Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Varszegig válasza ForRedGlory (#8000) üzenetére


Varszegig
veterán

persze, a kislány megkérdezte, hogy most vettem-e a telefont, de azt nem hogy hol.

(#8002) babosmiki válasza ForRedGlory (#8000) üzenetére


babosmiki
addikt

Nekem ingyen volt és pont.
Már más is írta, pont.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8003) ForRedGlory válasza babosmiki (#8002) üzenetére


ForRedGlory
félisten

#7997.... és a díjszabás 5.2-es pontja

SIM kártya cseréje/pótlása (pl. rongálódás, micro SIM csere, lopás miatti pótlás) 4064 Ft/alkalom/db

Téma részemről lezárva, látom nem fogod az adást. Nem azért volt ingyen, mert a T-nél ingyen cserélik, hanem mert SZERENCSÉD volt. Csak akkor ingyenes HIVATALOSAN, ha a telefont is ott vetted.

[ Szerkesztve ]

(#8004) Laraxior válasza ForRedGlory (#8003) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor gondolom nekem is ingyen lett volna a Vodánál, csak én simkártya-csere ügyben mentem be, eszembe se volt ott telot venni, kiszámlázta az 1ft-ot, aztán annyira nyomta magát a lotyó hogy nem tudom használni a telom, mert ez pici sim blabla... Hát vettem egy telot hozzá.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8005) zeroo5ux válasza ForRedGlory (#8003) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

HIVATALOSAN nem ingyenes oké, de remélem az lejött Főnök hogy itt még senki nem fizetett microsim cseréért a T-mobilenál (legalább is senki nem írta hogy fizetett érte), köztük én se [alig fél éves sim kártyám volt és még csak telefont se vettem]. (hívhatod tőlem szerencsének is vagy aminek akarod...)

[ Szerkesztve ]

(#8006) bruti01


bruti01
őstag

kivágatni 500 ft adapterrel együtt és nincs gond! :S

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8007) Gabe123


Gabe123
aktív tag

T-mobilba Nekem is kicserélték ingyen a Simet Microsimre igaz én vettem hozzá egy átalakítót 100ft-ért.

[ Szerkesztve ]

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#8008) CsiguszBaba


CsiguszBaba
csendes tag

Légyszi erre mondjatok valamit :/ Nagyon zavar. Kiírja a noti. bar-ba h "Featured App Free for a limited time." Tudom, hogy mit jelent, de nincs rá szükségem :/

[ Szerkesztve ]

(#8009) somnia válasza kircso13 (#7983) üzenetére


somnia
őstag

Ja, a magentások egy százast kérnek a keretért. :K

(#8010) ForRedGlory válasza zeroo5ux (#8005) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Örülök, hogy megértetted mit mire írtam. :C Grat

(#8011) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Most ismerkedem itt a root-os progikkal lenne pár kérdés ami felmerült.

Van ez a Triangle Away vagy micsoda ezt lefuttattam, honnan tudom meg h visszaàllítoota-e azt a bizonyos számlálót? És ha én majd rárakok egy tiszta gyári rom-ot Odin-al akkor se fog már ez a számláló elállítódni?

Felraktam ezt a sokak által emlegetett Titanium Backup-ot,csináltam is egy teljes mentést a telóról, ezt bármely esetben fogom tudni használni(pl 4.1)?

Illetve van bármi legális módja h restore előtt lementsem a fontosabb adatokat(telefonkönyv,üzenetek stb)?

[ Szerkesztve ]

(#8012) ForRedGlory válasza GeneraL_XTX (#8011) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha gyári romot teszel fel, akkor a számláló nem fog módosulni. Ellenőrizni nagyon egyszerű, elég ha download módban elindítod, és látni fogod, hogy mi újság.

Simán mehet JB-re is olyan progi, amit ICS alatt mentettél le.

A telefonkönyvet lementeni? Mentsd le a névjegyeket a gmail címtárba és akkor nem kell vele foglalkozni. SMS-t meg elég sok programmal lehet menteni.

