Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82001) szunyi777 válasza rakoczee (#82000) üzenetére


szunyi777
őstag

Es file Explorer ha adsz neki Root jogot, akkor tudsz benne dolgozni.. Én onnan másoltam nem rég ki egy filet.. Törölni pedig Tb vel szoktam.. És a fejlesztés menüben, ne csak az appoknak adj Root jogot...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#82002) havri1 válasza Kerio (#81995) üzenetére


havri1
félisten

akkor ugyanezt kell tenned, csak utolsó magyar t-s rommal :-)

Steve: nem tudok rá mit mondani sajnos. Ha akkor ment el, amikor frissítetted, akkor szoftveresnek néz ki.
Kalibrálás, vagy egyéb vezérlés. Dee hogy ilyenkor WTF, passz :(

[ Szerkesztve ]

havri

(#82003) balazs1022 válasza rakoczee (#82000) üzenetére


balazs1022
őstag

Engedélyezted a fájlkezelőn belül a Root jogosultságot?

Pár éjszakai/esti kép S3-mal:

Verda

Honda Racing motor

Peres Retro felni

(OFF)Amit szerkesztettem:
Kis zaj effektus, illetve 4:3-ból 16:9-re vágva.(/OFF)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#82004) zho-lee válasza SteveJobs (#81996) üzenetére


zho-lee
addikt

Akkor próbáld meg az én módszerem...
Egyszer belassultam már így, és nem segített semmi, én is azt hittem, az érintő meghalt.. de nem.
Gyárira vissza állok, majd, amikor minden kész, teszem a custom dolgokat. (nem tudom, de gondolom, azt szeretnél, talán miui-t..)
Elsőnek is a cwm recoveryt odinnal. Azzal telepítem a philz tapis verzióját.
Azthiszem a blogomban találsz linkeket is

Amit én kihagyok, és tudom, csak az én készülékemen hálás dolog ez, a mega/giga/stb wipe..
Max a philz-ben van a wipe data/factory menü alatt a Clean to Install New Rom +Dalvik törlést csinálok.
Amikor a custom rom, és a gapps fenn van, akkor csinálok egy wipe data/factory reset-et.
Most is így tettem, és minden (ami eddig nem ment) most sikerült.
Végre hívható vagyok ezen a romon, és hosszú idő óta, ne kérdd miért, települt a gyári sms alkalmazás is magától.. :Y

Valamiért nem jó ennyire wipe-olni a Samut sem, mert olyan cuccost is töröl, amit egy custom nem tesz vissza.. csak anomália marad a telepítés után, akármit is csinálok.
Csak a gyári állapot, aztán lehet indulni elölről :K

A többiek ne kérem kövezzenek meg, ezt tényleg csak így tudom megoldani, és máshogy csak bajt/gondot/efs hiányt csinálok magamnak.. Ez a 3-ik készülék tipus, ami android, és csak így sikerül.. :K

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#82005) Gizmo94 válasza zho-lee (#82004) üzenetére


Gizmo94
veterán

Egyedüli eset vagy, akinek nem jók a wipe-ok. Ettől még ez persze nem igaz.
Szerk: de vitatkoz i nem fogok, el se kezdjük. Aki akar wipe-ol (javasolt) aki nem, az nem. Hogy a kijelző lehalásá an semmi szerepe nincs a wipeolásnak, az 100%.

[ Szerkesztve ]

(#82006) sid87


sid87
senior tag

Erről esetleg valami vélemény? SmartDroid Simple v7

Valami EFS v2 Modemről is ír. Az mi? :D

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#82007) Gizmo94 válasza sid87 (#82006) üzenetére


Gizmo94
veterán

Efs V2= csak az újabb bootloaderrel kompatibilis modemekkel megy, mert újabb verziós rom.

(#82008) sid87 válasza Gizmo94 (#82007) üzenetére


sid87
senior tag

Nem nagyon értem. :) külön le kell tölteni? És akkor amihez a v1 kellene ha váltanék akkor mi van?

