Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) lcee79 válasza tomsics (#249) üzenetére


lcee79
őstag

Tehát blackberry-n van play gomb meg kamera elsütő gomb??? :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#252) lcee79 válasza etsmark (#250) üzenetére


lcee79
őstag

Az csak addig volt (nekem) nagy szám amíg nem találtam rá külön progit :)
pl floating player ugyanezt tudja

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#253) tomsics válasza lcee79 (#251) üzenetére


tomsics
senior tag

Van

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#254) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Azért egy ilyen linket beszúrni egy komoly szakmai cikkbe, főleg az utolsó 3 bekezdése nem kicsit degradáló... :U

(#255) outcast


outcast
csendes tag

Sziasztok!
Látom a tmobile-nál már előrendelhető...nem tudja valaki lesz belőle kék színű, mert a honlapon csak a fehéret jelzik...jó lenne, ha már ennyi pénzt kiad az ember érte, akkor olyan színű legyen, amilyet kigondolt magának...

Ja...és ami nagyon érdekelne, az a videó stabilizátor. A telefon bemutatója óta szinte semmit nem hallani róla...ha valamit szeretnék, hogy átvegyenek az Apple-től, akkor az ez.

[ Szerkesztve ]

(#256) barnam_ válasza lcee79 (#251) üzenetére


barnam_
nagyúr

Igen, és általában állítható is a kamera gomb funkciója. (Plusz alap a több színű led.)
Én sokat nyomkodtam BB-t munkámból kifolyólag, ez tökéletes lenne nekem. Nincs tepsi méretű kijelzője, vagy 4 magos cpu benne, de a mai alap telefonos funkciókat ellátja.

Amúgy szerintem ahogy fejlődik a technika, a multimédiás dolgokra inkább egy tablet való.

(#253) tomsics: a 9900 masszív darab, bírja az ütést ;]

[ Szerkesztve ]

(#257) rankesz válasza BDave (#244) üzenetére


rankesz
veterán

Na jó, írok egy példát, aztán én befejeztema témát.

Melyik a rosszabb, ha valahol a füledbe pittyeg a kamerahang, amit az utóbbi évek orán már amúgy is megszoktál, vagy valami beteg egyén miatt a neten látod viszont magad valami olyan szituációban ami abszolút magánszféra (nyilvános wc-től kezdve a romantikus nyaralás egy tüzesebb pillanata, vagy lányoknál mozgólépcső, próbafülke...) Érted már????

(#258) hallerlaller válasza lcee79 (#228) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ugyanaz mint az android beam, csak ez fájlt is tud küldeni, nfcvel párosítja a két eszközt, majd wifi directtel küldi át a fájlt.

Egyébként wifi directre van egy multiplatform alkalmazás is, a bump: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#259) Robertoq


Robertoq
őstag

Végleges a szoftver rajta? Gondolom a kamera probléma javítható lesz valamelyest szoftveresen, bár a teszt ezen része meglepő, eddig nem olvastam ilyesmi problémáról.

(#260) rinbanbo


rinbanbo
tag

Csak azért is még egyszer [link] na aki erre aszt mondja hogy nem az amoled a jobb az egy az.....

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#261) Ricardo válasza BDave (#244) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért nem lehet némítani sok telefonban, hogy ne lehessen titokban fotózni. Akkor jött be amikor elterjedtek a "minőségibb" mobil kamerák, és sok olyan fotó került fel mindenhova amibe nem egyezett bele a képen szereplő személy, illetve olyan helyen készült ahol nem lehetett volna fotózni.

(#262) FragMaster válasza lcee79 (#245) üzenetére


FragMaster
addikt

exFAT, így megy teljes értékűen (tehát nem fat32-re formázva) gyárilag a 64gb-os sdxc is benne.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#263) lcee79 válasza hallerlaller (#258) üzenetére


lcee79
őstag

Wifi direct-et sem használtam még egyszer sem, mióta megvan a teló...
majd kipróbálom hogy mit is tudok vele :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#264) gaben88


gaben88
őstag

Nem rossz, de inkább HTC One X, ha Android. De az meg nem kell, így kíváncsi vagyok a WP8-as hasonló Samu modellre! :)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#265) lcee79 válasza FragMaster (#262) üzenetére


lcee79
őstag

Akkor ONE X-et is lehetne ilyenre, gondolom némi módosítás után..
De mióta megtaláltam a dice playert,, és otthon tudok akadás mentesen streamelni a 10GB feletti mkv-kat is vele pc-ről, azóta nem annyira zavart...
Persze akik sokat utaznak stb azoknak ez nem megoldás, hacsak enm visznek magullak egy laptopot is...
De akkr meg inkább azon néznék a filmet :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#266) fury71


fury71
aktív tag

Jó kis írás, részletes, tetszik.
A harmadik oldalon a feloldóképernyőn az AccuWeather infoknál a Rózsadomb nagyon LOL. :D

