Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Tab S 8.4 szakmai topik

Mielőtt kérdeznél, kérlek olvasd el a téma összefoglalót!


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) htw


htw
tag

Sziasztok!
Belakva mennyire kezd belassúlni?
Folyamatos használat mellett (viber+film vagy böngészés wifin vagy mobilneten) mennyit bír?
Mikor jön kb ennek a tabnak a frissítése? Lejjebb nyomhatná az árakat kicsit. :)

(#1702) bwoay válasza htw (#1701) üzenetére


bwoay
nagyúr

aprilis kornyekere igerik a galaxy tab A szeriat, de 4:3-as keparanyu kijelzovel. nyomott aron meg mar most is ott van a tab pro. lassulast nemigen tapasztaltam belakva sem, ami nagyon megfogja, az a samsung bloatware, de egy launchercsere csodakra kepes. uzemidoben nem egy bajnok, de szerintem hozza az atlagos ertekeket.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1703) bwoay válasza htw (#1701) üzenetére


bwoay
nagyúr

sorry, nem a tab A, hanem a tab S2 az utod, a tobbi igaz

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1704) htw válasza bwoay (#1703) üzenetére


htw
tag

Köszi!
Vagy ez vagy a iPad mini 2. Mindkettőnek van előnye és hátránya. Megvárom az újat hogy miben tud többet vagy miben másabb 3s hogy alakulnak az árak. Egy hónapot most már kibirok.

(#1705) Polllen válasza htw (#1704) üzenetére


Polllen
nagyúr

Viber-ből van már ios tab verzió? Illetve fut egyszerre mobilon és tabon? Tavasszal voltak még gondok, ezért is nem vettem ipad -t.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1706) domos válasza htw (#1701) üzenetére


domos
senior tag

Belakva sem lassul. Nálam a gyári launcherrel sincs gond. Kb. 7-8 óra screen time-ot tud.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#1707) htw válasza Polllen (#1705) üzenetére


htw
tag

Na ezt nem tudtam. Akkor marad a Tab s 8.4 LTE.

(#1708) Polllen válasza htw (#1707) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kérdezz azért rá ios topikban. Hátha javították.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1709) Spricccer


Spricccer
tag

Udv. Kb mikorra varhato a lolipop a tabra?

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#1710) TomWexX válasza Spricccer (#1709) üzenetére


TomWexX
addikt

Az elkövetkező hetekben bármikor.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1711) domos válasza TomWexX (#1710) üzenetére


domos
senior tag

Azt esetleg lehet tudni hogy mi érdemi pluszt hoz majd a lolipop?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#1712) cSuwwi válasza domos (#1711) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

telefonon az akksi időt tolta meg rendesen, illetve kicsit egységesebb kinézete van. de itt csak az 5.0.1 vagy ha szerencsénk van akkor az 5.0.2 fog érkezni

a moto g-men már patkolt 5.1 van, és bár kicsi a verzióugrás de határozottan jó úton indult el, remélem itt is lesz egyszer

(#1713) TomWexX válasza domos (#1711) üzenetére


TomWexX
addikt

Pl újra lehet majd rendesen használni az sd kártyát.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1714) yodamastah válasza domos (#1711) üzenetére


yodamastah
őstag

pl: [link]

(#1715) nyipp


nyipp
csendes tag

Sziasztok,

létezik vajon ehhez a készülékhez magyar kiosztású USB-s billentyűzet? Illetve van valakinek tapasztalata bluetooth-os billentyűzettel hozzá? Anno Asus tabletnél gyorsabban gépeltem, mint ahogy a bluetooth-os billentyűzet kommunikált a géppel (illetve fene se tudja, mindenesetre a karakterek egy része nem jelent meg, ha gyorsan gépeltem), ezért fázom kicsit ettől a megoldástól.

(#1716) Polllen válasza nyipp (#1715) üzenetére


Polllen
nagyúr

Volt egy gagyibb billentyűzetem az ezt csinálta. Aztán vettem egy ms bt bill-t és megszűnt a jelenség. Sokáig még pc-n is azt használtam a kis mérete miatt.

