Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) schawo


schawo
titán

Köszi a cikket. Pont ez volt az érzésem a bemutató napján is. Rendkívül jó szolgáltatások egy rendkívül jó készülékben. Minden bizonnyal ez lesz az SGS-em utódja.

DACról: A Voodoo már készül rá, valószínűleg a hivatalos indulásra már készen is lesz. A DAC első körben úgy néz ki, hozza az első SGS tudását, a valós minőség majd akkor derül ki, ha egy Voodoos változatot szubjektív tesznek lehet alávetni, de a hardveres és szoftveres környezet adott a jó végeredményhez. :K

Objektív: Úgy néz ki, az objektívet "túlcsinálták", túl sok különálló blokkból áll. Minden levegő/üveg átmenet csökkenti a kontrasztot, úgy néz ki, hogy ezt bizony túlbonyolították. Samu nem egy ismert optikai márka, jobb lett volna másra bízni a tervezést.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#52) manoarc


manoarc
senior tag

Az ára és a tepsi mérete ellenére tetszik :P

{。^◕‿◕^。}

(#53) s4tch válasza Bocha (#11) üzenetére


s4tch
veterán

Na, a U-tesztet jobban várom. :) Bírja az akksija annyit, mint a Wave-é? Nagyon vállalhatatlan a műanyag ház?

(#54) xtibi


xtibi
tag

Jó cikk, a linkelésen a képek környékén még egy kicsit javíthattok.

Nekem nagy - miért is gondolják a Samuék, hogy szívlapáttal élnek a népek. :Y
Miért ilyen drága? - ez nem szifon-ikon, persze így is pénzlapát lesz. :F
Egy ilyen telónál már elvárnám, hogy ne a fólia és az óvszer legyen az első két befektetés. Legalább az átlag használatot tűrje! Amúgy is hányok a gondolattól, hogy veszek egy szép telót, aztán betekerem gumiba... :(

Tetszik a gyorsaság, a bővíthetőség és a láthatóan cserélhető akksi. :R

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#55) Malachi válasza tildy (#49) üzenetére


Malachi
addikt

miért pont ők? ha homályos, homályos, az is látja, akinek éppen nem almás telefonja van, nem?

(#56) porse


porse
senior tag

Jó cikk, jó telefon. :)
A tesztfotók tényleg nem jók, máshol azért találni jobb képeket s3al.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#57) etsmark válasza Bog (#45) üzenetére


etsmark
tag

Fú azért a leejtés pillanatában mi futhatott végigi bennetek ? :DD :U

(#58) tildy válasza Malachi (#55) üzenetére


tildy
nagyúr

MErt az iphoneoknak híresen jó kamerájuk van, és egyébként is kvázi max Samsungot tekintik valódi konkurensnek. Ezért.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#59) Pete55555


Pete55555
addikt

Szvsz hardverben hozta, amit vártunk, és már tudtuk is, ugye, szoftveresen pedig tényleg odatették magukat, gyönyörű, és a cikk alapján tényleg használhatóbb, kellemesebb lett.
Must have!

...Szeretem leracsniztatni...

(#60) andris1602


andris1602
aktív tag

király a teszt, és az egész csapatnak :R :)

(#61) Darellus92


Darellus92
aktív tag

"A 32 nanométeres gyártástechnológiával készülő Exynos 4 Quad kapcsán a legfontosabb újítás, hogy a p és n típusú tranzisztorok kapuelektródái poliszilícium helyett különböző fémes anyagokból készülnek; mely mellett a source és drain elektródák között elhelyezkedő szilícium-dioxid réteget is hafnium-alapú, magas k állandójú dielektrikum váltja fel."

A szolgáltatók is biztos ezzel fogják reklámozni Józsibácsinak meg Pistikének. :D :D

HTC = Help This Company

(#62) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Nemrossz, a cikk pedig tényleg mindenre kiterjedő, és profi lett. Kár a pentile-ért, a kamera az még elmegy, htc sokkal gagyibbat csinál szvsz, a kihangosító hangszóróért inkább kár, ha már ilyen DAC-ot raktak bele ügyelhettek volna hogy kihangosítva is úgy szóljon mint mondjuk egy Nokia 5800.
Az lesz az érdekes hogy erre mit fog lépni az Apple, és mennyire tudják az iPhone 5-el lepipálni a samsungot és a többi konkurenst.
Az ára pedig ennek is egy vicc a magyarországi fizetésekhez képest, de nem is nekünk szánták! :K