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#267) BDave válasza rankesz (#257) üzenetére


BDave
őstag

Így már érthető és teljesen jogos! Csak könnyen ki lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

(#268) FragMaster válasza lcee79 (#265) üzenetére


FragMaster
addikt

Pf, ez android, bármit meg lehet oldani. :D Itt a lényeg azon van, hogy egy igazán kellemes "apróság" fogadja a usert out-of-the-box.
De ha még valami hiányzik akkor legalább nem szalad az ember zárt bootloaderbe.

Más:
[link]
"Update: Samsung have confirmed that the Pebble Blue variant of the S III could be in "short supply in some regions in the next 2-3 weeks."
Whether "some regions" means the UK, or "short supply" indicates a flat out delay can only be speculated on."

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#269) Peterson_


Peterson_
addikt

Sokkal, de sokkal szimpatikusabb, mint az angiai bemutatót követő cikk alapján
Persze nem vagyok és nem is leszek egy ilyen árfekvésű telefon célcsoportjának tagja, de ha hozzámvágnák, bizony nem panaszkodnék:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#270) tzsolesz válasza WiZARD (#162) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Végül is meg kell várni a többi 4 magost is.

Első blikkre az Optimus X4 szoftveresen igen csak fürgébbre sikerült nem is kicsivel.
SGS3 vs X4 HD működés közben

Nem kell hozzá nagyon kritikus szem, hogy észre vegyük a különbséget a sebesség terén. Ezek alapján tuti hogy az X4-et választanám. Bár az SGS3-on gyorsabb a böngésző.

[ Szerkesztve ]

(#271) guppy_83


guppy_83
tag

...de miért kék a kijelzője ennek is?... :(( :(( :(( :(( :W :W :W

...olyan még sohasem volt hogy semmi sincs...

(#272) Cyberpunk válasza F_Gergely (#247) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Amíg van kisebb nem értem a kirohanásodat. Szerencsére nem a te felfogásodat ossztják a gyártók. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#273) rankesz válasza tzsolesz (#270) üzenetére


rankesz
veterán

Szerintem a főképernyőben és az appdrawer-ben való lapozás csak azért tűnik gyorsabbnak az LG-n mert a Samsungnál van egy bounce effekt ami kicsit lassabbá teszi a lapozást.
Működési sebességben szerintem nincs különbség az alapján amit én láttam, de nem volt időm végignézni

(#274) hallerlaller válasza lcee79 (#263) üzenetére


hallerlaller
addikt

próbáld ki, iphonenal is működik mint a videón látszik, csak gyakorolni kell a rázást, nem mindig sikerül elsőre ugyanakkorát rántani mindkét telefonon :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#275) tzsolesz válasza rankesz (#273) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

A felugró menük is gyorsabbak, stb.....

Ezután a videó után számomra már csak a fotók minősége, és az anyagminőség/kijelző minőség a fontos kérdés, ami persze csak élőben derül ki.
Minden esetre ha az LG jól sikerül, és az SGS3-nak csak az a pár száz pont, és másodperc bencsmark eredménye lesz a vesszőparipája akkor valóban árat kell majd csökkentenie a Samsung-nak. De ez már a jövő zenéje...... Hiszen láthatóan összeszedte magát az LG szoftveres téren. Ez egyébként kiderül az L7 esetén is. Az új tulajok csupa jót mondanak róla, és kis vason is elég simán megy az ICS. Lehet hogy az ICS menti meg az LG-ét? ;)

[ Szerkesztve ]

(#276) Helló Kitty


Helló Kitty
csendes tag

Hát meg néztem a tesztet de meg mondom az őszintét elszomorító hogy a leírtak-képek alapján egy ilyen komoly telefon ilyen rossz képet csináljon ez felháborító,ráadásul annyi pénzért amennyiért adják annyit nem is ér bár lehet hogy ez még csak a kezdetleges szoftver és kap majd frissítést a kamera része de ez így gáz igy szerintem nem nagyon éri meg lecserélni az s2-töt erre.Pedig nagyon le akartam erre cserélni na mindegy még változhat...

