Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) Psytech


Psytech
senior tag

Sziasztok!

Páran úgy gondoltuk, hogy szét kéne választani az S3 topikot két különböző részre, mivel az elmúlt időszakban sok volt az "összetűzés" ebből fakadóan.

Ezért elkészült (jobban mondva át lett nevezve egy már meglévő topik) a Samsung Galaxy S III - MÉLYVÍZ topik, ahol romolással, témázással és a rendszer piszkálásával foglalkozunk, ez a topik meg ugye megmarad általános kérdésekre.
Készítettem egy gyors első hsz-t hozzá - ezt kérem olvassa el mindenki az oda írás előtt -, ebben benne van, hogy mitől mélyvíz. (sőt pár link is van benne Piwi kedvéért ;] )

Remélem így a két különböző irányú érdeklődés jobban meg tud oszlani és a két csoport nem egymást akarja megenni majd szakmai topikokban :R

[ Szerkesztve ]

(#14002) rolcsibácsi válasza Mattheo (#14000) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Vagyis,szerinted a lengyel jb-nel ujabbat fogunk kapni itt uk-ben? Mert nemhiszem, csak balfaszkodnak.. de legyen igazad.

(#14003) Piwi válasza Psytech (#14001) üzenetére


Piwi
addikt

csak semmi személyeskedés ;] ;)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#14004) rolcsibácsi válasza Piwi (#14003) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Hianyozni fogsz;)

(#14005) agabe válasza Psytech (#14001) üzenetére


agabe
addikt

Ez egy kicsit defy-os emlekeket ebreszt...nekem tetszik (csak a sok zoldseg a talalgatasokkal eloszor olvasva vissza fura volt :)) )

(#14006) Psytech válasza agabe (#14005) üzenetére


Psytech
senior tag

Onnan merítettem az ötletet :))
Tudom, a topik eleje olyan amilyen, de egy újabbat nem akartam nyitni (meg engedélyt sem kaptunk volna rá szerintem), így az egyetlen járható út ez volt, hogy azt a topikot átnevezni és használni... A benne lévő hsz-ekkel nem nagyon tudok mit tenni, ignoráld őket :D :)

(#14007) lafaty80 válasza Psytech (#14006) üzenetére


lafaty80
őstag

Csesszétek meg. Amikor 2 volt egymás mellett ment a sírás hogy csak 1 legyen. Most meg megint kezdődik elölről.....
Páran....kik is? :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#14008) Psytech válasza lafaty80 (#14007) üzenetére


Psytech
senior tag

De most direkt olyanra lett kitalálva, hogy ami az egyik embert nen érdekli, akkor az tudja a másik topikot olvasni és fordítva. Mert sokakat nem érdekel a romolás és társai, de sokakat meg nem érdekel az általános kérdések.
Az ötlet az enyém volt, egy szűkebb körben kérdeztem meg (5-6 ember) hogy szerintük van e rá igény és mivel volt véleményük szerint is, így nekiugrottam. Az illetők kilétét meg felfedik ők maguk ha akarják :)

(#14009) RedCat válasza Psytech (#14008) üzenetére


RedCat
senior tag

Szerintem jobb lenne minden egy helyen. Ezentúl mindenki olvasson 2 topicot?

(#14010) Remiel


Remiel
őstag

sziasztok

most tudnék Ausztriából hozatni SIII kb 125k - ért, természetesen függetlenül és Samsung EU garanciával.

ez jó ár ezekkel a feltételekkel?

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#14011) buci30


buci30
addikt

Valaki próbálta az Omega és a FoxHound romokat a SiyahKernel-el?
Mi a vélemény?
Eddig Omegát használtam nappali fogyasztás okés lehet kicsit gyorsabb is mint a Fox de nem biztos max. minimális:)
De! Az Omega fogyasztása este 23-07(alszok) itt 15% A Fox-nak pedig 5% volt ma.
Nappalit nem tudom most van teszten.

FoxHound-ra hol vannak témák? Vagy nincsen mint Omegánál?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#14012) R2D20208 válasza Psytech (#14001) üzenetére


R2D20208
addikt

Támogatom az 5 letet uram ! :R

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#14013) agabe válasza Remiel (#14010) üzenetére


agabe
addikt

Nem , mert samsung itthon csak a magyar garis keszulekeket javitja. Nem vagyunk eu...bar ha azt nezzuk, hogy a premium gari szolgaltatas meg csak itt van, es eu-ban nincs, akkor lehet megis mi jartunk jobban.
A lenyeg, hogy kulfodi beszerzesure nem lesz itthon gari.