[ Szerkesztve ]

(#63) Bocha válasza Crucio (#48) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Made my day. :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#64) djpety válasza Lotusomega (#62) üzenetére


djpety
tag

Mindig ez a pentile :)

Amúgy egy ilyen vastagságú mobilba nem hiszem hogy elfér egy jobb hangszóró. De lehet csak én nem vagyok eléggé kreatív :)

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#65) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Időközben bedobtam három videót is a cikkbe, egy a felületről, egy a kameráról, egy pedig a böngészőről mutat valamennyit röviden.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#66) Sabi74


Sabi74
csendes tag

Köszönjük a szokásosan magas szintű cikket, szuper volt! :DD
Izgatottan megyek csütörtökön nyomogatni, zsebemben egy fél éves SGS2- vel!
Főleg a mérete, és a kijelző felbontása érdekel. De nagyon tetszenek az új szoláltatások is! (LED, mozgás vezérlés, zárolt képernyő, stb.)
Amúgy elgondolkodtató mennyien olvasunk egy telefon tesztet éjjel 2-kor! :W
De úgy látom Bog sem korán fekvő típus! :U

[ Szerkesztve ]

(#67) Blaise


Blaise
veterán

A képek alapján elég igénytelennek tűnik ez a műanyag ház :(

(#68) TheBomberman válasza Darellus92 (#61) üzenetére


TheBomberman
tag

:C mondjuk jogos. ez már kicsit sok lehet még egy hardcore mobilgurunak is, nemhogy Józsibá'nak. vagy tévedek? :U bár ember legyen a talpán aki a nanotechnológia eme lényegi részét, "konyhanyelven" tálalja!

btw király a cikk meg a gyorsaság, hogy egyből jött(!), és bár lehet éjjel vak vagyok kissé, nekem bejövősek a képek is, annak ellenére hogy egy ilyen drága cucctól már jogosan várhat többet az ember :R

[ Szerkesztve ]

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#69) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Le a kalappal srácok a tesztért, és az olvasók azonnali kiszolgálásáért.
Én nem vágtam magam hátra a telefontól. Az anyaghasználatot még mindig nem tudom hova tenni. Ebben azért az Apple még mindig jobb. Kíváncsi leszek rájuk is, mert most már lépniük kell, nem húzhatnak le még egy bőrt a külsőről/belsőről, változtatniuk kell!
Erre visszatérve, gyönyörű kijelzője lehet, plusz ezen már tényleg élmény a netezés... sőt akár a filmnézés is.
Bár ezért az árért lehet a Padfone jobb.
Köszönjük a tesztet!

(#70) Prof01 válasza djpety (#64) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, mindig vannak ilyen elvárások. Csak azt nem veszi figyelembe, hogy az általa említett Nokia 5800 16mm, ami duplája az SGS 3 vastagságának. :U :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#71) daniel909


daniel909
addikt

király cikk, ahhoz képest, hogy ma már fordítottam egy SGS3 cikket a blogomra, megtudtam pár újdonságot... :)
viszont a külsővel nem tudok megbarátkozni, valahogy nem lepett el a birtoklási vágy. lehet papíron jobb ez a cucc mint a One X, de érzetre már nem biztos... mindenesetre kezdik beérni az iPhone-t a felsős Androidos cuccok, már ami a folyamatos működést illeti. Durva.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#72) GALARDO válasza Bocha (#35) üzenetére


GALARDO
addikt

+1.

A telefonhoz: Ez böszme nagyra sikeredett, de ettől függetlenül nem rossz cucc. Bár, ha most vennék droidot, akkor inkább HTC One X. A képek pocsékak, nem is értem, ilyen mezőnyben, hogy engedheti ezt meg magának, a Samsung. :F

69: Most már tényleg nagyot kell lépniük, ami valószínűleg be is fog következni.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#73) tildy


tildy
nagyúr

Tényleg, smart dial van benne, vagy ebből is kimaradt mint a Nexusból? Nem, nem csak a telefonszámra keresésre értem, hanem név keresésre is. Valahogy így.

Bog: :C :R Ez jó pont.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#74) Bog válasza tildy (#73) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Van benne smart dial, ha egyre gondolunk... (nyomogatom a számokat a betűk szerint és szűri a névjegyzéket instant).