Ezer egy féle ROM van, hogy a fenébe találjak egy jót közöttük?

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#82009) illes0102 válasza sid87 (#82006) üzenetére


illes0102
aktív tag

pofás kis rom, minden le van róla nyúzva ami "felesleges" lehet. gyors is :) bár ugyan ezt elérheted Gyári rommmal + romcleaner vagy greenify de próbáld ki nekem tetszett, bár ahogy megtudtam hogy AOKP-hoz a sony content letölthető vissza is tértem :)

(#82010) GtCaT válasza rakoczee (#82000) üzenetére


GtCaT
tag

Az ES Explorer beállításaiban ezt az opciót be KELL kapcsolni, mert alapból tényleg nem tudja!

[ Szerkesztve ]

(#82011) foxymaxy válasza Wiz Khalifa (#81972) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Ez a ram dolog elég érdekes, ugyan is a 4.1.2 pl nálam elég gyengén muzsikált. Tele volt mikro laggal és mindig kevés volt a ram :-/
4.3 nagyon ritkán lehet észrevenni mikro laggot 250-300 MB a szabad memória gyári rom, kipucolt gyári vagy egyedi rommal lehet elérni olyan 500 MB szabad ram kapacitást, de akkor szinte nincs semmi a telón, akkor +minek okostelefon :P

Más, valaki használ MIUI romot?
Ha igen akkor súgja már meg hogy hányas androidot használnak, fórumon azt írják 4.3 a letöltéseknél 4.1 van jelezve, és gapps is csak 4.1 és 4.2 van :(
Valaki felhomályosítana ;)

[ Szerkesztve ]

e pluribus unum

(#82012) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Sziasztok !
Lehet nem ide illő a kérdésem S3-s telefonomat akarom lecserélni egy Note 3-ra ITT találtam a legolcsóbban csak nem tudom mennyire megbízható ez a bolt és milyen garanciát ad ? vett már valaki innen telot ? ennyiért ajándék ha nem átb@szás !?

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#82013) havri1 válasza Brekecs (#82012) üzenetére


havri1
félisten

Note3 topicban érdeklődj, én is így tettem, 2 boltot is kaptam, mind2 megbízható, és olcsó.

havri

(#82014) Brekecs válasza havri1 (#82013) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Köszi ! :-)

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#82015) havri1


havri1
félisten

Van valakinek működő megoldása a google talk működésére 4.3 alatt?
Én eszerint próbálkozom : Revert Hangouts to Talk (Google Talk) - Works on 4.3 Jellybean

A talk fent, de a bejelentkezésnél csak gondolkodik..gondolkodik..és nem enged be:(

havri

(#82016) Gizmo94 válasza sid87 (#82008) üzenetére


Gizmo94
veterán

Engem is nemrégen okosítottak ki itt a topikban, mert sok szünet után lett újra S3-mam, hogy a V1 modem és V2 modem keverésénél repül az imei. mert itt valami bootloader váltás volt, mialatt nekem nem volt S3-mam, galád módon:) És már nem annyira egyszerű cserélgetni a romokat. De ami a lényeg, ahogy kivettem, hogy a V1 imei-s romokhoz még V1 modem kell és értelemszerűen a V2-höz V2-es. Na most ha a romot felflasheled, de vagy ha engedi, akkor aroma telepítőben beállítod, hogy ne bántsa a modemet, akkor rendben lesz a dolog. Vagy ha rendelkezel V1 és V2 modemmel is, ami gondolom, hogy letölthető a verziókhoz és a rom után felflasheled a megfelelő verziójú modemet, akkor rendben lesz az EFS-ed és lesz hálózatod. Ahogy értelmeztem, kb. így működik a dolog. Ha nem, majd kijavítanak. :) Ahogy emlékszem, a váltás V1-ről V2-re talán az MG4-es romnál volt? :U

Szerk: De jó bazmeg, hogy egy ideje már ezt csinálja ez a tetves laptop. Tudom, hogy nem ez az a topik, de valakinek nincs ötlete, hogy mi a franctól esik így szét a szöveg? Baromi idegesítő...

