Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66001) apaszka válasza hacki87 (#66000) üzenetére


apaszka
veterán

Az Amcsiknál,ha a mikrózásba belepusztul a macska,és ott akarta szárítani a kuncsaft,mert nem volt beleírva az utasításba,hogy nem éli túl!
Ezt perre viszik,és meg is nyerik, akkor ez is megérhetne egy bazi nagy pert szerintem!

Reklámozod,hogy vízálló,és még a kamera app-ja is tartalmazza azt a képkészítési módot,hogy víz alatti??? Akkor nem már!

Ez egy átb@szás magyarul!

Munkatársam ilyent vett,és beküldtük első körben a víz alá! Semmi baja nem lett! Ez OK !

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66002) lafaty80 válasza apaszka (#65999) üzenetére


lafaty80
őstag

Én inkább úgy látom hogy egy gyártó már akkor rárakja a "jó,és prémium" jelzőt, amikor a kereslet még nem tudott. Így volt ez S1 - S2 - S3 - S4-nél is. De a samung-os vevőkör mindig elhitte az ígéreteket amiket kaptunk.

És mind a négy generációnál megvannak ugyanazok a bugok? igen. (de mi hittünk nekik)
És ezek bugok lettek javítva OS verziókkal? nem. (de mi hittünk nekik)
Optimalizáció várható? nem (de mi hittünk nekik)
Érdekli őket szerintetek? nem (de mi hittünk bennük)
Észre fogják venni? igen, már S4-nél elkezdődött, de ha tényleg zárják a BL akár még S3-nál is, akkor készülhetnek az átpártolásokra. Hiszen ki akar egy olyan Stock rendszert, ami xxxxxx javítás után sem képes mondjuk egy telefonkönyvet, címlistát azonnal betölteni?

(#66001) apaszka: USA-ban azt is elhitették emberekkel, hogy az IOS7-től az iphone vizálló lesz.... :DDD szerintetek mennyi hiba bejelentés lesz majd ebből? :DDD

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#66003) apaszka válasza lafaty80 (#66002) üzenetére


apaszka
veterán

:W Ez legyen a végszó ebben a témában! Full igazad van !

Teljesen osztom véleményed! :C :R Innentől már nem veszik még így sem! Pedig az S4-ből is sokat akartak eladni!

Sajnos igazad van! :W

Almás
Van belőle! Hidd el! :Y

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66004) kali válasza lafaty80 (#66002) üzenetére


kali
legenda

sok dologban nem tudok azonosulni az általad leírtakkal, elég csak egymás mellett használom például az s3 és az s4 telefont, de az s4 esetén pláne igaz, hogy nagyon sok dolog javítva lett, nem csak az s3 viszonylatában, hanem az első és az újabb firmware verziók tekintetében is, s4 alatt nincsenek már - az említett - hibák az újabb firmware verziók alatt.
átpártolás? sok más gyártó már alkalmazza egy ideje a zárást.
a zárás nem jelenti azt, hogy nem tehető fel módosított firmware, csupán csökkenti azon hibalehetőségeket, amiket a felhasználó követ el, aztán a gyártóra próbálja verni, akár gariztatás árán...
a magam részéről az sem zavarna, ha semmilyen módosított firmware verziót sem lehetne feltenni a telefonokra, és ebből is lenne haszna a gyártónak!
benéz valaki egy telefon témájába, és ott mit lát? nem működik a wifi, nem jó a kamera...stb, és bizony nem olvas vissza rendesen - persze ez legyen az ő hibája is, ne csak azon felhasználóé, aki nem írja oda, hogy milyen firmware alatt adott a hiba -, hogy módosított meg teszt firmware verziók alatt adott a sok probléma, és gyártóival semmi gond, hanem csak azt látja, hogy mennyi gond van adott telefonnal, és az fog rögzülni benne, hogy milyen pocsék ez meg az a telefon, tele hibákkal a témája...

(#66005) LouiS22 válasza lafaty80 (#66002) üzenetére


LouiS22
veterán

Te magadból indulsz ki, a felhasználók 99 százaléka nem foglalkozik roottal, nyitással-zárással, csak használja a telefont. Pont leszarja a mikrolagot, röcögést, meg hirtelen nem is tudom, hogy mi szokott még a slágerjelző lenni.