[ Szerkesztve ]

(#8013) bruti01 válasza GeneraL_XTX (#8011) üzenetére


bruti01
őstag

a triangle away arra jó hogy a bootloader-ben van egy számláló ami rögziti hány custrom kernelt, romot flash-eltél fel a telóra. olyankor mindig számol egyet. nos ez az okos kis progi kiüti 0-ra (no). ha nem használtál ilyet akkor fölösleges volt. teló kikapcs hangerő le+home+power és ott mutatja. mentegetni nem szoktam meg a visszaállitást se. sokkal tisztább ugy ha ujraraksz mindent!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8014) GeneraL_XTX válasza bruti01 (#8013) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Kösz mindkettôtöknek.

A gyári rom van még rajta, csak root-olva lett cwm-el vagy mivel (6.4)

(#8015) Zsolaf válasza GeneraL_XTX (#8014) üzenetére


Zsolaf
addikt

A root-ra is számol!! Én root után szoktam törölni, mert ha gebasz van csak fel teszed megint a gyári romot az törli a root-ot és akkor már nem tudod nullázni.

[ Szerkesztve ]

(#8016) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Az IFA-ra digitális kamerát csinálhat a Samsung az SIII-ból :D

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8017) Laraxior


Laraxior
titán

Kernelcsere, vagy a root lassíthatja a telefont? istennek nem akar az AnTuTu 10k fölé menni. Kezdem azt hinni hogy másikra kellene cserélni ezt a kernelt. Még a gyárival is több pontom lett 1.4GHz-en, mint most 1.8GHz-en :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8018) adamho válasza ibenny (#7985) üzenetére


adamho
tag

köszi!

(#8019) zeroo5ux válasza Laraxior (#8017) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

a pontok semmit nem érnek, érzed valami hátrányát a kernelcsere/root óta? (ön magukba nem lassítják a telefont ha csak valamit el nem állítottál)

milyen kernelt használsz most?

(#8020) bruti01 válasza Laraxior (#8017) üzenetére


bruti01
őstag

az overlock-nak semmi értelme mert a leggyorsabb telod van kb az egész világon. ennyi overlock meg nem nagyon tesz jót a procinak+ az aksi is hamarabb merül. és csak pontokat hajkurászni meg minek? semmi értelme.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#8021) sztrogoff19


sztrogoff19
tag

Üdv,

két kérdésem lenne ...

Az egyik, hogy andFTP-n miért olyan lassú a letöltés (kb. 30-40 kB/s) ? Az S2-őn mb/s sebességgel tudtam áthúzni dolgokat a NAS-ról ...

Úgy van beállítva, hogy ne netes felületen, hanem belső hálózaton kapcsolódjon, így még elvileg gyorsabb is, illetve annak kellene lennie ...

Aztán a másik kérdésem, hogy S3-on, vagy úgy általában android-os telefonon lehet-e jack-elosztót használni ? Nemsokára vonatozunk és nem szeretnék egy fület használni filmnézés közben, hanem az lenne az ideális, ha mindkettőnknek lenne saját fülese, ha már ilyen piszok jó a kép,-és hangminőség ezen a kis drágaságon :DD

A segítséget előre is köszönöm :R

Ui: nem lehet egyébként, hogy a WiFi-vel van a gond és nem is az andFTP-vel ? Mivel most szedem le a Sygic-hoz a térképet és az sem kápráztat el a sebességével ...

Morituri Te Salutant

(#8022) kbencee válasza ForRedGlory (#8000) üzenetére


kbencee
aktív tag

Nekem a 10 hónapos kártyámat cserélték díjmentesen a T-nél. Akkor most hogy is van ez? Egyik T-ben ingyenes, a másikban meg nem? :(((
nagyon off: ha valaki vesz egy 170K-s telefont, nehogy már az esetlegesen díjba kerülő sim csere ilyen problémát okozzon. Ha meg igen, vegyen 1100-s Nokiát :W

[ Szerkesztve ]

(#8023) zeroo5ux válasza sztrogoff19 (#8021) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

más wifis eszközzel is rossz a sebesség?
ha nem és csak a telefonnal akkor frissítsd le.

jack elosztót szerintem lehet használni, legalábbis nem látom akadályát.

Kbencee: hagyd rá, ott dolgozik csak jobban tudja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8024) sztrogoff19 válasza kbencee (#8022) üzenetére


sztrogoff19
tag

Nekem ingyen cserélték micro-ra a SIM-et a Trében ...

