Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53001) Zsolaf válasza adammkaa (#52999) üzenetére


Zsolaf
addikt

De, alapból sajátgép látja.

(#53002) mgTerminator válasza trobi28 (#52993) üzenetére


mgTerminator
veterán

Akkor user error... Én azóta használok cmet amióta tiasztában vagyok hogy mi az a cyanogenmod.... Soha nem volt nagyobb bajom vele, most is csak ez az aksimerülés amit képtelenek javítani...

GeneraL_XTX: sajnos igen, ez az ára.... én is sűrűbben töltögetem, ennyi.... már kezdem megszokni. 2 naponta frissítem és várom a csodát :U

(#53003) adammkaa válasza Zsolaf (#53001) üzenetére


adammkaa
senior tag

Na örülök de odáig nem jutok el hogy lássa, mert mikor rádugom a gépre akkor Mobile MTP device re azt írja hogy nem tudja telepíteni így nem látja a gép. xp sp3 van rajta.

Telefonon az usb kapcsolat számítógéppel menüpontban meg a médiaeszköz mtp van kijelölve.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#53004) mgTerminator válasza #01696768 (#52998) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ezek a SanDisk memóriakártyák nagyon leszerepeltek előttem... Nekem 1 hétig bírta. közben folyamatosan szarakodott, fórumon is azt olvasni hogy a SanDisk megbízható, mégis sorra döglenek meg.

Próbáld ki azt hogy XP-s gépen kártyaolvasóval, VAGY win7es laptopban, SD adapterrel. Nekem így olvasta róla az adatot, mást nem lehetett csinálni vele.

(#53005) mgTerminator válasza adammkaa (#53003) üzenetére


mgTerminator
veterán

Win7en próbálkozz, az alapból felismeri és telepíti a drivert. (Nem is értem azokat akik még XPt használnak :D )

(#53006) kengyel válasza adammkaa (#53003) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én felraktam a Kiest hozzá, az telepítette a drivereket, és egyből látta a telefon belső memóriáját. És igen win7 van fent :)

(#53000) Rem-X

Köszönjük :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#53007) Zsolaf válasza adammkaa (#53003) üzenetére


Zsolaf
addikt

Próbáld újraindítani a telefont ha akkor sem akkor a gépet is mennie kell még ha a KIES nincs fent akkor is. Látni fogja.... :K

(#53008) keyol válasza adammkaa (#53003) üzenetére


keyol
aktív tag

usb hibakeresés ki van pipálva a telón?

(#53009) adammkaa válasza keyol (#53008) üzenetére


adammkaa
senior tag

Nem , hol kell kipipálni?

amuba megtörtént.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#53010) dbius válasza Zsolaf (#53007) üzenetére


dbius
veterán

XP alatt problémás egyes esetekben az MTP mód. Hiába van fent látszólag minden driver, pl. szükséges az is, hogy a Windows Media Playerből is a legfrissebb legyen feltelepítve.

(#53011) kengyel válasza adammkaa (#53009) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nyisd meg a médiában, úgy is meg kell jelennie . Bár nem tudom hogy XP alatt hogy működik , ezer éve nem használom :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#53012) Rem-X


Rem-X
senior tag

Van arra bármi mód hogy ha össze van kötve egy névjegy a Google+ profillal akkor ki tudjam választani hogy ne a Google+ hanem a névjegyzék profil fotót használja?

Try again, fail again, fail better!

(#53013) keyol válasza adammkaa (#53009) üzenetére


keyol
aktív tag

beállítások-fejlesztői beállítások-usb-hibakeresés.

(#53014) adammkaa válasza keyol (#53013) üzenetére


adammkaa
senior tag

Köszönöm kipipáltam meg feltettem media player 11, nemsokára meglátjuk.

Nem jó egyenlőre ezek beállítása, telepítése után sem.

Valami driver is kell letölteni valahonnan hozzá esetleg? Ha igen linket kérnék.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#53015) kengyel válasza adammkaa (#53014) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha felteszed a kiest ,az mindent feltesz neked kompletten .

Innen le tudod tölteni

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#53016) adammkaa válasza kengyel (#53015) üzenetére


adammkaa
senior tag

Fent volt, most töröltem le hátha .. De mindjárt visszateszem akkor.

Nexus 5 Black

(#53017) Zsolaf válasza adammkaa (#53016) üzenetére


Zsolaf
addikt

Xp-t lassan majd cseréld le újabbra csak a Vistát hagyd ki. De én dugtam már Xp-s gépre kies nélkülire és látta.

[ Szerkesztve ]

(#53018) kengyel válasza adammkaa (#53016) üzenetére


kengyel
nagyúr

Amikor csatlakoztatod a telefont a géppel, az értesítési sávban megjelenik ,arra ráböksz és annak csatlakozni kell. Mondjuk XP alatt nem próbáltam, mert win 7 x64 van fent :)

kengyel

(#53019) keyol válasza adammkaa (#53014) üzenetére


keyol
aktív tag

az 1 hsz-ben megtalálod a drive linket accem.Egyébként a sajátgépbe nézed,hogy látja e vagy mondjuk más fájlkezelőben?

