Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39001) Gizmo94 válasza derrik (#39000) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem.

(#39002) maxim01 válasza arsenix (#38998) üzenetére


maxim01
aktív tag

És tényleg!! Köszi! Sosem jöttem volna rá... Tudom nem nekem írtad, de és is kérdeztem. :)

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#39003) Varszegig válasza arsenix (#38998) üzenetére


Varszegig
veterán

köszi :R

(#39004) hdekakas


hdekakas
senior tag

Akkor tudja valaki, mi ez a fájl? (XXALE8)
[link]

(#39005) Zsolaf válasza hdekakas (#39004) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ezt honnan szedted? EZ MÉG 4.0.4

[ Szerkesztve ]

(#39006) Laraxior válasza hdekakas (#39004) üzenetére


Laraxior
titán

ja, 4.0.4 :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39007) altair66


altair66
csendes tag

hol tudok olcsón galaxy s3-hoz 10-15 ezer mah-s külső akkut venni?

(#39008) kelzsoca válasza altair66 (#39007) üzenetére


kelzsoca
félisten

(#39009) hdekakas válasza Zsolaf (#39005) üzenetére


hdekakas
senior tag

A gyári visszaállítás irománynál van, ott írja a 6. pontban.
[link]
Nem is értem, hogy mi az ott. ?! Ezzel akkor nem kell foglalkozni? :)
De milyen ICS? Mert nem is magyar független, mert az elvileg ez: XXBLH1

[ Szerkesztve ]

(#39010) altair66 válasza kelzsoca (#39008) üzenetére


altair66
csendes tag

köszi szépen!

(#39011) ittakary


ittakary
nagyúr

Hogyan kell ujratelepiteni a telot? Gyari sima 4.1.2 rol lenne szo :)

(#39012) apaszka válasza katalin888 (#38974) üzenetére


apaszka
veterán

Mennyire jó ez a cucc! Külön nem létezik telepíthetőként? :F

A Zseblámpát megtaláltam!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39013) #07400704


#07400704
törölt tag

Nézitek közben az S4 topikot?
Úgy beszélnek ott, mintha már legalább hetek óta a kezükben lenne a telefon, és mindent tudnak róla!
Kivéve ez alól azokat a hozzászólókat, akik innen látogatnak át egy-egy építő jellegű hozzászólással, na persze azokat egyből lehurrogják!
Elképesztő számomra, hogy mennyi parafenomén ember van! :D :D

(#39014) apaszka válasza #07400704 (#39013) üzenetére


apaszka
veterán

:C :W Én párszor benéztem,de tényleg viccesek,mint írtam is nekik!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39015) Piwi válasza #07400704 (#39013) üzenetére


Piwi
addikt

említésre sem méltóak... :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#39016) Yeffy válasza #07400704 (#39013) üzenetére


Yeffy
veterán

nem, egy kis ideig követtem, de annyi idióta van ott, hogy inkább hagyom...
épp elég az itteni idiótákat követni/elviselni ;]
egyik kedvencem a talán már korábban is linkelt, 1M Ft-os gépet is lenyomó HTC... :C

valaki, aki otthon van az XDA-n/romokban, nem tudja véletlenül, hogym ikor lesz végleges a leaked 4.2-es rom? már dobnám fel...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#39017) #07400704 válasza apaszka (#39014) üzenetére


#07400704
törölt tag

Igen, láttalak megnyilvánulni, meg is mosolyogtam a reakciójukat! :D
Állítom némelyiknek sehova nem sorolható készülékük van, de azért osszák az észt! :D

(#39018) apaszka válasza #07400704 (#39017) üzenetére


apaszka
veterán

Már nem követem őket,mert nem az " én stílusom " emberek osztják az észt!

Yeffy DJ

Sajna még várni kell vele szerintem,mert még nem igen tapogatják ők sem az S4 et miből portolhatnák a ROM nagy részét!
Szerintem pár hét elfog telleni hozzá,de inkább 1-2 hónap Max mire 100% os lesz!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39019) Laraxior válasza #07400704 (#39013) üzenetére


Laraxior
titán

Én zárnám azt a topikot... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39020) AMD X2 válasza Laraxior (#39019) üzenetére


AMD X2
senior tag

Jó ötlet!!

Majd ha tényleg foghatjuk a hardvert akkor kell nyitni egy Szakmai topikot neki.