(#14014) Remiel válasza agabe (#14013) üzenetére


Remiel
őstag

nekem van jó pár samu cuccom Ausztriából és szó nélkül javították pl a TV met

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#14015) agabe válasza Remiel (#14014) üzenetére


agabe
addikt

Akkor ez vagy egy ujabb felretajekoztatas a samsung kozpontja reszerol (leirjak, hogy magyar garipapir kell), ugyanugy ahogy a garihoz is azt mondja a kozpont, hogy kell a szamla, pedig nem, vagy a szervizesek rendesek voltak.
Ezt legegyszerubb lenne egy markaszervizben szemelyesen megkerdezni ezek utan.

(#14016) bruti01


bruti01
őstag

például én is támogattam mert ami itt megy az kész vicc. ne haragudjatok de baromira irritál ha egy szakmai forumon azon nyavajognak a népek hogy matt vagy fényes papirra nyomtatták e a garijegyet. a product kodoktol már totál hülyét kapok!

meg az se hogy mennyibe kerül hol milyen feltételekkel! éppen ezért más sok társammal már csak legjobb esetben is read only vagyunk csak.

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#14017) rankesz válasza agabe (#14015) üzenetére


rankesz
veterán

Az EU-ban vásároltat is javítják, de itthon csak 1 évet adnak rá, utána viheted ki javíttatni én úgy tudom.

(#14018) hanczur válasza koxminator (#13986) üzenetére


hanczur
csendes tag

Köszönöm, de sajnos nincs olyan fileom... Nem baj, úgyis unom turkbeyt, megy vissza omega. Az biztos megoldja a gondom. Még egyszer köszi...

(#14019) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

hello mindenki, Bluetooth egeret csatlakoztatok a telomhoz, de csak a görgő és a bal oldali gomb müködik :O , a jobb nem(pontosabban azis balnak), nincs program vissza , esetleg valakinek megoldása-rá hogy lehetne vissza gombot varázsolni rá? hdmin, keresztül akarom majd használni és kell egy vissza gomb...

másik, ne válasszuk szét a topikot, mert az elején is így volt és egyik sem pörgött, kellenek ide a nyavajgások is. leginkább az első hszben a faq ot kéne bővíteni és probléma megoldva.

vélemény ?:D :C

(#14020) bruti01 válasza Bagoly81 (#14019) üzenetére


bruti01
őstag

nem jó ötlet!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#14021) adamho


adamho
tag

lengyel JB alatt hogy lehet azt beállítani, hogy a telefonszámomat ne lássa a hívott fél?

(#14022) zozyk válasza adamho (#14021) üzenetére


zozyk
addikt

Tárcsázó -> Menü gomb -> (fogaskerék)Hívás -> További beállítások -> Hívóazonosító

(#14023) Mattheo válasza rolcsibácsi (#14002) üzenetére


Mattheo
tag

tuti. a lengyelek voltak a beta teszterek.

(#14024) zragon18


zragon18
tag

Mennyire tuti hogy Októberben megjön magyarországra is a JB?
Vagy csak ez is üres ígérgetés mint a 2X,ot995,stb.. esetén?

(#14025) Bagoly81 válasza zragon18 (#14024) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

nem ,ez tuti érkezik, kicsit késve de jön

(#14026) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Az elmúlt időszakban (munk1 augusztusi írását olvastam) történt valami pozitív elmozdulás abban, hogy Paypass módon az S3 NFC chipjével lehessen fizetni itt-ott?

Köszi,
Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#14027) maxim01 válasza lafaty80 (#14007) üzenetére


maxim01
aktív tag

+1
Szerintem sem kellene még egy s3 topik!! vagy akkor még csináljunk egy olyat is, hogy
1. garancia
2. JB.
3. hol vegyem?
4. összehasonlítás
5....
6...

szerintem pont abból tud egy kezdő tanulni, ha a hozzáérők írásait olvassa esetleg kérdezni is mer tőlük..

[ Szerkesztve ]

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#14028) Richard válasza Psytech (#14001) üzenetére


Richard
őstag

Totál felesleges.

(#14029) turbobusa


turbobusa
senior tag

Jó háttérképeket hol találnék?

