Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) papp54 válasza pzstm (#650) üzenetére


papp54
aktív tag

Ez a hivatalos topik.

Honor 50 5G

(#652) pzstm válasza papp54 (#651) üzenetére


pzstm
titán

miért is? :U

legalább az első 500komment törölhető lenne :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#653) muveszur válasza papp54 (#651) üzenetére


muveszur
addikt

Szerintem a hivatalos topic ott lett eljátszva, hogy jönnek ide olyan egyének, akik fanyalognak azért, mert nagy a telefon, vagy pedig, hogy olcsó műanyag hatású a cucc...
Úgy, hogy szerintem több, mint 95%-a soha életében nem fogott még Galaxy S III-at. Erről megy a rinya.
Szóval a topic az kritikán aluli, másrészről mint korábban kifejtettem, a teszt is az. Sajnos választ nem kaptam rá, és a teszt is részben felelős az itt kialakult helyzetre.

(#654) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Galaxy SIII-as MobliAréna TV adás mikor lesz? Lesz egyáltalán? Vagy már volt?

(#655) stvnppp válasza OutsideR (#654) üzenetére


stvnppp
senior tag

A mai adás topicjából: [link]

(#656) N-Mobile válasza muveszur (#653) üzenetére


N-Mobile
csendes tag

Maximálisan egyetértek muveszur mindkét hozzászólásával: #120 illetve #653 számúval. Nemcsak a fórum kritikán aluli, de a teszt is csalódás volt számomra is.

Bízom benne, hogy hamarosan elindul egy magyar SZAKMAI fórum kizárólag az i9300-ról, ahol a tapasztalatokat és az okosságokat lehet megosztani illetve segítséget kérni. Egy ilyen fórum általában egy minden hasznos információt összefoglaló (akár folyamatosan frissülő/bővülő) első hozzászólással kezdődik szvsz, valódi hasznot és értéket teremtve minden S3 (leendő) tulajdonosnak.

(#657) Gergosz2 válasza N-Mobile (#656) üzenetére


Gergosz2
veterán

Hajajj akkor te még nem jártál ebben a topikban: [link]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#658) muveszur válasza N-Mobile (#656) üzenetére


muveszur
addikt

Ne aggódj, itt mindig szokott lenni jó topic, jó társaság... ;) Elején mindig szokásos a köpködés, de aztán elhalnak ezek a próbálkozások ;)

(#659) N-Mobile válasza Gergosz2 (#657) üzenetére


N-Mobile
csendes tag

Sajnos jártam, s próbáltam is hangot adni hasonló véleményemnek, csak hiába:
http://prohardver.hu/tema/re_megerkezett_a_samsung_galaxy_s_iii/hsz_2124-2124.html

A leírtak miatt sokszor maradnak a nemzetközi fórumok. :(

Re - (#658) muveszur: Úgy legyen most is, legyen igazad! :)

[ Szerkesztve ]

(#660) babosmiki válasza muveszur (#658) üzenetére


babosmiki
addikt

:K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#661) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Remek telefon lett, csak szerintem változott rengeteget a formaterve? Mintha nem is Galaxy modell lenne.

(#662) Wave86


Wave86
tag

Holnap megyek élőben megnézni a Galaxy S3-at, nagyon izgatott vagyok! :)

(#663) HaZsolt válasza Wave86 (#662) üzenetére


HaZsolt
őstag

Lesz neki itthoni Samsung bemutatója?

(#664) muveszur válasza HaZsolt (#663) üzenetére


muveszur
addikt

Szerintem a MA-s tapizásra gondolt a kolléga ;)

(#665) babosmiki válasza Wave86 (#662) üzenetére


babosmiki
addikt

Ha lesz kék verzió is, akkor találkozunk. :K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#666) defymoto


defymoto
senior tag

sajtótájékoztató

[ Szerkesztve ]

(#667) Xero válasza defymoto (#666) üzenetére


Xero
nagyúr

"A készülékben a kijelző már Super Amoled HD, ami igaz hogy PinTile de szerintem nem zavaró."

Made my day. :DDD

"A méreteihez képest nem is olyan nagy."

Ezzel mit is akartál mondani? :U

[ Szerkesztve ]

(#668) btudos válasza Xero (#667) üzenetére


btudos
veterán

Gondolom a kijelző és a teljes készülék méretét akarta összekapcsolni, csak kissé suta a megfogalmazás :DD

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#669) Xero válasza btudos (#668) üzenetére


Xero
nagyúr

A PinTile-on még mindig kacagok, nem tehetek róla. :DDD :DD

(#670) Wave86 válasza muveszur (#664) üzenetére


Wave86
tag

Igen-igen, arra gondoltam. :)

(#671) btudos válasza Xero (#669) üzenetére


btudos
veterán

Kétségtelenül igen mulatságos :C

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#672) giorgiosgs2 válasza tomsics (#362) üzenetére


giorgiosgs2
csendes tag

Sgs2-n nalam ICS 4.0.3-ON peldaul nem lehet lezart allapotban halkitani vagy hangositani. Sot tovabb megyek, meg ha meg is nyomom a feloldogombot de nem csusztatom el a lakatot sem lehet varialni a hangerot..

