Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30001) tzl


tzl
senior tag

Sziasztok, bejelentkezem, kedden kapom meg az s3-at. Két éve droidozok, eddig egy defy agyában turkásztam, eljött az ideje a váltásnak.
Ha a Dropbox csak két évre adja az 50 gigát, akkor érdemes az adrive.com - on regisztrálni, ők alapból adnak ennyit és van android kliensük.

(#30002) SzlobiG válasza Gizmo94 (#29998) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor leteszem 100-ra aztán meglátjuk.:D

(#30003) Zsolaf válasza tzl (#30001) üzenetére


Zsolaf
addikt

Kössz, Én meglesem. :R

De ez nem ingyenes sehogy sem :( azt gondoltam, hogy ingyen ad 50 gb

Adrive:

Size Monthly Yearly 2 Year 3 Year
50GB $6.95 $69.50 $126.49 $177.23
100GB $13.95 $139.50 $253.89 $355.73
500GB $66.95 $669.50 $1,218.49 $1,707.23

[ Szerkesztve ]

(#30004) tzl válasza Zsolaf (#30003) üzenetére


tzl
senior tag

Néhány hete még ingyen volt, bocs akkor.

(#30005) Gizmo94 válasza SzlobiG (#30002) üzenetére


Gizmo94
veterán

Mennie kellene rajta satabilan.... :)

(#30006) Hina válasza tzl (#30004) üzenetére


Hina
aktív tag

Ilyenkor van előnye a saját szervernek :)

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#30007) dptrsk válasza Zsolaf (#30003) üzenetére


dptrsk
addikt

Én ezt találtam az Adrive honlapján:

Personal Basic (Free)
Just want the Basic Features we offer? Sign up and get 50GB for FREE!

ezalapján magánszeményeknek ingyenes

(#30008) Zsolaf válasza dptrsk (#30007) üzenetére


Zsolaf
addikt

Igen láttam, csak az eléggé lebutított:

Limitations of the Personal Basic Plan:
Ad supported Android / Apple iOS App
No online collaboration
2GB Individual File Size Limit
(2GB per individual file, you still get 50GB total space)
Mandatory Banner Ads & Marketing Emails
Limited Technical Support (forum support only)
Web Interface Only

[ Szerkesztve ]

(#30009) Chawder


Chawder
csendes tag

Sziasztok
Adott egy weboldal a keepvid.com amellyel szeretnék youtube-ról videót letölteni. Amikor beírom az url-t és a letöltés gombra kattintok utána azt írja, hogy valami Java kiegészítés kell hozzá. Nem találom sehol, hogy mi lenne az. Tudtok segíteni? Köszi.

(#30010) Gizmo94 válasza dptrsk (#30007) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ingyen van az, jól láttad, csak egyes szolgáltatásai limitáltak a premiumhoz képest.. :)

(#30011) Varszegig válasza Lasi31 (#29978) üzenetére


Varszegig
veterán

Az ország egész területén.

(#30012) dptrsk válasza Zsolaf (#30008) üzenetére


dptrsk
addikt

és @Gizmo94

Az eredeti állítás az volt, hogy ingyen ad 50GB-t, s csak írtam, hogy van ingyenes 50GB is

(#30013) [P]laci válasza Zsolaf (#30003) üzenetére


[P]laci
senior tag

Ha már ingyen 50 GB, akkor: MediaFire :))

(#30014) Gizmo94 válasza dptrsk (#30012) üzenetére


Gizmo94
veterán

Tudom, azért írtam, hogy te jól láttad, igazad van azzal szemben amit amuba állított a korábbi hozzászólásában.

laci Mielőtt ennyire lelkes lennél, olvasd el a két első kommentet is.. Igaz, angolul van, de nem írnak hülyeséget, egyik sem...

szuk_jozsef Úgy, hogy regisztrálod a telefonodat magaddal együtt a www.dropbox.com-on.. :)

[ Szerkesztve ]

(#30015) szuk_jozsef


szuk_jozsef
tag

hogy kaphatom meg a dropboxtol az 50gb tarhelyet?

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#30016) róland válasza szuk_jozsef (#30015) üzenetére


róland
veterán

összekapcsolod az SGSIII-mal. Azaz belépsz a telefonon található klienssel. (Kell egy kis átfutási idő mire értesítenek.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#30017) Zsolaf válasza szuk_jozsef (#30015) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nekem két hét volt mire jóváírták az 50 Gb.ot, nem rögtön kapod.

(#30018) Gizmo94 válasza Zsolaf (#30017) üzenetére


Gizmo94
veterán

Én meg regisztráltam az S3-at és megvolt egyből. Valamit te nagyon rosszul csináltál.

róland: pc-ről is megy a reg, nem kell hozzá sem a telefon, sem kliens.

[ Szerkesztve ]

(#30019) SzlobiG válasza Gizmo94 (#30018) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szintén még S2-n.