(#277) floatr válasza tzsolesz (#275) üzenetére


floatr
veterán

Ez a táccswiz nyírja meg a samu telefonokat legtöbbször -- lecseréled, ha nem szimpatikus. Az LG esetében viszont a fogyasztás lehet jó kérdés.

(#278) joey04 válasza donceleger8 (#191) üzenetére


joey04
titán

A tesztelő szerint ez a legjobb droidos mobil jelenleg. ebből adódóan eleve ajánlottról indul, érthetően. alacsonyabb ár és/vagy még kiugróbb teljesítmény esetén lenne KA.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#279) Ricardo válasza tzsolesz (#275) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért az LG esetében mindenképpen megvárnám az első felhasználói tapasztalatokat. ez mondjuk minden gyártóra igaz, de a fórumot olvasgatva az LG-re fokozottan.

Helló Kitty: A tesztben szereplő fotókkal én sem tudok mit kezdeni. A máshol található képeknél, nincs fátyol a napos képeken. Nem tudom itt mi lehetett a hiba. Valami nagyon nem kerek.

[ Szerkesztve ]

(#280) tzsolesz válasza floatr (#277) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Na igen , a tegra3 többet kér az tuti . Az a kérdés, hogy kompenzálva lesz-e jobb akksival.

[ Szerkesztve ]

(#281) Pete55555 válasza WiZARD (#212) üzenetére


Pete55555
addikt

Általában minden telefonnál a legjobb képeket teszik a tesztbe, így tudod őket összehasonlítani. Persze legjobb ha egy közös kamera összehasonlító tesztet csinálnak, mivel ugyanolyan időjárási körülményeket nem tudnak biztosítani minden tesztnél.

...Szeretem leracsniztatni...

(#282) Solten


Solten
addikt

Qrvajo a cucc.

Saor Alba

(#283) TripleM


TripleM
tag

végre itt van a teszt :DD
valaki nem tudja mikortól lehet itthon a vodafone-nál megvenni?

(#284) tzsolesz válasza Ricardo (#279) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Szerintem az ICS-el minden gyártó tiszta lappal indulhat, más a két rendszer. Eddig úgy néz ki, hogy az L7-el semmi különös probléma nincs.
Azt nem tudom hogy az S2-vel van-e ICS fronton.

(#285) Dr. X válasza tzsolesz (#270) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Lehet velem van a baj, de néhol az LG már zavaróan gyors volt. A Samsung lassabbnak és jobbnak tűnik, mert effektek direkt lassítják a megjelenést. Az LG meg gyorsan eléd ömleszti a következő képernyőt ami zavarónak tűnik.
Helló Kitty: Más oldalak tesztképeit ha megnéznéd akkor láthatnád, hogy azért nem ilyen rossz a kamerája. Sehol nem volt panasz a fényképezésre a videózás meg kifejezetten az eddigi legjobbnak titulálták. Valami itt most a teszten nem állt össze úgy tűnik.

(#286) tzsolesz válasza Dr. X (#285) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Lehet velem van a baj, de néhol az LG már zavaróan gyors volt. A Samsung lassabbnak és jobbnak tűnik, mert effektek direkt lassítják a megjelenést. Az LG meg gyorsan eléd ömleszti a következő képernyőt ami zavarónak tűnik.

Hááát, végül is. Túl gyors lenne az LG, már ez is baj? Valószínű ott is lehet beállítani valamit, hogy lassabb legyen. Az sem kizárt hogy a Samsung direkt tett be ezt az effektet, hogy a szemünk is nyomon tudja követni az eseményeket. Végül is 4 mag az 4 mag, meg kell fogni valahol. :D
Persze ezt a hozzászólást csak fenntartásokkal kell kezelni...... valószínű nem ez az igazi ok, sőt. :N