Xp alatt is mennie kell....nekünk az egyik gép xp-s és jó

[ Szerkesztve ]

(#53020) nbukta77


nbukta77
addikt

Nekem is van xp-s gepem is. Kies nincs fent es megis latja mtp modban.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#53021) adammkaa


adammkaa
senior tag

Nekem nem megy egyenlőre sajnos most néztem utána ez a mobil MTP Device rengeteg embernek kiírta hogy nem tudja a gép telepíteni, és nekem is ez a baj ha nem lenne, látná a sajátgép.

Nexus 5 Black

(#53022) Ambavir


Ambavir
aktív tag

Sziasztok!
Mi van akkor, ha egy telefon a gyári vissazállítás után még recoveryvel sem hozható sehova és töltéskor csak villog a kijelző.
Egy másik készülékről lenne szó, általános kérdés. Kisányom osztálytársa nyomott egy visszt a Minin, azóta ilyen.
Így még romolni sem merem, mert nem tom, tölt-e egyáltalán. Sztem nem...
Meg érdemes? Vagy meghótt?

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#53023) roberto211 válasza Ambavir (#53022) üzenetére


roberto211
őstag

Ha a download mode sem jön be akkor szerintem ,itt a vége fuss el véle. Egy visszaállítástól nem hiszem,hogy ennek kellett volna történnie.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#53024) mgTerminator válasza Ambavir (#53022) üzenetére


mgTerminator
veterán

Próbáld meg a download módot, ha az bejön akkor odinnal egy romot tolj fel rá!

(#53025) Ambavir válasza mgTerminator (#53024) üzenetére


Ambavir
aktív tag

A srác azt mondja, szerinte le van merülve. Ezért tölteném. De úgy hiszem, nem veszi fel, ha csak villog a kijelző kikapcsolt állapotban.
Így meg hogy romoljam? Vagy azért hagyjam rajta s tölt? Most mondja, hogy Megállt a Samsungnál először, ami ugye bootlop, aztán még annyi sem.
Recoveryt sem tom előhozni. Valszeg olyannyira kimerült.

[ Szerkesztve ]

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#53026) mgTerminator válasza Ambavir (#53025) üzenetére


mgTerminator
veterán

Esetleg egy éjszakára hagyd töltőn. Amúgy gari nincs rá? Mert egyszerűbb lenne odalökni a szervizes elé :D

(#53027) Ambavir válasza mgTerminator (#53026) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Sajnos nincs már. Utánanéztek.

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#53028) #01696768 válasza mgTerminator (#53004) üzenetére


#01696768
törölt tag

Szia! Koszi szepen. Nem, sajnos semmi sem latja. Win7es a gepem, de 7 eves, ugyh nem csodalom. :) Formatalni sem tudom igy, remelem, nem lesz kedve senkinek a kepeimmel szorakozni. :)

(#53029) apaszka válasza Ambavir (#53022) üzenetére


apaszka
veterán

S3 -ról van szó?
Akkor a te aksid rakd bele addig. Vagy egy dokkolóban töltsd fel.
De osztom azt a véleményt, hogy nem a vissza állítás miatt halt meg a telefon.
Szerk.

Bocs , eszembe jutott, hogy az asszony telefonja csinált ilyent régebben. Úgy sikerült elindítani a töltést, hogy miközben töltöttem, akksit kivettem, /töltő maradt / és pér perc múlva vissza az akksit! Pár próbálkozás után elkapta. Még az LG aksi kalibrálásnál olvastam erről, hogy így javasolták, hogy full töltést tudj csinálni.
Egy próbát talán megér?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#53030) roberto211 válasza apaszka (#53029) üzenetére


roberto211
őstag

Írta,hogy miniről van szó(galaxy mini)..

#53031) mgTerminator : Mondjuk az nem derült kihogy s3 mini vagy G mini.

(#53032) Ambavir: Anno nekem is volt minim. Kb 2 napig mert nem bírtam idegileg amit az a "telefon" művelt. :))

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#53031) mgTerminator válasza roberto211 (#53030) üzenetére


mgTerminator
veterán

Tehát S3 :D

Hát nem, de ezt már a topiklakók fantáziájára bízom :D Amúgy én tudtam h galaxy miniről volt szó :)

[ Szerkesztve ]

(#53032) Ambavir válasza apaszka (#53029) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Mint írtam, egy Mini az.
Nem ért a telefonokhoz a gyermek. Tehát nem csinált vele semmit. Én szoktam neki rec-es gyári visszt csinálni, most menüből tette. Mert írtóra laggolt, azt mondta.
Lehet, ez volt az utolsó döfés a készülék számára.

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#53033) mgTerminator válasza #01696768 (#53028) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát akkor sajna ennyi volt... Utolsó reményed lehet még egy partícionáló progi, azzal törlöd a partíciót, létrehozol egy újat és megformázod, ha az sem tudja megcsinálni, akkor kuka. Legközelebb majd samsung kártyát vegyél, én 2őt nyúzok és nagyon jól bírja a strapát, ráadásul 5év garit ad rá a samu!

