Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62001) visionbp válasza zoltan6 (#61999) üzenetére


visionbp
tag

+1
Azzal a kiegészítéssel, hogy 4.2.2 leaked-del használom.

(#62002) mgTerminator válasza zoltan6 (#61999) üzenetére


mgTerminator
veterán

Olyan nincs hogy túl sok volt az írás a chipnek... Gyári rom kitakarítva és Root... kernel is a gyári. De ha nem hiszed akkor indíts el egyszerre több erőforrásigényesebb alkalmazást, pl Facebook, YouTube, torrent, és kész, szarrá akad a rendszer. Bármelyiket bezárom újra használható a rendszer, ha újra megnyitom megint akad. Akkor csak a RAM kevés nem? Mert a Proci nem pörög maxon.

(#62003) mgTerminator válasza dancsuri (#61998) üzenetére


mgTerminator
veterán

Azon vagyok!

(#62004) Bubukain válasza mgTerminator (#62002) üzenetére


Bubukain
senior tag

azért a torrent még komoly számítógépeket, routereket stb is képes megakasztani ha szarul van beállítva.
egy telefon nem erre való

(#62005) zoltan6 válasza mgTerminator (#62003) üzenetére


zoltan6
őstag

ha ilyen használatra gondoltál akkor én valóban nem használom a telefont,facebook-ra néha ránézek opera minivel,youtube-t asztali gépen,torrent asztali gépen,úgyis megy állandóan.én úgy vagyok vele hogy jó a telefon,de azért ez nem helyettesít egy normális asztali gépet,laptopot,ezért nem is érzem pld. szükségét hogy tabletet vegyek.arra jó megnézni emailt,híreket,időjárást stb,kisebb unaloműző játék munkahelyen,telefon,sms,azt kész.

(#62006) kovicska válasza ToMmY_hun (#61991) üzenetére


kovicska
aktív tag

Szia !
Sikerült már vissza állítani az IMEI-t ?
Érdekel a sorsod, és szorítok neked.

Mortui Vivos Docent

(#62007) mgTerminator válasza Bubukain (#62004) üzenetére


mgTerminator
veterán

Tableten sose volt gond a torrentel, és itt sincs gond, de amint elkezdett egyszerre több alkalmazást használni, erősen elkezd akadni az egész. Egyébként most 24 torrent van bent és nem mindig tölt felfele, sőt, volt amikor nem töltött vissza és akkor is akadt. De mondom, általában ha a Facebookot vagy a böngészőt bezárom, vagy a YouTubeot ha megy akkor megszűnik. Nekem kevés cucc van fent de azok nagyrészét aktívan használom!

(#62008) havri1 válasza zoltan6 (#61999) üzenetére


havri1
félisten

A tescoban tegnap nyomkodtam egy S3-ast, azt biztos az éjjel az őrök romolják szét :) Az is pontosan úgy laggolt, mint az enyém herélve..Szegény úgy be volt lassulva, hogy lehet az összes chipnek lassan vége. :U

havri

(#62009) HSteve válasza zoltan6 (#61999) üzenetére


HSteve
tag

+1
Én is így vagyok vele...
Nem értem, miért kel,l állandóan mókolni... :DDD

(#62010) havri1 válasza HSteve (#62009) üzenetére


havri1
félisten

Mert mások az igények.

havri

(#62011) HSteve válasza havri1 (#62010) üzenetére


HSteve
tag

Nyilván. :)

(#62012) t_a_m_a_s válasza HSteve (#62009) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Szvsz alapvetően 3 féle felhasználó van:

- aki mindig mókol, mindig elégedetlen.
- aki nem mókol, de azért követi a topikot. Tud a lehetséges problémákról, de problémamentesen használja a gyári rendszerét. Leszarja a szabad ramot meg az ilyeneket, azt se tudja mi az a mikrolagg, 1-2 döccenés nem okoz neki lelki törést. Én pl ilyen vagyok (bár eddig még nem tapasztaltam döccenést. Biztosan volt, de nem vettem észre;) )
- a legboldogabbak, akik azt sem tudják, hogy ez a topik létezik:))

