Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50001) dancsuri válasza Ghostman78 (#49999) üzenetére


dancsuri
veterán

ezek a jelölések inkább hatótávolságot jelentenek mint sebességet

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#50002) Imii


Imii
tag

Tegnap vásároltam a T-mobilnál készülékem és ma, amikor próbáltam felvenni egyszerűen a telefont, megrepedt a kijelzője alul. Olvastam visszamenőleg, hogy elég sok embernek akadt gondja a kijelzővel. Ez valami belső feszültség miatt törik????? Tiszta ideg vagyok. Mégcsak le sem ejtettem...
Mit lehetne vele kezdeni szerintetek? Nagyon megköszönném az infókat!
Szolnokon lakom, ott esetleg szervízbe vinni, vagy vissza a T-mobilba, vagy hol lehet panaszolni?

(#50003) kelzsoca válasza Imii (#50002) üzenetére


kelzsoca
félisten

Be kell vizsgáltatni, ha tényleg nem esett le, és nem találnak rajta külsérelmi nyomot, talán van rá esély, hogy cserélik a kijelzőt.

https://vertigostore.eu

(#50004) ittakary válasza Imii (#50002) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jézusom mekkora szopás.... ezt hogy az istenbe bizonyítod :S

(#50005) DjBlero válasza Imii (#50002) üzenetére


DjBlero
őstag

hát elég durva, :((

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#50006) Jadro válasza Kh@oSz (#49993) üzenetére


Jadro
veterán

Az a legszebb, hogy az enyémen sem megy, igaz nálam valami gebasz van az eleje óta, mert nálam az automata updater sem jó. Letölti a fájlt, de a frissítésnél már rossz neki az elérési útvonal és kézzel kell megcsinálnom az installt. Munkatáram S3-asán meg megy, úgyhogy most éppen legyakom az egészet és újrarakom az alapoktól, mert zavar. :)

trobi28: Ez szerintem nem bug, hanem feature. Ha akarod loopol a hang, ha akarod nem. Linkeltem pár napja egy XDA-s linket, ahol le van írva, hogy lehet loopolós csengőhangot gyártani.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#50007) Ghostman78 válasza dancsuri (#50001) üzenetére


Ghostman78
senior tag

ez így nem teljesen igaz
a szabványban foglalt jelölésekhez, adott hatóság van előírva, zárt és nyílt terepen ;)

nálam a router tetején is 35 mega és helység melletti (kb 8m) másik szobában is szintén 33-35mega
802.11g 2.4Ghz szabványú eszköznek illene azért tudnia a 54megát :U

(#50008) zenke válasza roberto211 (#49945) üzenetére


zenke
aktív tag

Egyáltalán nem érdekli őket a fogyasztó védelem elhiheted. Téged az annál inkább fog, amikor a bolt mögött beugrasztanak majd az arab tulajok a fekete A8-ba.

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#50009) kali válasza Ghostman78 (#50007) üzenetére


kali
legenda

a g szabvány alapban 54 megabit/sec kapcsolati sebességet tud, de mivel a hasznos adatok mélyen csomagolva vannak, ezért a mért sebesség - ami csak a hasznos adat - jellemzően 20 - 22 megabit/sec, szélsőséges esetben kicsivel több.
a galaxy s3 csak lite-n, jellemzően 72 megabit/sec körül maximalizállódik a kapcsolati sebessége, és a mérhető - hasznos adat - ebből a fele körül maximalizálódik - ahogy ezt már korábban is jeleztem.
az n szabvány több kapcsolati sebességet is takar (72, 150, 300...stb) , ami még beállítás függvényében is változhat, de a 120 megabit/sec sebességű net még két 300-as eszköz között sem nagyon megy át, inkább 80 - 90 megabit/sec a jellemző, szélsőséges esetben is csak kicsivel több.

[ Szerkesztve ]

(#50010) Gizmo94 válasza zenke (#50008) üzenetére


Gizmo94
veterán

Mert az csak úgy megy.... A fogyasztóvédelem oda tud verni minden üzletnek, az autóba beugraszás meg jópár évet eredményez.. Nem érné meg nekik...