(#53034) Ambavir válasza mgTerminator (#53031) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Tényleg nem voltam egyértelmű. Bocsánatot kérek. :B

Megyek inkább úszom egyet, amíg gondolkodik a telefon, hogy töltse-e fel magát...
K...a hideg lesz a víz. :D

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#53035) Laca1212 válasza adammkaa (#52999) üzenetére


Laca1212
őstag

Csináld ezzel: [link]

(#53036) apaszka válasza Ambavir (#53032) üzenetére


apaszka
veterán

Sajnálom, hogy behalt szegény telefon.
Nekem meg a 32 es memkarim hal meg! Még a zene is akadozik rajta. Hogy mitől van?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#53037) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Ma felhívtak a Telemaxtól, hogy fel fognak hívni, és csak ennyit akartak mondani. :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#53038) bexinho23


bexinho23
őstag

4.2.2ot kapott mar a T-s telefon? sajnos nem tudom lecsekkolni a menuben, mert rootolt. viszont erdeekelne. Ha igen, akkor sebessegben javult? Elegge meg tudom akasztani neha ami eleg fura egy ilyen eros telefonnal. Pedig nincs beragadva semmi

(#53039) apaszka válasza bexinho23 (#53038) üzenetére


apaszka
veterán

Szerinted , mi az erős ?

Az igaz, hogy nagyon jó teló ez.Az akadást,az optimalizálás odafigyelésével lehetne javítani egy bizonyos szintig. Az android mindent megesz, mert ez egy alapjaiban "elrontott" , félresikerül dolog. Virtuál rendszer mikéntje a bűnös.

Hogy erős vas van alatta?

Szerintem nem szabad egy pc-hez hasonlítani egy telefon hardverét.
Félreértés ez az egész!
Dobálóznak, hangzatos szavakkal,hogy ennyi magos, meg annyi..Gondolom ezt azért nevezik így, hogy mi megértsük mekkora dolgot fogunk a kezükbe.
A valóság meg, hogy a Ram és a videó meghajtó számit inkább. Az, hogy szépen viszi a hd videót is, az nem a nagy proci miatt , és a magok számának köszönhető.A 4 maggal kb egy pentium 3 szintjét üti meg, ha pc teljesítményéhez nézzük.
Ami előre lépés lehetne az a Ram. Viszont abból nem raknak bele sokat, mert mi lesz akkor az S5 be-S6ba?

Persze lehet, hogy ezeket nem jól tudom, és mindjárt kijavítanak, de szerintem így van. Én véleményem.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#53040) sanyirigo válasza Ambavir (#53034) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Nekem a Defy csinálta ezt. Számítógép USB-re dugtam rá, és 10 perc után egyszer csak elindult. Annyira le volt merülve, hogy nem tudta felvenni a töltést.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7

(#53041) MunezXBK válasza CHIPman (#53037) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én lassan 20 napja várom, hogy hívjanak, de ami a legjobb, másik fehérvárihoz ma reggel mennek... :(((

(#53042) lafaty80 válasza MunezXBK (#53041) üzenetére


lafaty80
őstag

Mintha magamat látnám :) Ha szívok akkor mindig torkosan :DDD

Próbáld meg őket elérni telefonon asztalt verve....

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#53043) adammkaa


adammkaa
senior tag

Valakinek ötlete hogyan tudok laptopról zenét másolni a telefonra AKÁRHOGY, mert usb kábel segítségével nem jó, win7 kellene feltelepíteni, de xp van rajta egyenlőre. Bármi féle megoldás érdekel csak zenét lássak már a telefonon. :K

Nexus 5 Black

(#53044) lafaty80 válasza adammkaa (#53043) üzenetére


lafaty80
őstag

Kies air, air droid. Ezekkel wifin keresztül ugyan, de tudsz másolni.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#53045) havri1 válasza lafaty80 (#53044) üzenetére


havri1
félisten

Én a wifi file transfert használom. A Pro verzió mappát és nagy méretű fileokat is kezel.

havri

(#53046) adammkaa


adammkaa
senior tag

Mentek pü-k. :K

Nexus 5 Black

(#53047) nbukta77 válasza adammkaa (#53046) üzenetére


nbukta77
addikt

adammka. Toltsd le a kies airt azzal fog menni. Persze akkor, ha van otthon wifid.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#53048) havri1 válasza mgTerminator (#53004) üzenetére


havri1
félisten

Tök jó, most van úton nekem is egy 32g-os ultra..Transcend-et akartam, de ezt ajánlották helyette, mert jobb :O

havri

(#53049) mgTerminator válasza havri1 (#53048) üzenetére


mgTerminator
veterán

Amíg kicsomagolod és megformázod, addig biztos jó lesz.... Nekem tabletem mindig fagyott tőle, hozzáteszem amikor a torrenteket újraellenőrizte akkor mindig ugyan annál a filmnél fagyott meg az egész. Aztán 1 hét után végleg beadta a kulcsot és csak olvasni lehetett róla jobbik esetben...

(#53050) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Nem tudtok egész véletlenül jó kis időjárásos élő háttérképet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.