Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Eli577 válasza manokaki (#1997) üzenetére


Eli577
senior tag

Ebben egyetértek, hogy a böngészőt nem tudták normálisan optimalizálni. Holnap veszem át amúgy az S3-at (kék.... :P), aztán jöhet majd a hasonlítgatás feleségem One X-éhez. 1-2 hét használat után majd elválik, hogy marad-e, legrosszabb esetben elcserélem egy fehér HOX-ra. :D

janes1976: Mégis melyikben? Még egyszer, nézd meg a részeredményeket is, amik a Cpu-ra vonatkoznak. Csak lesd meg a Smartbench-et pl. Ott a tegrás mobilok verik productivity-ben az S3-t, gaming résznél meg konkrétan 1,5-szer akkora pontszámot kapnak (már a teszt alatt is látszódik, hogy mennyivel lassabban futtatja a nagy textúrás grafikákat az exynos). :K

[ Szerkesztve ]

(#2002) manokaki válasza Eli577 (#2001) üzenetére


manokaki
őstag

El ne cseréld :) , már a Sensation sem jött be nekem , de gondoltam majs a 4magos One X , hát ez se az igazi !

Attila

(#2003) janes1976 válasza Eli577 (#2001) üzenetére


janes1976
őstag

Akkor vak vagyok, mert ahogy nézegettem a netet, ott azt írják hogy az SGS 3-ban jobb proci van. :U Bocsesz, akkor rosszul/olvastam. :B

Amúgy mire én telót veszek, addigra már optimalizálva lesz minden (remélhetőleg a frissítések megoldják), úgyhogy könnyebb lesz dönteni. ;)

Meg még magasak az árak. :B

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#2004) Eli577 válasza janes1976 (#2003) üzenetére


Eli577
senior tag

Félreértés ne essék, nem beszélek én az Exynos ellen, és ahogy írtam, abban jobb, hogy nem melegszik annyira, viszont még ha egyes programok azt is írják, hogy az lenne a gyorsabb, akkor sem lesz észrevehető különbség sebességben. :R

(#2005) janes1976 válasza Eli577 (#2004) üzenetére


janes1976
őstag

Amúgy az sztem sose fog eldőlni hogy melyik a jobb telefon, mivel az emberek egy részének a One x a másiknak meg az SGS 3 tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#2006) udosmail válasza bigrock (#1992) üzenetére


udosmail
tag

Random, (Fonyó A. Élettan)

(#2007) Robertoq válasza muveszur (#1969) üzenetére


Robertoq
őstag

Az király lenne, androidos mediabox :D

Már olyan is van hogy kell tartani az SIII-at :)

(#2008) kelzsoca válasza janes1976 (#2005) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már amikor a HOX nem a szervizben van ugye :)

https://vertigostore.eu

(#2009) Eli577 válasza janes1976 (#2005) üzenetére


Eli577
senior tag

És akkor még nem is beszéltünk az LG 4X-ről. Egy másik témában csináltam egy saját szájíz szerinti kis rövid összehasonlítást, nem egyszerű a történet.

Kijelző: One X > 4X~GS3?
Külső, összeszerelés: One X > 4X > GS3
Hardver, gyorsaság (a tesztek alapján): GS3 > One X~4X
UI (az eddig látottak alapján): 4X > One X~GS3?
Bővíthetőség: GS3~4X > One X
Üzemidő: GS3~4X~One X
Ár (előrejelzés szerint): 4X > One X > GS3

Na melyik a jobb? :F

(#2010) Eli577 válasza udosmail (#2006) üzenetére


Eli577
senior tag

Akkor valamit elnéztél, vagy el lett írva, mert az bizony rapid. ;]

(#2011) Robertoq válasza Eli577 (#2009) üzenetére


Robertoq
őstag

Nem kell bebizonyítani, hogy melyik a jobb. Mindenki azt választ amit akar. Amúgy is a legfontosabb tényezőt kihagytad: a kinézetet. Lehetne egyik-másik telefonnak előnyei, de ha nem tetszik nem érdekel. (max kivétel az ár :DDD ).
Ha kérhetem lezárhatnánk ezt a meddő "vitát" :F :R

(#2012) udosmail


udosmail
tag

Még mindig nem tudom kilőni a kamera zárhangját, sikerült ez már valakinek?

(#2013) Eli577 válasza Robertoq (#2011) üzenetére


Eli577
senior tag

Ott van a felsorolásomban a kinézet is, és amint írtam ez privát vélemény, nem akarok én ezzel semmit bizonyítani....meg amint lehet látni, magam sem tudok sorrendet állítani. Úgyhogy NO WINNER! (számomra) ;]

(#2014) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Én ahogy sebességgel kapcsolatos videokat nézegettem napi használatban nemhogy a One X S3 közt nem látok difit, de még az S2, S3 között se.