Igaz, nem is kellett volna, mivel mikor kivettem az S2-ből a régit, akkor láttam, hogy abból is simán tudtam volna micro-t tördelni :U

Morituri Te Salutant

(#8025) Drbonci


Drbonci
aktív tag

Sygic Downloader csak nálam nem tölt be? A navigáció az jó.

(#8026) sztrogoff19 válasza zeroo5ux (#8023) üzenetére


sztrogoff19
tag

Azt nem tudom, mivel nincs más WiFi-s eszköz ...

Illetve de mégis, a fogadott húgom szokta WiFi-n használni a laptopját, de még egyszer sem panaszkodott, hogy lassú lett volna ...

20/10-es net van egyébként itthon, nagyjából ki is jön.

A telefonon a legfrissebb gyári van, ha jól emlékszem, LFB vagy ilyesmi, mikor két napja hazahoztam a drágaságot, illetve a futár hozta pontosabban, akkor egyből lefrissítette magát.

Érdekes egyébként, hogy nem is olyan régen a Play is tetű lassú volt ...

Drbonci: nálam betölt, de nagyon tetű lassú ...

[ Szerkesztve ]

Morituri Te Salutant

(#8027) ForRedGlory válasza kbencee (#8022) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Esetleg, ha nem kiragadsz egy hozzászólást, hanem elolvasod az összeset a témában, nem kérdeznél hülyeséget. :O

(#8028) Piwi válasza CHIPman (#7979) üzenetére


Piwi
addikt

attól függ mikori a simed,nem minden esetben cserélik ki ingyen

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#8029) Varszegig válasza CsiguszBaba (#8008) üzenetére


Varszegig
veterán

airpush detectort rakd fel, megmondja melyik köcsög app miatt van, azt töröld le.

(#8030) kircso13


kircso13
senior tag

sim ide vagy sim oda ! van akinek ingyen van akinek pénzért cseréltek. ez van . sok múlik h ki cseréli. sok múlik az eladón. htc met cseréltek szerviz nélkül, randomba kikapcsolt. csere vagy másik telefon. ott annyit mondtak, h 1 sim ingyenes, mind a 2 helyen "t" . mind a 2 helyen viszont fizetni kell ha vissza csereltetem normál simre. tanulságot le lehet vonni. ma 30e forint helyett fizettem 15ezret. nem mindegy, odafigyeltem :)

..,

(#8031) kbencee válasza ForRedGlory (#8027) üzenetére


kbencee
aktív tag

ha végigolvasnád a hozzászólásokat, nem irkálnál hülyeségeket - ha már személyeskedünk. :U

(#8032) CsiguszBaba


CsiguszBaba
csendes tag

Felteszem újra szerény kérdésemet:

Nekem amióta felraktam az új frissítést azóta mindennap (többször) kirak a képernyőre egy ikont, ami egy "game of the day" cucc, ami egyből feldob a Playre, hogy szedjem le. De sehol nem találom, hogy hol lehet letörölni, vagy tiltani. Légyszi segítsetek. (telenoros vagyok)

(#8033) sztrogoff19 válasza CsiguszBaba (#8032) üzenetére


sztrogoff19
tag

Ez érdekes, nekem nem csinál ilyet, Trés vagyok.

Van elvileg egy olyan progi, ami blokkolja az ingyenes alkalmazások esetén felbukkanó reklámokat, lehet, hogy ezzel kellene próbálkozni.

Linket sajnos nem tudok adni, mivel én is csak hallomásból tudok róla ...

Morituri Te Salutant

(#8034) babosmiki válasza zeroo5ux (#8005) üzenetére


babosmiki
addikt

Hiába magyarázod neki, úgy sem fogja megérteni! ;]
Mert ő a T-nél dolgozik...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8035) CHIPman válasza kircso13 (#7983) üzenetére


CHIPman
nagyúr

& amuba & Piwi & bruti & RedCat & sdd2 (mennyien vagytok)
Köszi a segítséget mindenkinek, de végül az xxl-es srác kivágta ott helyben, és a keretet is visszaadta. Nem illeszkedik vissza tökéletesen, de a sgs simán beveszi, és mivel szorul, nem esik ki, szóval jól jártam. :D

Csak ajánlani tudom a boltot(igaz, hogy az első zűrmentes vásárlásom náluk, de most végül bementem személyesen), délután még azt írták, hogy nincs kék, de zárásra szereztek nekem egyet, bontatlan, gyári garanciás, és a srác ott bontotta fel előttem. 148k volt, de nekem megért ennyit, hogy ne kelljen sz@pnom a függőséggel, meg hogy mikor tiltják le. Meg lehetett volna drágább is.

