Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44001) MurdR válasza Yeffy (#43999) üzenetére


MurdR
veterán

Én sem annyira, de azért bizakodom, hogy az Ubuntu hátha... :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44002) Yeffy válasza MurdR (#44001) üzenetére


Yeffy
veterán

hope dat' :DD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#44003) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!

Szerintetek ez lehetséges? Samsung Galaxy S3 16Gb 39900Ft-ért új?
Nem lehet, hogy ez valami hamisítvány ennyiért? Túl szép, hogy igaz legyen.

[link]

(#44004) nggabi válasza Cingáriusz (#44003) üzenetére


nggabi
nagyúr

tuti kamu.

"szenyor dzsíííí"

(#44005) Yeffy válasza Cingáriusz (#44003) üzenetére


Yeffy
veterán

fix, h nem eredeti. ki van csukva...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#44006) Cingáriusz válasza Yeffy (#44005) üzenetére


Cingáriusz
őstag

De akkor minden hamisítvány ezen az oldalon? Minden brutál jó áron van.

(#44007) HUTCHDB válasza bencze (#44000) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

en nem azt mondtam, hogy igy jo, hanem azt, hogy ez ilyen.
mas rendszernek, meg mas hibaja van.
tokeletes telefon nincs, de az altalad leirt igeny az ios-en jol mukodik.
ettol fuggetlenul en nem valtanek vissza, mert ezen kivul masban nekem ez a telefon (rendszer) jobban tetszik.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#44008) MurdR válasza Cingáriusz (#44006) üzenetére


MurdR
veterán

Ennek erősean kamubszaga van. Most csak elég arra gondolni, hogy ha a telefonoshoz beviszed, az többet ad érte mint 40.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44009) Cingáriusz válasza MurdR (#44008) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Én is így gondolom, de annyira egyértelműen Samsungnak árusítják. Ha mondjuk Samsing vagy Sumsung lenne akkor már érteném a dolgot. Ha így árusítják és kiküldenek valami kamu vackot akkor az igen durva bűncselekmény és hamisítás. Itt minden van: email, székhely, telefonszám. Ha kamu lenne akkor ennyire nyíltan csak nem csinálnák nem?

(#44010) w333 válasza Cingáriusz (#44009) üzenetére


w333
félisten

Ebben az országban már minden megtörténhet :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44011) kali válasza Cingáriusz (#44009) üzenetére


kali
legenda

keress rá az adószámra, címre...stb, sok érdekességet találsz majd...
ja, és utána rendelj tőlük s3 telefont - akár több darabot is, mert tényleg olcsón adják -, ami(k)nek az árát előre utald át számukra! :))

[ Szerkesztve ]

(#44012) Gizmo94 válasza Cingáriusz (#44009) üzenetére


Gizmo94
veterán

Szétnéztem az oldalon... Erről annyit, hogy alig egy hónapja vettünk egy UE46ES6560 Samsung tv-t. Haverom intézte, 200k.-ért.. MM-ban ugyanaz 280.000 Huf.. Ennél a cégnél ez a tv a kiírás szerint 99.000 Ft.. A többit rád bízom.. :)

De mondok jobbat az ajánlatukból:

MacBook Pro 15" Retina kijelzővel 2.3 GHz i7/256GB (Magyar Billentyűzet)
Szokásos ár 639 900 Ft
Ár (nettó): 208 661 Ft
Ár (bruttó) (27.0 %):
265 000 Ft

Nahh. szóval, van jópár mac fertőzött haverom,tehát szoktam látni ilyen szarokat. Ennek a fenti gépnek az ára kb. 750-800.000 Ft... Tehát a szokásos ár is vicces, nemhogy 265 ezerért.. Felejtsd el.. :))

[ Szerkesztve ]

(#44013) apaszka válasza AndrewTdi (#43953) üzenetére


apaszka
veterán

:C ;]
Jó !

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#44014) cassius.clay válasza HUTCHDB (#43993) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Mindenki , akit ismerek, ugyanígy elírja....A szó amit kerestél az az egyelőre és nem az egyenlőre

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#44015) MurdR válasza Cingáriusz (#44009) üzenetére


MurdR
veterán

Az utánad szóló tökéletes tényt közölt, ebben az országban akármi megtörténhet. Mit várunk egy olyan igazságszolgaáltatástól, ahol a legnagyobbak a legkorruptabbak? :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44016) V.T.