Bónusz kör: ameddig teljes pályán tarolja a Samsung a piacot (akár zárt bootloaderrel, akár nyitottal), baromira nem fogja őket meghatni az a vélt vagy valós siránkozás, amit techblogok/fórumok hasábjain olvasnak. Ha meg valaki lelép és más modellt választ? Van ilyen, de van 10 új vásárló.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#66006) apaszka válasza kali (#66004) üzenetére


apaszka
veterán

[link]

"a magam részéről az sem zavarna, ha semmilyen módosított firmware verziót sem lehetne feltenni a telefonokra, és ebből is lenne haszna a gyártónak!"

A valóság az szerintem, hogy a gyári rom még a 2 giga RAM ot is megeszi,és belakás után már kéri a pucolást! Tehát kell a ROOT,és ha jobb alap!

Persze ez csak az én agyamból pattant ki!

Aki megveszi,és nincs az arénán.az úgy használja mint megvette. Ő a jó vevő!

Aztán ki szeretné a max-ot kihozni , a telefonból,az keresi a legjobb ROMot ,BL-t rá!

(#66005) LouiS22

Aki utána néz vásárlás előtt szerintem nem ezt választja majd! Hidd el!

"Bónusz kör: ameddig teljes pályán tarolja a Samsung a piacot (akár zárt bootloaderrel, akár nyitottal), baromira nem fogja őket meghatni az a vélt vagy valós siránkozás, amit techblogok/fórumok hasábjain olvasnak. Ha meg valaki lelép és más modellt választ? Van ilyen, de van 10 új vásárló."
Az újak nem ezt veszik! Almást,még ha egy frissítés nem is teszi vízállóvá!
:C :C :C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66007) kali válasza apaszka (#66006) üzenetére


kali
legenda

nem értem az összefüggést a linkelt hozzászólás, és az idézett mondat között.
aki korábbi módosított firmware verziókat akar használni, azokra írtam, hogy nem kötelező feltenni a friss, zárt bootloader verziósat.
zárt bootloader alatt is működik a root, cwm, mehet fel azonos bootloader verziós módosított firmware...stb.
a gyári rendszer nem eszi meg a 2 gigabyte ram felét sem, linkeltem már erről az s4 témában is több képet, most t-mobile verzió van fent nekem, nincs kipucolva, nincs kilövöldözve semmi, root sincs hozzá, minden szolgáltatós - és általuk preferált - alkalmazást meghagytam, belaktam már egy ideje, és 700 - 800 megabyte megevett ram, tehát bőven több szabad, amint a fele!
az android kezdeti idejében még ráfogható volt, hogy nem jó a gyári firmware verzió, jobb a módosított, de mostanság inkább már csak az használ főzöttet, aki készetetést érez rá, hogy sűrűn buheráljon, mert a gyári firmware verziókkal sincs gond, maximum a megfelelő beállítást igénylik, de ez meg természetes dolog.

[ Szerkesztve ]

(#66008) visionbp válasza lafaty80 (#66002) üzenetére


visionbp
tag

Eltűnődtem ezeken, amiket írtál...
Nem feltétlen osztom, sőt.
Indulj ki ebből a topikból. Hány aktív felhasználó van? 30, 50? Mondd, hogy száz. Ehhez képest hány S akárhány tulaj van az országban? Vélhetően több tízezer, de legyen százezer.
Szerinted mennyit érdekelnek közülük a bugok, az optimalizáció, az os-verziók motorjainak különböző mértékű javítása vagy alakítgatása? Vagy éppen a sokféle rom?

Rossz hírem van: ezt a százat, meg még mondjuk kétszázat. De legyen összesen ezer. A többi, a 99 ezer átlag júzer használja a telefonját, és pont lesz@rja, a microlaggot, azt, hogy 1 vagy 2 giga a ram, azt, hogy hogy 0,7 vagy 2,4 mp alatt nyílik a tárcsázó. Baromira nem érdekli, hogy milyen kamera app-pal csinál fotókat, mert neki az a fontos, ami képen van, a kutyája, a gyereke, a virága és a tengerparti nyaralása, és nem foglalkozik megapixelekkel, allshare-ekkel, mert a képet megnézi meg megmutatja a telefonján, akinek akarja, aztán jónapot.