Tehát mostantól én is ide tartozom. :)
Kezdésnek: Mit rakjak fel? Gondolom a kernel az Siyah, de a ROM mi legyen? S1-en gyári romot használtam már egy jó ideje, ellennék vele S3-on is, de nem ódzkodom a főzött romtól sem, ha van értelme, és nincs a végletekig kipucolva. Amúgy LFB van rajta.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8036) zeroo5ux válasza CHIPman (#8035) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

üdv a klubba ;)

CsiguszBaba: gyári visszaállítást próbáltál? Beállítások/Alkalmazások között se találsz semmi nem oda illőt?

[ Szerkesztve ]

(#8037) CHIPman


CHIPman
nagyúr

A Modern Combat 3 hogy a viharba' nem kompatibilis az S3-mal? Nehogy már egy csúcsmobilra ne lehessen letölteni azt, ami a 2 éves S1-en lazán megy, ráadásul úgy, hogy még pénzt is adtam érte...
szerk.: LH1 OTA pipa

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8038) CsiguszBaba válasza zeroo5ux (#8036) üzenetére


CsiguszBaba
csendes tag

Az a baj, hogy nem. És fogalmam sincs, hogy mivel, meg, hogy került fel. :W Nem próbáltam a visszaállítást, mert szerintem az nem oldja meg, :( (mert az csak a beállításokat állítja vissza, az alkalmazásokat nem törli, nem? :B )

[ Szerkesztve ]

(#8039) Zsolaf válasza CsiguszBaba (#8038) üzenetére


Zsolaf
addikt

De törli az alkalmazásokat is, már amiket te tettél fel, nem lesz más választásod ha nem jössz rá és még nincs annyira belakva gyári visszaállítást csinálj avval biztos eltűnik, milyen romod van?

(#8040) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Látom itt egyesek értelmi képességével és/vagy logikus gondolkodásával marha nagy baj van. Igen, ez személyeskedés lesz most, akinek nem inge nem veszi fel.

babosmiki, zeroo5ux, kbencee, NEKTEK fog szólni...

Nem tudom mi a gondotok, de én leírom... volt egy állítás, amire írtam, hogy nem igaz, mert nem úgy van több okból kifolyólag.

A SIM csere vagy micro SIM csere nem ingyenes, csak akkor, ha 1999 március előtti a SIM kártyád vagy ha azért cserélsz micro SIM-re, mert veszel a T-Mobile-tól egy telefont és ahhoz micro SIM kell. Benne van a díjszabásban is. Remélem ehhez nem kell érettségi, hogy felfogjátok.

Javítsatok ki, de mikor mondtam én hogy hazudtok vagy hogy nincs igazatok, amikor közöltétek, hogy ingyen cserélték a simeteket?
Itt pörögtök olyan hülyeségen, hogy én nem értem meg amit írtok, de ezen csak nevetni tudok, mert pontosan értem miről zagyváltok. Ettől még nektek sem ártana ha leesne végre a tantusz, mivel ha leesett volna, nem lovagolnátok a témán.

Pont amiatt mentem bele mélyebben a témába, mert az ilyen pontatlan dolgokból fognak az ügyfelek erőt meríteni és verni az asztalt, ha éppen nem lesznek olyan szerencsések és nem cserélik ki nekik ingyen a kártyát, mert nem esnek a fenti kritériumba és nem lesz mindenki olyan jó szívű a pult mögött...

Remélem, hogy elégedettek vagytok magatokkal, illetve azt is remélem, hogy megmaradtok ebben a topicban és a másikba nem fogtok átjárni, mert aki kicsit is ért a témához, már lassan nem is ír ide annyi hülyeség van itt.