Lehet itt vitázni meg elmélkedni, hogy ki használja ki ténylegesen a telefonját és ki nem. Szerintem ez egyéni preferenciák és tűrőképesség kérdése.
Én telefonálok, sms-ezek, szinkronizálom a mailjaimat, FB-zek, skype, viber, netezés. Ha kapok valami pdf-et, doc-ot, xls-t mellékletben, akkor azt megnézem. Megy az időjárás vidget, van még pár ez-az, apróságok. Ha csak ez van kéznél, fényképezek, videózok vele. Számomra ez egy standard felhasználás, és erre az S3 tökéletesen elég. Van aki szerint ez lightos használat, de nekem ennyire kell. Ha ennél többet nyomkodnám, az nekem és a környezetemnek már sok lenne, a ygerektől, családtól venném elaz időt, azt pedig nem szeretném...

Holnap majd jól beletépünk...

(#62013) apaszka válasza mgTerminator (#62002) üzenetére


apaszka
veterán

Így van.
A múltkor majd ezt írtam szóról szóra.
Viszont, hogy az enyém probléma mentes telefon, az azért van mert én internetezni használom főkép, néna videózom, de zene szinte mindig szól a háttérben. Egy kedves fórumtársunk ellát friss zenével.

Szóval ez okokból nekem elég az egy giga, nem kell kettő.

Viszont ki komoly játékokat, és nem tökéletesen megirt appokat használ, bizony annak megeszi a sima S3--at. Az android ramból dolgozik, nem prociból. Lehet 10 mag benne, ha a ram kevés.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#62014) apaszka válasza t_a_m_a_s (#62012) üzenetére


apaszka
veterán

Ezt már egyszer szóról szóra majdnem már leírtad.
Akkor is tetszett, azért emlékszemrá. Tényleg nagy igazság van benne!

Kiegészíteni csak egy negyedik típusú felhasználóval egészíteném ki.
Aki kipróbál ROM -okat, de vissza tér a gyárira mindig, mert csak az a leg probléma mentesebb.
Viszont tényleg keres jobbat.

Üdv!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#62015) dobobazsy válasza apaszka (#62014) üzenetére


dobobazsy
őstag

akkor én a negyedik típusú júzer vagyok :DDD aki várja a gyári 4.3-mat :DD

(#62016) HSteve válasza t_a_m_a_s (#62012) üzenetére


HSteve
tag

Úgy látom, igen hasonlóan, állunk, a témához.

Mondjuk, a frissítésre már én is kíváncsi vagyok.
(Csak, addigra, nehogy lecseréljem, egy S4-re.. :DD )

(#62017) ToMmY_hun válasza kovicska (#62006) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Sajnos nem. Ma még próbálkozok vele és ha nem sikerül, akkor holnap viszem szervízbe. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#62018) Burgburger válasza t_a_m_a_s (#62012) üzenetére


Burgburger
tag

Istenem! A szívemből szóltál! :C

(#62019) zoltan6 válasza t_a_m_a_s (#62012) üzenetére


zoltan6
őstag

+1 de majd mindjárt jönnek a romhuszárok rácáfolni :C

(#62020) HSteve válasza zoltan6 (#62019) üzenetére


HSteve
tag

:C

(#62021) mgTerminator válasza t_a_m_a_s (#62012) üzenetére


mgTerminator
veterán

Bárcsak mikro lagg lenne :D az a baj hogy ilyenkor a zene is laggol :U Hidd el, én nem az a fajta vagyok aki mókol... Eddig CM parti voltam, azt feltettem, töröltem ami nem kell és használtam, néha pedig frissítettem. Az utóbbi időben pedig annyira elszarták hogy egyre több volt a probléma, ezért gondoltam kipróbálom a gyárit, és tudod mit? Tetszik! A névjegyzékkel nem vagyok még teljesen kibékülve meg a zseblámpa widgettel, de ezen kívül nagyon fasza! Természetesen a szar aksi idő maradt, most 2 óra alatt 5%-ot merült...