Apaszka, egyébként nagyon bírom a beszólásidat, de ez a "ha mi elpártolunk, akkor aztán jaj lesz a samunak, és ha mi elpártolunk, akkor lehúzhatja a rolót" című mondásod egészen finoman szólva vicces:)

Komolyan azt gondolod, hogy a Samsung (nézzük csak a mobil üzletágat) jövője a prohardver.hu Galaxy S III Csúcstámadás című topikjában vergődő néhány tíz advanced user kedvétől és esetleges "átpártolásától" függ? Ne tréfálkozz már :D

OFF: ez pont olyan, mint amikor a Hatvani Hírlap 1944-ben azt a címet találta adni a vezércikkének, hogy "Utoljára figyelmeztetjük Angliát!". Be is fostak tőle Londonban...

Olvassátok el az előző négy hsz-t: szerintetek a szomszédom, Klári, aki egy 34 éves nagyon vagány csaj, pénzügyi góré egy multinál, S3-mal a retiküljében, mikor foglalkozik ilyen kérdésekkel? :) Tetszik neki a Samu és utálja az ájfónt. Egyébként S5-re vár. És őt is éppen nem érdekli, hogy mennyit esik egy óra alatt a töltöttség, mennyit laggol a nemtommi, és hogy megy rajta a gta akárhány... Csak mondom:)

(#66009) Bubukain


Bubukain
senior tag

(#66010) havri1 válasza visionbp (#66008) üzenetére


havri1
félisten

Ott a pont.

havri

(#66011) apaszka válasza visionbp (#66008) üzenetére


apaszka
veterán

Lehet,hogy vicces ! Olvasom újra ,és más szemszögből tűnhet annak! :F
Bocsánat érte!

A valóságból idézek! Ők nem ismerik ezt a mobilarénát,se hasonló internetes telefonspecifikus fórumot. Múltkor írtam,hogy a munkahelyemen nagyon sokan vettek a tré akciójában S3 at!
Többen oda jöttek,hogy hallották nekem régóta ez van,
Mi a baj ezzel a sz@rral???
Várni kell a telefonálási lehetőségre,és akadozik a faceebok,és nem ér ez ennyit,mert kényes.,,,,

Becsapva érzik magukat! ,mert még a 80 ezret is sokallják érte!

" Ez egy vacak,mert a régi... előbb indítsa el a telefonkönyvet! "

Tehát a véleményem az,hogy nekik sem kell többé ilyen S3-4-5-6-7- sem!

Mondom nekik,hogy pucoljuk ki a féleleges appokat első sorban.

Ne tudd meg!
Azt kérdezték,hogy ha megcsinálom,,olyan legyen mint mikor elhozták,,,,mennyiért lehet eladni?

Na ez a gond!
Ők sem vesznek samut többé!

Szóval,mi az igazság?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66012) lafaty80


lafaty80
őstag

Sem feszkót nem akarok generálni sem meggyőzni senkit az állításom igazáról. Leírtam a véleményem.

Az elmúlt pár hsz-re válaszolnék általában, és ez megint az én vélemény lesz. Van olyan "S" user aki látja a röcögést és a hibákat, és van aki nem akarja látni. Az én környezetemben van majdnem 20db S3 (S1,S2,S4 is persze). Ha itt mindenki a statisztikával jön, akkor ezek alapján tudok ilyet mondani én is. És a nagy számok törvénye alapján még igazam is lehet, persze elméletileg (mielőtt rám gyújtjátok a házat :D )
Szóval csak S3 tekintetében: a nagy többség csak villog vele és használja, amire kitalálták (telefonál), ezen közönség fele fényképez is vele és játszik is. Egy kis részük mer advance módba menni. De szinte mindegyik panaszkodik valamire (röcög, akad, lassú, kilép, újraindul, stb). Volt aki nem bírta cérnával és földhöz vágta (nesze neked céges teló :D ). Volt 3-4 ember aki 1 hónap után vagy márkát vagy OS-t váltott. Volt olyan aki soha nem szólt róla semmit, aztán amikor rákérdeztem hogy milyen, nyavalygott. Volt olyan is aki azt mondta, hogy király, meg tuti, aztán amikor megnéztem nála 1-2 dolgot (galéria, névjegyzék, híváslista, vagy launchert chrome 8 ablak után) rájött, hogy "ja tényleg, ilyet szokott".
És csak mert itt nincs jelen a 20-ból csak 2, nem hinném, hogy az itt leírtak alapján kellene korrekt állítás lenne, hogy csak elégedetlen, aki ide is írja....