(#14030) maxim01 válasza turbobusa (#14029) üzenetére


maxim01
aktív tag

pl: zedge

(#14031) R2D20208

Ez oké! de ha nem akarsz akkor ne válaszolj a kérdésére, majd megteszem én vagy másik 1000 ember.... de engem speciel nem zavar, ha valaki mondjuk akár hülyeséget is kérdez.

[ Szerkesztve ]

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#14031) R2D20208 válasza maxim01 (#14027) üzenetére


R2D20208
addikt

Ne haragudj. De van hogy egész nap ezt olvassa az ember : Mi az a Root, hogy kell telepíteni, hogy kell lehalkítani a telefont, mikor lesz JB. Ez szakmai Topic. Ok. Ez a fórumrész jó erre. De valaki, aki ezeket a kérdéseket olvassa hónapok / évek óta, és a szakmai rész eltűnik, annak ott a másik. Én támogatom, és jogosnak tartom a kollega ötletét.

Senki nem olvas 1 HSZ - t, és napi 5 ször ugyanaz a kérdés rendszeresen...

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#14033) rolcsibácsi válasza R2D20208 (#14031) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Evek ota olvassatok ti zsenik ugyanazokat a kerdeseket?:) epic, akkor meg minek vagytok itt ha mindent tudtok, segiteni viszont nem akartok a raszoruloknak. Sztem is felesleges lenne 2 topik, nem muszaj valaszolni mindenre ha faj. Lepjenek at a kerdeseken ami nem tetszik, vagy menjenek olvasni egy konyvet, esetleg megtanulni angolul es nyomulni az xda-n..

(#14034) korpicschess válasza rolcsibácsi (#14033) üzenetére


korpicschess
veterán

Én is fórumoztam xda-n, olvastam főként néha kérdeztem, néha válaszoltam, de mégis más egy olyan lapcsaládon, ahol alapból többet töltesz el, hirdetsz az aprón, ismersz több embert... Illetve olvasok rendszeresen.
btw tényleg kiakasztó ami sok telefon on-topikjában megy, de ezzel is jár az elérhető árú okostelefon. :)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#14035) R2D20208 válasza rolcsibácsi (#14033) üzenetére


R2D20208
addikt

Zseni a Lajki :DDD És nekem ha lehetőségem van mindig válaszolok. Mit is akarsz te tőlem ? Lehet véleményem ? Írtam neked bármi személyes dolgot ? Üdvözöllek :R

Nézd csak milyen egy rendszerezett pl i9100 Topik. [link] Itt mindenki abban a témában ír, amiben akar, és amire szüksége van. Ki a hibás azért, hogy itt nincs ilyen ?

Téma Off veled. Légy jó :)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#14036) rankesz


rankesz
veterán

Akit érdekel, kikerült a netre egy új gmail, amiben van gesztusvezérlés, és nagyítási lehetőség

google keresőszó :gmail 4.2 ;)

(#14037) MunezXBK válasza rankesz (#14036) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem 4.1.2? :B [link]

[ Szerkesztve ]

(#14038) Richard válasza MunezXBK (#14037) üzenetére


Richard
őstag

Nem. Ez Gmail kliens verziószám nem pedig JB.

szerk.: Ha már rákerestél akkor ott keresd ahol írta is. Google.

[ Szerkesztve ]

(#14039) Piwi válasza MunezXBK (#14037) üzenetére


Piwi
addikt

nem. 4.2,jól irta: [link]

korpicschess: google csodákra képes :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#14040) Varszegig


Varszegig
veterán

Állítólag JB-ben lesz multi view az S3-ra. (sammobile twitter) De lehet csak a 2GB-os ázsiaiban.

[ Szerkesztve ]

(#14041) korpicschess válasza MunezXBK (#14037) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem. [link]

szerk: nadegyorsittmindenki. :DDD

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#14042) simsonbetyar


simsonbetyar
csendes tag

Sziasztok!
Szerda óta tulaja lettem egy barna színű készüléknek.
Letöltöttem a GTA-t a telefonra és mikor elindítom akkor le akar tölteni 450 Mb adatot. Azt hogy lehetne megkerülni hogy ne a mobilnetemet húzza le, hanem a gépre kötve a rendes netet használja. Itthon nincs wifi szóval az nem játszik. Vagy mindenképp wifi kell és akkor menjek olyan helyre ahol van? :W
Bocs a láma kérdésért, ez az első droidos telefonom. :B

"Na emberek! Az van ,hogy se nem van gond meg pénz!"

