Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) ZooLee válasza erdoke (#694) üzenetére


ZooLee
őstag

Hát, rohadtul nem örülnék, ha az eddig jól bevált és szigorúan betartatott koncepciót megváltoztatnák! Az egy óriási előnye az iOS-es alkalmazásoknak, hogy mindegyiket ugyanúgy kell kezelni, nem kell gondolkodni, hogy hol/hogyan kell visszalépni (Ebből a szempontból a Symbian-os alkalmazások tiszta rémálomnak tánnek, bár az S^3 alatt már próbáltak változtatni rajta, de messze nem egységes a paletta. És ebből a szempontból igaza van robertoq-nak, emiatt a 4"-os iPhone ugyanúgy nehézkez lehet, mint a 4,8"-as Androidok. Úgy tűnik itt nehéz lesz jó megoldást találni, valamit mindenképpen fel kell majd adni az alpelveikből.

A másik nagy tökönszúrás a dokkcsatlakozó megváltoztatása. Ha ott nem adnak valamilyen átalakítót, akkor abból is csúnya felhörrenés lesz.

Z.

(#702) rinbanbo


rinbanbo
tag

A nagyra becsült tökéletes kezelhetőségű 3.5"-est egy apple szerint teljesen használhatatlanul nagy 4"-esre cserélik....huhuhu ez de égő... :B :B

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#703) floatr válasza #01696768 (#700) üzenetére


floatr
veterán

Az van, hogy -- van ennek az egésznek egy szép előtörténete -- a legtöbb ilyen topic tele van agyatlan fikkantásokkal, meg térítő jellegű okoskodásokkal.
Ha két androidos telefont nézel össze, ott a legtöbb esetben valami technikai alapja van, és az összevetés elég gyakran megállja a helyét, hiszen egyazon rendszeren belül azért sok fogódzkodó pont van. A zemberek a rendszernél le szoktak horgonyozni, hacsak nem találnak valami élhetetlen problémát, és abból próbálják a zsebükhöz mérten legtöbbet kihozni.
Amikor viszont eltérő rendszerek kerülnek képbe, annak inkább farokméregetés/térítés/észosztás van a hátterében, van h burkoltan, van h nyíltan. Ez megvan persze az iphone-os topic-okban is, de mint látod itt is felbukkan, ahogy a legtöbb androidos telefonnal kapcsolatban

(#704) kungzi válasza #01696768 (#679) üzenetére


kungzi
veterán

majd megkérdik:
- Hány gigá hely van a telódban?
- 128GB :DDD

64GB belső + 64GB microSD :C

(#705) Xero válasza sagit (#673) üzenetére


Xero
nagyúr

Remélem leesett, hogy PenTile helyett PinTile-t írt. :U

(#706) Pumpa46


Pumpa46
csendes tag

Rendkívül jó teszt, gratulálok.Végre valaki belement a részletekbe is...Köszönet érte.

Nagyon bejövős ez a készülék.A megjelenése óta akarok venni egy S2-est, de eddig húzódott...:)
Most már azt hiszem ez a kiszemelt cucc, nekem minden tetszik/elegendő benne.Persze nagy kritikus vagyok én is és csalódtam is bejelentéskor, de már túltettem magam az apróságokon.

Remélem az ára lejjebb megy majd...

(#707) erdoke válasza floatr (#703) üzenetére


erdoke
titán

Nem látok anyázást, személyeskedést. Miért ne lehetne éppenséggel iPhone-t ajánlani valakinek, aki a feleségének keres high-end, kisebb kijelzős telefont? :F
Válaszoltam egy kérdésre, és még jelöltem is, hogy OFF. Miért nem ugrottad át?

A legjobb aláírás a héten

(#708) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Részletes teszt lett, köszi srácok!

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#709) floatr válasza erdoke (#707) üzenetére


floatr
veterán

Anyázás? Személyeskedés? Hol...?