Jelenleg nálam egyedül a szerviz szolgáltatás és a kamera miatt maradt az élen mint márka, sajnos (és szerintem sokaknál még). Ha lassan is, de jönnek a többi márka szerviz központjai hazánkba. És akkor már ez sem kell hogy szempont legyen.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#66013) visionbp válasza apaszka (#66011) üzenetére


visionbp
tag

Ugyan már, ennyire azért ne vedd komolyan :)

Számítógépen sem fél másodperc alatt nyílik a word alapértelmezett dokumentuma, ha rákattintasz :D Mégis a döntő többség azt használja :)

(#66014) balazs1022 válasza apaszka (#66011) üzenetére


balazs1022
őstag

Az Én nézőpontom:

Vannak azok, akiknek sok pénzük van és pont lesz@szarják, hogy mennyi ideig bírja, meg telefonkönyv, kamera ... stb. Őket csak az érdekli, hogy a legújabb csúcsmobillal szaladgáljanak. Feltételezem nem is nagyon vigyáznak rá.

És vannak, akik azért spórolnak pénzt és azért adnak ki csomó pénzt ,hogy vmelyik vagy akár valamennyi igényüket teljesen kielégítse. (kamera, zene, internet, játék). Ők általában azt nézik, hogy a kiadott pénzükért mit kapnak. És szerintem ők, azok akik észreveszik és bosszankodnak a az idegsítű bug-okon. Hogy nem igaz h egy csúcsmobil nem tud röccenőmentes lenni, és már hova adjon ki több pénzt az ember, hogy normális eszközt vegyen?
És akkor megint jön az, hogy majd az újabb típus jobb lesz. És kezdődhet a spórolás. Aztán mire szerencsétlen megveszi az újat, abban is fog találni vmit... A gazdag meg megint lekakálja, h mit tud. Csak megvan neki a legújabb.

Ördögikör... ;]

Nem apaszkának ment. Csak már nem tudtam átállítani... Bocsi!

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#66015) apaszka válasza visionbp (#66013) üzenetére


apaszka
veterán

Valóban elgondolkoztam!
De állítom

lafaty80
(őstag)

A szerviz jó! Valóban! :R
De miért van ennyi hiba?

Nem kellene a prémium szerviz,ha nem lenne sz@r a levesben!
Sok a hibás,és készülék! Náluk nincs MEO?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66016) Shoxx


Shoxx
csendes tag

Sziasztok, visszaolvastam pár oldalt de nem találtam választ a kérdésemre. Az eheti S3 frissítés mi volt? Nem veszek észre semmit a telefonon. :N

(#66017) [P]laci válasza apaszka (#66015) üzenetére


[P]laci
senior tag

tömegtermelés -> több hibafaktor -> több hiba -> kiépített szervizhálózat az esetleges problémák megoldására

ez mindenkire igaz, csak van vki erre a folyamatábrának az utolsó részére sz*rik nagy ívben és inkább nem csinál kiépített szervizhálózatot itt, mert nem éri meg nekik...

btw, magam részéről az is egy döntő ok volt az S3 és a Samu mellett, hogy ők úgy gondolták: a nagy hype mellé illik a kiépített szervizhálózat is. sw és hw hiba meg mindenütt van elegendő. :)

[ Szerkesztve ]

(#66018) rankesz


rankesz
veterán

A témához hozzászólva én úgy látom hogy a Samsung inkább sajnos a brand - re meg az eyecandy dolgokra megy, és sokszor már alapfunkcióknak véres a torka...
2 hete váltottam nexus - ra, ami tized ennyi publicitást nem kapott, érzésem szerint mégis sokkal jobban egyben van hardver-szoftver téren...