(#62022) Jadro válasza t_a_m_a_s (#62012) üzenetére


Jadro
veterán

Kb egyet is értek. Nem hiszem, hogy egy telefonnál normális felhasználást jelent, hogy torrentezek vele vadul és közben meg youtube HD videókat nézegetek váltogatok közben Facebookra is és még a játékom is le van téve a háttérbe. Nyilván van aki ezt teszi, de ezek meglátásom szerint extra igények, amihez extra hardver való. Használom én is sok mindenre a készüléket, de pl nem torrentezek telefonon, szerintem nem arra való. (a sok kapcsolatával durván odatesz minden gépnek) A gyári facebook kliensnek a közelébe se megyek és nincs semmi bajom. Igaz nem is gyári romon vagyok, bár voltam azon is egy kis ideig. Észrevehető ram elfogyást csak Miui alatt tapasztaltam, nova launchert érintette. Ott az zavaró volt, hogy újra betöltötte a launchert.

Összegezve, normál felhasználásra szerintem egyelőre elég az 1 giga, bár nyilván jobb a 2.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#62023) t_a_m_a_s válasza apaszka (#62014) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Jaja, valami hasonót írtam már, de időről időre újra felmerül a téma... Azért örülök, hogy egyetértünk páran :R

Holnap majd jól beletépünk...

(#62024) mgTerminator válasza Jadro (#62022) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nana! Játék nem futott a háttérben! A Facebook nálam meg annyit jelent hogy 1-2 emberrel csetelek....

(#62025) Poison73 válasza t_a_m_a_s (#62012) üzenetére


Poison73
csendes tag

" - a legboldogabbak, akik azt sem tudják, hogy ez a topik létezik:)) "

Nagyon jó gondolat volt, bár nem minden esetben a gondok miatt érkeznek ide az emberek. :R

" No pain, no gain!

(#62026) ToMmY_hun válasza ToMmY_hun (#62017) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Most esett le, de nem lehet hogy az a probléma hogy egy másik alaplap EFS mentését akarom visszagányolni egy újra? Két hónapja volt a telefonnak egy olyan problémája hogy nem kapcsolt be és annak az lett a következménye hogy szervízben nagy valószínűséggel alaplapot cseréltek. Sajnos az EFS mentés még a régi lapkához tartozik. Nem lehet hogy ez okozza a problémát?

C programmers never die, they are just cast into void.

(#62027) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Most azon gondolkodom,hogy visszaterjek e s2re. Bar nem tudom azon hogyan fut a 4.1.2,csak azt tudom ics-el patent volt. Az s4 meg nagyon draga. Valami nagyon nem stimmel az s3-al. Az s2 ugyanugy 1gb rammal szintekkel jobban muzsikalt.

[ Szerkesztve ]

(#62028) Jadro válasza FrankMonzano (#62027) üzenetére


Jadro
veterán

Nálad valami nagyon el van kefélve, ha az S3 nem muzsikál jobban mint az S2. Esetleg custom romokat tudok ajánlani.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#62029) arsenix válasza FrankMonzano (#62027) üzenetére


arsenix
tag

Nem lehet hogy kezd meghalni a ram modulod?
Tehat mar elkedzte produkalni a telod a sudden death tuneteit, de megsem kovetkezik be a teljes halal vmiert.

Vannak ram checker progik playen , probalj ki egy parat.

(#62030) maxim01 válasza t_a_m_a_s (#62012) üzenetére


maxim01
aktív tag

+1
A második csoportba tartozom, több mint egy éve megvan a telefon és akár mennyire hihetetlen hibátlan, pedig nyúzom rendesen... :)

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#62031) havri1 válasza arsenix (#62029) üzenetére


havri1
félisten

Ez jó ötlet, ezt én is megnezem ha hazatérek.

havri

(#62032) Bubukain válasza mgTerminator (#62024) üzenetére


Bubukain
senior tag

tök mindegy mit csinálsz vele ha szar a facebook app :D

(#62033) zoltan6 válasza Bubukain (#62032) üzenetére


zoltan6
őstag

a facebook app csak elvetemülteknek van, 100mb-os mobilnetből 1 belépésnél kb 15-20mb-ot megeszik,tehát facebook szigóruan csak böngészőből.