(#30020) Zsolaf válasza Gizmo94 (#30018) üzenetére


Zsolaf
addikt

Igen így lehetett ahogy mondod, de nem csak Én voltam egyedül akkoriban.

(#30021) Yeffy válasza Gizmo94 (#30018) üzenetére


Yeffy
veterán

nekem is dettó.
amint megcsináltam a mittudoményhány lépést, amennyit kellett, ott figyelt a plusz tárhely...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#30022) Joshi


Joshi
titán

Jó lenne egy minőségi okostelefont venni szerintetek jó vétel az S3? Most tényleg komolyan kérdezem, van valami probléma ami miatt más készülék lenne jobb választás? :U

(#30023) vagyula


vagyula
senior tag

Üdv mindenkinek!
Csak búcsúzni jöttem,más vizekre evezek :)
További kellemes hegesztést kívánok! Köszönöm a segítségeket amiket kaptam.Időnként azért bekukkantok.

miui.hu

(#30024) CHIPman válasza Joshi (#30022) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az iPhone5-öt vedd meg, mert feltetted ezt a kérdést. :D

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#30025) kiszu


kiszu
senior tag

Sok ember miért írja oda az aláírásában,hogy milyen telefonja van?

Amúgy,tavaly ősszel adtam vettem s3-at,közben használgattam is napokon át,de nem tartottam meg,mert csak addig volt amíg az xperia Arc-om szervízben volt (2 hónap).
Aztán karácsonykor vettem egy s3 mini-t,használtam egy hónapig,vagyis a mai napig.
Képtelen voltam megszokni azt a felbontást.
Szóval,elméletileg,mostmár fő telefonként is S3-al rendezkedtem be.
Ma vettem késő délután.

Minden a helyére kerűlt bennem :)

[ Szerkesztve ]

(#30026) Joshi válasza CHIPman (#30024) üzenetére


Joshi
titán

Te meg kapd be amire gondolok ha csak így tudsz válaszolni. ;]

(#30027) Joshi


Joshi
titán

Újra feltenném a kérdésemet miszerint van valami szoftveres probléma az S3-al ami miatt nem érdemes megvenni? Ennyi pénzért vannak más alternatívák is házon belül és kívül is. Én soha nem adtam ki ennyi pénz egy telefonért és ha nem muszáj akkor nem is feltétlen adnék ki. Megköszönném ha érdemi választ kapnék. THX. :R

(#30028) SzlobiG válasza Joshi (#30027) üzenetére


SzlobiG
félisten

[link]

Tapaszalt hibák rész.

(#30029) vagyula válasza Joshi (#30027) üzenetére


vagyula
senior tag

Semmi szoftveres baja nincs, csak hardveres ;]

ááá,semmi baja,hibátlan kis készülék,akik váltanak azok az 1G RAM-ot keveslik benne.

[ Szerkesztve ]

miui.hu

(#30030) Joshi válasza vagyula (#30029) üzenetére


Joshi
titán

Köszi a válaszokat.
Igazából én azt akarom hogy mindenféle romolás nélkül hibátlan legyen a cucc, a root az oké az kell de ennél többet ne kelljen eszközölni.

(#30031) SzlobiG válasza Joshi (#30030) üzenetére


SzlobiG
félisten

Már az S2 is az volt mindenféle romolás nélkül...

(#30032) Zsolaf válasza Joshi (#30027) üzenetére


Zsolaf
addikt

Szerintem nem csalódsz benne. Új jb-n hasít.

(#30033) vagyula válasza Joshi (#30030) üzenetére


vagyula
senior tag

Szerintem a 4.1.2 hibátlan roottal...nem kell piszkálnod

miui.hu

(#30034) Joshi válasza SzlobiG (#30031) üzenetére


Joshi
titán

Volt egy ismerősöm akinek S2-je volt de sokat panaszkodott a kamerára, a képeken képhibák jelentkeztek.

(#30032) amuba: az új JB az gyári frissítés vagy valami mókerolt holmi?

(#30035) SzlobiG válasza Joshi (#30034) üzenetére


SzlobiG
félisten

S2 kamerára? :Y A legjobbak között van még ma is pl egy 4X sehol sincs ahhoz képest.

Gyári.

[ Szerkesztve ]

(#30036) Koczó93 válasza Joshi (#30034) üzenetére


Koczó93
őstag

van már rá hivatalos. feltéve ha nem Tré mobilosat veszel. Bár az Odin csodákra képes :D
szerk: megválaszolták

[ Szerkesztve ]

(#30037) Joshi válasza SzlobiG (#30035) üzenetére


Joshi
titán

Ő még akkor vette az S2-őt amikor bejött, gondolom hardveres problémája lehetett. Egyébként mutatta a képeket amiket készített és tényleg rosszak voltak. A gondom az hogy 100+ ezer Ft-ot nem szívesen adok ki ha közben problémákkal szembesülök, nem azért adok ki ennyi pénzt hogy aztán kínlódjak. Arra jó egy ZTE is. :B

(#30036) Koczó93 trés vagyok és pont ezért kérdeztem az Android verziót mert ott 4.0 szerepel. Mi az az Odin? :F

[ Szerkesztve ]

(#30038) SzlobiG válasza Joshi (#30037) üzenetére


SzlobiG
félisten

Erre van a garancia.:)

Trémobilra pont nincs hivatalosan még JB, szal jól írják.