(#710) lcee79


lcee79
őstag

Igazából az a vicc, hogy itt még senkinek nem volt ilyen telefonja
és valószínűleg mindenki örülne neki, ha hozzávágnának egyet :D :D,
ha kicsi a keze, ha nagy
pentile matrix ide vagy oda :)
műanyag ház sem lenne akkora hátrány... :)

Szóval ez kb HTC one X-hez képest (ami ugyanilyen új) nem számít akkora előrelépésnek
Szinte bárki erre cseréli az eddigi Androidos telefonját, jobbat kap mint előtte volt.
(persze ha valaki nem akar androidot annak meg mindenki mondhat amit akar)
Mindig csak az számít, hogy nekem az előző telefonomhoz képest jobb-e, nem az épp aktuális csúcstelefonhoz :)

Szóval az összes új cucc 100%, hogy jobb mint a tavalyi csúcstelefon, az mindenkinél egyedi elbírálás, hogy neki az megér egy cserét vagy nem. :)

Az meg a másik hogy a való világban (itt magyarországon is) az emberek 70%-ának még nincs okostelefonja sem, és nem is érdekli... Nem is tudja kihasználni (mert ugy android szerintem főleg olyan embereknek jön be aki kicsit érdeklődik az informatika iránt, vagy konkrétan azzal is foglalkozik :) )
A többiek, nem akarnak se szinkronizálni semmivel, csak beleírja a számkokat a telefonba és örül neki hogy meg bírja találni :)

Facebookja sincs mindenkinek, hiába van több száz millió embernek, ha a földön 7 milliárdan élnek :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#711) NixonHUN


NixonHUN
tag

Volt nálam pár órára egy darab, (igaz, hogy egy pre- v. milyen verzió, a lényeg hogy nem ebben a végső házban volt). A kijelző sztem egyáltalán nem gáz (sőt!), tényleg nem értem miért kell annyiszor szóvá tenni hogy pentile. Részemről bejön, szép, éles képe van, a feloldáskor látható vizes cucc pedig tényleg zseniális :).Menü gyors, sehol sem akadt, pedig nyomkodtam rendesen. Kamerát beltéren próbálgattam neonfény mellett, sajnos gépre nem tudtam a képeket feltenni, de kijelzőn jól mutattak. A fókusz valami kegyetlen gyors.. Tulaja szerint akksi majdnem két napot megy normál használat (némi net, email szinkron, viszont sok voice) mellett. Ha az S2 mostani áráig ereszkedik, szerintem jó vétel lesz. (Bár direktbe simán cseréltem volna rá az sgs+-om.. :) )

(#712) frisco válasza erdoke (#694) üzenetére


frisco
aktív tag

erdoke, tisztellek, becsüllek mert normális kommenteket írsz (dacára, hogy sokszor nem értek Veled egyet) de már túl sok infót tudok a tenyeredről és arról, hogy meddig érnek el az ujjaid.
Kérlek ígérd meg, hogy nem kell erről többet olvasnom. ;)

(#713) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

T-mobile, mi van veled? Sötétkéket dominó csomagban mért nem lehet kapni?

(#714) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Na emberek sikerult egy s3-mat megtapiznom, es annak ellenere, hogy tepsi nagyon vonzo lett.:) nagyon konnyo, ez sokaknak lehet rossz hir, de nagyon szep a kepernyoje, nagyon elegans a design ja. Nem sokat tapiztam, kv 5 percig, de igy elso latasra azt kell mondjam hogy tetszik.:K

(#715) manokaki válasza Black Dragon (#714) üzenetére


manokaki
őstag

Fehéret tapiztál ? Vagy volt kék is ?

Attila

(#716) F-ECT$ válasza Black Dragon (#714) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is megtapiztam ma az MA csapattal, és 4 dolgot sikerült leszűrni:
-Tényleg nagyon smooth, mikro lagot se láttam, de persze nem volt belakva a rendszer. Merjem megkockáztatni, hogy ios szintű :U
-Nagyon szép a kijelzője, és a fehér szín megjelenítése is sokat javult az S2-höz képest.
-A fehéren (marble white) nem látszik az ujjlenyomat, de egy kicsit csúszós a hátlap, így esélyes az elejtés, ugyanis:
-Nagy. Az az 1 cm plussz hosszúság nálam pont átlendíti a határon. Ez már két kezes telefon az alap funkciókat leszámítva. Továbbra is tartom, hogy telefonként használva elég az 1 kéz (hívás fogadás, sms megnézés, stb), de a telefon tetejét, főleg az átellenes sarkot már nehézkes elérni.

Dive ever, work never.

(#717) manokaki válasza F-ECT$ (#716) üzenetére


manokaki
őstag

Csak fehér szinben volt ?

Attila

(#718) Gergosz2 válasza joefasalasso (#713) üzenetére


Gergosz2
veterán

sötétkéket még 2-3 hétig nem lehet kapni ezért. kép

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#719) FeRkE válasza manokaki (#717) üzenetére


FeRkE
őstag

Kék is volt.

