Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) rankesz válasza Piwi (#8999) üzenetére


rankesz
veterán

szokás szerint ;]

gyilkos répa A legtöbb ilyen, lehet hogy amit kapsz jobb lesz, de lehet hogy máshol lesznek a foltok

[ Szerkesztve ]

(#9002) Richard válasza gyilkos répa (#9000) üzenetére


Richard
őstag

Beviszed megmutatod és 100%, hogy kicserélik. Ha pedig beregisztrálod akkor be sem kell menned, mert kijön a szervízfutár és helyben kicseréli a kijelződet.

#9001 Rankesz: Hát nem tudom, de nekem nincs ilyen hiba a kijelzőmön. ha full sötétben nézek fekete képet akkor van 2 pici pötty felül de ezen kívül tökéletes. Azt sem látni csak ha már 5 perce hozzászokott a szemem a sötéthez és tudom mit kell nézni a totál fekete képernyőn.

[ Szerkesztve ]

(#9003) Piwi válasza gyilkos répa (#9000) üzenetére


Piwi
addikt

ha nagyon látható a hiba,akkor hívj szervízfutárt. ingyenes és valószínű kijelző csere lesz belőle

rankesz: kuss :P

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9004) gyilkos répa válasza Piwi (#9003) üzenetére


gyilkos répa
tag

köszi a választ
a "nagyon látható" relatív...én látom, elég baj ez nekem :)
megpróbálom, köszi!

most látom csak h többen is írtatok. köszönöm.

igen, én is attól félek, hogy rosszabb lesz a csere. a ti készüléketek kijelzője teljesen homogén? mindenhol ugyanolyan tónusúak a színek?

[ Szerkesztve ]

(#9005) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Egyébként beégés esetén is cserélnek gariba kijelzőt? Mert azon gondolkodtam, ha esetleg már karcos lesz később a kijelző, simén lehetne szándékosan beégést okozni, és aztán cseréltetni :DDD

Vagy ez nem olyan egyszerű? :DD

(#9006) Richard válasza GeneraL_XTX (#9005) üzenetére


Richard
őstag

Járható út, igen amennyiben nem törött/repedt az üveg

[ Szerkesztve ]

(#9007) GeneraL_XTX válasza Richard (#9006) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Az jó:) Én szeretek így ügyeskedni, a két éves i4-emet is vízbe folytottam hogy kicserélják biztosításban egy újra :DDD

(#9008) CHIPman válasza GeneraL_XTX (#9005) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ezt már nem olyan könnyű beégetni, de egyébként igen, beégésért cserélik keretestől-üvegestől

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9009) Piwi válasza gyilkos répa (#9004) üzenetére


Piwi
addikt

én nem láttam semmi ilyesmit..viszont előfordulhat ilyen hiba,a legtisztább ha megnézeted,ingyenes a futár csak be kell regizni a terméket [link]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9010) GeneraL_XTX válasza CHIPman (#9008) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Mondjuk ha direktbe erre mész rá, max fényerőn szerintem nem lehet olyan nehéz. Ha jól tudom a kék színt nemigen szereti ;]

amuba: szerintem én is kipróbálom ezt az LI1-et ha már úgy is szét kell bombáznom megint a telefonomat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9011) Richard válasza GeneraL_XTX (#9007) üzenetére


Richard
őstag

A 3GS-t én is kétszer vittem vissza gari lejárta előtt és még mindig van rá fél év :)

(#9012) lajki7 válasza Zsolaf (#8991) üzenetére


lajki7
senior tag

Skinre 99%ban ugyan az ugye?:-\

iPhone 11 Pro

(#9013) gyilkos répa válasza Piwi (#9009) üzenetére


gyilkos répa
tag

ok, köszi.
megpróbálom.
gyr

(#9014) lajki7 válasza gyilkos répa (#9013) üzenetére


lajki7
senior tag

Biztos kicserelik! Mond azt h kijelzo beeges,ki jonnek ha kell megmutadod ha nem keri a srac akkor nem:-D ott helyben megcsinalja

iPhone 11 Pro

(#9015) Safari


Safari
tag

hát skacok... azér ovatosan vele... :(
nem volt hosszu életű a telom..

kicsit offos, de leírom, hogy minél kevesebben járjanak így!