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#39021) Zsolaf válasza #07400704 (#39017) üzenetére


Zsolaf
addikt

Miért nem írtok oda, hogy milyen a tella skacok?? sajnos nincs még klón se amire tudnának hivatkozni pedig lehet elöbb ideér majd a klón :Y

[ Szerkesztve ]

(#39022) Gizmo94 válasza #07400704 (#39017) üzenetére


Gizmo94
veterán

Uhh, beleolvastam, de az a topik lerombolta a tudatomat.. Kész facepalm. Diszkrét véleménnyilvánítás után távoztam is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39023) Laraxior


Laraxior
titán

Az elején még követtem, de képtelenség oda értelmesen írni... túl sok az agytröszt... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39024) apaszka válasza Zsolaf (#39021) üzenetére


apaszka
veterán

Én írtam nekik,hogy én sajna még nem tapogathatom,mint az itt írók! ...................

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39025) apaszka válasza apaszka (#39012) üzenetére


apaszka
veterán

Ha kell valakinek! :C A Recordet is megtaláltam!
Remélem nem tiltott itt megosztani,mert nem fizetősként írták!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39026) dancsuri válasza Yeffy (#39016) üzenetére


dancsuri
veterán

és a leaked miért nem jó :F nálam hibátlan (Sone 6.0)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39027) Piwi válasza dancsuri (#39026) üzenetére


Piwi
addikt

leaked alapú romot nem mondanék hibátlannak,még a végleges verziónál is remeg a léc,nemhogy egy hivatalosan ki sem adott verziónál :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#39028) #07400704 válasza Laraxior (#39019) üzenetére


#07400704
törölt tag

Nem rossz ötlet, és amikor tényleg kézzelfogható lesz az S4, akkor újra megnyitni, és szembesíteni őket a sok baromságukkal! :D
Magam is írtam néhány gondolatot, de aztán inkább feladtam :U

apaszka:
Olvastam tőled is hozzászólást, és a reakciókat is, de inkább nem kommentálom, természetesen a Te javadra! :K

Gizmo:
Szintén ugyan az mint Apaszka esete, már-már úgy volt, hogy billentyűzetet ragadok, de inkább meghagytam nektek, éppen eléggé szétfolyhatott az agyatok nektek is :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#39029) Yeffy válasza apaszka (#39018) üzenetére


Yeffy
veterán

sóhaj... szinte éreztem... :(

azért köszi, akkor várok...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#39030) Joshi


Joshi
titán

Üdv. Navihoz (S3) kellene olyan autós szett amit nem a szélvédőre kell tapasztani hanem a szellőzőrácsra. Ha valaki tud ilyet ossza meg velem. Köszi. :R

(#39031) Gizmo94 válasza #07400704 (#39028) üzenetére


Gizmo94
veterán

Abba a topikba átmenni tiszta katasztrófaturizmus.. :DDD

(#39032) Yeffy válasza Gizmo94 (#39031) üzenetére


Yeffy
veterán

és még finoman fogalmaztál :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#39033) #07400704 válasza Gizmo94 (#39031) üzenetére


#07400704
törölt tag

Ez már igaz!
Eléggé extrém turizmus, de ha összefogunk... :DDD

(#39034) apaszka válasza Piwi (#39027) üzenetére


apaszka
veterán

Azt ígérte a Samu,hogy megkapunk szinte mindent mi az S4 ben van!
Ha az meglesz, onnantól és abból lehet építkezni 100 % osan!
Viszont az S4 ből már tudnak portolni a fiúk kik ezt vágják!

Direkt nem írtam az XDA-t mert nem csak ott publikálnak ROM okat! És mint nézegetem ,hogy van egy alap,és azt csinálják,hogy cserélgetik a skineket,és pár appot,...mi egyébként nem szükséges,és már publikálják a saját műnek!

Aztán ha hibás az alap,és tele van BUG okkal,mind meg is kapja,és megy a kérdezősködés,hogy -te ez nem megy ,,,kilép mint a másik ROM ban.....
ÁH

90% ban ez van az XDA.n szerintem!

Nagyon nagy dobást kevesen tudnak össze rakni,de hát ahhoz már tényleg kell a tudás! :R Őket lehet figyelni,és azt kell majd felrántani!
Szerintem a fejlesztés ,és a ROMozgatás nem össze tévesztő dolog! Persze az is nagy munka,csak nem érdemi annyira!
PL ,hogy a mostanában feszegetett JKay ,egy marha nagy dolog . :R Megérdemli minden fillérét! Ők fejlesztenek !

De mint pár hónapja volt itt egy srác,és publikálta a ROMJÁT,ami valójában csak egy létező ROM-nak átszínezett munkáját takarta???? Na az nem nevezhető egyedi ROMnak,és húúú ,,,kategóriába sorolható!