(#287) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Kb. azt igazolta a teszt, amikre számítottam. Egyedül az akku okozott pozitív csalódást, 1,5 nap egy ilyen batártól szép teljesítmény. A kamera ellenben gyengébb a várakozásaimnál. Viszont a nagyszerű új fícsörök, mint a szemkövetés, stb. olyan haszontalanok, mint gondoltam őket, főleg hogy a gyakorlatban úgy látom használhatatlanok is a haszontalanság mellett :DDD Igazán hasznos és produktív dolgoknak tűnnek :) Emellett az anyaghasználat továbbra sem tetszik annak ellenére, hogy most legalább nem lehet papírrepcsit hajtogatni a hátlapból, és nem tudom... valahogy úgy összességében nem kellene ez a telefon ennyiért. Soooooookkkal sokkal olcsóbban talán, de még akkor is találnék tetszősebbet. Hangsúlyozom saját ízlésvilágomhoz és igényeimhez mérten írtam fentieket.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#288) #01696768


#01696768
törölt tag

Yesssss... :C Màris olvasom! (Végre elönyös képeket is làtok ròla :DDD )

(#289) joey04 válasza ronda (#225) üzenetére


joey04
titán

Örülj neki, könnyebb az esetleges váltás. Hiszen ha valaki ezt a készüléket szeretné, azt vélhetően a felsőkategória érdekli. Ott pedig már ezt használja a Nokia is, az Apple is, meg a HTC is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#290) Tuninger válasza FragMaster (#262) üzenetére


Tuninger
addikt

De jó lenne! SGS2-őn próbáltam exFAT-ot, és a telefon nem tudott vele mit kezdeni, újraformázza FAT32-re.
mi a különbség az ext4 és az exFAT között?

(#291) tresh


tresh
addikt

Még se lett olyan rossz készülék bár nekem akkor is nagyon nagy ez a 4,8"... már a 4" is határokat súrolja nálam , mellesleg az aksi nagyon + ilyen kijelző+vas mellett nagyon rendbe van :U

[ Szerkesztve ]

(#292) gybazsi


gybazsi
senior tag

Én nem igazán vagyok oda a Samsung cuccokért, de ez most nekem is tetszik (bár a One X még mindig szimpatikusabb). De az igazi az lenne, ha kiadnák ugyanezt a hardvert 4" körüli méretben is. A kijelző felbontása persze lehetne arányosan kisebb. Ezt a csillogó hátlapot meg már elfelejthetnék ebben a kategóriában, az SGS II hátlapja nekem jobban tetszett.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#293) nggabi válasza r4z (#95) üzenetére


nggabi
nagyúr

legyen egy nót ;] :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#294) agabe válasza tzsolesz (#270) üzenetére


agabe
addikt

A Launcher animálás sebességének különbsége beállítás kérdése...gyorsaságban inkább ott lehet különbséget tapasztalni (ami valós), hogy samu gyorsabban tölti be a weboldalakat...de azon túl még sokat nem lehet leszűrni ebből....lehet akár LG-nek jobb a kamerája, rosszabb az aksi használati ideje...vagy bármi egyéb.

S3-asnál (tesztben nem volt írva) ugyanúgy nem lehet a naptárban látni a facebook kontaktok szülinapját pl., mint S2 -esen ICS alatt ? Lehet apróság, de igen hasznosnak találom, és ha ezt kihagyja a google direkt (a facebook snsprovider apk-ját szedték ki az ICS-ből asszem) akkor az nekem nem szimpi.

(#295) BenHans


BenHans
addikt

Hol lehet Budapest területén kézbe venni és megnyomkodni a készüléket a csütörtöki eseményen kívül? :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#296) tresh válasza BenHans (#295) üzenetére


tresh
addikt

pl [itt] tuti megnézheted :)

(#297) xlife11 válasza BenHans (#295) üzenetére


xlife11
senior tag

Speedshopban elvileg van.

(#298) BenHans válasza xlife11 (#297) üzenetére


BenHans
addikt

Köszi szépen mindenkinek :) nagyon tetszik de még gondolkodom rajta esetleg valaki kipróbálta már? Mert pl htc one s kisebb ugyen de majdnem hozza ezt a szintet sőt bizonyos tesztekben jobb is és hát az ára az sem mind1...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#299) lcee79


lcee79
őstag

Eddig mindenhol csak a 16 GB-osat láttam, azt is elég drágán
32 és 64 GB-ost nem lehet kapni?

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#300) tresh válasza BenHans (#298) üzenetére


tresh
addikt

Két felső kategóriás készülék az S3 még csak most jött be így az ára tuti fog mérséklődni idővel...a htc one meg már kint van egy ideje jobb árral...neked kell eldönteni mire van szükséged én elvből a samu-t venném ha lenne rá keretem de picit még várnék a megvételével még több infó lesz a készülékről használat közben...mert ugye a puding próbája az evés :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.