kicsit megrészegülten sétáltam haza az egyik bulibol pesten, mikor is egy feltehőteleg prostituált hölgyemény odajött hozzám, és elkezdett taperolni, hogy menyjek el vele, meg ilyenek. kb fél perc volt az egész, mire ellöktem magamtol, mondtam neki, hogy hagyjon már a fenébe. sétáltok tovább, megtettem pár métert, megtapiztam magam, erre észrevettem, hogy a telefonom rohadtul nincs meg.. elkezdtem utánna futni, de beszált egy autoba, és elment.
nagyon semmit nem tudok a nőröl, csak kb hogy vékony, kb 160 cm magas, kicsit kreolabb bőrű, és hogy a Rákóczi úton történt az eset...

és a legeslegnagyobb VICC az egészben az, hogy keresztesomnak a bátyja ugyanígy járt egy blackberryvel, tesom barátja pedig az iphonjával..
mindenki -tudjátok, amikor már a levezetés megy,(gyros, ásványviz, stb)- bulibol tartott haza, és mindegyiket kb hasonlo nőszeméj tapizta körül, és tünt el velük...

másnap voltam a rendőrségen, imei szám, mindent leírtam ez kb 1 honapja történt, azota semmi, szal nem hiszem, hogy meglesz...

(#9016) Injun válasza Safari (#9015) üzenetére


Injun
aktív tag

Ráday utca kb 6 éve Nokia 3650 :) Same story :)

(#9017) szucsi válasza Safari (#9015) üzenetére


szucsi
őstag

A rendőrség nem foglalkozik ilyen esetekkel sajnos. Hivatalosan persze jegyzőkönyv meg miegymás, de úgy vannak vele hogy akit piásan kizsebelnek, az majd legközelebb jobban észnél lesz. Éjszakai buszon bealvás pl. garantált kizsebelés. Javaslom hogy vagy taxival közlekedj ha már piáztál, vagy beb@száshoz vigyél magaddal valami régi szirszar telefont. Amit leírsz az manapság kb. alap, hemzsegnek a szórakozóhelyek környékén az ilyen sunák.

(#9018) Piwi válasza Safari (#9015) üzenetére


Piwi
addikt

Sajnálatos.. Haverom bódult állapotban tekert haza bringával, egyszercsak gondolt egyet hogy smst ír közben. Addig írt amíg ki nem esett a kezéből és leszállás közben pont a telefon közepére lépett a pici súlyával(125kg). Szegény HTC telónak esélye sem volt. Szerencséjére ebayről rendeltünk 8500ért másik kijelzőt, házilag kicserélte, de ugye a garancia ugrott így.

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9019) Zsolaf válasza lajki7 (#9012) üzenetére


Zsolaf
addikt

Persze, ugyan az.

(#9020) arsenix válasza Safari (#9015) üzenetére


arsenix
tag

Hu ez mennyire felhuzott.

Regelni kellett volna a telot a samsung Dive-on es nyomkovetni r*bancot

(#9021) aTom_DJ válasza arsenix (#9020) üzenetére


aTom_DJ
tag

Szerintem az első dolga, hogy kikapcsolja a telefont... :-(

(#9022) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Az előbb felraktam az LI1-et csak úgy megnézni, majd vissza rá a gyári független LH1-et, de itt megáll a tudomány, már másodszor rakom fel odin-al, de a Samsung logón nem jut tovább a telefon, pedig elvileg minden oké volt az Odin szerint :(

5let?

(#9023) Psytech válasza GeneraL_XTX (#9022) üzenetére


Psytech
senior tag

Mennyit vártál a bootnál?
Próbáld meg, hogy recoverybe lépsz be és nyomsz egy wipe factory-t és wipe cache-t neki, utána reboot. Ha jól rémlik akkor ez a két wipe a gyári recoveryben is megvan.

(#9024) GeneraL_XTX válasza Psytech (#9023) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

ez segített, thx.

Egyébként mit jelent ez a wipe factory meg wipe cache?