[ Szerkesztve ]

(#50011) dancsuri válasza Ghostman78 (#50007) üzenetére


dancsuri
veterán

Wifi szabványok

hogy tisztuljon a kép

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#50012) Ghostman78 válasza dancsuri (#50011) üzenetére


Ghostman78
senior tag

szerintem én is ezt mondtam,de kali kolléga előbb alaposan elmagyarázta a dolgokat (megint) :R

[ Szerkesztve ]

(#50013) Jadro válasza Kh@oSz (#49993) üzenetére


Jadro
veterán

Na leradíroztam mindent, feldobtam a 27-i nightly-t és párom telefonjával láttam a kijánlott AP-t. Mindjárt megnézem egy frissebb nightly-val is (29-i), csak kíváncsi vagyok működik-e rendben az updater.

Szerk: Updater is ok. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#50014) sonyxperia


sonyxperia
csendes tag

Üdv. Van már olyan rom/kernel, amin tökéletesen, megbízhatóan működik a voodoo sound?
Ha igen, a hangminőség eléri az i9000 / nexus s szintjét?

(#50015) zenke válasza sonyxperia (#50014) üzenetére


zenke
aktív tag

SGS hangminőségét sose fogja elérni.

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#50016) Imii válasza kelzsoca (#50003) üzenetére


Imii
tag

Ennek mi a menete, esetleg nem tudod?
Bevigyem a Samsung szervizbe?
Most jön ki az ideg...veszek egy telefont 100 eFt-ért, és s-ar. Pedig annyira tetszett, és szerettem..., talán szeretem, de hibás, ilyen árkategóriában????
Nem tudom mi lesz a vége... Remélem holnap pozitív választ kapok, hogy mondjuk kijelzőcsere, vagy ilyesmi. Nem is kellene telefont cserélni, mert egyébként tökéletes volt. Ja, amúgy működik minden rajta, "csak" repedt. Nem tujdom mi lesz.....

(#50017) dbius válasza Imii (#50016) üzenetére


dbius
veterán

Csinálnál róla egy képet és belinkelnéd ide?

(#50018) Kh@oSz válasza Jadro (#50013) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Jelentem valóban működik CM-alatt a wifi megosztás :Y Valamint megtaláltam az okát is, hogy eddig miért nem ment. Siyahkernelt használok a dualboot miatt, és most próbaképp a friss nightly felrakása után nem tettem fel a siyah kernelt, hanem hagytam bebootolni a CM kernellel és azzal tökéletesen megy a megosztás. A siyahkernel visszarakása után ismét nem működik. Szóval valszeg csak CM kernellel megy a wifi megosztás :K

(#50019) Gizmo94 válasza Imii (#50016) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem akarlak elkeseríteni, de gáz lesz. Yeffy DJ itt ugyanígy járt. Neki a zsebében repedt meg a kijelző. Nem fogják kicserélni, fizikai sérülés esetén nem cserélik ki.. Mondjuk, beszéltük vele, hogy próbálja meg beégetni, hogy a beégéshez semmi köze a repedésnek, de nem tudom ,hogy egyáltalán csinált-e valamit, vagy lett-e a dologból bármi is, mert régen láttam erre. Nem akarlak mégjobban letörni és elvenni a kedved, de szinte nulla az esélyed rá, hogy kicseréljék, hacsak nincs valami nagyon jó bennfentes ismerősöd.. Ez a hülyére edzett üveg feszültsége lesz, mint Jeffy-nél... Mivel nem a sarkán van, talán futhatsz egy kört, de sok esélyt nem jósolok...

[ Szerkesztve ]

(#50020) Imii válasza dbius (#50017) üzenetére


Imii
tag

Nehéz róla képet készíteni, de itt a próba:

(#50021) sonyxperia válasza zenke (#50015) üzenetére


sonyxperia
csendes tag

Miért?

(#50022) Imii válasza Imii (#50020) üzenetére


Imii
tag

Még egy:

(#50023) DjBlero válasza Imii (#50020) üzenetére


DjBlero
őstag

hát ez jó megrepedt :((

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#50024) nggabi válasza Gizmo94 (#50019) üzenetére


nggabi
nagyúr

áhh nézd a képet. ez ki van zárva h kicseréljék garanciában.