Képet megnézve: van.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#75) rinbanbo


rinbanbo
tag

Neje one x egyél...[link]

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#76) djpety válasza tildy (#73) üzenetére


djpety
tag

Szerintem Nexusban is van 4.0.4-el. Bár nekem Cyanogenmod van fent, lehet csak azért

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#77) Koczó93


Koczó93
őstag

" A pont nálunk vendégeskedő Galaxy Pocket, amely egy harmincegynéhány ezer forintos telefon, konkrétan tök ugyanilyen anyagból épül fel. Ez egyébként nem szörnyűséges, s persze rendesen össze is van rakva, csak hát az emberek zöme azért egy csúcsmodelltől némiképp nemesebb anyaghasználatot vár el."
Ebben az árkategóriában elvárható lenne.

(#78) tildy válasza djpety (#76) üzenetére


tildy
nagyúr

Alapbol nem volt benne, teszteltem, mert majdnem az lett, de ezen a szűrőn kiesett.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#79) Xero


Xero
nagyúr

Amiket a megjelenésnél én problémaként említettem:
- Túl nagy méret.
- Olcsó műanyag ház.
- Pentile.

Ebből ami a cikkben is hibaként szerepel:
- Méret.
- Ház.

A kijelzőt meg elfogadom, hogy nem mindenkinek lényeges.

Azt viszont egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért nem képesek kisebb méretben is hozni ugyan ezt a teljesítményt, és picit odafigyelni az anyagokra. Jó lenne ha méret terén visszavennének kicsit a számháborúból és fontosabb dolgokra koncentrálnának.

A hétvégén pont nyomkodtam egy kicsit egy One S-t, ami ugyebár még közel sem a legnagyobb, de már számomra az is zavaróan nagy volt.

Kíváncsi vagyok ettől függetlenül hogyan is fog teljesíteni a piacon.

szerk: Közben néztem az árakat T-nél. Tudom nem ide illik, de azért elég vicces, hogy az iPhone-t köpködi mindenki az árazás miatt, de ha valaki majd besétál és egy középkategóriás előfizetéshez (MédiaMánia L) 2évre kéri a készüléket az üzletben, akkor egy laza 30e Ft-al kell, hogy többet fizessen, mint anno kellett egy 4S-ért. Mondjuk szerencsére van on-line -10%, és várhatóan az ára is jócskán zuhan pár hónapon belül.

[ Szerkesztve ]

(#80) zack


zack
nagyúr

Jó cikk lett, végre közelebb kerültünk egy kicsit a valósághoz ami az S3 gyakorlati előnyeit illeti.
Szerintem ez a telefon nem lesz akkora sikermodell, mint az S2. Több dolog miatt is. Az egyik, hogy az S2 hardverben sokáig, az az majd 1 évig a csúcson tudott maradni, ami nem kevés a jelenlegi "über" világban. A most debütáló S3 viszont éppen hogy átugorja a jelenlegi élmezőnyt, de inkább itt is azt érzem, hogy lehetett volna ebből jobb, minőségibb is. Ennek a telefonnak szerintem pünkösdi királysága lesz, ami a csúcs hardvert illeti. Ha pedig nem lesz a csúcson, nem fog annyi bevételt hozni. A Samu csak azt felejtette ill. kalkulálta el, hogy erre a szintre bármikor rátehet egy lapáttal szinte bármelyik gyártó (elsősorban LG, HTC, Apple, Sony). Elég csak egy kicsit jobb kijelzővel kiadni, elég csak egy kicsit jobb anyagminőséget produkálni, elég csak egy kicsit jobb optikát beletenni, és máris pofán van csapva a Samu zászlóshajója. Ha viszont ezeket ők lépik meg, akkor minimális plusz költséggel valószínűleg ez is lehetett volna a trónon 1 évig mint az S2. Most fel van dobva a labda a többi gyártónak, amit véleményem szerint még idén többen le fognak csapni. Kissé "jóllakott" gyártó benyomását kelti nálam a Samsung, mert bár hozták azt, amit elvárt a közvélemény, de ettől egy centivel se léptek tovább, és ez lehet kevés lesz. Így láttatlanban azt mondom az Apple már most dörzsöli a tenyerét, mert tudják, ezt a szintet nem lesz nehéz átugorni. A csorbult hírű és presztizsű gyártókkal is vigyáni kell, mert ha vissza akarják állítani a saját nimbuszukat, akkor méterekkel kell majd átlépni a közvélemény által várt minőséget és technikai szintet, hogy megmutassák, ők azért tudnak ha akarnak. Ilyen titkos esélyes lehet véleményem szerint az LG, Sony, de akár a feltörekvő Huawei is. Az Apple-t is ide sorolnám, mert a iPhone 4S-sel szerintem ők is kapufát lőttek ami a presztizst illeti, és most meg fogják mutatni ők is mire képesek ha összekapják magukat.
A mérete szerintem utcán közlekedve egyszerűen kezelhetetlen, egy kis ill. közepes tenyerű és ujjhosszúságú júzernek. Ezzel kicsit elszámították magukat, mert saját maguk szűkítik le a potenciális vásárlóréteget. A Wolfson DAC nagyon jó, de eleve már az S2 Yamaha DAC-ját sem szabadott volna felhasználniuk. Tehát ha azt vesszük ez nem is extra hardveres fícsör, csak visszatértek a helyes útra, amiről érthetetlen, hogy miért tértek le az S1 után. A kijelzőt nem méltatom, de ezt az AMOLED szintet bármelyik IPS méterekkel át fogja ugorni (LG, Apple). Persze ettől még ez is jó, és persze maga a készülék is jó úgy globálisan, de nem lett akkora csúcsmodell mint ahogy be lett harangozva, és bár lerágott csont a Pen Tile vs. RGB, mégis érthetetlen, miért tettek bele egy technológiailag elavultabb kijelzőt mint ami az S2-ben van. Most pont azt játszották el a kijelzővel, mint S2-nél a DAC-kal...Kicsit furán veszi ki magát a megismételt "baki", de lehet hogy csak nekem voltak nagyok az elvárásaim.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#81) Xero válasza zack (#80) üzenetére