Egyszerűen eljutottunk oda, hogy ha nem vmi tényleg power alkalmazást futtatunk és ez a felhasználok 1%a se teszi akkor sebesség tekintetében egy S2! is bőven elég mindenre.

ramból mondjuk imho rakhattak bele többet, nem mert annyira elengedhetetlenül kel hanem mert +1gb ram az alig dobta volna meg az S3 árát.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2015) Eli577 válasza Eli577 (#2009) üzenetére


Eli577
senior tag

Ezt kiegészíteném még annyival, hogy:

Fénykép/videó minősége: S3 > One X > 4X

Befejeztem. :N :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2016) kelzsoca válasza Dare2Live (#2014) üzenetére


kelzsoca
félisten

Biztos láttad már, hogy régiónként változhat a hardver, van ahol 2gb RAM-al adják a telefont.

https://vertigostore.eu

(#2017) lcee79 válasza janes1976 (#2000) üzenetére


lcee79
őstag

És azt a youtube videot láttad amiben a tesztelő 2x egymás után lefuttatja az antutu-t mindkét telefonon, annak tudatában hogy galaxy s3al 12000-et kéne csinálni és 8000párszáz pontot kap, a htc meg ezt a szokásos 10.500+-os eredményt.... (és mondjuk ezek a tesztek nem mérvadóak sok esetben... de lényeg hogy htc kapott több pontot, leírni meg le tudok akármit :) )
Ja és ha ott van a kezedben valamelyik (általában csak az egyik :D) akkor mindegyik gyors és kész.
És ha váltasz mondjuk egy 1 magos telefonról (pl. én személy szerint NOKIA E6-ról a ONE X-re) akkor azért lesz ám különbség és tök mindegy hogy egy másik jobb-e vagy nem, mert ez jó :)

És a fényképező része HTC-nek annyira jó, hogy eddig sosem fényképeztem telefonnal, mióta megvan most már igen :)
És SENSE megint egy olyan ütőkártya ami mellett mindegy hogy a másiknak több pontot csinál-e a processzora vagy nem.
Beépített 32 GB memória, pedig nem azt jelenti, hogy nem lehet bővíteni, hanem azt hogy gyors, számomra :) Memóriakártyát leteszteled olvasásra és írásra kijön ~5000 kb/sec, a htc beépített memóriája pedig ~35.000 kb/sec, ami elég nagy különbség.

Tökéletes telefon nincs (főleg a megjelenéskor...) de van olyan amire azt mondom hogy elégedett vagyok, és annál nem kerül többe mint amennyit adnék érte. (jelen esetben 39.900 ft-os kezdőrészlettel 122.000 ft. a maradék 80.000-et 12 hónapra elosztva)

Személy szerint nekem csak az akku problémás, amiből ha 5000-mAh-es lenne benne, akkor tudnám annyit használni egy nap töltés nélkül, amennyit szeretném :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#2018) Eli577 válasza lcee79 (#2017) üzenetére


Eli577
senior tag

Mennyit használni? 0-24?? :D

[ Szerkesztve ]

(#2019) Brain75


Brain75
senior tag

Hogyan tudom megnézni a telefonban hogy le van-e zárva (hálózatfüggő) vagy sem ?

Üdv

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#2020) lcee79 válasza Eli577 (#2018) üzenetére


lcee79
őstag

5000-essel sem bírna annyit :D (de 0-24 az pont jó lenne :) )
De otthon voltam múltkor szabadságon, "kicsit" próbálgattam, telepítgettem, stb, olvasgattam, játszottam és végig ment a wi-fi
1 nap alatt 2x töltöttem fel teljesen, és még lefekvés előtt hogy max-on legyen :)

De remélhetőleg a jövő héten megjön a dokkoló és akkor arra teszem le egyből, ha nem használom :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#2021) Robertoq válasza Brain75 (#2019) üzenetére


Robertoq
őstag

Ha beírod a tárcsázóba ezt a kódot: *#7465625# mit ad ki? Ha ez első ON akkor függő.