(#30039) duli válasza Joshi (#30037) üzenetére


duli
tag

Azt kellene először tisztázni, hogy neked mi a rossz kép. Nekem az S2 és az S3 is kifogástalan képeket készített és készít telefonhoz képest. Persze azt sem kell elfelejteni, hogy ez egy telefon elsősorban és nem fényképezőgép.

(#30040) Koczó93 válasza Joshi (#30037) üzenetére


Koczó93
őstag

Az odin egy gyári samsung program szervizben is ezt használják.(javítsatok ki ha tévedek)
Odinnal lehet gyári romokat flashelni illetve még használható néhány dologra(cf-root stb)

[ Szerkesztve ]

(#30041) mycso válasza Joshi (#30037) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Az jó, az s2-t annó én is az elsők között vettem itthon, pár oldallal visszább linkeltem, azzal készített képeket.
Szerintem az ismerősöd s2-je gyárihibás volt --> gari, csere.

mod.: [link]

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#30042) Joshi válasza duli (#30039) üzenetére


Joshi
titán

A képeken vízszintesen pixelesen mosódások voltak, pontosan nem tudom leírni de a képeket láttam és én is azt ajánlottam hogy gariztassa. Szerintem itt ne ragadjunk le de az tény hogy nincs tökéletes készülék legyen az telefon vagy akármi más. Ha a fórumozók többsége azt mondja hogy teljesen vállalható 100+-ért a Samu S3 akkor elhiszem. :K

(#30043) Gizmo94 válasza Joshi (#30042) üzenetére


Gizmo94
veterán

S2-nek kifogástalan kamerája volt, az S3-é még jobb.. Igaz, hogy brick bugos, és 200 nap után automatikusan bedöglik, (ha nem akkor a 201-edik napon neked kell szétverned) :) de vedd meg nyugodtan. Amúgy egy szar telefon, hulladék anyagokból, csak ez egy igénytelen topik azért van itt mindenkinek. :DDD

Egyébként vedd meg nyugodtan, nem fogsz csalódni benne. Amint írtad, hibátlan telefon nyilván nincs, de ez a készülék bőven megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

(#30044) szucsi válasza Joshi (#30027) üzenetére


szucsi
őstag

Szia, az enyém gyári rommal és exdialer tárcsázóval panelcsere után is vacakol a kimenő hívásokkal. A hívások egy része csak második-harmadik indításra jut el a kapcsolásig. Nem tudom hogy ez típushiba-e vagy csak én szívok vele másodszor is , de full térerő mellett baromi irritáló hogy csak pittyeg nekem elsőre ahelyett, hogy hívná akit szeretnék.

(#30045) apaszka válasza duli (#30039) üzenetére


apaszka
veterán

Én N8 ról váltottam. Tudom mi a jó kamera. Haver 808 tulaj. ...... De én a symbian miatt léptem, mert meghalt a frissítés hozzá. Maga a teló fasza volt. A kamera meg király! De a Samu jó teló tényleg. A kamerálya sem rossz, csak a fókusz nem stimmel szerintem. Ott van javítani még rajta.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30046) sid87 válasza vagyula (#30033) üzenetére


sid87
senior tag

Ha gyári rommal megy tovább a teló rootolás után, akkor miért hasznos a root? Mert nekem tökéletes most root nélkül telenoros 4.1.2-vel. Root milyen pluszt adna?

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#30047) apaszka válasza sid87 (#30046) üzenetére


apaszka
veterán

Van olyan app ami a rendszerben is ír. Ha erre nincs jogosultságod akkor nem működik. Pl.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30048) apaszka


apaszka
veterán

Próbáljátok ki a kamerát Macro módban , de normál kép készítéshez. Így látszik tényleg csak azzal lesz a baj , hogy a fókusz nem 100% osan van belőve a rendszerben.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30049) r0by


r0by
addikt

Az alábbi lépéseket csináltam meg:
- 4.1.2 XXELL4.
- CF-Auto-Root
- Siyah1.8.9

Exinos-Mem Bug Checker szerint most már rendben vagyok. TriangleAway is meg volt, viszont download módban a System Statusnál Custom-ot ír, az előtte lévő értékek pedig megfelelőek.
Ez most a Siyah kernel miatt van? Vagy valamit elbaltáztam?

(#30050) migabi24 válasza r0by (#30049) üzenetére


migabi24
nagyúr

a kernel miatt van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.