Xero
nagyúr

"Így láttatlanban azt mondom az Apple már most dörzsöli a tenyerét, mert tudják, ezt a szintet nem lesz nehéz átugorni."

Nagyon remélem, hogy nem ebbe az irányba indulnak el. Ha van egy kis szerencsénk, akkor a következő iPhone kap egy szokásos speed és memory bumpot, még jobb optikát, új házat és egy maximum 4"-es kijelzőt. Ha ezt sikerül betartaniuk, akkor talán a többi cég is kapcsol és nem fogja ontani magából a tepsiket a felső kategóriában.

"A Samu csak azt felejtette ill. kalkulálta el, hogy erre a szintre bármikor rátehet egy lapáttal szinte bármelyik gyártó (elsősorban LG, HTC, Apple, Sony)."

Szerintem itt leginkább a HTC malmára hajtották a vizet. Egyszerűen nem tudnak akkora adut odacsapni az asztalra a One X-el szemben, hogy az ellensúlyozza a HTC megjelenési előnyét.

"Az Apple-t is ide sorolnám, mert a iPhone 4S-sel szerintem ők is kapufát lőttek ami a presztizst illeti, és most meg fogják mutatni ők is mire képesek ha összekapják magukat."

Azért nem rossz készülék ez és aki reálisan tekintett a jövőre az pontosan ezt várta. A nagyobb durranás úgyis a páros szériáknál van. Ráadásul így is eladtak belőle, egy közepesebb országra valót.

"A mérete szerintem utcán közlekedve egyszerűen kezelhetetlen, egy kis ill. közepes tenyerű és ujjhosszúságú júzernek. Ezzel kicsit elszámították magukat, mert saját maguk szűkítik le a potenciális vásárlóréteget."

Ezt én sem tudtam volna szebben megfogalmazni. Én is gondolkoztam, hogy a jó öreg 6310i helyére valamivel korszerűbb második készüléket vásárolok, és ha már lúd legyen kövér alapon felsőbb szegmensben ücsörgő droidon gondolkoztam. Ezek a méretek viszont egyszerűen számomra élhetetlenek. Egy öltöny nadrágban non-stop laposhal merevedéssel nem akarok nagyon emberek közé menni.