(#673) sagit válasza btudos (#671) üzenetére


sagit
addikt

jó alacsony az ingerküszöbötök ha ilyenen kacagtok, mulattok napok óta ;]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#674) nggabi válasza sagit (#673) üzenetére


nggabi
nagyúr

hetek óta inkább :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#675) Robertoq válasza Xero (#669) üzenetére


Robertoq
őstag

Én meg azokon akik még ezt mellre szívják :DDD

(#676) Ricardo válasza Robertoq (#675) üzenetére


Ricardo
félisten

A pentile itt olyan, mint a Besenyő családnál a savanyú cukor. :DDD

Besenyő Pista bácsi: -Savanyú cukor!
Margit:- Jahhhhhhhhhhhhhhhh

[ Szerkesztve ]

(#677) ramrit


ramrit
tag

A pentile igenis jó,egyáltalán nem zavaró és nem is recés, nem tudom mi bajotok van. Mellesleg most voltam szemvizsgálaton és kb.vadászpilóta szemem van, szóval ha zavaró lenne, akkor én észrevenném, de mivel nem az, így ez egy nagy túlzás, hogy bele lehessen valamibe kötni. De egyes embereknek úgyis mindegy, hogy milyen, mert bármit leszólnak. Ha nem létezne a pentile,csak az rgb,akkor meg az lenne a vacak stb...
Nem elfogultan írok, mert akkor is így vélekedtem, amikor tft-s cuccaim voltak, de most a pentilével olyannyira meg vagyok elégedve,mint azok a kis dél-koreaiak,akik beleteszik ismét a csúcs telójukba. :R
"Sajna" annyira magasra tette a lécet nálam ez a fajta kijelzőtípus, hogy ezen kívül max csak egy ips-t tudnék elviselni.

felecsd'el

(#679) #01696768 válasza tzsolesz (#574) üzenetére


#01696768
törölt tag

Sense. Kicsit "nagy" és olyan mindenbe belemászó, de a videók meg a tapizás alapján (a kis WS aligha mérce) nekem sokkal "kényelmesebb". A FolyóWiz (mostmár ez marad :DDD ) nekem mindig kicsit szögletes, kicsit túl színes lesz. A többit, bevallom, nem ismerem, és még a vanilla ICS-t sem próbáltam (ez az opció mindig megvan :) ).

(#577) blueye:

Öööö... ott gondolom maga a széria volt az újdonság :) De az S3-nál tény, h nincs az a must have érzése a (legtöbb) embernek, ami az S2-nél. Még most is, ha megnézem a mezőnyt, egész jó helyen áll az egy éves telefon. Kíváncsi vagyok, az S3 meddig tartja a (fél)vezető szerepet, havonta jönnek ki gyakorlatilag nagyágyúk. Bár a verseny olyan területeken folyik, mint pl. a kijelző mérete vagy a vékonyság, amik nem hoznak valós technológiai fejlődést. (Az számomra az lenne, ha a tavalyi méretbe több, jobb hw kerülne, személy szerint az 1 cm-es telefonokról sem azt gondoltam, h fujj de vastag :D)

(#678) kungzi:

Yeeeeaaaaaah! Én még a 64-re leszek kíváncsi, meg az árbeli különbségekre. Ennyi memóriával (már a 32 sem rossz) el leszek 1 pár évig. :D

[ Szerkesztve ]

(#680) Redchili válasza hadan (#50) üzenetére


Redchili
tag

kivancsi leszek az eladasi szamokra, meg foleg arra, hogy milyen visszajelzesek erkeznek a vasarloktol, 2 het mulva, mikor elojonnek a hibak...

Nem megmondtam?!