(#14043) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

:R Igaz...de nekem nem akarja telepíteni. Ütközik...állítólag már van ilyenem.. de hol rejtegetem? :Y

(#14044) Dani82


Dani82
senior tag

Hogy tudnám megcsinálni, hogy a céges outlookból átszipkázza a mappákat és azok tartalmát is az emailbe?
Arra gondolo, hogy a bejövő postafiókon kívül van kb. 10mappa és szabályok szerint ugy mennek ide oda a levelek. De ezek a mappák nem jelentek meg sem az azokban levo levelek,

(#14045) GeneraL_XTX válasza Piwi (#14039) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ez jónak tűnik, de inkább megvárom a hivatalos verziót:) Nagyon hiányzott már ez az opció iOS-ről :K :K

(#14046) zragon18 válasza simsonbetyar (#14042) üzenetére


zragon18
tag

Minden képpen wifi-vel vagy letöltöd neten az sd fájlt és felrakod a memkarira.. de a wifis megoldás szerintem egyszerűbb...ja és szerintem szerezz be egy wifi routhert mert az androidos telókhoz nagyon ajánlott

[ Szerkesztve ]

(#14047) p06 válasza Varszegig (#14040) üzenetére


p06
senior tag

Ha csak az ázsia-ra akkor elmehetnek tudjuk hova.... Bár a Ram miatt tuti nem lesz.

Remélem ezért nem adták még ki a JB-t :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14048) Yeffy


Yeffy
veterán

Sziasztok ismét!

Valószínűleg hülye kérdést teszek fel, de már megőrülök, hogy egy napja nem jövök rá...

Ugye a kezdőoldalakon az ikonokat lehet rendezgetni, illeve mappákba helyezni. Ezt hogy tudom megcsinálni az "Alkalmazások"-on belül? Sehogy nem bírom összehozni, csak törölni tudok, v kezdőképernyőre kihelyezni.
Most meg ott vagyok, hogy van vagy 8 oldalam, és mindegyik ilyen félig, 3/4-ig van ikonokkal... hát gyönyörű... szeretném valahogy bekategorizálni őket... hogy a f_szba tudom? :W

Egyébként nagyon megkedveltem a telót, egyre jobban bejön. Csak még tok kéne rá, meg egy 16 v 32-es memóriakártya, mivel látom, hogy a komolyabb játékok pikk-pakk megtelítik az eszközt, és még a zenegyűjteményem fent sincs...

llletve még egy... az, hogy ez - elvileg - nem koreai, hanem kínai, jelent valami minőségi v egyéb problémát? Korábban tárgyaltátok, hogy van ugye kétféle belőle... nekem a Made by Samu van, korea nélkül. Érdemes aggódnom?

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14049) Gergi válasza Yeffy (#14048) üzenetére


Gergi
aktív tag

Az alkalmazásokon belül megnyomod az opciók érintőgombot -> szerkeszt -> megfogod azt az ikont amit be akarnál rakni a mappába és miközben fogod, a képernyő alján megjelenik 4 ikon és abból az első a mappa lesz. Ráhúzod az ikont és máris létrehoz egy mappát, benne az előbb megfogott alkalmazással. Innentől már a többi alkalmazást szimplán bele kell húzni a létrejött mappába.

[ Szerkesztve ]

(#14050) koxminator válasza Dani82 (#14044) üzenetére


koxminator
senior tag

Sajnos a gyári beépített mail klienst sose használtam a céges exchange levelezésem kezelésére, így nem tudom megválaszolni ezt. Viszont ezt használom, ennél ki tudod válaszolni, hogy az exhange postafiókodban található mappák közül melyeket szinkroniziálja és melyikbe lépjen át. Mivel trialban is létezik, célszerű először kipróbálni, semmit nem vesztesz vele.

Másik alternatíva: szintén trialos, ezt a tabletemen használom, bár ennek a tablet verzióját, viszont itt nem emlékszem ilyenre, és most megnézni sem tudom. De egy próbál ez is megérhet

Egyébként elég sokat kerestem ilyen progikat, de ez a kettő a legjobb és legelterjedtebb a Play-en, nem is igazán van más normális megoldás, amit nem is igazán értek...

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.