(#66019) Ipszilon4


Ipszilon4
újonc

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni,hogy megéri-e most Galaxy S3at venni ? Most,hogy már vannak FullHD-s kijelzők,meg mindenfélre szar, nem kezd elavulni az S3 ? Ami fontos lenne, az az,ami szerintem kb. mindenki számára fontos: kamera minősége, képernyő minősége (felbontás,dpi) , akkumulátor , gyorsaság, megbízhatóság ( ne kapcsolgasson 5 percenként ki,mint a mostani iPhone-om ) .

(#66020) asderr


asderr
aktív tag

Valaki tudna ajanlani jol mukodo 4.1.2 romot?
MG2-4esek kizarva:)
Koszonom!

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#66021) [P]laci válasza rankesz (#66018) üzenetére


[P]laci
senior tag

minden tiszteletem a tiéd és grat a cseréhez is, de persze hogy a brand-re és az eyecandy-re megy a dolog náluk. :K ha nem ezt teszi valamelyik cég, akkor csak annyi lenne a lényegében nexus telók között a különbség, hogy az egyiken Nexus, a másikon Samsung, a harmadikon Sony, etc. felirat lenne.
Más kérdés, hogy ezek lassan inkább hátrányt jelentenek, minthogy előnyt...

~ * ~

Én favorizálnék egy olyan opciót, hogy első indításkor megkérdezné a telefon, hogy a Samu-féle SW-t kérem, vagy a gyárit. Ezekután a döntésnek megfelelően működne a telefonom és ha a másikat szeretném használni, akkor pl kéne egy spéci bootolás. A kernel, android core apps, miegymás egy partíció, programok és mentései mégegy partíció, és külön-külön partíció a különböző "launcher"-eknek (persze a szokásos rejtett partíciók maradnának). Ha pedig úgy döntesz, hogy "hát most nekem nem kell a Samu launcher, mert a 900 névjegyes mindent beimportált tárcsázó 5 mp alatt nyílik meg pfúj", akkor reboot a gyáriba, ahol minden appom "importálom" mentéssel együtt és hello. Mivel a kernel, android core apps, miegymás egy partíció, ezért aki "gyári launcher" alatt használná, azt tudná frissíteni a google és addig míg a samu nem éri utol magát, addig nem lehetne arra váltani. Fordított esetben "Samu launcher" alatt addig fel sem kínálná az updatet, míg nincs rá Samu felület, ha pedig úgy érezné a delikvens, hogy bazz nekem csakazértiskellafrissandroidmertcsakéskész, akkor átvált gyárira és kézcsók. Nekem ez lenne az ideális állapot, de lehet nem ez a legtökéletesebb módszer.

[ Szerkesztve ]

(#66022) Laca1212 válasza apaszka (#66011) üzenetére


Laca1212
őstag

A faceebok mindegyik telón akad. Nulla egy app.

(#66023) engine88 válasza Ipszilon4 (#66019) üzenetére


engine88
aktív tag

Ha olcson talalsz akkor vedd meg. En HTC One-t hasznalok, pont tegnap szereztem egy S3-at nagyon olcson igaz berepedt kijelzovel de nincs elmaradva nagyon semmivel a One mogott. De ez mind maganvelemeny dontese, menj be valahova akkor van S3, S4, One, Nexus, stb.. es probalgasd ki oket.

(#66024) Ipszilon4 válasza engine88 (#66023) üzenetére


Ipszilon4
újonc

Próbálgattam már az S4et,meg az S3at is, és nekem egy S3 elég lenne, mivel az olcsóbb is, csak nem akarom,hogy megveszem,aztán pár hónap, esetleg egy év múlva már szart sem érjen.. :/

(#66025) engine88 válasza Ipszilon4 (#66024) üzenetére


engine88
aktív tag

Pedig mobiloknal ez igy mukodik, Samu es Apple is periodikusan dobja ki a telefonjaikat.
Jovo tavasszal majd az S5 lesz a meno, S4 lesz S3 aron, S3 meg meg olcsobb lesz