(#681) Picco válasza Gergosz2 (#657) üzenetére


Picco
addikt

sem a one x topicjaba ami pedig mar 6k koruli hsznel tart, es tisztelet a kivetelnek, szinte csak samu fikazas megy a keszulek kitargyalasa helyett....hiaba van ilyen keszulekem, inkabb megyek en is mas forumba :((

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#682) lcee79 válasza #01696768 (#679) üzenetére


lcee79
őstag

" (Az számomra az lenne, ha a tavalyi méretbe több, jobb hw kerülne, személy szerint az 1 cm-es telefonokról sem azt gondoltam, h fujj de vastag )"

Szerintem is ez praktikusabb lenne...
És főleg hogy kis kezű emberek és nők is (ha akarnak) vehetnének normális teljesítményű mobilt
4.8 colos méret az emberek kb. 70%-ának nagy (na nem mintha HTC ONE X-em kisebb lenne, de a feleségemnek már egyiket sem tudnám ajánlani, pedig neki is valami csúcsmobilt szerettem volna...)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#683) #01696768 válasza lcee79 (#682) üzenetére


#01696768
törölt tag

de a feleségemnek már egyiket sem tudnám ajánlani, pedig neki is valami csúcsmobilt szerettem volna...

Na éppen ez az. :K Nem az agya(m) kicsi, csak a keze(m). De fogadni mernék, ez lesz a következő hullám. Lehet, h előtte még futunk egy kört 6 colos telefonokkal, de tuti rájönnek a fogyasztók, és a gyártók is, hogy attól az még nem jobb telefon. Vajon az S4 melyik táborba tartozik majd? ;]

De mondom, egyelőre sztem beújítok 1 ilyet, a WS-t már igencsak kinőttem. És lesz túinvan tabletem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#684) lcee79 válasza #01696768 (#683) üzenetére


lcee79
őstag

Azon szoktam gondolkodni mikor a sense v a touchwiz megakad egy fullos hardveren, akkor hogy megakad egy sokkal gyengébben...
+a jó hardver az nem azért kell, mert egész nap játszom, hanem ha egyszer játszok, akkor legyen jó, mert hardvere jellemzők azok megmaradnak a telefon élete végéig (maximum romlik :) )
Szóval már párszor régebben vettem gyenge hardveres gépet, hogy majd az is megfelel nekem...
De rá kellett jönnöm, hogy nem felelt meg :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#685) Aftereffect


Aftereffect
tag

Ez a teszt is meggyőzött, hogy az iPhone 4S a favorit... :DD

(#686) Tuninger válasza Aftereffect (#685) üzenetére


Tuninger
addikt

Rossz helyre kommenteltél, ez a te topic-od, de azért köszi hogy benéztél, szép napot!

(#687) sagit válasza Aftereffect (#685) üzenetére


sagit
addikt

neked

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#688) xtremetuning válasza Aftereffect (#685) üzenetére


xtremetuning
addikt

Örülünk. De akkor mit keresel itt ? Hess a topicodba.

Tuninger : :C

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#689) erdoke válasza lcee79 (#682) üzenetére


erdoke
titán

Nagyon úgy tűnik, hogy a következő iPhone 4" 16:9 (1152x640?) kijelzőt kap keskeny kerettel. Az még nagyjából használható lesz egy kézzel, akár hölgyeknek is. A hátlap nagy része vmi spéci fém lesz beleépített antennával, legalábbis a beindult szivárogtatás alapján.

A legjobb aláírás a héten

(#690) ThorsHUN válasza Aftereffect (#685) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Majd ha bejon amit a kov szeriarol irnak (4-es kijelzo (ami ugye eddig az almasoknak broaaafnagy volt)), fem burkolat az uveg (? jol nez ki de lol?) helyett...
Nah az majd talan:) Ha wolfson DAC lesz benne:)

erdoke:
Kivancsi leszek a sok valtozast hogy kultivalja az almas kozonseg (nagyobb meret, mas meretarany, mas csatlakozok)

[ Szerkesztve ]

(#691) Tomics válasza erdoke (#689) üzenetére


Tomics
addikt

Erre azért ne vegyél mérget.

Részlet egy Tim Cook interjúból:

“We have one phone with one screen size and one resolution. It’s pretty simple if you’re developing for this platform.”

“We’re going to double down on secrecy on products. I’m serious.”

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#692) lcee79 válasza erdoke (#689) üzenetére


lcee79
őstag

Igen, néztem én is mik szivárognak ki...
Mondjuk a 3.5 az nem túl nagy... úgyhogy azon érdemes volt/lenne emelni
iPhone mindig is minőségi volt, max nem jött ki minden pont olyanra mint szerették volna (pl térerő probléma....)
Mondjuk iPhone-on is, ha rajtam múlna, lenne valami főképernyő widgetekkel, a direktbe menü helyett... (szerintem úgy több embernek bejönne, mindenki szereti kicsit egyedivé tenni a telefonja főképernyőjét, és egy sima wallpaperrel az ikonok mögött, nem lehet...) És ha a szoftvert nem cseszik el, akkor stabil és gyors lesz azzal is.
Én javasolnám a programozóknak. Attól hogy van főképernyő az még nem "csicsa" szerintem