Ettől függetlenül tényleg nagyon kíváncsi leszek, hogy a valós vásárlói réteg hogyan is fogja fogadni, mert lássuk meg, az itt commentelők jelentős hányada kevéssé tekinthető az átlagos vásárlónak. Mondjuk a Samsung is kiépített már valamennyi vásárlói lojalitást, így talán a SGS és SGSII userek még egész jó bázist képezhetnek nekik. :K

[ Szerkesztve ]

(#82) Zewa


Zewa
senior tag

Nagyon csecse cucc, nekem tettszik.
4,8" kijelző feszegeti de engem nagy tenyérrel áldott meg az Isten szóval ha hozzám kerülne minden bizonnyal nem okozna problémát. :D

180lepedő?! :Y Nem mondom megkérik az árát. Talán majd ha olyan áron lesz mint most az S II akkor benevezek rá. Esetleg a konkurenciára.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#83) Xero válasza Zewa (#82) üzenetére


Xero
nagyúr

"180lepedő?! Nem mondom megkérik az árát."

Azért egy új top készüléknél az nem sok.

Gonoszkodás /ON/: [link] /OFF/

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#84) zack válasza Xero (#81) üzenetére


zack
nagyúr

"Mondjuk a Samsung is kiépített már valamennyi vásárlói lojalitást, így talán a SGS és SGSII userek még egész jó bázist képezhetnek nekik."

Itt a második kapufa, jó is hogy megemlítetted. ;)
Egész egyszerűen úgy kellett volna megalkotni az S3-mat, hogy én, ill. az S2 tulajok nagy része is késztetést érezzen a váltásra. Mert jelenleg igen kevés S2 tulaj érzi azt, hogy váltani fog. S1 az más tészta, innen biztos többen fognak váltani, de csak jobb lett volna nekik üzletileg, ha az új modellel begyűjtik az S1 és S2 felhasználók többségét.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#85) GALARDO válasza Xero (#81) üzenetére


GALARDO
addikt

Nagyon remélem, hogy nem ebbe az irányba indulnak el. Ha van egy kis szerencsénk, akkor a következő iPhone kap egy szokásos speed és memory bumpot, még jobb optikát, új házat és egy maximum 4"-es kijelzőt. Ha ezt sikerül betartaniuk, akkor talán a többi cég is kapcsol és nem fogja ontani magából a tepsiket a felső kategóriában.

Hatalmas +1! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#86) schawo válasza zack (#84) üzenetére


schawo
titán

Az SGS2-esek úgyse fognak váltani, hiszen még nem járt le a hűségük, nincs miért nyomulni rájuk. Az SGS1-eseknek szól ez a telefon. Nagy kijelző, amennyire akkoriban extra nagy volt az SGS, pentilet megszoktuk, eddig is szerettük, a DAC pedig kötelező. Amennyire én, mint SGS1 tulaj nem láttam semmi extrát az SGS2-ben, hogy meg se fordult 1 percig se az SGS1->2 csere a fejemben (ugyanaz a felbontás, +0.3", szarabb DAC, oszt’ kifújt), ugyanannyira nem hozza lázba az SGS2 tulajokat az SGS3. Nekem viszont minden tökéletes, megvan a cseredarab. :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#87) joey04


joey04
titán

2 kérdés egyből a használhatósághoz: azt jól láttam egy másik videón, hogy a fülesen végre 3 gomb van, és lehet számot léptetni, meg hangerőt állítani? A másik: screenshotot csak ezzel a debil megoldással lehet csinálni? ezzel át is kötnék a többi mozgáshoz köthető irányításra: szerintem egyiknek sincs értelme. hogy ne vádoljanak meg, másik készüléknél sem díjazom a megrázom a telefont, és törli a bevitt szöveget fícsört. A ház minősége az sajnos valóban nem lett jó. :(
A kijelző érdekes, mert ugye nekem a pentile csak hab a tortára, szóval önmagában az még elmenne. Viszont pont azért számít elvileg, mert ahogy a bevetőben is írtátok, ez a készülék (az egész sgs család) azoknak készül, akik mindenből a csúcsot, a hosszú specifikációs listákat szeretik. és a pentile mindenképpen visszalépés, az egy másik kérdés, hogy ez mennyire zavaró.
Végre más gyártó is észrevette (vagy talán inkább rávezették őket), hogy egy hosszú listánál nyűg az elejére tekerni. Viszont szerintem mindenképpen olyan megoldás kéne, aminél a kijelzőn kell valamit megérinteni, nem a házon, és nincs összekapcsolva valamilyen egyéb mozdulattal. tehát nem kell döntögetni, meg ilyesmi.

visszamentek a szakik... olyan egyedi szolgáltatásokat integráltak a gépbe, amelyek látványosak, bár meglennénk nélkülük.
Ez sajnos érződik is, nem mindegyik átgondolt, és nem is működik mind stabilan. Több időre lett volna szükségük talán.