(#66026) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Nem kívánok belefolyni túl mélyen a témába. Apaszka és Lafaty véleményét osztom. Az Androidot és vele együtt a Samsung termékpalettáját is elsősorban a geek társadalom emelte fel, és az is fogja a porba vágni, ha túl sokat szaroznak. Az átlag felhasználó is elsőnek a geek teszteket olvassa el, onnan kezdődik a hype. Semmire nem lehet marketingelni, meg arra sem, hogy kalimpálok a telefon előtt, mert az igen hamar megunható még a csilivilizőknek is. Az anyagminőség viszont egyre szemetebb, fél évesen felpúposodó akkuk, semmitől eldurrogó kijelzők, ( S4) érintésre karcolódó hátlap, pár hónap alatt tokban is!! szarrákopó keretek,
( S4-S3) sudden death processzorszéria, (S3) úgy kiadott csúcsmodellek, hogy alig fut az első build, (teljes S széria) tiszta bug az egész.
Lehet itt akármilyen kampány meg szervizháttér, bizony, egyre több van a számlájukon ami negatív.
Egyébként nagyarányú tévedés, hogy az Android használók nagytöbbsége nem variálja vagy variáltatja az Androidot. Rengeteg ismerőst látok többféle rétegből ( high & low) és bizony, rengeteg az egyéni igény, még az üzleti rétegből is, rengetegen változtatgatják. És ezt a Smartphone piacot még mindig a geek society viszi a hátán. Ha elfordulnak, fájni fog a Samsungnak.. Szerintem. Írom ezt úgy, hogy kifejezetten szeretem a telefonjaikat, azért is használom őket évek óta. Ha nem szeretném, nem tartottam volna meg az S3-at és nem cseréltem volna a HTC One-t S4-re. De amerre egyre inkább mennek, az nem tetszik, ahogy a fentebb írtak szerint másoknak sem, akikkel egyetértek. :R .

(#66027) Ipszilon4 válasza engine88 (#66025) üzenetére


Ipszilon4
újonc

iPhone-nál is ezt hittem,aztán még a sima iPhone 4 is baromi drága. De azért az S3 még mindig egy nagyon jó telónak tűnik, vélemények alaján,szóval szerintem megéri azt venni,még most is. Vagy tévedek?

(#66028) Gizmo94 válasza Ipszilon4 (#66027) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ha hosszabb időre veszed, azon is bukni fogsz, mint az ólajtó, akkorát, bár nem annyit, mint a mindenkori aktuális csúcsmodellen. Az élmezőny sajna erről szól.

(#66029) eastone1


eastone1
senior tag

Mély depresszió B középnél S3 vonalon. ;] :DDD

Előttem van a PH Samu topik pár tíz év múlva a legújabb gondolatvezérlésű telefonnál épp az az aktuális kérdés: Most én gondolkodom lassan vagy a tárcsázó nem bírja teljesíteni a nanosecundum alatti megnyitást? Hova tegyem az új romot odin 185.3 al ? Az agyamba vagy a telóra? :U

(#66030) eastone1


eastone1
senior tag

Szerintem többet kellene az asszonyt b@szkurálni mint a telót, így az asszony is örülni fog és a telóddal sem lesz semmi gondod.Bármiben lehet hibát találni, ha épp nincs más dolgod. Tömegfelhasználásra készül nem asztronautáknak triplabiztosítással.

(#66031) [P]laci válasza eastone1 (#66029) üzenetére


[P]laci
senior tag

ez most tetszett :DDD :C

(#66032) LouiS22 válasza eastone1 (#66029) üzenetére


LouiS22
veterán

zseni vagy :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#66033) voyi válasza eastone1 (#66029) üzenetére


voyi
aktív tag

Addigra talán megérkezik a 4.3as gyári ROM :DDD

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#66034) apaszka válasza voyi (#66033) üzenetére


apaszka
veterán

Addigra nem samu-nak fogják hívni, hanem mamu-nak.

Eastone1
Tetszenek az írásai nekem is. Főleg, hogy megtölti őket szexualitással.
Tényleg kiválóak!