Mondjuk én iPhone sok hi-fi cuccal kompatibilis, ez miatt tetszene főleg... (bár most már android sincs annyira lemaradva) de eddigi nokiáim nem voltak a helyzet magaslatán ilyen téren... (Főleg szegény E6-amire a 640*480-as felbontása miatt szinte egy nokia program/játék sem ment fel...:(, meg is váltam tőle.)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#693) Robertoq válasza erdoke (#689) üzenetére


Robertoq
őstag

Az még nagyjából használható lesz egy kézzel,
Itt és itt levezettem, hogy iOS, Tizen rendszereknél miért lehet problémásabb a nagyobb kijelző mint Android alatt (egyszerűen többször kell használni a bal felső átellenes sarkot)

(#694) erdoke válasza Robertoq (#693) üzenetére


erdoke
titán

Most talán többször kell használni. Mit tudsz az iOS6-ról?
Másrészt szerinted nehezebb elérni egy 4" túlsó sarkát, mint a 4,8" tetejét középen? Kötve hiszem.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#695) floatr


floatr
veterán

Na megint egy samu topic, ami az iphone-ról szól...

(#696) erdoke válasza floatr (#695) üzenetére


erdoke
titán

Na, megint valaki, aki csak az utolsó pár hozzászólást olvasta...

A legjobb aláírás a héten

(#697) tresh válasza floatr (#695) üzenetére


tresh
addikt

mert jó a marketingje az apple-nek :P ;]

(#698) floatr válasza erdoke (#696) üzenetére


floatr
veterán

Ne szakértsd meg már ezt is...
Eddig arról ment a vernyogás, hogy műanyag, bár akkor sem voltál ott szakérteni, hogy dehát még nem is láttátok élőben. De most már pár hozzászólás óta megint iphone topic lett ez is

(#697) tresh Ja Pali is megírta egy nulla cikkben, egy nulla történettel, a végén ezzel a konklúzióval, és utána mindenki ezen csámcsogott, hogy ebben mi a nagyszerű, miközben egyfolytában arról beszélt mindenki, hogy apple-apple-apple :) önbeteljesítő pr-topic

[ Szerkesztve ]

(#699) Robertoq válasza erdoke (#694) üzenetére


Robertoq
őstag

Egyikünk se tud semmit, meg már átbeszéltük egyszer, szerintem hagyjuk, plusz amúgy se idetartozik. :R
(De ha megérkezett akkor visszatérünk rá ;] )

(#700) #01696768 válasza lcee79 (#684) üzenetére


#01696768
törölt tag

Szóval már párszor régebben vettem gyenge hardveres gépet, hogy majd az is megfelel nekem...

:N és föleg nem ùj rendszernél. Több nokiròl vàltò ismerösöm is mondta (akàrcsak annakidején én is :B ) h a legbutàbb okostelefon is okosabb, mint egy feature phone, szòval minek a csùcshardware. Hàt mert ha eccer belejön az ember -- és ezekbe a droidféle agyon customize-olhatò, nyìlt rszr-ekbe nagyon bele lehet jönni! -- akkor nagyon hamar kevés lesz a belépö szintü készülék. A WS-t fél év alatt kiaknàztam, és mivel a miniatür belsö tàrhely miatt màr a madarakat sem lehet frissìteni, ez nem maradhatigy sokàig. :( Mondom is mindig az embereknek, vegyenek jò telefont, azt ha nem jön be a droid, el lehet adni normàlis àron. De ilyen zsebibabàkat :) nem éri meg, mert 1 idö utàn vagy Utàlni fogja, vagy vehet màris màsikat.

(#698) floatr:

Ez nem ùgy van mindig, h a samus topicokban òhatatlanul elöjön a szifon téma, az iFònos topicocban meg az aktuàlis samu csùcsgép? Ez vhol természetes, mert a legtöbb érdeklödöt a fejlödés jelenlegi csùcspéldànyai érdeklik, azt hasonlìtjàk össze. Es valljuk be, a samu maga kezdte az egészet, a buta provokatìv reklàmfilmjeivel. En mindig kicsit ùgy érzem, h azért is vennék samut, csak dacbòl, mert nem tetszik az alma hozzààllàsa. ;] De persze egyik kutya, màsik eb. Persze az, h a 1X-S3 hasonlìtgatàs is megy mindenütt, az nem gàz. :P Megmondom, miért: ott nincsenek akkora érzelmek. ;) Mindig vicces, amikor emberek ùgy védik egyik-màsik telefont, mint a sajàt gyereküket. HTC-m van, de nem ugranék senki torkànak, aki szidja öket. Ezek csak telefonok. Nem?... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.