Persze ez csak az én véleményem,és én még annyit sem tudok mint ki próbálja kicsit színesebbé tenni a más munkáját!
Így nem szeretnék senkit megsérteni itt sem!

Én is XDA-s ROMot használok,és szeretem őket! Hajrá Omega! :K és a többi egyedi ROM ! :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39035) apaszka válasza Joshi (#39030) üzenetére


apaszka
veterán

Olcsó is!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39036) dancsuri válasza Gizmo94 (#39031) üzenetére


dancsuri
veterán

pedig hamarosan "muszáj"lesz :D

#39027) Piwi
neked ebben a verzióban mi nem működött? (mert nálam minden jó)

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39037) Gizmo94 válasza dancsuri (#39036) üzenetére


Gizmo94
veterán

Remélem nyílik majd rá egy másik, "szakmai" is... :D

hdekakas Ha akar, símán beleköthet, mivel nyíltan látszik, hogy csak te rakhattad rá...

[ Szerkesztve ]

(#39038) hdekakas


hdekakas
senior tag

Az gond a házi szervizkor, hogy ha T-mobilnál vett készüléken független rom van?
Hivatalos rom, számláló 0, product kód is XEH, szal minden gyári állapot. Csak elvileg ha T-től származik, akkor TMH-s rom és product kód kellene rá. Az érdekli őket, vagy elég ha csak official rom van rajta a hozzá tartozó product kóddal és 0 counter-rel? :)

(#39039) dancsuri válasza hdekakas (#39038) üzenetére


dancsuri
veterán

bizony a TMH érdekelheti

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39040) Zsolaf válasza hdekakas (#39038) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ne tegyük ki magunkat felesleges kellemetlenségeknek! Tegyük fel a szolgáltatós romot pc kódjával együtt ha gariztatunk, azon az 5 percen nem múlhat semmi, és nem kötözködnek, és ezt azok után ami a napokban történt ajánlom mindenkinek!!

[ Szerkesztve ]

(#39041) hdekakas válasza Gizmo94 (#39037) üzenetére


hdekakas
senior tag

És azzal mi van, ha valaki gyárilag függetlenül kapta? Sok Vodás is, meg T-nél is becsúszott.
Amúgy mi értelme a függetlent rakni inkább a T-s helyett (azon kívül hogy előbb érkezik meg a frissítés)?

(#39042) Gizmo94 válasza hdekakas (#39041) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ha függetlenül kapta is szerintem a T-s rommal jött ki. A lock nem romfüggő. Nem sok.. Max. nincs benne náhány T-s bloatware...

(#39043) Joshi válasza apaszka (#39035) üzenetére


Joshi
titán

Ez nagyon jónak tűnik ráadásul nagyon olcsó is viszont van vele egy kis gond, nekem szilikon tokban van a telóm és nagyon nem szeretném állandóan kiszedni a tokból a telefont. A rögzítés nagyon jónak tűnik de ahogy nézem csak tok nélkül lehetne használni. :(((

(#39044) hdekakas válasza Gizmo94 (#39042) üzenetére


hdekakas
senior tag

Tényleg egy utolsó kukacoskodás a témában: És az nem gyanús a szerelőknek, hogy egy gyári visszaállított készüléket csinálnak, amin semmi program nincs, se letöltések, programmaradványok, előzmények, semmi személyreszabás, stb-stb?! :DDD Egy éves telefonok olyan szüzek belül mintha most jöttek volna ki a gyárból... ;]

(#39045) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Hali. Tegnap lett egy olyan problémám, hogy hallgattam headset-en a zenét a zenelejátszóból, egyszerccsak elhallgatott, és kb 50-60 zenét, amit a Tube Mate progival mentettem le, azokat egyszerűen kidobta a zenelejátszóból. Ilyenkor mit lehetne tenni, hogy vissza tudjam őket rakni? Letölteni őket újra sok idő lenne.

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#39046) Gizmo94 válasza hdekakas (#39044) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem gondolod, hogy annyira belenéznek... És ha gyanús is lenne? volt egy data/factory reset és annyi. Plutty.

(#39047) apaszka válasza Joshi (#39043) üzenetére


apaszka
veterán

Nézd csak !!! Görgess lejjebb! Van ott olyan is mire vágysz! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39048) dancsuri válasza Gizmo94 (#39042) üzenetére


dancsuri
veterán

:K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#39049) apaszka válasza Gizmo94 (#39046) üzenetére


apaszka
veterán

Így van! Mondhatom neki,hogy tesókám a sok tevepatás képét az asszonynak nem akartam,hogy nézegesd ! :Y

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#39050) Joshi válasza apaszka (#39047) üzenetére


Joshi
titán

Kösziiii. :R :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.