Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#78001) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Ha valakinek fent van a CPUZ, megköszönném, ha a szenzoros oldalról feltöltene egy képernyőmentést, összehasonlítás céljából.
Köszönöm szépen!

(#78002) tibi.234 válasza ittakary (#77973) üzenetére


tibi.234
tag

4.3 at hogy kell rootolni a gyárit? mert nek kap root jogot a cf-el

(#78003) mehmet válasza Frozzy (#77999) üzenetére


mehmet
csendes tag

Ezt azért mert alig növeli a méretet, hiszen vékony >>>
Ezt meg olyankor ha jobban kell védeni , és poénos >>>

【ツ】

(#78004) szunyi777 válasza tibi.234 (#78002) üzenetére


szunyi777
őstag

A Cf autoroot-nak rootolnia kellene!
Keresd ki a típust a link ből, ott a .tar file is, és az oldal linkje is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#78005) [P]laci válasza Frozzy (#77999) üzenetére


[P]laci
senior tag

SGP Neo Hybrid -> ezt csak kékben! :K van elfekvőben nekem egy kék Debrecenben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78006) Nem3sys


Nem3sys
tag

van valahol valami leírás, hogyan kell felrakni a 4.3-t?

Seat Ibiza 1.9TDi 200+++

(#78007) t_a_m_a_s válasza Frozzy (#77999) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

[link]

Én ilyen nillkint használok, szeretem :-)

Holnap majd jól beletépünk...

(#78008) snow2014 válasza Nem3sys (#78006) üzenetére


snow2014
aktív tag

mindenek elott efs mappa mentese !!

Mindég legyetek rosszak ;)

(#78009) szunyi777


szunyi777
őstag

Annó az SIII minin ha custom rom volt a készüléken, és a TriangleAway reseteltem, akkor az nem tudta totál offical tenni a készüléket.
Most ezen is lefutattam, és igencsak meglepődtem, hogy minden Samsung offical! :D
Nem emlékszem már ra, a binari gyárilag 'NO' vagy minek kell legyen?
Érdekes még, hogy 5 volt a számláló, és 2. alkalomra volt nullára tenni, elsőnek 1 maradt a binary, másodjára lett NO, és Samsung offical minden!

Igaz nem garis, csak kiprobaltam..

Nem3sys Általában minden rom posztjaban le van irva.
Mindenek előtt Efs mentés, és CWM ben egy Nandroid mentés.
Letöltöd a romot az sd re, CWM recoveryben csinálsz egy full wipeot, telepited a romot és ha kell a gapps is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#78010) Gizmo94 válasza [P]laci (#78005) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem szar üzletpolitika.. Egészen véletlenül neked van egy és pont kék! :D :DDD

(#78011) sheep válasza Frozzy (#77999) üzenetére


sheep
addikt

yó kis kínai spigen utánzat from Califernia :D

1500 pénz volt, annyit megért..

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#78012) Nem3sys válasza szunyi777 (#78009) üzenetére


Nem3sys
tag

Gyári 4.1.2 van a telefonom jelenleg.
Annyi hogy T-s volt a telo ez orvosolva lett és most független rom van rajta...

Seat Ibiza 1.9TDi 200+++

(#78013) Frozzy válasza t_a_m_a_s (#78007) üzenetére


Frozzy
őstag

Legelso tokom. Most is egy ilyen van fent fehérben.. bár picit koszos már :) azota volt már rajta egy pár

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#78014) szunyi777 válasza Nem3sys (#78012) üzenetére


szunyi777
őstag

Akkor először kell a Cf autoroot, majd egy módosított recovery. Ha javasolhatom Philz Touch.
A Cf autoroot Xda oldaláról leszedni a .tar file és az odint, a telepítés képekkel ott is megtalalod.
Majd ha megvan a Root, odinbol feltenni a Philz .tar file t is, úgy mint a Root file t.
Ha ez megvan, utánna efs mentés, és Nandroid mentés készítés, majd mehet az új rom fel!
Tömören ennyi...