[ Szerkesztve ]

(#9025) lafaty80


lafaty80
őstag

Naaaa... most már igazán szeretném látni a telefonon, hogy érkezett frissítés.... :O

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#9026) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Na akkor végre sikerült minden, független LH1 rom rajta, product kód beállítva XEH-re. Jöhet a hivatalos JB :C

(#9027) zeroo5ux válasza GeneraL_XTX (#9024) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

az első az adat(feltelepített alkalmazások, beállitások) a második a cache törlés

(#9028) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Este screen filterrel wifizéssel elment 25%-ból 1h30m-et, erre lerakom, és éjféltől reggel fél 7-ig merült megint 20%-ot. tény, hogy megy háttérben minden vacak, de ezektől nem akarok szabadulni, meg elvileg a push nem fogyaszthatna áramot. LH1 szoft, siyah 1.5.2, enegriatakarék on, LH1 és LFB modemmel is ugyanez. A cella készenlét a kijelző utáni második legnagyobb fogyasztó, pedig már átkapcsoltam 2G-re is. A simem vágott, de alig több, mint egy éves, lehet, hogy ez a gond? T-mobile egyébként a kártya, a teló független.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9029) Piwi válasza CHIPman (#9028) üzenetére


Piwi
addikt

CF kernellel is ilyen volt? érdeklődd meg hogy ingyen cserélik-e a kártyád

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9030) Psytech válasza CHIPman (#9028) üzenetére


Psytech
senior tag

Maps fent van, vagy fagyasztottad? Nekem mostanában fent volt maps és akkor az ébresztgette alvóból. Másik ötletem a siyah, nem kifejezetten a jó deep sleep-ről híres. Legalábbis S2-n nagyon sok verziót használtam belőle, 10ből 9 rossz volt ilyen téren. S3-ra is hasonlókat olvastam.

(#9031) GeneraL_XTX válasza CHIPman (#9028) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Estére érdemes repülő módra váltani.

[ Szerkesztve ]

(#9032) buci30 válasza GeneraL_XTX (#9031) üzenetére


buci30
addikt

Nem értem ezt a repülős módot :)
Ha nem tudnak elérni telefonon márpedig ugye rep módba nem akkor mi értelme van neki?
Úgy értem ,hogy akkor fogom és kikapcsolom már az is ugyan az ha a némítás nem elég valakinek.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#9033) GeneraL_XTX válasza buci30 (#9032) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én este használom, egyszerűbb mint kikapcsolni, és ilyenkor egy éjszaka alatt max. 3-5%-ot merül csak.

(#9034) kelzsoca válasza buci30 (#9032) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk ha a telefont használod ébresztőórának, akkor nem ajánlott kikapcsolni, mert nem fog ébreszteni, ilyenkor ajánlott airplane módba tenni.

Viszont ha csak simán némítod, akkor is maximum 1-2%-ot csökkenhet a töltöttségi szint, ha ennél többet, akkor vagy valami alkalmazás beragadt, vagy valami nem hagyja aludni a telefont, vagy kókány kernelt és vagy romot használsz :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#9035) CHIPman válasza GeneraL_XTX (#9031) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Úgy csak 15%, előző éjjel úgy volt.
A mapset nem fagyasztottam, azt hogy kell titaniumon kívül? Az icsben van valami gyári cucc erre, ha jól tudom...
Piwi: CF kernel nincs, az csak egy root.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9036) Psytech válasza CHIPman (#9035) üzenetére


Psytech
senior tag

Beállítások -- > Alkalmazások -- > Mind -- > Google Térkép --> Letilt.
Ha kapásból nincs ilyen, akkor frissítések törlése, kényszerített leállítás és utána letiltás.

(#9037) Piwi válasza CHIPman (#9035) üzenetére


Piwi
addikt

ez a lényege,hogy nem piszkál minden szarságot mint a szia kernel. lehet amiatt van Nálad ez a nagy fogyasztás,vagy megint állítgattad a magokat? ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9038) kutyaxx


kutyaxx
csendes tag

sziasztok,friss s3 tulaj vagyok,kis segítségre van szukségem.
meg tudnátok mondani,h jelenleg mely custom romok a legjobbak azok közül,amelyek már nem bétásak(nincs fc,minden funkció mûködik)?
köszi!