(#720) manokaki válasza FeRkE (#719) üzenetére


manokaki
őstag

és öszintén melyik a szebb élöben ??
gondolom hogy szép mindegyik ,de mégis !? :)

Attila

(#721) FeRkE válasza manokaki (#720) üzenetére


FeRkE
őstag

Én a kéket nem tapiztam, de nem is jött ki a színe rendesen, kevés fény volt.
Nekem a fehér is tetszik, úgyhogy fene tudja, rendes fényben jó lett volna megnézni a kéket.

(#722) gstup válasza manokaki (#720) üzenetére


gstup
csendes tag

Szia!

Én is megtapiztam ma MA FaceB. talin.Szerintem a fehér nagyon elegáns.Jobban tetszik mint a kék.Először rossz volt a fogása,mert a gyengébbik kezemben fogtam.Amikor átvettem az erősebbe sokkal magabiztosabban tudtam tartani.Tény,nagy.De gyönyörű és még a használható kategória a mérete(számomra,átlag kézméret).Tényleg igényesebb élőben mint a képeken.elsőre ennyi....

[ Szerkesztve ]

(#723) vscotina


vscotina
aktív tag

szervusztok!

ma délután részt vettem a Mobilarénás bemutatón, néhány percre kézbe is vehettem, tényleg gyönyörű. Fehérben elegáns, minden benne van, ami jelenleg technikailag ismert fejlesztés! A Samsungnak el kellene gondolkodni azon, hogy ezzel a tudással egy kicsit kisebb méretben legyen NŐI TELEFON!!!

Szívesen megvenném, de két dolog riaszt. Az én női kezemhez mérten tényleg nagy, picit széles. És sajnos az ára nagyon húzós... valaki a Facebookon közzétett egy árat. Jó lenne, ha mégsem ennyi lenne. Mire lejjebb megy az ára, már jönnek az újabb fejlesztések, és ennek sosincs vége..... :(( :((

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#724) Ricardo


Ricardo
félisten

Úgy nézem a többségnek tetszik. Azok közül értem, akik már találkoztak vele.

(#725) nggabi válasza gstup (#722) üzenetére


nggabi
nagyúr

bocs de ezt nem lehetett kihagyni ;]

"szenyor dzsíííí"

(#726) xlife11 válasza nggabi (#725) üzenetére


xlife11
senior tag

A Spricc-es verzió kéne. ;]

(#727) xlife11 válasza vscotina (#723) üzenetére


xlife11
senior tag

Azért a négy mag még asztali konfigban sem olcsó, nem hogy mobilban.:U

(#728) tomsics


tomsics
senior tag

Ahogy olvasom egész jók a vélemények így tapizás után.Azért arra kíváncsi vagyok,hogy egy belakott rendszer után se fog lagolni.Elvileg nem szabadna neki

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#729) Varszegig válasza FeRkE (#721) üzenetére


Varszegig
veterán

Meglepően szép a fehér, de én még mindig a kékre szavaznék. Egyetértek azokkal, akik szerint élőben nagyon jó az anyagminőség, olyan jól össze van rakva, mintha unibody lenne.

tomsics: Már az S2 sem lassul be belakva sem, akkor ez miért tenné?

[ Szerkesztve ]

(#730) F-ECT$ válasza Varszegig (#729) üzenetére


F-ECT$
titán

S2-ben azért mikro lagok vannak, ez kikerülhetetlen. Btw tapiztam már i4s-t, azon is van, főleg mikor "legbalra" a billentyűzethez lapozok.

Dive ever, work never.

(#731) Varszegig válasza F-ECT$ (#730) üzenetére


Varszegig
veterán

de nem a belakástól lassul be.

(#732) mumk1 válasza F-ECT$ (#730) üzenetére


mumk1
addikt

Valaki definiálhatná már egyszer a "mikro lag" fogalmát, mert elég nehezen tudom lekezelni, viszont annál gyakrabban olvasom. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#733) Remus389 válasza F-ECT$ (#730) üzenetére


Remus389
veterán

szerintem sgs2-re van olyan fozott ics rom amin nincs lagg (megfelelo launcherrel) , mar sgs1-re is van olyan szinte nincs

BTW multkor iPhone 3gs-t tapiztam ios5-tel, na ott aztan van lagg dogivel, pedig a regi szoftverrel szmusz volt