"szenyor dzsíííí"

(#50025) MunezXBK válasza nggabi (#50024) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ezért jó a biztosítás.

(#50026) dancsuri


dancsuri
veterán

(#50027) Gizmo94 válasza Imii (#50022) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nagyon sajnálom, hogy így jártál, szerintem ebből nem lesz csere... Ezt háznál nem javítják, bekérik a szervizbe, ott meg majd azt mondják, hogy állatmód nyomtad a home gombot.. Fizikai sérülés esetén bajban vagy... :((

(#50024) nggabi Nem, szerintem is teljesen esélytelen... Egy napos telefon bakker...

[ Szerkesztve ]

(#50028) DjBlero válasza MunezXBK (#50025) üzenetére


DjBlero
őstag

akkor is kell fizetnie,ha van biztositás rá,én ugy tudom nem ingyen cserélik

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#50029) hacki87 válasza DjBlero (#50028) üzenetére


hacki87
senior tag

Alap bizt.-nél 20k az önrész de gondolom akkor komplett új telefon vagy nem? Akkor annyira nem éri meg ha 35k egy ilyen kijelző csere telemaxnál nem?

[ Szerkesztve ]

(#50030) Gizmo94 válasza hacki87 (#50029) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem. Csak sérült fődarab.

(#50031) MunezXBK Nem csak abban az esetben, ha működésképtelen és nem javítható x időn belül?

[ Szerkesztve ]

(#50031) MunezXBK válasza hacki87 (#50029) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Így van, abban az értékben, amiben vásároltál. Lehet más teló is.

(#50032) Jadro válasza Kh@oSz (#50018) üzenetére


Jadro
veterán

Hmm tényleg. Nekem is Siyah volt fent és délután még eszembe is jutott, hogy mi van, ha az kavar be. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#50033) MunezXBK válasza Gizmo94 (#50030) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem tudom, nekem csak ennyit mondtak, amikor vettem.

Szolgáltatótól függne? Yodafone-os vagyok 10 éve.

(#50034) Gizmo94 válasza MunezXBK (#50033) üzenetére


Gizmo94
veterán

Tuti, hogy ezek szerint szolgáltatótól függ. Idézet a T-től:

" A készülékbiztosítás az ACE European Group és a T-Mobile által nyújtott biztosítás, amellyel a biztosított mobiltelefont ért káresemény esetén a készülék javításáról vagy cseréjéről a T-Mobile gondoskodik. Jogos kárigény esetén mobiltelefonját megjavítjuk, vagy ha a javítás nem lehetséges, kicseréljük. "

Bővebben itt.

[ Szerkesztve ]

(#50035) dbius válasza Imii (#50022) üzenetére


dbius
veterán

Mindenképp próbáld meg. Ez gyártási hiba, viszont bizonyítani rendkívül nehéz. Az egy dolog, hogy fizikai sérülés, de ez önmagában nem zárja ki a jótállás érvényesítését, hiszen rendeltetésszerű használat mellett keletkezett.

Ha ráesett volna valami, vagy földre esik - nem rendeltetésszerű használat -, akkor nem ilyen törés lett volna rajta, mindenképp lenne más nyoma is (kereten, kijelzőn pl. kavicsnyom, stb.).

Egyenes vonalú a repedés, bár a képek nem a legjobbak. Veszíteni valód - már - nincs, próbáld meg. Ha az ügyintéző el akar hajtani, próbálj a képviselet vezetőjével beszélni, ha a szolgáltatónál nem jutsz semmire, akkor vedd fel a kapcsolatot a Samsunggal.

Nézz be ebbe a topikba, hátha tudnak a hozzáértők más hasznos tanácsot adni: [link]

(#50036) MunezXBK válasza Gizmo94 (#50034) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez nagyon más. Nálam 20k-s önrésszel lenne és vatta új.

