán" csak nem lehozta a felső noti redőnyt :C

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#643) bostone


bostone
addikt

A telenortól vásárolt gépek hálózatfüggetlenek? Akinek lehetősége van ki tudná próbálni másik sim-el? Csak a fehér verzió kapható náluk?

(#644) csalafinta65 válasza bostone (#643) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Nagy valószínűséggel függetlenek :W

(#645) bostone válasza csalafinta65 (#644) üzenetére


bostone
addikt

Köszönöm a hasznos hozzászólást, de attól várom a megerősítést, aki rendelkezik telenortól vásárolt készülékkel, mivel a világtörténelemben többször előfordult, hogy a szolgáltató eltekintett vagy megfeledkezett a hálózati korlátozásról.

(#646) AS válasza bostone (#645) üzenetére


AS
félisten

Igen mint ano az én Asus fonepadom teljesen független volt. pedig a T-nél vettem .
Tehát igen taboknál könnyen lehet .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#647) csalafinta65 válasza bostone (#645) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Megkövetlek, ha igen. :W

(#648) dagizsuzsu válasza bostone (#643) üzenetére


dagizsuzsu
csendes tag

Szia! Nem tudom kipróbálni mert micro sim kártya kell bele. Van vodás és t-s kártyánk is itthon de azok sima kártyák. Hétvégén tudom csak kipróbálni mert van a családban más kártya ami micro simes. Megírom majd a válszt.

(#649) bostone válasza dagizsuzsu (#648) üzenetére


bostone
addikt

Előre is köszönöm a fáradozásaidat! :)

@csalafinta65:
Esetleg nekem adod a tabodat? :D

@AS:
Miért váltál meg tőle? Nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket? Intel procival volt szerelve?

(#650) pils00


pils00
tag

Hi

Akit érdekel eredeti samsung bookcover tok ,az iponban van 11K, öt színben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.