Na mindegy, egyébként nagyon jó készülék lett, androidos fronton ott van az első második hely környékén, és szerintem nagy sikere lesz. :)

jah a határidőkről meg ennyit: [link]
biztos egy "véletlen hiba" miatt lehetett csak náluk olvasni hamarabb. Remélem valami büntit kapnak. Pl legközelebb csak 1 nappal a titoktartás után kapják meg a tesztkészüléket.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#88) Zewa válasza Xero (#83) üzenetére


Zewa
senior tag

Persze az árszabás piacnak megfelelő, konkurensek képest lehet hogy rendben van.
Kinek mi a fontos, ki mire hajlandó pénzmagot áldozni... :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#89) zack válasza schawo (#86) üzenetére


zack
nagyúr

Nem hiszem hogy így gondolkodtak volna. ;)
A Samunak az a legjobb ha tömeghisztéria van, és ölik egymást a vásárlók hogy nekik is jusson 1db. :) Nem filóznak azon, hogy páros/páratlan modell. Őket csak az S3-ból befolyó bevétel érdekli, semmi más.
Az előfizu megléte csak nálunk orbitális probléma, mert Magyarországon ritka szar életkörülmények vannak. Most egy olyan telefonról beszélünk, ami nálunk függetlenül 1,5-2x egy átlag havi fizunak. Evidens, hogy egy 2 év hűségre + részletre megvett S2 tulaj nem fog még váltani. De ő akkor sem tudna váltani, ha csorogna a nyála, mert annyira jó lett.
Külföldön függetlenül egy átlag fizu 1/3-1/4 a telefon. Ebből ki lehe találni, hogy nem piciny országunkban lesznek a rekord eladások. Mint ahogy itthon komoly előfizuval 90k környéke 2 év rabsággal, kint meg utánad vágják fillérekért.
Szóval teljesen más nyomon gurulunk mi Magyarországon, és a többi ország vásárlói. Persze nálunk jobban be kell osztani a pénzt, és ezért nagyobb áldozat megvenni egy ilyen kategóriájú telefont, amivel szemben így nagyobbak is az elvárásaink mint egy olyan társadalomban, ahol gondolsz egyet, és ha kedved szottyan a havi fizudból kényelmesen veszel magadnak is és a párodnak is egy S3-mat.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#90) #16820480 válasza zack (#80) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem ez a telefon nem lesz akkora sikermodell, mint az S2.
ennek némileg ellent mond, hogy előrendelési rekordokat döntöget a telefon. de persze meglátjuk mennyi fogy ténylegesen belőle.

igazából nekem sem kellene, túl nagy, plusz ez a touchwiz továbbra sem jön be. valahogy a Samsung nem tud számomra elfogadható telefonokat gyártani. talán még a Nexus S volt olyan, ami tetszett. ezért is örülök a hírnek, hogy a G több gyártóval is szeretne egyszerre Nexus modelleket kiadni.

(#91) zack válasza #16820480 (#90) üzenetére


zack
nagyúr

Tudtommal ez csak elterjedt, de azért nem ez van valójában. :U
Az előrendelésekbe beletartoznak a boltok, és persze döntő többségben a szolgáltatók is.
Itt nem fix. vevők és névre szóló előrendelések vannak, hanem berendelnek raktárra 10000 db-ot mert szerintük el fogják kapkodni. Aztán vagy így lesz vagy nem. Ebből összejött sok millió előrendelés, ami inkább az optimista üzletpolitikának köszönhető a kereskedők részéről, mint a potenciális vásárlóerőnek. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#92) #16820480 válasza zack (#91) üzenetére


#16820480
törölt tag

amit én olvastam hírt, ott a kiskerek és szolgáltatók információ alapján van sok előrendelés, tehát úgy hangzana logikusan, hogy náluk rendeltek elő emberek sokat, nem ők rendeltek elő sokat.