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#78015) Nem3sys válasza szunyi777 (#78014) üzenetére


Nem3sys
tag

Akkor ezt inkább hagyom mert ez lenne a vége:

Seat Ibiza 1.9TDi 200+++

(#78016) zho-lee


zho-lee
addikt

Nekem ilyen kínai csodám van... [link]

(fekete-fehér)

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#78017) szunyi777 válasza Nem3sys (#78015) üzenetére


szunyi777
őstag

Ha még nem rootoltal készüléket, akkor elsőre erős lehet hirtelen.
Mindenképpen olvass utánna a dolgok jelentesenek, mi a CWM, wipe, Efs, Nandroid, hasonló szavak, kifejezesek, stb..
Tényleg csak akkor vágj neki, ha egy kicsit biztos vagy a dolgodban. Egyébként nem vészes dolog.
Itt a fórumnak is van egy összefoglalója, azt is olvasgasd át, nagyon sok hasznos dolog van benne. És a kereső is hasznos.
A legfontosabb, hogy mindig csakis a készülékednek megfelelő dolgokat szerezz be, és nem lesz blokktegla!
A rootolassal nem lehet elrontani a készüléket, ha be vannak tartva az utasítások.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#78018) tibi.234


tibi.234
tag

4.3 gyári romom van kipucolva ahhoz valami oc kernelt tudna valaki ? köszi.

(#78019) gery14


gery14
senior tag

Hogy kell a TA-t használni (próbáltam de nem megy 4.3 független van fent )? Philz Touch van fent + Root számlálót szeretnék resetelni. EFS-t mentetem már. Ezt a NAND-mentést megkéne nekem is csinálni ha igen akkor hogyan ? :U

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#78020) szunyi777 válasza gery14 (#78019) üzenetére


szunyi777
őstag

Xda ról leszeded a legfrissebb TriangleAway, adsz neki Root jogot, majd reset counter.
Éppen most nullaztam én is a ProBeam romot.
Nandroidot meg a recoveryben, a backup and restore menüben találod mint Backup!
Javaslom, sd menteni és ott is hagyni a biztonság kedvéért.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#78021) gyuri81 válasza Frozzy (#77999) üzenetére


gyuri81
veterán

Amilyen egyszerű, annyira jó tok! Maximálisan védi a telefont!!! Védi az alját az usb-nél is és a tetejét is ellenben a Nillkin tokokkal...

[link]

(#78022) [P]laci válasza gyuri81 (#78021) üzenetére


[P]laci
senior tag

nekem ezzel csak az a bajom - és a félreértések elkerülése végett sosem "menőzésre", illetve hasonló újgazdag időtöltésre használom a telefonomat (ráadásul nincs fölösleges elégetendő pénzünk sem) -, hogy ezek csúnyák nekem és egy 80 ezeres telefonon ne egy randa 380 Ft-os tok legyen már. :N de lehet, hogy csak a kapitalizmus beszél belőlem, szóval bocsánat. :B

[ Szerkesztve ]

(#78023) Frozzy válasza gyuri81 (#78021) üzenetére


Frozzy
őstag

itt az a gond, hogy a gombokat lesz rohadt nehéz benyomni :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#78024) SirRasor válasza [P]laci (#78022) üzenetére


SirRasor
őstag

mind1, hogy 80k vagy 200k, szerintem az S-line tok a nyerő. Tegye fel a kezem, akinek olyan van :DDD

Make Love not war!

(#78025) defymoto


defymoto
senior tag

A kitkat 4.4-et mi még megfogjuk kapni? :R

(#78026) [P]laci válasza SirRasor (#78024) üzenetére


[P]laci
senior tag

Mindenki, aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem! :DDD :DDD :DDD

(#78025) defymoto: a tudomány jelen állása szerint megkapjuk, ámbár ki tudja mit hoz a jövő! :K

[ Szerkesztve ]

(#78027) ittakary válasza defymoto (#78025) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem tudni, de tippelnék egy erős NEMet.