Viszont az űrben biztosan nem bírná ki.
A lebegést főleg nem, és a koccanásokat sem. De még az S4 is ledobná az összes krómot a kerettől.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66035) Gizmo94 válasza apaszka (#66034) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ugyan mindkét komment igazi "B-közepes" megvitatása volt a kérdésnek, de ne bántsd már. Van ahol az evés meg a b@szás a két maradék örömszerzési forma, a többi meg " jó'van úgyis ". Egy adott szinten mindkét hsz.-e jó volt, nekem pl. semmi bajom velük. :DDD :D

(#66036) apaszka válasza Gizmo94 (#66035) üzenetére


apaszka
veterán

Dehogy csesztettem. Nagyon tetszenek az írásai.

28 év házasság már elbír telefon csesztetést. Ott elég napi egy két....

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#66037) gyurika981


gyurika981
tag

Erröl valami vélemény, érdemes ezt felrakni? Használja valaki, mit érdemes felrakni mostanában nem romoltam?

(#66038) frefe58


frefe58
tag

Megtudná mondani valaki hogy mi a teendő akkor amikor a product kód kiolvasása során ezt irja ki a készülék hogy " csatlakozási probléma vagy érvénytelen MMI kód"

(#66039) eastone1 válasza Gizmo94 (#66035) üzenetére


eastone1
senior tag

:DDD
Hogy ne lenne! A fővárosi Állatkertben ülnek a sziklaoldalon. Egyik kezével magának szerez örömet, a másikkal meg kajázza a szomszédról a tetveket. Közben meg csak les mint a hugyozó malac. :DDD
Csak azért írtam mert speciel én úgy vettem észre, hogy a teló úgy működik legjobban, ha mindent gyárin hagyok. Most már az advanced task killert sem használom.
Ez is csak olyan mint a pc, komolyabb lépést csak hardver változás útján lehet elérni.

(#66040) Varszegig válasza frefe58 (#66038) üzenetére


Varszegig
veterán

Már nem ehet kóddal kiolvasni a pkódot. Nézd meg recoveryben.

(#66041) visionbp válasza eastone1 (#66039) üzenetére


visionbp
tag

UP!
:C
Hát igen, vélhetően itt a megoldás... Mélységesen egyetértek azzal, hogy a csesztetés nélküli gyári állapot a legjobb megoldás. Már csak azért is, mert nekem is ez jött be, igaz, hogy a leaked 4.2.2, de az is mindenféle mókolás mellőzésével.

(#66042) Gizmo94 válasza eastone1 (#66039) üzenetére


Gizmo94
veterán

Te így élsz ahogy leírtad? :DDD Tartalmas lehet.. :U

Csak mert az általam írt hsz. -ra válaszként ebben a formában merőben alkalmatlan és értelmetlen volt. De ez az egész egyéni ízlés és igény függvénye. Ha számodra úgyis megfelel a telefon, akkor használd tele gyári szeméttel, taskkillert meg mindig hülyeség volt használni. Már S-S2 óta nem téma, azóta csak a lúzerek szenvedtek vele. Mindenesetre ha megfelel a gyári kinézet valakinek, az az ő dolga, ha pedig gyári alapon használ valaki debloat nélkül S3-at, akkor az is, szintén sok sikert hozzá.

(#66043) Bigyo13 válasza lafaty80 (#66012) üzenetére


Bigyo13
őstag

Teljesen egyetértek.. és nem értem a többieket, hogy miért nem értenek egyet a LÉNYEGET leírtad jól!
És én jó pár embert ismerek akit ZAVAR az S3-nál a mikrolag és röcögés :W

engem is nagyon zavart és szept. 30-ig úgy kellett használnom, hogy nem jött rá javítás (új fw), most már nem annyira lassan tölt be a tárcsázó és a telefonkönyv... de erre kellett várnom nekem7 hónapot!!!

És azért ez messze nem vásárló barát hozzáállás a Samsungtól!