(#2022) Eli577 válasza lcee79 (#2020) üzenetére


Eli577
senior tag

Feleségem HOX-ját fel kellett egy párszor fullosan tölteni, mire beállt egy normális szintre az üzemidő. :U

(#2023) kelzsoca válasza lcee79 (#2017) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egyébként megnyugodhatsz alap rendszerrel hozza a 12k pontot antutu-ban a telefon. :)

https://vertigostore.eu

(#2024) lcee79 válasza Eli577 (#2022) üzenetére


lcee79
őstag

Ja a GPS-t kihagytam az előbb :)
Nem tudom a Galaxy S3 mennyi idő alatt talál jelet...
De ONE X 15-20 sec alatt az autómban (amit nem tudom miből csináltak, de az eddigi samsung és nokia telefonok volt hogy 15-45 perc alatt találtak jelet az autópályán :) nem vicc...)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#2025) animoo válasza kelzsoca (#2023) üzenetére


animoo
senior tag

nekem csak 9900-at hozott az antutu. masnak meg kevesebbet. erdekes.
mondjuk a benchmark nem is izgat annyira, csak kivancsisagbol futtattam le.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#2026) manokaki válasza lcee79 (#2024) üzenetére


manokaki
őstag

Nekem tegnap a pincében talált jelet 10 sec alatt :)))

Attila

(#2027) Brain75 válasza Robertoq (#2021) üzenetére


Brain75
senior tag

Köszönöm.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#2028) animoo válasza animoo (#2025) üzenetére


animoo
senior tag

most meg 12089 lett:)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#2029) nggabi válasza udosmail (#2012) üzenetére


nggabi
nagyúr

az magában a kamera.apkban van, a többi hang meg az etc/mediában. próbáld ki marketről az ics kamerát, hátha tetszik.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#2030) bigdigit


bigdigit
addikt

(#2031) Red Bull fan


Red Bull fan
aktív tag

Valahogy nem értem én ezt az egészet,voltak vannak lesznek márkabuzik de felesleges összehasonlítgatni kinek ez kinek az,tudtam,hogy idáig fogunk jutni mire megjelenik az sgs3 az elején kva. sokan lehúzták most meg ezeknek az embereknek fain a telefon.Lehúzták azzal a telefont,hogy gagyi műanyag sztem. pedig minőségi műanyag ha fém lenne olyan lenne mint az omnia 7 mindig ki akar csúszni az ember kezéből, meg a súlya is nagyobb,talán ami nem tetszik benne az az mikor este világít alul a két szélső érintő ezt már előttem leírták 1 ft.-os nagyságban bevilágítja a fehér készüléket. Nagyon vékony kijelző, szép! GRATULA A SAMUNAK :C :C :C

(#2032) Varszegig válasza lcee79 (#2024) üzenetére


Varszegig
veterán

akkor jó szar a HTC, mert már az S2 is kb. 5 mp alatt fog jelet. De csak amikor lassan fog:)
By the way, ez szerintem nem a te topicod, a címében nem láttam se x-et, se htc-t :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2033) mrpet


mrpet
tag

Nagyon durva ez a telefon de ennyit nem adnék érte...én a Galaxy S-t is alif tudom kihasználni...lehet analfabéta vagyok XD

(#2034) FeRkE válasza lcee79 (#2024) üzenetére


FeRkE
őstag

Nemár, egy ZTE-nek is elég 4-5 másodperc..

(#2035) csabicska


csabicska
senior tag

Sziasztok beléptem a táborba én is !!
Telenor-os és kék és GYÖNYÖRŰ !!!
Mindenkinek jó fórumozást és örömteli telefonhasználatot kívánok. :)

-Galaxy S20 - The best-

(#2036) xtremetuning válasza csabicska (#2035) üzenetére


xtremetuning
addikt

Mondtam én, hogy üt a kék.... :))

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#2037) savliget


savliget
tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy a Vodafone üzleteiben kapható-e kék? A lapjukon csak fehér van feltűntetve.
Üdv!

(#2038) Robertoq


Robertoq
őstag

Kiegészítők videón
Tegnap voltam a Pólusos Samsungban, akkor érkezett meg a Flip Cover, 8e az ára.

(#2039) kelzsoca válasza savliget (#2037) üzenetére


kelzsoca
félisten

Itt éppen egy vodás kék a téma.

https://vertigostore.eu

(#2040) lcee79 válasza FeRkE (#2034) üzenetére


lcee79
őstag

(#2032) Varszegig, (#2034) FeRkE: :DD

És 10 napot nem bír ki véletlenül?
És atombunkerben is biztos 4 sec alatt talál jelet???

Merthogy eddig kb 15 telefonnal hasolítottam össze és attól mindtől gyorsabb volt
de hát igaz hogy a telefonok közt nem volt sem zte, sem sgs2... :)

Persze gondolom a bekapcsolás pillanatától stopperrel mértétek ti is...

Lényeg hogy jó nektek hogy ilyen jó gps-es cuccotok van :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#2041) Varszegig válasza lcee79 (#2040) üzenetére


Varszegig
veterán

epic fail...