(#78028) Frozzy válasza defymoto (#78025) üzenetére


Frozzy
őstag

kitudja.. samsungot ismerve még a 4.3-at sem vártam. sőtt nem fűztem hozzá sok reményt.. aztán tessék :Y

illő lenne még egy KitKat :C :Y

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#78029) Nem3sys válasza ittakary (#78027) üzenetére


Nem3sys
tag

aludnod kéne fiam

Seat Ibiza 1.9TDi 200+++

(#78031) gyuri81 válasza [P]laci (#78022) üzenetére


gyuri81
veterán

Egy ilyen fekete tok a telefonomon kb eszrevetlen! Sokan meg is kerdeztek mar, hogy ezen van egy tok?? Igen, valoban nehezebb benyomni a gombokat egy picit.( hogy x-line vagy s-line kb tok mindegy...)

Nem igazan talalok masik olyan tokot, ami teljesen korben ved, vekony es passzol ra szepen mindenhol..

(#78032) r0by


r0by
addikt

[link]
Nekem meg ilyen tokom van. :P
Szeretem egyébként, mert nem csúszik és szerintem nem is rondítja el a telót. Igaz kicsit nehezebb benyomni a power gombot, de simán vállalom ezt az áldozatot :)

[ Szerkesztve ]

(#78033) ystuc válasza AndrewTdi (#77650) üzenetére


ystuc
tag

Aki jó minőségű képet szeretne, annak ajánlom az UberSync for Facebook nevű progit. Ez nagy felbontásban lehúzza FB-ról a profilképeket és névjegyek egyesítése után hibátlanul teszi a dolgát. Macera csak a névjegyek csatolásával van, főleg ha sok van a telefonban.

[ Szerkesztve ]

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#78034) ittakary válasza Viktor0610 (#78030) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jaj.. az elmúlt EGY évben csak ezeket a leaked szarokat linkelgették a topikban... mindegyikben pont ugyanez volt: mindjárt jön a 4.3 már csak 1 hónap... és minden hónapban kiadták ezt a hírt :D

(#78035) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Hali!

Valaki nem tudja hol lehetne venni rendes igazi bőr becsúsztatós tokot? Ebay-en van több de olvastam a negatív hozzászólásokban nem bőr egyik sem.

Kössz

(#78036) Grande Ale válasza defymoto (#78025) üzenetére


Grande Ale
őstag

Itt egy viszonylag friss hír a KitKat-ről:

[link]

(#78037) Gizmo94 válasza Zsolaf (#78035) üzenetére


Gizmo94
veterán

Pl. itt. Genuine Leather néven keresd, a többi nem bőr. :)

(#78038) Zsolaf válasza Gizmo94 (#78037) üzenetére


Zsolaf
addikt

Kösz! Tudok valamennyit angolul :) eddig csak sz@rokat találtam, lányomnak van iphone-hoz (4S) egy vékony bőr tok icase az nagyon tetszik, ezek a rácsatolós verziók nem jönnek be amit linkeltél.

Ezt rendeltem meg, de azt írják negatívba h PU :D

[ Szerkesztve ]

(#78039) Chopper90 válasza ittakary (#78034) üzenetére


Chopper90
csendes tag

Szerintem meg a Samsung ki fogja tolni rá. Ha megnézed a Htc One X 4.2.2-nél jár és nem is fogja megkapni a 4.3-at se a One X+, ami szerintem elég égő. A cikk amit a kolléga küldött felettem pont ezt fejti ki.