[ Szerkesztve ]

(#8041) RedCat válasza CHIPman (#8037) üzenetére


RedCat
senior tag

Nekem is 2 napja van S3-am, S2-ről jöttem én is. Nekem azt tanácsolták, amit meg is fogadtam, hogy OTA-val LH1-re frissítsem a telefont, az egy jó rom. Napokon belül jönnie kell A JB-nek, addig elleszek ezzel. CF-root-tal rootoltam, belakom, és ennyi. Majd JB-ből keresek valami jó fözött romot., erre a pár napra jó lesz így.

Milyen alkalmazás ez a chatON? S2-nem volt. Google talk nincs?

(#8042) RedCat válasza RedCat (#8041) üzenetére


RedCat
senior tag

közben megtaláltam a gtalkot ;-)
Viszont ami kicsit fura az a görgetés sebessége. S2-n a fél fórumot át tudtam görgetni egy ujjhuzással, de itt mintha ragadna az oldal. Lehet ezt valahol állítani?
Másik hogy a gyári launcherben a dokkon csak 4+1 ikon lehet? Nem találok állítási lehetőséget.
Gyári böngészőből hogy lehet kilépni? S2-n az alak választó - gombja bezárta, itt csak Az oldalt zárja be. Vissza gomb csak háttérbe teszi.

[ Szerkesztve ]

(#8043) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok nekem 1 napja van, S3-som. a A 4.04 nagyon jó, nem romolok, megvárom a 4.1-et. One X-ről jöttem át, nem sok különbség van a két telefon között, de valahogy a Sam közelebb áll hozzám! Meg jobb a Supportja, reklámja, meg könnyebb rootolni, romolni stb. sdd2:Lásd Olimpia :K :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#8044) sdd2 válasza pusihusi (#8043) üzenetére


sdd2
veterán

Ez a jó a reklámja marha nagy volt :DDD :DDD (Elnézést ezt muszáj volt)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8045) kircso13 válasza sdd2 (#8044) üzenetére


kircso13
senior tag

Látod! Itt van értelme a reklámnak! Szar a reklám akkor nem veszik meg, jó a reklám akkor veszik! (én inteligens mosóport használok)

..,

(#8046) Varszegig válasza CsiguszBaba (#8032) üzenetére


Varszegig
veterán

Válaszoltam kettővel feletted

(#8047) chemand


chemand
tag

Ma reggel ODIN-nal rátettem a rootolt Trés mobilomra az LH1-et (OTA-n ugyebár nem jött). Gondoltam, hogy elvesztem a root jogot, ez be is következett. Erre gondoltam, hogy a CF-root-tal rootolom. Hát nem sikerült, azért 2x is próbálkoztam. Ilyenkor mi a további teendő? Bocs az értetlenkedésért.

(#8048) sdd2 válasza kircso13 (#8045) üzenetére


sdd2
veterán

Egészségedre :DDD Hát igen, jó reklámmal bármi eladható de aki ért hozzá azt nem fogják tudni hipnotizálni. :N

Valaki feltette már a JB-t?

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8049) kircso13


kircso13
senior tag

Noh kutakodtam egy kicsit! 5.2 pontba le van írva! Valóban fizetős a T nél a csere! Amit írtam , h az ELADÓN sok minden múlik, hogy hogy áll oda a dolgokhoz! Gondolom sim hibára hivatkozva van a csere és úgy ingyenes és díjmentes. Ezért jó ismerős és megszokott helyre menni. Akinek ingyen cserélték az jól járt, akinek meg pénzért ott az eladó az üzlet érdekét nézte , mert különben a T tönkre menne :)

link : 5.2 pontban a díjszabás

Nem a T be dolgozok, de utána jártam a viták és a személyeskedés elkerülése végett! Nehogy már ilyen szarságon veszekedjünk!

Puszi :D :DD

chemand : Trés vagyok, root mentes és nekem nem jött frissítés. Szal nem a roottal lesz a gond :) szerintem :()

[ Szerkesztve ]

..,

(#8050) CsiguszBaba


CsiguszBaba
csendes tag

Amuba: a legújabb, telenor gyári LH1. Értem, köszi a segítséget, nem tudtam, hogy törli. De akkor lehet, hogy nincs más választásom, mert nagyon zavar.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.