[ Szerkesztve ]

(#82017) havri1 válasza Gizmo94 (#82016) üzenetére


havri1
félisten

Igen, akörül. Talán volt egy MG2 is, de erre már nem esküszöm meg.

havri

(#82018) Kerio válasza havri1 (#82002) üzenetére


Kerio
őstag

Megnéztem a Phone Info nevű programmal a CSC-t. AUT (Switzerland) van beállítva. A CSC Select hibát ír. "PreconfigUI does not support SingleCSC" ... Hogyan tudom megváltoztatni a CSC-t? Függetlenített T-Mobile-s telefonnál milyen CSC-t kell beállítani?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#82019) havri1 válasza Kerio (#82018) üzenetére


havri1
félisten

AUT, nekem is ez volt, rosszul emlékeztem. Csak olyan romon tudsz CSC-t váltani, ami multi CSC-s, a svájci nem az.
Ezért írtam, fel a gyári T-s utolsó rom, és akkor az mivel nem multis, hanem T-s, így egyből arra ugrik, de le kell majd csekkolnod.

havri

(#82020) -Maci- válasza szunyi777 (#81999) üzenetére


-Maci-
addikt

Agyalok még a múltkori tanácsaidom... (tudod én panaszkodtam a wake up lag miatt...) Azon, hogy cseréljek e ROM-ot 4.1.2-ről 4.4.2-re...
Írtad, hogy a CM11-gyel talán 1mp-n belül van a wake up LAG. Lenne még két kérdésem.

-A CM11 frissül e OTA? (tehát reset meg wipe nélkül. Megmarad mindenem, csak frissül a rendszer). Azért kérdem, mert a TAB-on az van és ott még csak lehetőség sincs frissítésre. Flashelni kell egy új .zip-et...

-Nem szeretem a KitKat qick settings-jeit. (amik a status bar-ban csücsülnek). A Samsungé viszont nagyon bevált... Szóval van e mód (akár egy xposed modul), amivel hasonlóra lehet szabni a ezt a CM11-ben?

Egyelőre ennyi.. Aztán biztos felmerül még valami. Nem szeretnék úgy időt ölni bele, hogy nem lesz jobb, mint most...

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#82021) szunyi777 válasza -Maci- (#82020) üzenetére


szunyi777
őstag

" CM11-gyel talán 1mp-n belül van a wake up LAG."
Azt nem Én irtam, igy nem tudom...
Nem a CM11-et használom.

"-A CM11 frissül e OTA? "
Sajna nem emlékszem, hogy van-e OTA frissitője, mert csak próbaképpen dobtam fel valamikor..
De semmi gond, ha nincs OTA.
Csak letöltöd a CM-oldaláról a frissittést és minden wipe nélkül rátolod a meglévő rendszeredre. (Piszkos telepités). Az OTA is ezt csinálja..
Legfeljebb ha gond adódna, törlöd a cache és Dalvik cache, de szerintem az update script elintézi azt.

"-Nem szeretem a KitKat qick settings-jeit."
Mivel ezek a romok tartalmazzák a Theme Choosert, igy témázni tudod a telót, ami az állapot sávot is módosithatja.
Csak le kell tölteni a témát és beállitani.
Pl.:
GALAXY S5 TW theme
GALAXY S4
Egyéb helyekről is elérhetőek ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#82022) -Maci- válasza szunyi777 (#82021) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszönöm szépen! :R :R :R

Jut eszembe... Egyéb igények a telpítéshez?
-Recovery? (a tabimmal szívtam mikor 4.4.2-t akartam tenni rá.)
-Kernel?