(#93) #79335424


#79335424
törölt tag

Jó teszt, szimpi a stílus. köszönöm!
Ahány felhasználó, annyi igény. Én nem sokallanám árát, ha mindenben teljesítené az elvárásaimat. Remélem, lesz olyan támogatottsága, mint az elődnek. Persze ezt inkább az XDA irányából remélem, nem a Samsungtól. Kíváncsi leszek, a közösség ki tudja -e hozni belőle azt, amit a gyárban nem tudtak, vagy nem akartak. A hívásrögzítés nekem nagyon fontos lenne. Aztán az NTFS -írás, a több bluetooth -profil, a magok jó kezelése, lemezképfájlok mountolása, és még sorolhatnám. Szerintem még egy usb -port lehetne rajta, vagy legalább egy adapter nélkül is működő, külön HDMI kimenet (mint pl. Sony Xperia S). Sokat használom monitorral az S2 -t, ezért a 720 -as felbontást nagyon irigylem. Ami a kamerát illeti, azért 1080p -s felbontáson a 60 -fps videórögzítés szerintem nem kis dolog egy telótól. Persze a közben átvitt adatmennyiségről nincs adat, de a gyakorlat majd erre is fényt derít. Arra is kíváncsi leszek, hogy az a rezgő töltő (ha eccer majd lesz) mennyi áramot képes teleportálni az akksiba. Képes lesz-e ellensúlyozni pl. egy Waze -navi igényét. Én még kivárom ezeket a tapasztalatokat, mielőtt véleményt alkotnék a vasról.

(#94) H-ger


H-ger
tag

na ez aztán a csúcsmodell....

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#95) r4z


r4z
nagyúr

A szerkesztőség tagjait kérdezem, ha ingyen választhatnátok egyet az SGS3 és a One X közül, melyikre esne a döntés?

Az S3 korrekt lett, hozta a kötelezőt. De ahogy az Engadget is leírta, akármennyire is próbálkoztak a Samsungnál, csak egálra tudták kihozni a meccset a One X-szel szemben, határozottan nem lehet kijelenteni, hogy jobb lett nála.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#96) Csepy


Csepy
senior tag

SGS1 tulajként komolyan éreztem, hogy váltanom kell SGS2-re, de ez az érzés mos valahogy nagyon elmaradt. Számomra formailag és anyaghasználatban totál elrontottak mindent, szoftverileg meg már most elég sokmindent átportoltak xda-n a srácok SGS2-re a 3 újításai közül. Már van TouchWizUX (érdekes, hogy TW maradt, a MotionWiz elnevezés ellenére is). Abban mondjuk azt nem értem, hogy miért "Alk." névvel illetik az Alkalmazásokat, amikor kicsit beleturkáltam, simán kifér az teljes szóval is. Mondjuk ez legyen a legnagyobb gond.
Igaz, az SGS1 is megkapta a TouchWiz 4.0-át a legújabb romjain már hivatalosan is, így előbb-utóbb az SGS2-re is lesz MotionWiz hivatalosan, remélem.
Wolfson DAC jó hír, bár nekem személy szeint a Yamahával sincs semmi komolyabb bajon az SGS2-ben.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#97) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem tetszik. Szerintem sikertermék lesz. A konkurencia (HOX) egyik legnagyobb hibája, hogy gyenge az üzemidő. Ezt Samuék sikeresen megoldották. Egyedül a kamera az ami "elszomorít. Előzetesként sokkal jobb képeket láthattunk, És az előd modellekből kiindulva nem cseszhették el ennyire.
Aki teheti, csütörtökön fotózzon vele :U

(#98) Polllen


Polllen
nagyúr

Eddig úgy voltam vele, hogy elég ronda ez a forma, de így a videókat elnézve visszaszívom. Azért vállalható. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#99) DroppaB


DroppaB
csendes tag

Na, megvan a reggeli olvasnivaló!! :DD
Amúgy meg jó, hosszú a teszt.. ÉS ez: ezért itthon hívjuk FolyóWiznek az interfészt. :C :C :C :R :R :R

tsaabeka.com, Xperia S

(#100) Drbonci


Drbonci
aktív tag

Amikor 3-án bemutatták nekem nagyon nem tetszett , de mára már az eleje tetszik a hátulja az még mindig nem .

Volt vmi hír hogy hibásak a kijelzők erről van vmi konkrét infója vkinek ????? :F :F

A t-mob mikor kezdi kiadni a készüléket ???? :F :F
(szerintem 2év hűséggel 143-ért egyáltalán nem rossz)

Én már támadnám a csúcsot :D :D :D :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.