Uh ha valami jobbat veszel, nem nagyon lesz gondod.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1717) nyipp válasza Polllen (#1716) üzenetére


nyipp
csendes tag

Értem, köszönöm. Méretben hozzáillőt választottál? Nálam a mobilitás megtartása egy elég erős szempont, mert rohangálok a géppel, mint a mérgezett egér :)

(#1718) Polllen válasza nyipp (#1717) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem, nálam az volt a szempont, hogy numpad nélküli, de normál méretű billentyűk legyenek.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1719) nyipp


nyipp
csendes tag

Világos.
Esetleg valakinek van tapasztalata a "saját" billentyűzettel?
Erre gondolok: http://www.aqua.hu/mobile/samsung-galaxy-tab-s-84-bluetooth-billentyuzet-titanium-bronz-ej-ct700baeggb-302529.html

[ Szerkesztve ]

(#1720) SzlobiG


SzlobiG
félisten

10.5 colra már pl cseheknél kint a loli ráadásul 5.0.2 [link]

[ Szerkesztve ]

(#1721) bwoay válasza nyipp (#1719) üzenetére


bwoay
nagyúr

egyszer elgondolkodtam rajta, de nekem ebben eleve kicsit ijesztő, hogy a tablet dőlésszöge nem állítható.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1722) moriak


moriak
tag

Megjött a tok Kínából. Nem tűnik rossznak, majd csak este tudom rárakni. :) (pen gift volt)

[ Szerkesztve ]

(#1723) nyipp válasza Polllen (#1716) üzenetére


nyipp
csendes tag

Végül neklem is egy MS billentyűzet lett a befutó, tényleg remek, nincs lemaradás a gépeléshez képest, és kifejezetten kellemes gépelési élményt ad. Köszönöm a tanácsot :)

(#1724) balint82


balint82
senior tag

Sziasztok!
Erőtejesen szemezek egy ilyennel, érdeklődöm hogy van-e hardveres különbség a wifis és az lte verzió között.
Masik opció a z3 tablet,de most épp ez tetszik jobban:-)

Tapasztalataitok jók? Nexus7 2012rol valtanek erre...

:R

Google Pixel 4a

(#1725) bwoay válasza balint82 (#1724) üzenetére


bwoay
nagyúr

Nexus 7 után marhára tetszeni fog, hogy alig nagyobb a tablet külső mérete, de majdnem az egész egy kijelző :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1726) anett1985 válasza balint82 (#1724) üzenetére


anett1985
csendes tag

Én is Nexusról váltottam, sokkal jobban szeretem (mióta kicserélték az akksit :) ). Tényleg alig nagyobb maga a készülék, a kijelző nagyon szép. Annyit simán bír, mint a Nexus, ha filmet nézek hálózatról MX playerrel, akkor 8-10%/h -t merül fényerőtől függően. Nekem a Nexusomhoz képest gyorsabban fel is tölt.
Egyébként az Extreme Digitalban most akciós a wifi-s, kuponkóddal 15% kedvezmény van, így 85 ezerért hozzá lehet jutni.

(#1727) mycso válasza balint82 (#1724) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szia a hardver ugyan az wifi/lte.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1728) balint82 válasza anett1985 (#1726) üzenetére


balint82
senior tag

Köszi a hozzászólást :).
Pont az Edigital-os akció miatt szemezgetek vele erősebben, hisz 85e, sőt még ajándék gyári tok is van hozzá.
Csak még azt nem döntöttem el, hogy Z3 tablet vagy ez legyen a befutó...

Google Pixel 4a

(#1729) dave182 válasza balint82 (#1728) üzenetére


dave182
senior tag

Én is ezek között vacilláltam,de azért a samoled panel nagyon meggyőző volt, és nem is bántam meg egy pillanatra sem... nagyon nagyon jó gép ez!

(#1730) mycso válasza dave182 (#1729) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Amoled és sony kijelző különbsége (s5 - z3): [link]
A fehér a sonynál jobb, az amolednél sárgásabb, bár csak így egymás mellett látszik.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1731) patow


patow
senior tag

Heló és most ürülök hogy benéztem a forumba mert holnapra hozták volna az aqától 91-ért de lemondtam és 85-ért hétfőre itt az extrémtől akcióban+ajándék tok :)

(#1732) TomWexX válasza mycso (#1636) üzenetére


TomWexX
addikt

Rendeltem én is egy ilyen tokot, tegnapelőtt meg is jött, kinézetre szép, anyaga rosszabb mint az eredeti, viszont a benne lévő mágnes borzasztóan gyenge. Konkrétan nem fog semmit, így becsukni is alig bírom. :( Mindegy, munkahelyemre jó lesz...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1733) dave182 válasza mycso (#1730) üzenetére


dave182
senior tag

Én lg tabletből jöttem és tökéletesen elégedett vagyok az amilyennel, sőt. ..
Ráadásul LG G3-róla váltottam galaxy alphára és nem tudok betelni vele :) ízléses és pofonok... :R

(#1734) balint82 válasza patow (#1731) üzenetére


balint82
senior tag

Na bumm, levették az ajándék tokot az Edigitál-ról... :(

Google Pixel 4a

(#1735) patow válasza balint82 (#1734) üzenetére


patow
senior tag

Az oldalon du nem volt kint de az ügyfélszolgálat szerint jár ,és miután megrendeltem a visszaigazolásában is benne volt az ajándék tok.