( Szvsz kifejezetten jó lett a 4.3, nem azt mondom h óriási változást hozott, de mondjuk a zenelejátszó elég hektikus volt néhány esetben, ezt javították aminek kifejezettem örültem)

[ Szerkesztve ]

(#78040) Gergosz2 válasza Zsolaf (#78038) üzenetére


Gergosz2
veterán

van hivatalos samu tok is : [link]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#78041) Gizmo94 válasza Zsolaf (#78038) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hát szemre elég vékonyka valódi bőrnek ott a fülnél, de majd kiderül. :) Sok hülye is kommentel ebayen, akik seggek mindenhez. :DDD Egyébként gyakran van, amikor a valódi bőr cucc belső borítása szintetikus, a méret és formatartás miatt.

Gergosz2: Biztató... "Anyag : Bőr/Műbőr" Bár lehet, hogy ennek is csak a belseje,

[ Szerkesztve ]

(#78042) Yeffy válasza defymoto (#78025) üzenetére


Yeffy
veterán

elvileg.
tippem szerint _talán_

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#78043) Zsolaf válasza Gergosz2 (#78040) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ezt valahol láttam, de erre is azt írják h műanyag :( és asszem a samsung oldalon, tehát biztos h az.

De Köszönöm mindenkinek a segítséget. :R soha nem lehet tudni.

(#78041) Gizmo94: Köszi. írtam is az eladónak h ha nem bőr ne is postázza, rögtön vissza írt h bőr és van bizonylata is, lehet neked van igazad h hülyeséget irkálnak neki.. és lehet attól a belseje valami más anyagból az nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#78044) Midway


Midway
senior tag

Gyári rommal mennyi szabad memória kell hogy legyen?
A barátnőm telefonján 100m körül van? mit kéne letiltani rajta?
Mi zabálja ennyire?

(#78045) Zsolaf válasza Midway (#78044) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ki kell venni az akkumulátort akkor tökéletes! :DDD

Az android rendszer teli rakja ha kell ha nem. Én is gyárit használok nekem is 100 Mb körül van mindig, azért csinálja, hogy ha kell valami előre be van töltve gyorsabban nyílik meg az app.

[ Szerkesztve ]

(#78046) zho-lee válasza ystuc (#78033) üzenetére


zho-lee
addikt

A full screen caller id is megcsinálja ezt, meg az ultimate call screen is.
(a face-s képeket leszedi)
Kipróbálás alatt nekem a full screen caller-ral volt olyan, hogy vissza téve a biztonsági mentéseket lefelezte a képeket..
Az Ultimate kényelmesebbnek tűnt nekem.

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#78047) Midway válasza Zsolaf (#78045) üzenetére


Midway
senior tag

Jó , de a nexus 4-emen 1300-1400 m szabad a 2000-ből, azért furcsa hogy az S3 így elzabálja.

(#78048) szunyi777 válasza Midway (#78044) üzenetére


szunyi777
őstag

XDA- n az egyik fejlesztő azt irta, hogy azért van a memória, hogy használva legyen!
Az android 4.x felett nincs szükség semilyen Task killerre, stb...
De kinek, hogy tettszik...
Rootolt készüléken a legjobb megoldás szerintem a Greenify, mert az jegeli a folyton újrainduló appokat is(Nincs macska-egér játék), ellenben az app futtatható, ha szükség van rá, nem úgy mint ha TB-vel van jegelve...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#78049) mars622


mars622
tag

Sziasztok!

Tudnátok olyan főzött romot javasolni, ami viszonylag stabil, ki van takarítva, gyorsabb mint a gyári és tényleg jó használni? Régebben jobban benne voltam hogy melyik mit tud, de most egy fél év kimaradt, én meg lemaradtam :)

köszi!

(#78050) Midway válasza szunyi777 (#78048) üzenetére


Midway
senior tag

Azt mondják. De olyan szinten akad 90-100M-nél az S3 mint egy alsó kategóriás xar telefon.
Rootolva van, de sima (vodás) android van rajta.

Azért nem bántam meg , hogy magamnak nem ilyet vettem. Egy árban vannak, de más világ az .....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.