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#734) xors


xors
senior tag

Lehet sokaknak tetszik, de engem még annyira nem győzött meg (talán majd élőben ;] ) remélem ez a magharc nem fog tovább folytatódni, mert szerintem fölösleges... az iPhone 4 -ben még mindig csak 1 GHz-es, kétmagos ARM Cortex-A9 proci van, és "csak" fél giga RAM.
(oké tudom, h azon nincs kezelőfelület, ami sokat eszik, de akkor is!) inkább a szoftver optimalizálására menjenek rá, eredményesebb lenne (jó tudom, h apple -nél csak pár készülék van, itt meg már lassan végtelen...) :DD

(#735) Remus389 válasza xors (#734) üzenetére


Remus389
veterán

gondoltam hogy ez lesz eloben mindenkinek tetszik azert

elfogadnam ezt az sgs3-ast azert... jo cucc, kicsit Nagy es kicsit draga, de majd.... talan osszel mikor hosszabbitok beszerzem

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#736) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Sztem is tuti teló. Nincs vele semmi baj. Csak a méret és az ár (NEKEM). De majd rágyúrok tenyérre. ;] Mire megnő, addigra az ára is lejjebb megy, aztán majd elgondolkodok rajta, h esetleg ez legyen a W-m utódja.

(#737) xlife11 válasza Remus389 (#733) üzenetére


xlife11
senior tag

2009 év eleje óta van piacon, és a droidos csodák felét bőven megeszi a ratyi 3GS reggelire. ;)

(#738) ForRedGlory válasza mumk1 (#732) üzenetére


ForRedGlory
félisten

HTC One X gyorsitott Sense nelkul. Ez a micro lag. :)

(#739) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Most voltam én is tapin, hát élőben 5x meggyőzőbb, mint bármilyen teszt után. :R

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#740) mumk1 válasza ForRedGlory (#738) üzenetére


mumk1
addikt

Jaaa, hogy nekünk ezért nincs olyan. :D

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#741) Wave86


Wave86
tag

Ma megnéztem élőben az S3-at, mindkét színt. Nagyszerű egy telefon, a Samsung marketing megfogalmazásai igazak, nincs benne semmi csúsztatás.

Ez az első olyan telefon, amelyik jól néz ki fehérben, tényleg elegáns. Érdekes a kék annyira nem fogott meg, pedig a sötétebb színeket szeretem.

Szerintem a legnagyobb durranás benne nem a 4 mag, hanem, hogy egyszerűen élvezetes használni. Tényleg nagyon jól össze van rakva. A műanyag pedig egy nagyon kellemes természetes érzetet ad, kényelmes kézbe venni.

Egyetlen pici hibája, hogy az ára picikét magas még.
De bárkinek tudom ajánlani, kegyetlenül jól sikerült ez a telefon.

(#742) Xero válasza Wave86 (#741) üzenetére


Xero
nagyúr

"Ez az első olyan telefon, amelyik jól néz ki fehérben, tényleg elegáns."

Kicsit sem vagy elfogult. :U

(#743) FeRkE válasza Xero (#742) üzenetére


FeRkE
őstag

Egyébként én is ezt érzem, hogy ez az első ami fehérben is tetszik és elfogadnám. Problem ? :)

(#744) [DE2JAY] válasza FeRkE (#743) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Dettó! Xero te még nem használtad élőben mi?

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#745) F-ECT$ válasza mumk1 (#732) üzenetére


F-ECT$
titán

Olyan mint a lag, de tényleg rövid ideig tart :DDD Kb olyan, hogy a folyamatos 30 fps 1-2 tized másodpercre leesik 10-re. Szóval nem szaggat, csak kimarad pár frame.

Dive ever, work never.

(#746) gstup válasza nggabi (#725) üzenetére


gstup
csendes tag

:D Azért néha asszony is besegít!De jobb szeretem magam csinálni! :))

(#747) FeRkE válasza [DE2JAY] (#744) üzenetére


FeRkE
őstag

Igen, az élőben látás sokat segít :)

(#748) F-ECT$ válasza gstup (#746) üzenetére


F-ECT$
titán

Attól függ, hogy mivel segít be ;]

Dive ever, work never.

(#749) Wave86 válasza Xero (#742) üzenetére


Wave86
tag

Ha nem hiszed, nézd meg. :)
Amúgy az az érzésem, hogy több fehér volt, mint kék. Szép látvány volt, ahogy egyszerre több ember tesztelgette a fehér S3-akat. :)

(#750) Xero válasza [DE2JAY] (#744) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem, viszont volt fehér (najó gyöngyház fehér) W800-asom és tetszett. Most pedig van fehér i4S-em és tetszik.

Tehát ezért éreztem erősnek az első szép fehér telefon kijelentést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.