[ Szerkesztve ]

(#1736) balint82 válasza patow (#1735) üzenetére


balint82
senior tag

Nekem most írtak vissza,hogy sry,de ajándék tok 2015.04.09-től nem jár már...:(

Google Pixel 4a

(#1737) patow válasza balint82 (#1736) üzenetére


patow
senior tag

Már nálam is necces volt mert variált az ügyfélszolgálatos hogy hétfőn megkapom a tabot és a tokot majd később szállítják de valahogyan megoldotta egyben,de én tok nélkül is megvettem volna mert szerintem ez az ár elég korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#1738) nyipp


nyipp
csendes tag

Sziasztok,

talált már valaki jól használható stylust ehhez a géphez? A fórumon olvasgatva a DAGi, a Cosmonaut és a Jot Pro tűnik használhatónak, de szívesen venném valaki véleményét, akinek saját tapaszalata van :) (Egy bumszli-fejű maxell stylusom van, alkalmatlan a feladatra.)
Nem nagy dolgokhoz kéne, csak ilyen hirtelen felindulásból elkövetett egy-egy mondatnyi szöveg lefirkantásához.
És ehhez kapcsolódóan: van-e ehhez jó app? A handrite-ot próbáltam, de az rettenetesen idegesítő, ha fél másodpercre abbahagyom az írást, akkor leveszi akár betű közben is a szöveget az írófelületről.

Köszönöm!

(#1739) TomWexX válasza nyipp (#1738) üzenetére


TomWexX
addikt

Én ilyet vettem a Media Markt-ban kb. 3k-ért. Tökéletesen működik. A Galaxy apps-ból töltsd le az S Note app-ot. (Link, amit csak a tab-ról tudsz megnyitni) Nagyon jó kézíró/szövegíró progi. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1740) nyipp válasza TomWexX (#1739) üzenetére


nyipp
csendes tag

Köszönöm a tippeket!
Az appot letöltöttem, az pont ideális a céljaimra :)
Utánanézek a tollnak is. :R

(#1741) moriak válasza TomWexX (#1739) üzenetére


moriak
tag

Múltkor láttam, hogy az itt lévő egyik fórumtárs ezt használta: [link] és eléggé megtetszett.

(#1742) TomWexX válasza moriak (#1741) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez is jó. :K

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1743) moleculez válasza nyipp (#1740) üzenetére


moleculez
veterán

Én Adonit Jot Pro-t használok. Vigyazni kell rá mint a himestojasra, megszokni, aztán akár precíziós felhasználásra is jó. Ami még jó az a Wacom Bamboo, nagyon minőségi. Sajnos a vékony hegyű (SPen) tollakat nem tudja kezelni, pedig az lenne az igazi.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1744) mycso válasza TomWexX (#1732) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Az anyagát most már én is észrevettem, hogy nem az igazi, mert elég sérülékeny (bár nincs viszonyítási alapom).
Viszont a mágnes része nálunk rendben van, szépen záródik és fogja is a mágnes erősen.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1745) nyipp válasza TomWexX (#1739) üzenetére


nyipp
csendes tag

No megvettem a javasolt tollat, teljesen jó! ☺

(#1746) TomWexX válasza mycso (#1744) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor úgy tűnik az enyémből kifelejtették, mert konkrétan a felső része egyáltalán nem zár, ergo ott nincs mágnes. :( Mindegy, tisztában voltam vele mire vállalkoztam, nem véletlenül csak 3k 15 helyett. :N

(#1745) nyipp: Grat! :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1747) oncsi válasza TomWexX (#1746) üzenetére


oncsi
őstag

Régebben (6-8 éve) lehetett venni olyan telefon vagy pda tartót, ami gyakorlatilag egy vékony, kb 0.5-1mm körüli fém lemez volt, de erősen mágneses. Ebböl adtam barátomnak egy kabátgomb méretű darabot. Ezt ő felpolirozta, gravioztatott bele egy monogramm-ot, és felragasztotta a Tab S 10.5 tokjának a jobb alsó sarka fölé kívülről. Mind esztétikailag, mind funkcíónálisan tőkéletes. :K

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#1748) TomWexX válasza oncsi (#1747) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi a tippet. :R Majd lehet utána járok a dolognak.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1749) TOTAL LOKI


TOTAL LOKI
tag

Sziasztok!

Van valami friss hír az új Android rendszerről?
Azt olvastam, hogy a nagyobbik testvérnél már megkezdődött az frissítés, de a 8.4-et illetően csend van.

Tudtok valami frissebb infót?

TL

(#1750) TomWexX válasza TOTAL LOKI (#1749) üzenetére


TomWexX
addikt

Nincs semmi hír, várunk türelemmel. Volt már a kezemben samsung féle lollipop, és azt kell mondjam jóféle lesz. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.