(#9039) Piwi válasza kutyaxx (#9038) üzenetére


Piwi
addikt

4.0.4-es főzött romokkal nincs gond,azok között válogass,itt vegyesen van de majd válogatsz: [link]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9040) kutyaxx válasza Piwi (#9039) üzenetére


kutyaxx
csendes tag

köszi!még egy kérdés:navitel
megy valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#9041) Piwi válasza kutyaxx (#9040) üzenetére


Piwi
addikt

nem nagyon láttam hogy Navitelt sokan használnának,vannak ennél jobb,részletesebb térképpel ellátott navigációs programok is

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9042) róland válasza Piwi (#9041) üzenetére


róland
veterán

Navitelt túrázók, geocachingelők használják. Autós térképnek nem valami jó, viszont a tuhu-s túratérképekkel kiváló céleszköz.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#9043) Ceko


Ceko
senior tag

Nekem miért írja ezt rögtön indítás után a triangle away:
could not locate hidden partition.Are you not running ICS ? (nem a fordításra vagyok kiváncsi :N ) Ha rányomok az Ok-ra kilép a progiból.Valakinek van valami ötlete, hogy ez mitől lehet? :F

Szerk:Most nézem a CWM managernek is van valami bibije :F azt írja hogy, ez "CWM a CF-root 5.0 vagy újabbal használható.vagy valami más kernelt futtatok"

A build.propba belepiszkáltam a google wallet miatt, talán ez?

[ Szerkesztve ]

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#9044) heidrich válasza kelzsoca (#9034) üzenetére


heidrich
senior tag

Most az 1-2%-ot mire érted? Mert aktiv hálózattal, bekapcsolt wifivel képtelenség, hogy annyit merüljön... Pláne ha be van kapcsolva a szinkronizácio, bizonyos appok időközönkénti frissitése, pláne nekem Titanium backupot is csinál az éjszaka. (mondjuk ez opcionális)
Persze ezeket le lehet tiltani de akkor minek van az embernek S3-ja, plane én ejszaka mindig töltőre rakom nagy átlagban.

igy merül 8-10%-ot LG8-as rom alatt és gyári kernellel, szerintem elég korrekt.

Viszont előfordult már, hogy beragadt valami és 10 perc alatt ment el 2% de egy reboot megoldotta a problámát.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#9045) Piwi válasza róland (#9042) üzenetére


Piwi
addikt

Értem :) egyébként nem látom akadályát hogy ne menne S3-on

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9046) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Úgy tudom h két évig jár plusz dropbox tárhely az S3 tulajoknak, de hogy lehet ezt aktiválni?

A másik meg, h a telefon kiírja ah elején h a samsung fiókba csinál cloud backup-ot a beállításokról sms-ekről stb. Most viszont amikor telepítgettem állandóan azt írta ki h nem talál mentett adatokat :(( Mitől lehet ez?

(#9047) kelzsoca válasza heidrich (#9044) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azt a pár százalékot úgy értem, hogy nálam is csak némítva van a készülék éjjelre, és az email-en át az időjárás widgettől kezdve minden fut és szinkronizál is, ami még fontos lehet, hogy az energiatakarékos üzemmód aktív nálam.

Ez most gyári rom és gyári kernel, de a saját forrásból épített CM romom és kernelem használata esetén sem volt drasztikus merülésem, ha jól emlékszem ott ~5%-ot merült egy éjszaka alatt a készülék.

https://vertigostore.eu

(#9048) zola- válasza buci30 (#9032) üzenetére


zola-
őstag

Mondjuk nekem a fejem mellett van a telefonom, és nem túl jó ha a fejemen szaladgálnak a rádióhullámok. :DDD Repülőbe van nekem is éjszaka.

(#9049) Laraxior


Laraxior
titán

Volt vmi gikszer a telómmal :Y
Rádugtam töltőre az este, pittyent h tölt, de a % nem mozdult. Fél óra múlva lehúztam, mert még mindig 28%on volt. Visszadugtam, felugrott 63%ra. Átdugtam usbre h onnan töltsön. Este 10kor 100%on volt. 4:10kor keltem 88%, restart -> 82%. Most hazaérve 24% :Y Pedig szinte nem is használtam. Most tölt rendesen... Valami beakadt volna? Többször is újra indítottam pedig :F és mégis rohamosan merült.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9050) Kevin's válasza Laraxior (#9049) üzenetére


Kevin's
senior tag

Ilyen már nekem is volt Omega romnál .. azóta nem teszek fel egy omega romot sem! Most Wanam romját használom teljes elégedettséggel ! ;)

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.