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#82023) szunyi777 válasza -Maci- (#82022) üzenetére


szunyi777
őstag

Nincs mit!
Ajánlom figyelmedbe, igencsak szép kis kollekció ! :D

Official MEGA CM11 Theme Chooser Thread [256 THEMES]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#82024) -Maci- válasza szunyi777 (#82023) üzenetére


-Maci-
addikt

Szóval milyen recovery kéne nekem ahhoz, hogy fel is menjen a ROM? :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#82025) szunyi777 válasza -Maci- (#82024) üzenetére


szunyi777
őstag

Én a Philz touch 6.26.6 használom a 4.4.2-es romokhoz...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#82026) Sanya595


Sanya595
senior tag

Sziasztok.
Hozzám került egy s3-om.
Semit nem tudok róla,de rengetegszer csak kifehéredik a kép és nem tudok csinálni semit.
Hallom,hogy megy a hangerö fel le,de semit nem láttok.
Próbáltam belépni a download modba,de nem sikerül.
Galaxy mini-t már rootoltam meg frissitettem meg ilyenek,de ezzel nem boldogulok.
Remélem tudtok segiteni.

(#82027) nggabi válasza Sanya595 (#82026) üzenetére


nggabi
nagyúr

én hardver hibára tippelek. ázott vagy meg van nyekkenve a kijelző.

"szenyor dzsíííí"

(#82028) Sanya595 válasza nggabi (#82027) üzenetére


Sanya595
senior tag

Amikor müködik,akkor mért nem jön be pl a download mod?
Egyszerüen nem tudom behozni.

(#82029) havri1 válasza Sanya595 (#82028) üzenetére


havri1
félisten

Hogy csinálod?

havri

(#82030) Sanya595 válasza havri1 (#82029) üzenetére


Sanya595
senior tag

Teló kikapcs.
Hangerö le+home+ bekapcs egyszere,de mindig a teló indul el.
Az normális,hogy minden akku ki-be-kor elfelejti az idöt?

(#82031) havri1 válasza Sanya595 (#82030) üzenetére


havri1
félisten

Ott valami gebasz lesz akkor, időt nem felejtette el nekem sosem.
A download mode jó, csak annyi van, hogy ugye egyszerre nyomod mind3 gombot, és megjelenik a samsung galaxy I9300 felirat, akkor a powert engedd el, de a home+hang tartva maradjon.

havri

(#82032) Sanya595 válasza havri1 (#82031) üzenetére


Sanya595
senior tag

Megpróbáltam,de igy is a teló indult el.Itt van meletem a galaxy mini-m és azon simán tudom inditani a download modot,szal nem értem.

(#82033) havri1 válasza Sanya595 (#82032) üzenetére


havri1
félisten

Hangerő gomb jó? Mintha azt írtad volna, folyamatosan pittyeg. Lehet szar, beázott valóban stb..
Szét tudod szedni? Én ránéznék, hátha látsz valami közelebbit az alaplapon.
Bár általában nálam ezzel itt vége az adott terméknek. Amit szétszedek, nagy eséllyel nem indul többet ;]

[ Szerkesztve ]

havri

(#82034) Sanya595 válasza havri1 (#82033) üzenetére


Sanya595
senior tag

Nem folyamatosan,csak amikor elmegy a képernyö,akkor ha nyomkodom,hallom hogy pityeg szal reagáll,de semit nem látok úgye.

(#82035) Gizmo94 válasza havri1 (#82033) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ezt nem mondod komolyan, az S3-at gyerekjáték szétszedni és összerakni, max.10 perc az egész. El se lehet rontani, adja magát. :)

(#82036) havri1 válasza Gizmo94 (#82035) üzenetére


havri1
félisten

Bármit szétszedek, meg összerakok, csak nem biztos, hogy működni is fog :DDD
1-2 fül mindig letörik, valamit kihagyok, stb..:)
Mondjuk ahogy láttam, ezt pár csavar és kész. Csak hát lehetnek buktatók, pl mikrofon, vagy valami szalagkábelt kitépek, mert lehet először le kell csatolni, meg egyebek :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#82037) Gizmo94 válasza havri1 (#82036) üzenetére


