Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) pzstm válasza muveszur (#900) üzenetére


pzstm
titán

666 USD volt nem? vagy AED? :U

mert nagyon nem mindegy :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#902) rinbanbo válasza r3dsnake (#872) üzenetére


rinbanbo
tag

Kár hogy aszt is belehet álítani fakóra.... ;]

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#903) muveszur válasza pzstm (#901) üzenetére


muveszur
addikt

Tuti, hogy USD, mert ha az AED, akkor szerintem az már az előállítási költség alatt lenne... :DDD

(#904) pzstm válasza muveszur (#903) üzenetére


pzstm
titán

viszont akkor:
666 U.S. dollars = 163 596.168 Hungarian forints

Így nem értem mi a jó benne 110-ért, még ha araboktól is van :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#905) muveszur válasza pzstm (#904) üzenetére


muveszur
addikt

Lehet a srácnak még volt dollárja, amit 200 ft-ért vett :DDD Én akkor is tuti megpróbálnám, egyébként szerintem függő a telefon. de egy próbát megérne ;)

(#906) pzstm válasza muveszur (#905) üzenetére


pzstm
titán

sajnos nem fér bele a mai napomba :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#907) r3dsnake válasza rinbanbo (#902) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

és hirtelen odavarázsolódik az 1millió hiányzó subpixel?

(#908) pzstm válasza geccoblaze (#890) üzenetére


pzstm
titán

ahogy nézem másodpercekben sőt sok eseteben tizedmásodpercekben ha mérhető a különbség (már ha egyáltalán különbségnek lehet ezt nevezni) (nyilván benchmarkokban nagyobb a különbség...de az meg hidegen hagy)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#909) blueye válasza pzstm (#908) üzenetére


blueye
veterán

Ez igaz de mennyivel nagyobb felbontason!

(#910) pzstm válasza blueye (#909) üzenetére


pzstm
titán

nyilván, ezt nem kérdőőjelezem meg. Sőt nagyobb kijelzőn is. :B :K

Mindenesetre úgy érzem, hogy idén nekem ez kimarad...majd S4 :U :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#911) rinbanbo válasza r3dsnake (#907) üzenetére


rinbanbo
tag

Ja igen hisz minden ember nagyítóval járkál a mai világban el is felejtettem... :W

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#912) r3dsnake válasza rinbanbo (#911) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

igen, ilyenkor jön a nagyítós szöveg : D mert csak nagyítóval látszódik, hogy képtelen fehéret megjeleníteni a kijelző... vagy hogy látszódnak a fekete pöttyök a pixelek között, már a galaxy nexus-nál is nagyobb pixelsűrűséggel.

(#913) Everman válasza muveszur (#891) üzenetére


Everman
addikt

"Én meg azt nem tudom, melyik kisujjadból szoptad ki azt azt, hogy fehér színnél az SAMOLED 3x annyit fogyaszt, mint az IPS...Kérnék szépen valami tudományos alátámasztást."

[link]

(#914) r3dsnake válasza Everman (#913) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

fehérnél meg többszörösét eszi, mint az ips panel. weboldalnál azzal találkozol többször, mint feketével.

(#915) silverstar00


silverstar00
csendes tag

Nem tud valaki friss időpontot mikor szállítja a T a készülékeket???

(#916) pzstm válasza silverstar00 (#915) üzenetére


pzstm
titán

már megírtam a hivatalos topikban az időpontot ;)
[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#917) silverstar00 válasza pzstm (#916) üzenetére


silverstar00
csendes tag

Köszi! (desoká) :W

(#918) rinbanbo válasza r3dsnake (#912) üzenetére


rinbanbo
tag

Most jön ez a szöveg...: kit érdekel ha 10 ből 11 embernek a samoled jön be...szebb a kép benne ennyi.... :P

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#919) muveszur válasza Everman (#913) üzenetére


muveszur
addikt

Itt se látom egyértelműen a dolgot, lehet én vagyok a vak.
Maximum fényerőnél 2,69x-es (jóóó kerekítsük 3-ra, így kijön már zack állítása...

Egyébként köszönöm a tudományos alátámasztást, majdnem teljesen alátámasztotta, de csak majdnem. :R
Mondjuk szerintem vannak benne érdekes arányok, de azt most nem foglalkoztat.

(#921) F-ECT$ válasza muveszur (#919) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen tök fehérnél kb megvan a 3x-os szorzó, és zack is ezt mondta.

Viszont ritkán van tök fehér háttér, mert ha a weblap háttere fehér, akkor is egy csomó szöveg / reklám / akármi van rajta, és amint nem csak fehéret kell megjeleníteni máris eltűnik ez a nagy szorzó.

Dive ever, work never.

(#922) Everman


Everman
addikt

Én csak azt nem értem, hogy ezeknél a teszteknél miért írják, hogy feketénél 0 a fekete fogyasztása és a fényereje, holott ez nem igaz?
Sötétben elég jól látszik, hogy teljes képernyős fekete tartalomnál is van fénye a kijelzőnek és biztos vagyok benne, hogy nem 0 a fogyasztása és ha szemmel látom, akkor egész biztos mérhető is.

[ Szerkesztve ]

(#923) atila4 válasza Everman (#922) üzenetére


atila4
senior tag

Azért mondják, hogy nulla, mert nem olyan számottevő az a fogyasztás szvsz.

[ Szerkesztve ]

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#927) RaveForce válasza franc0 (#924) üzenetére


RaveForce
veterán

te meg ne beszélj mellé..

#926 Don't feed the troll...

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#928) Everman válasza atila4 (#923) üzenetére


Everman
addikt

Hát, ha 100-ad pontosan feltüntetik a többi típusnál a fényerőt és fogyasztást, akkor elvárható lenne itt is. Tudom, hogy minimális, de akkor is számosítható, nem nulla.

(#930) r3dsnake válasza rinbanbo (#926) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

mert be van állítva túlszaturáltra. bármilyen kijelzővel lehet igénytelen, nem valós színeket produkálni. csak a samsungék erre még büszkék is :C

(#931) rinbanbo válasza r3dsnake (#930) üzenetére


rinbanbo
tag

Még szép mikor mindent gyaláznak ha mellé teszed...Ja és mint már írtam eszt is belehet fakóra állítani....

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#934) Everman válasza rinbanbo (#931) üzenetére


Everman
addikt

"Még szép mikor mindent gyaláznak ha mellé teszed..."

Ez a kijelentés messze vicces volt az S III-ig, mert rengeteg képnek köze nem volt a valósághoz és nem az volt a gond, hogy élénkek voltak a színek, hanem az, hogy teljesen mások. Az SIII-nál ez már változott és bár paramétereiben hasonló a panele, mint a Nexusé, de látványra teljesen más, valósághűbb (tényleg naturálisabb) megjelenést biztosít.

(#935) babosmiki


babosmiki
addikt

Nem tökmindegy, hogy mennyit fogyaszt fehér vagy fekete háttérnél? :F
A végeredmény számít, amiben a teszek alapján igen is jó az S3. :U

#930, Nem unod még? :(((

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#937) rinbanbo válasza Everman (#934) üzenetére


rinbanbo
tag

A nexus képe nekem nem tetszett nekem a razr -em gatyára verte bármi amiben össze hasonlítottuk ja és amit nem értek hogy a razr-ben még élesebb is volt a kép mint a nexusban.... :F

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#949) #74266624 válasza manokaki (#947) üzenetére


#74266624
törölt tag

Tudtál már venni S3-at?! Ha igen, mi a vélemény S2-höz képest?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.