V.T.
aktív tag

Sziasztok. Mèg egy kérdésem lenne a gariztatásrol. Ha gyári független rom van fent és nem tmobileos az számit a szerelőnek? Számlálo nullán áll root nincs nem is volt. Keret repedés és a kijelző és a keret közötti retek miatt szeretném garanciába szervizeltetni. Köszönöm a válaszokat. Üdv

(#44017) Laraxior válasza cassius.clay (#44014) üzenetére


Laraxior
titán

A meccs áll egyenlőre.... :D A többi tényleg egyelőre.

Amúgy lehet érdemes lenne próbálkozni a vétellel, 8 nap van rá visszaküldeni, még ha bevonnám a fogyasztóvédelmet is.... De nem hinném, hogy ennyi mindent hamisítanának, TV, telefon, fényképező, stb... :Y Oké, hogy hamisítják, de hogy mindet egy helyen árulják... :DDD
A garanciáról nem sok mindent találtam.... :B

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#44018) MurdR válasza V.T. (#44016) üzenetére


MurdR
veterán

Nem tudom mennyire néznek utána. Én anno defyt vittem be kirootolva hangszórócserére, nem nézegették hogy rootolt e vagy sem, szerintem. De a Samsungék bekeményítettek ugye, akármilyen problémád van, és bele lett nyúlva a telefonodba, ugrik a garanciád. Szerintem tedd vissza a gyári szolgáltatós romot, és ,,tisztán'' vidd be, nen éri meg kockáztatni.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44019) V.T. válasza MurdR (#44018) üzenetére


V.T.
aktív tag

Csak nem ertek hozza nem en csinaltam. Igy kaptam vissza a szerviztol de akkor felhivom a sracot hatha ad ra valaszt ;) vagy tud valamit csinalni. Koszi

(#44020) DjBlero válasza V.T. (#44019) üzenetére


DjBlero
őstag

meg a product kod is jo legyen , arra is figyeljetek

T-Mobile : TMH

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#44021) rjg válasza htw (#43994) üzenetére


rjg
őstag

Ez a fagyasztásoktól független hiba, nálam - és többeknél is - full wipe és friss telepítés után is előjött. A megoldás a stock app törlése és az AOSP app telepítése. Később dobok egy pm-et.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#44022) Arween válasza Cingáriusz (#44003) üzenetére


Arween
senior tag

Az Lcd-s fórumon is képbe került ez a cég:A megadott címen egy cégszolgálat van, több száz céggel.+Nekem azt írták vissza mailben, hogy nincs telephelyük, nem lehet megnézni a cuccokat, de eu gari van rájuk. Nem ajánlott a vásárlás szerintem,tuti kamu.

(#44023) Def26


Def26
félisten

Kiderítettem, hogy beszart a gyári töltőm. Iphone 5 usb töltőjével tökéletesen tölt a telefon a gyári kábellel. Érdemes szerintetek t-mobileba visszavinni és felvenni a garanciális problémát, vagy hagyjam a fenébe és vegyek egy sima hálózati töltőt?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44024) MurdR válasza Def26 (#44023) üzenetére


MurdR
veterán

Én nem hagynék veszni egy ilyen relatíve drága töltőt. Ha jól sejtem akkor az is 2A-es, ugye?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44025) Def26 válasza MurdR (#44024) üzenetére


Def26
félisten

Nem tudom mit jelent az a "2A" -s? :F

Travel adapter
s/n: RT2CB23aA/A-E

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44026) nggabi válasza Def26 (#44023) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha még nincs 1 éves a teló be kéne vinni samsung szervizpontba. elvileg rögtön cserélik ha van nekik, akkor már kérj új kábelt is. kicsit erősködni kell, mert usb csatit is akarnak majd mindenáron cserélni, de az még ráér :) jah és kell a teló és a garjegy is hozzá természetesen.