(#62034) Bubukain


Bubukain
senior tag

van a stock browser ami browser.apk néven fut
tudja valaki hogy hol lehet normálisan követni a verziószámot, illetve letölteni a friss verziót?
az xda fórum teljes káosz ezen a téren

(#62035) Bubukain válasza zoltan6 (#62033) üzenetére


Bubukain
senior tag

én is böngészőböl használom ha néha szükségem van rá

(#62036) Krisz79 válasza t_a_m_a_s (#62012) üzenetére


Krisz79
őstag

+1
ugyan abba a csoportba tartozom nint Te.
azaz a középső.
Tökéletesen megfelelő. ...
Felhasználás téren is.
A problémán ami miatt még mindig kártya nélkül használom az LTE-t fennál.
Sajnos.
Tartok is , hogy tudna ez változni.....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#62037) ViSAS válasza zoltan6 (#62033) üzenetére


ViSAS
senior tag

Erre azért rácáfolnék, nekem fb app rendszeres értesítésekkel és aktív csevegés mellett sem ette meg ilyen gyorsan a 100mb-os mobilnetet. Az 1 hónapos ciklus lejárta előtt pár nappal lassítottak be. Mostmár ilyen gond sincs, vállalkozói 500mb mellett a lassított mobilnet is olyannak érezhető mintha be se lenne lassítva. :DDD

(#62026) ToMmY_hun:
Alaplap cserével tudtommal az IMEI is változik. De pár nap múlva biztosabbat tudok neked mondani, a barátnőm S3-a pont alaplap csere miatt van jelenleg szervízben.

(#62038) Bubukain válasza ViSAS (#62037) üzenetére


Bubukain
senior tag

nem változik az IMEI, visszaírják a régit

[ Szerkesztve ]

(#62039) bzs23


bzs23
csendes tag

Ha valakit érdekel esetleg egy ilyen tok:
http://hardverapro.hu/apro/otterbox_prefix_tok_galaxy_s_iii-hoz/friss.html#msg3

(#62040) hacki87


hacki87
senior tag

Azoktól kérdezném akik használnak/tak 422 leaked verziót, hogy ott mintha jobb lenne a fenyero vagy csak én érzem így? Amikor a 422 volt fent kint is jol lattam a kijelzot de most a 412 vel gyengebbnek erzem a fenyet.

Mas: a cwmnek nem egy teljes rendszer mentest kene csinalnia? Azaz a telepitett appokat is vissza kene raknia nem? Nem csak a regi rendszert 0rol inditva. VagY elotte wipe-oltam volna mielott mentest csinaltam... (erre mar nem emlekszem)

(#62041) Laca1212


Laca1212
őstag

Sziasztok!
Megmaradt pár tokom S3-hoz. Hátha érdekel valakit: [link]

(#62042) havri1 válasza hacki87 (#62040) üzenetére


havri1
félisten

Az automatikus fényerő mellett a csuszkát maxra húztad? Mert nekem kB pont ugyanolyan.

havri

(#62043) borsodika


borsodika
őstag

Na úgy néz ki a töltés probléma nálam is előjött, egész éjjel töltőn volt a telefon és reggelre 60%. Nem ébresztgette semmi Egy s2 töltőjére rákötve hibátlanul töltődik. :(((

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#62044) kovicska válasza Laca1212 (#62041) üzenetére


kovicska
aktív tag

Szia !
Helyileg merre vagy megtalálható, érdekelne a Flip Cover, oldarra nyíló ?

Mortui Vivos Docent

(#62045) hacki87 válasza havri1 (#62042) üzenetére


hacki87
senior tag

Persze fullra van. Egyedul a dinamika van filmre teve. Ilyen "fakora"

(#62046) gyuri81 válasza mgTerminator (#62007) üzenetére


gyuri81
veterán

A torrentezést lehet el kellene felejteni mobilon! A kékbéka kifejtette vagy ebben vagy a note 2 topicban ,hogy pontosan miért is nem egészséges.

(#62047) uttovendi válasza havri1 (#62042) üzenetére


uttovendi
csendes tag

Miui rom felajanlott ota frissitest, ezt így lehet vagy csak eredeti miuisokon lehet?

(#62048) foxymaxy válasza uttovendi (#62047) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Milyen MIUI romod van?
V5 frissítés otán, most húztam rá a 3.8.23 ota ;)

e pluribus unum

(#62049) foxymaxy válasza uttovendi (#62047) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Milyen MIUI romod van?
V5 frissítés otán,
most húztam rá a
3.8.23 ota ;)

Bakker 2x ment el sry :(

[ Szerkesztve ]

e pluribus unum

(#62050) mgTerminator válasza zoltan6 (#62033) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én nem ezt tapasztaltam na de te tudod :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.