Gizmo94
veterán

LOL "Szalagkábelt kitépek". :DDD Arra mondjuk tényleg van lehetőség, szám szerint négy szalagkábel, és egy antennakábel, amit le kell pattintani, mielőtt kiemeled az alaplapot. De adja magát, látszik. :) Letörhető fülek nemigen vannak, az akkufedél alatti csavarok kicsavarása után lepattintod a kamera üvegét is tartalmazó keretet, majd kicsavarod a sim slot fekete csavarját az alaplapon, majd egy kis szalagkábelt lepattintasz a felső antennaház szélén, kiveszed az antennaházat, lepattintod a maradék három szalagkábelt, meg az antennakábelt és kikapod az alaplapot. Kb. ennyi. Tényleg egyszerű... :)

(#82038) szunyi777 válasza havri1 (#82036) üzenetére


szunyi777
őstag

Youtube-on igencsak sok, és jó minőségű videó érhető el a teljes szétszerelésről, Lcd cseréről, stb..!
Én is onnan szedem a tippeket a javitandó készülékekhez...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#82039) -Maci- válasza szunyi777 (#82038) üzenetére


-Maci-
addikt

El lehet valahogy tüntetni a google kereső sávot a kezdő képernyőről, vagy az csak másik launcherrel meg? Kezdő képernyők végtelen görgetése megoldható?

Egyébként kb megvagyok. Rom fent, appok fent, téma beállítva. Van Gravity Box is. Monnyuk eddig nem gyorsabb, mint 4.1.2-vel volt, de lehet hogy majd eljátszom még a kernelekkel egy kicsit. (esetleg javaslatod van?)

Köszi az eddigi rengeted segítséget!

Ja és van OTA update :))

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#82040) szunyi777 válasza -Maci- (#82039) üzenetére


szunyi777
őstag

Én Apex launchert használok, és Boeffla kernelt.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#82041) Naccsy


Naccsy
csendes tag

Szerintetek érdemes MK6-ról GNB1-re frissíteni, vagy nem lesz lényeges változás?
Szerk.: Ti gyári romokról gyárira való frissítés során is wipeoltok mindent?

[ Szerkesztve ]

when money say jump you say how high

(#82042) modd3r válasza Naccsy (#82041) üzenetére


modd3r
őstag

Én igen, minden esetben. Ha csak az alapsáv frissül, akkor viszont nem.

[ Szerkesztve ]

(#82043) sid87


sid87
senior tag

Feltettem a SOKP romot. Érdekesség elsőre hogy ugyan úgy nem tudok üzenetjelző hangol állítani facebook messengerben mint az előző AOSB romnál... :D fura

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#82044) roti86 válasza havri1 (#82015) üzenetére


roti86
őstag

Ha találsz rá megoldást szólj, ugyanez a jelenség Xperia SP-n.

(#82045) havri1 válasza roti86 (#82044) üzenetére


havri1
félisten

nem akarlak elkeseríteni de nem találtam rá semmilyen megoldást úgy hogy én feltettem egy másik programot, im+ pro

havri

(#82046) roti86


roti86
őstag

az sem rossz, támogatja a pusht így nem zabálja az akksit

(#82047) havri1 válasza roti86 (#82046) üzenetére


havri1
félisten

Amikor épp működik...

havri

(#82048) balazs1022 válasza havri1 (#82047) üzenetére


balazs1022
őstag

Szia! Probald meg a tv-re kitenni a telefon kijelzojet (mhl kabellel), majd telepits egy cwm-emet amivl bekapcsolt allapotbol is recovery-be tudod kapcsolni.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#82049) havri1 válasza balazs1022 (#82048) üzenetére


havri1
félisten

Helló, szerintem ezt nem nekem szántad ;-)

havri

(#82050) SteveJobs válasza havri1 (#82049) üzenetére


SteveJobs
őstag

Na most màr le esett!!! Ki próbàltam màsik érntővel avval jó.
Erről ennyit :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.