Amúgy azért zavarja az embereket a tárcsázó lassú betöltése, mert ezek az alap dolgok egy 5-6 éves bármilyen telefonnál nem voltak és megszoktuk, hogy azonnal megnyílnak.. :(((
És ez így is lenne most is normális.. főleg, hogy már a többszöröse a memória méret a telefonban, mint annó... :U
Na ennyi... ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3/S5

(#66044) eastone1 válasza Gizmo94 (#66042) üzenetére


eastone1
senior tag

Meghajolok nagyságod, és éles eszű látásmódod előtt. Írásodból rögvest kitűnik, hogy hatalmas, nagy tekintélyű emberrel van dolga ki ide betér. Nem hiszem, hogy találni ilyen gyöngyszemet széles e Hazában.
Vigyázzon mindenki mert itt jön Stephen Hawking mentora Alaszkából! :R

(#66045) Gizmo94 válasza eastone1 (#66044) üzenetére


Gizmo94
veterán

Részemről befejeztem, kár lenne a továbbiakért... Hasznos örömszerzést és vakarózást. :R

[ Szerkesztve ]

(#66046) eastone1 válasza Gizmo94 (#66045) üzenetére


eastone1
senior tag

Én is köszönöm a hozzám való ugyan nincs mit. :DDD

(#66047) Piwi


Piwi
addikt

eddig sem volt kutya ez a topik,de most már elég cirkusz van itt ;]
ennek örömére távozok is ettől a fórumrésztől,sikerült eladnom az S3-at :C

további szép röccenéseket mindenkinek :D

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#66048) Gizmo94 válasza Piwi (#66047) üzenetére


Gizmo94
veterán

Könnyeket csalsz a szemembe és lobogtatom a zsebkendőmet!.. :DDD :D

(#66049) visionbp válasza Bigyo13 (#66043) üzenetére


visionbp
tag

Hej, de magamra húzom most a vizes lepedőt... De nem állom meg akkor sem:

"És én jó pár embert ismerek akit ZAVAR az S3-nál a mikrolag és röcögés, engem is nagyon zavart és szept. 30-ig úgy kellett használnom, hogy nem jött rá javítás (új fw), most már nem annyira lassan tölt be a tárcsázó és a telefonkönyv... de erre kellett várnom nekem7 hónapot!!!"

Szerintem meg nem KELL várni. Nem csak neked szól, hanem általánosságban: ha ennyire zavaró a microlagg, a röcögés, a "kevés" memória, hogy karcolódik a hátlapja és/vagy a kijelzője, valamint az, hogy nem kezel 7,2 TB-os microsd-kártyát, a felbontása nem UHD, a kijelzője nem hajlítható, nem főzi meg a reggeli kávét, és este nem kap ölbe, hogy elringasson - nos, akkor szerintem ezt a telefont el KELL adni, meg KELL válni tőle, el KELL felejteni a Samsungot mindörökre. Továbbá az összes okostelefont.

Javallom erősen helyettük
- tantusszal (ha még tudja valaki, mi az :)) megpakolni az autóstáskát,
- otthon lecserélni a telefont MM CB 667 típusú készülékre (annál aztán nem késik a tárcsázó megjelenése),
- vételezni 720 HUF-ért menő filofaxot, abc-regiszterest, a számok könnyebb kikereshetősége érdekében,
- előbányászni egy walkmant,
- a zenék egyszerű rögzítése végett összekötni a rádiót egy kazettás deckkel, hogy fel lehessen venni a kívánságműsorból (Petőfi, hétfő 14.00) vagy a Tánczenei Koktélból (Kossuth, kedd 13.05) a kedvenc számokat,
- az Állami Könyvterjesztő Vállalat legközelebbi boltjából beszerezni a legutolsó (vagy az az előtti, leárazott) Budapest térképet és Magyarország autósatlaszt,
- a táskába pedig belehelyezni egy úti Ki nevet a végén-, vagy sakk-készletet, hogy lehessen játszani, ha netán rádjönne bárhol az unalom.

Aztán tényleg have a nice time. :D

(#66050) eastone1 válasza visionbp (#66049) üzenetére


eastone1
senior tag

UP!

Amikor már a sz@r is keserű szép példája. Azért még néha benézek csak kíváncsiságból, hogy a B közép hány hónapig tud még napi szinten ugyan arról a piszlicsáré dolgokról diskurálni. Freud biztos nyitna egy új lapot, ha még élne. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.