(#2042) lalakov válasza Robertoq (#2038) üzenetére


lalakov
senior tag

Van náluk kék? Holnap benéznék oda.

Egyébként, én még sosem néztem úgy meg valamit, hogy nem akartam volna az adott helyen megvenni. Rossz érzésem van, hogy kihasználom őket. Hülye vagyok, igaz? :)

(#2043) FeRkE válasza lcee79 (#2040) üzenetére


FeRkE
őstag

Nem kell stopperrel mérni, a GPS Status progi kiírja, hány másodperc..

(#2044) kelzsoca válasza lcee79 (#2040) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ugye még véletlenül sem trollkodni jársz errefelé :D

https://vertigostore.eu

(#2045) smoli


smoli
aktív tag

S2 előtt Nokia N97 minim volt. A gps is de főleg a wifi, erősebb volt benne mint az S2-ben az elején(Ez saját tapasztalat) . A későbbi romokban már nem volt gond.
S3, lakáson belül, maps első bekapcsoláskor szinte azonnal bemérte a pozícióm, nem mértem le, de bíztosan nem volt több 2-3 másodpercnél.
Wifi, egyelőre csak az itthonival tesztelve, szintén jobb az S2-nél, nem kiugróan, de ahogy távolodom a routertől, mindkettőt a kezemben tartva S2-n hamarabb csökken a jelerősség.

(#2046) lcee79 válasza kelzsoca (#2044) üzenetére


lcee79
őstag

Én reagálok, ha olyanokat írnak...(pl: s3 köröket ver one x-re...)

Amúgy mivel én telefon fan vagyok, a feleségemnek vettem volna ilyen telefont
mert nekem tetszik ez is, nem csak a HTC, de neki sajna nem annyira. és azt mondta nem kell... (túl nagynak és túl drágának is tartja... meg még mondott pár dolgot, de az már mindegy is :) )
De olvastam htc-re leszólást és arra reagáltam, arra jöttek a kollégák az 5 másodperces gps-el
Az én autómba beülök velük akárhol, ha megmutatják az 5 sec-es gps- időt, az előző nokia telefonjaim és a galaxy ace volt hogy 20 perc után sem talált jelet bent (mint ahogy ezt eredetileg írtam is), úgy hogy ha kiszálltam pár másodperc volt jel.

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#2047) Gold_fish


Gold_fish
tag

Van 2-3 beragadt pixelem (piros) egymás mellett, csak tesztprogrammal vettem őket észre, és gyakorlatilag csak világos háttérnél láthatóak. Nem zavaró, csak a tudat... Dead Pixel alkalmazás a marketről, aki szeretné magát felidegesíteni, de én inkább a struccpolitikát javaslom.

Van valami módszer arra, hogy a beragadt pixelt házilag eltüntessem? Vannak alkalmazások, amit villogtatják vadul a kijelzőt, meg mondják, hogy fizikailag piszkálni kell, melegíteni, stb. Amolednél van esély bármilyen módszerrel sikert elérni? Kb két hónapja kínlódok telefonokkal, csere, futár, szervíz, satöbbi. Ezalatt ez az ötödik telefon, az előzőek mind hibásak voltak (HTC-k, közülük két One X összesen három kijelzővel, két Sensation XE, porosodás, vibrálás, hullámzás, pixelhibák, burkolathiba), szóval nem gondolom, hogy egy javítás, vagy csere előbbre vinne, jó eséllyel inkább hátrébb. Ez a telefon van a legközelebb a tökéleteshez, és három munkanapban ezért nem hajlandóak cserélni, mutattam nekik. Ennek sajnos valóban feltétele a rendeltetésszerű használatra alkalmatlanság szintjét elérő hiba. Szerencsére azért erről közel sincs szó.

Esetleg valakinek van ötlete, hogy a névjegyzékben a facebook profilképek hogy rendelhetőek a névjegyekhez? Már szinkronizáltam facebookkal, képek kivételével mindent integrált.

(#2048) lecsek


lecsek
tag

Megjött :D kék T-mobilos, hálózat függő, iszonyatosan tetszik!

(#2049) smoli válasza lcee79 (#2046) üzenetére


smoli
aktív tag

Valld be nyugodtan, hogy valami nagykutya vagy és páncélozott autóval jársz :DD

(#2050) csabicska


csabicska
senior tag

Ti tesztek fóliát?
Láttam egy ismerősömnek rátéve,de nem illeszkedik pontosan a kijelző ivessége miatt.
Véleményetek?

-Galaxy S20 - The best-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.