(#50037) hacki87 válasza MunezXBK (#50036) üzenetére


hacki87
senior tag

A T pöttynél azt mondta az ügyintéző srác, hogy 20k önrész és csere, de remélem ilyenre nem lesz szükség. Főleg ha ilyen nagy az önrész és szinte minimális kül. Ha beviszem a telemaxhoz.és csak a hibás részt cserélik.

[ Szerkesztve ]

(#50038) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Sikerült elreccsenteni a kijelzőt :(
Le esett 1m magasból, zsíroskenyér effektus és ami a legszebb középen kavicsot fogott :-/
Gorillaglas2 keresztbe repedt, ez1 35k-s szervíznek néz ki :P bakker

e pluribus unum

(#50039) Gizmo94 válasza foxymaxy (#50038) üzenetére


Gizmo94
veterán

Mi van ma?? :Y Kékbéka tarolni fog.. :DDD Kérdezd meg azért nggabit, hátha tud olcsóbb verziót a bajra.

hacki87 "horgászat közben léptem rá" :D Ez kész... :D :DDD :D

[ Szerkesztve ]

(#50040) DjBlero válasza Gizmo94 (#50039) üzenetére


DjBlero
őstag

ma csak ugy törnek a kijelzök :Y

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#50041) hacki87 válasza Gizmo94 (#50039) üzenetére


hacki87
senior tag

Én csak horgászat közben léptem rá :-) de csak a hátlap lett karcos :-)

(#50042) Imii


Imii
tag

Köszönöm segítségetek! Holnap megyek reklamálni! Majd beszámolok mire jutottam. De ez kísértetiesen hasonlít arra, amikor vettem egy sátrat 70 eFt-ért, és az egyik varrás hiányzott 20 cm-es szakaszon, ami kb 2 hét után derült ki. Visszavittem, visszaadták a pénzt, illetve akkor már nem is akartam mást venni, vettem egy másikat hibátlanul. Ez egy kicsit bonyolultabb, de hátha...
Holnap jelentkezem!
Jó éjt Nektek!

(#50043) MunezXBK válasza hacki87 (#50037) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

20k önrész, új teló vs. 35k új kijelző?

(#50044) hacki87 válasza MunezXBK (#50043) üzenetére


hacki87
senior tag

Ha az a rész él amit Gizmo94 írt akkor nem éri meg ha az amit mi akkor megéri.
(#50039) gizmo94 kapás volt és leraktam az autós szőnyegre és lecsúszott a lábam alá :-) de rátettem a spiegen tokot és már nem is látszik.

[ Szerkesztve ]

(#50045) Laca1212 válasza MunezXBK (#50043) üzenetére


Laca1212
őstag

Pláne, ha az az új készülék nem egy 8 napon belül visszavitt webshopos tákolt retek...

(#50046) Gizmo94 válasza hacki87 (#50044) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nagy mákod volt, hogy nem a gorilla csattant, mert hajlamos rá.. Feszüléstől pláne.. A hátlap nem gond, valóban, egy tok is megoldja..

(#50047) hacki87 válasza Gizmo94 (#50046) üzenetére


hacki87
senior tag

Mérgembe majdnem odacsaptam utána... Omnia bírta.

(#50048) w333 válasza Imii (#50020) üzenetére


w333
félisten

Az nem lehet hogy a zsebedben odakoppintottad valahová, vagy esetleg megfeszült a zsebben ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#50049) Imii válasza w333 (#50048) üzenetére


Imii
tag

Nem... Nyomtam a gombot és kis reccsenés, inkább pattanás, és tessék, ott a repedés. Azóta nem nőtt, olyan mint abban a pillanatban.Egy pillanat alatt megtörtént... a jobb kezemben. Nagyon szomorú kezdek lenni, sajnálom. Annyira jó készülék lenne pedig.

(#50050) dobobazsy


dobobazsy
őstag

sziasztok! ma szert tettem egy SGS3 LTE telefonra. eddig nagyon bejön. :) T-Mobilos 4.1.2 van rajta.
szeretném rootolni. ettől a gari nem vész el gondolom.. a legegyszerűbb módszer erre az ami a cikkben is megtalàlható? LTE verzióhoz is jó az? illetve érdemes romolni pl CM-el?
köszönöm :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.