"szenyor dzsíííí"

(#44027) Frozzy válasza Def26 (#44025) üzenetére


Frozzy
őstag

2 amper szerintem :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#44028) Gizmo94 válasza Arween (#44022) üzenetére


Gizmo94
veterán

Persze, vicc ez a cég.. A honlap szerint kéthetente egyszer lehet átvenni személyesen amit rendelsz. Neked meg azt írták vissza, hogy nincs telephelyük.. Akkor hol ? :) Még ha mondjuk csomagolássérült,vagy refurbished cuccok lennének is, ezek az árak akkor is irrelevánsak. Van mondjuk utánvételes rendelés is, csakhogy akkor is az van, hogy akkor nézheted meg vagy bonthatod ki amit hozott a futár, ha kifizetted.. Addig oda nem adja. És bármit is kaptál, a pénzedet vissza nem kapod tőle, az tutkó....

(#44029) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

szlovák honlapot "magyarosítottak" át az eshoposok
aki figyelmes talál rajta egy-két szlovi szót

ergo behoznak sok mindent sloviba onnan átmozgatják magyarországra az áfával és a többi adóval játszadóznak egyet

Ergo adócsalás van benne több mint valószínű.
Ettől függetlenül rányomtam egy S3as rendelésre utánvétes fizetéssel. :DD

Max bukom a 40et :O
többet nem mertem beletenni :U

[ Szerkesztve ]

(#44030) Def26 válasza nggabi (#44026) üzenetére


Def26
félisten

OK. Köszi, akkor Allee -be beviszem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44031) Gizmo94 válasza Ghostman78 (#44029) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nahh, ha ilyen bátor voltál, ennyi buktát én is beáldozok.. :DDD

(#44032) Laraxior


Laraxior
titán

Egy másik srác szintén rendelt egyet utánvéttel,meglátjuk mi sül ki belőle :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#44033) koxminator válasza Laraxior (#44032) üzenetére


koxminator
senior tag

max kaptok valami jó kis dzsunka S3 klónt egy 1magos mediatek procival és 256Mb RAMmal :D

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#44034) Gizmo94 válasza Gizmo94 (#44031) üzenetére


Gizmo94
veterán

Úgysem volt még klónom soha. :D Ha legalább egy klónt és nem egy darab lapos követ kapok, akkor felboncolom és megnézem,hogy mi van azokban belül... :DDD

P.S.: Tiszta hibbant barom vagyok, ez nem kérdés, de mindig érdekeltek a kihívások.. Max elkönyvelem ezt a tranzakciót (egy újabb) rendőrségi büntetésnek gyorshajtásért. Abban még kedvezményes, mert 60k-sokat szoktam kapni.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44035) Frozzy válasza Gizmo94 (#44034) üzenetére


Frozzy
őstag

még jól tele vagy hallod :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#44036) Yeffy válasza Cingáriusz (#44006) üzenetére


Yeffy
veterán

az ár az csak egy dolog... :)
a többiek meg mindent leírtak előttem, de főleg Gizmo papa. de ha gondolod, rendelj onnan nyugodtan... csak aztán nehogy meglepődés legyen a vége...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#44037) MurdR válasza Def26 (#44025) üzenetére


MurdR
veterán

2 Amper. Vidd be, cseréltesd ki szépen, eleget fizettél ezért a telefonért hogy a gyártó által biztosított adaptert használd :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44038) Gizmo94 válasza Frozzy (#44035) üzenetére


Gizmo94
veterán

Távol álljon tőlem a tele levés, csak sokat járok autóval és nincs radardetektorom, meg szerencsétlen is vagyok. Na most itt kb. négyféle eset lehet, valószínűségi sorrendben erősen csökkenő eséllyel.

A, Kapok valami követ, vagy egyéb utcai szemetet, esetleg építési hulladékot egy S3 dobozban. Ebben az esetben max.fejenb@aszom vele magam és csúnyán megszívtam.
B, Kapok egy förtelmes S3 klónt. Szétszedem, megnézem, közlöm magammal, hogy orbitális kretén vagyok, majd eladom Vaterán 30k-ért. Így a bukta relatíve kicsi..
C, Kapok egy valódi S3-at, amit csatlakozás után húsz percen belül letiltanak. Ez már megérte, mert akkor is elmegy többért, mint 40k.
D: Kapok egy tökjó S3-at, legális félét. Erre az esetre nem tudok mit írni, mert akkor jól jártam és nagyon fogok örülni.. :D

nggabi: Itt pedig felettébb sok gyanús jel van, sőt, jobban mondva, csak az van. Az esély a normális üzletre konvergál a nullához. De az élet kihívások sorozata. Másrészről ezek a cégek ált. az emberi kapzsiságot használják ki átb@szásra, és valljuk meg, melyikünk nem az valamilyen mértékben? ;]

[ Szerkesztve ]

(#44039) MurdR válasza Gizmo94 (#44038) üzenetére


MurdR
veterán

És küldesz szépen egy püt, mert akkor én rendelek 20 darabot belőle hetente ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44040) nggabi válasza Gizmo94 (#44038) üzenetére


nggabi
nagyúr

gyerekek... vásárlási alapszabály: ha valami bűzlik a termékkel vagy az eladóval kapcsolatban akkor az átb@szás. ez mindig is így volt, elég egy rossz válasz, vagy bármilyen gyanús jel...

de azért sok sikert :)

"szenyor dzsíííí"

(#44041) Gizmo94 válasza MurdR (#44039) üzenetére


Gizmo94
veterán

Küldök szívesen, de beírom én ide is, hogy járjon más is jól. :D És mivel az első kifogástalan darab volt a beetetés, majd kapsz a nagyobb tételnél 20x100gramm horgászólmot szépen dobozolva. Ebben az egyben bízom csak, hogy hátha erről van szó, mert ez is egy ismert formája az átbaszósdinak... :) Ugyanarra az emberi tulajdonságra alapozva, mint fentebb írtam. .:) Maximum annyi lehet az egészből, hogy kirándulunk ide:

[ Szerkesztve ]

(#44042) pappkarcsi válasza Gizmo94 (#43991) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Csak a wifi beállításokat le lehet menteni valahogy? : )

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#44043) bencze válasza nggabi (#44040) üzenetére


bencze
senior tag

Én megnéztem azokat az árakat de annyira kicsi, hogy ennyiért esetleg kitolják a gyárkapun mindenféle adó nélkül vagyis nem látom semmi esélyét, hogy ilyen olcsók legyenek a cuccok.
A tv-t nézve, árgép szerint 257 a minimum ár, ha ebből az áfát lecsaljuk akkor 200 és már ahhoz merésznek kell lenni manapság, a Nav nagyon agresszív lett az utóbbi pár évben, megjegyzem nagyon helyesen.
A nettó ár fele? Az nem lehet. Még esztétikai hibás terméknél sem, de azt is kellene jelezniük. De még akkor sem lehetséges.
250e-s tv-t 100-ért akkor adnak amikor mondjuk vagy 4 éve használt,
Én azon gondolkodtam az este hol lehetne az ilyet bejelenteni de nem igazán jutottam előbbre, rendőrségre csak akkor lehet - gondolom - ha tényleg ért valami kár. De 1e-et sem hagynék náluk ezért...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#44044) Richard


Richard
őstag

Ha az NFC matricát az autós tartóba ragasztom közvetlen bele, akkor az nem para? Mármint, hogy folyamatosan érintkezik vele.

(#44045) Gizmo94 válasza pappkarcsi (#44042) üzenetére


Gizmo94
veterán

Titanium Backuppal le, mint mindent, de mi értelme van? Egy perc alatt beírod újra akár a proxyt is.:)

(#44046) Yeffy válasza bencze (#44043) üzenetére


Yeffy
veterán

jaja, nem kicsit gyanúsak ezek az árak... :U
hát, nem tudom, esetleg NAV-nak továbbítani a weblapot pár sorral, h nézzenek rá? nem vezet célra?

amúgy meguntam a folyamatos turn on-t, eddig jutottam, csórikám már nagyon köhögött... ;]

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#44047) MurdR válasza Gizmo94 (#44041) üzenetére


MurdR
veterán

Viccet félretéve: felejtsd el, jobban jársz :)

Jeffy, nem hiszem hogy foglalkoznának vele.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44048) Yeffy válasza MurdR (#44047) üzenetére


Yeffy
veterán

Y... :)
szerintem attól még egy próbát megérhet, hátha... bár, balkániában nem lepne meg...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#44049) MurdR válasza Yeffy (#44048) üzenetére


MurdR
veterán

Mondjuk azok is szeretik bogatni a népet, hátha nátha :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44050) Gizmo94 válasza Yeffy (#44046) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hát nem vagy egy reboot fan.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.