Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29001) gyuri81 válasza apaszka (#28998) üzenetére


gyuri81
veterán

az egyik legmeghatarozobb a fogyasztas szempontjabol a terero! ha rossz lefedettsegen vagy, akkor zabal a telefon! ez van....

masik, lehet , hogy beregadt egy alkalmazasod, ami folyamatosan ebren tartja a telefont!

(#29002) csattila01


csattila01
tag

Olvasgattam éppen a GSMArena-t és egy új cikkre bukkantam, miszerint a 8 magos Exynos5-ben PowerVR SGX 544MP3 GPU lesz. Ilyet használnak az iPhone5-ben is. Ezek alapján kicsit elkeseredtem, mivel valami újfajta Mali csodát várna az ember. Tehát ezek alapján tényleg gyenge lesz a GPU az S4-ben vagy csak valamit félreértettem?

(#29003) #01696768 válasza pusha (#28986) üzenetére


#01696768
törölt tag

:)) Na, ez jó buli lesz!

(#29004) Laraxior válasza csabicska (#29000) üzenetére


Laraxior
titán

Pedig a Perseus nagyon jó kernel. Fővesztés terhe mellett megkockáztatom a "jobb mint a Siyah kernel" mondatot is :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29005) conanabarbár válasza Zsolaf (#28997) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

:R
köszönöm szépen,sikerült!(hogy miért nem találtam.... :W )

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#29006) foxymaxy válasza Laraxior (#29004) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Az nem lehetséges hogy a perseus akad s CM rommal ? :-/

e pluribus unum

(#29007) SzlobiG válasza csattila01 (#29002) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez ugyanúgy nem biztos minthogy Mali lesz benne szal ne alapozz erre. Amúgy meg 544MP3 nem véletlen van az iphone 5-be...

(#29008) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ezt a romot használja valaki?

"Removed software (CPU) rendering - full Exynos 4 Quad (GPU) rendering"

"Enabled GPU UI rendering"

Ezek vajon mennyit érnek? JB alapból nem használja a GPU-t gyorsításnak? Mer én úgy tudom JB-be ez volt az egyik újítás.

(#29009) apaszka válasza gyuri81 (#29001) üzenetére


apaszka
veterán

Térerő az nincs nagyon! Pléhbódé a gyár! :W A 3G kikapcsolva,,csak ha netezek,akkor van engedélyezve!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#29010) Motar


Motar
tag

Sziasztok,

a T-nél szeretnék most venni egy S3at. Érdeklődnék az öreg tulajdonosoktól, hogy normál felhasználás mellett meg vannak-e elégedve a telefonnal? Érdemes még megvenni ezt a készüléket, versenyképes még az árkategóriába? (csak szeretnék igazából egy visszaigazolást, hogy igen, jól választok :) )
Köszi :R

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#29011) Tompo92 válasza csabicska (#29000) üzenetére


Tompo92
senior tag

Akkor hanyagolom..
Szerintem a romokat is hanyagolom már egy 10-15 romon túl vagyok..
Tele vannak hibákkal mind.

Szinte az összes 4.1.1, 4.1.2 és 4.2.1 romban jelentkező hibák: Kézzel fókuszálás, majd fényképezés és egy hibaüzenettel kilép "A(z) galéria alkalmazás sajnos leállt."

Billentyűzet hibák, kicsivel gyorsabb írásnál össze vissza tördelődnek a leütött "felnagyított" betűk. Facebook írásnál és chromeban befagy a billentyű (nem mindig, csak ha kedve tartja)

Google play zenelejátszónál szintén hibaüzenettel kilép.(nem mindig, csak mikor kedve szottyan)

Ezeket tapasztaltam a legújabb romoknál.

[ Szerkesztve ]

(#29012) migabi24 válasza SzlobiG (#29008) üzenetére


migabi24
nagyúr

én használom, nagyon gyors, és a legsimább rom ami létezik, papiron használja, de mégse érződik, ez rom biztos használja a gpu-t mert eszméletlen smooth, nem vettem észre hogy többet enne, de nem is indokolt, mert a gps alacsonyab órajelen dolgozik, kisseb fesz értékekkel

[ Szerkesztve ]

(#29013) SzlobiG válasza Motar (#29010) üzenetére


SzlobiG
félisten

Versenyképes-e? Az egyik leggyorsabb a piacon...mit vennél helyette, ha nem ezt? 4X,HOX kilőve mind2 gyengébb ha a sebességet nézzük és az összképet. Mást meg nem igen tudsz Nexus 4 hiánycikk az az egy ami megtudja szorongatni S3-at szvsz. Ameddig nem jönnek az új 4magos full hd kijelzős telefonok addig simán marad az élen a samu megint.

(#29012) migabi24 Akkut nem eszi jobban, hogy a GPU számol a procik helyett?

[ Szerkesztve ]

(#29014) migabi24


migabi24
nagyúr

gpu-t akartam írni, csak közbe lejárt az időm, próbáld ki, de az ext4 tweaket hagyd ki az aromába, az gondokat okozhat

(#29015) Motar válasza SzlobiG (#29013) üzenetére


Motar
tag

köszi, valami ienre vártam :C

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#29016) Piwi


Piwi
addikt

XELLA alapú Omega rommal teljesen meg vagyok elégedve. 2nap 5óra készenlét, repcsi mód nélkül, automata fényerővel. 2 óra 23perc kijelző ami mind opera mobile böngészés volt. Siyah kernel van mellé a töltési érték állítás miatt, proci és gpu nem volt vele "lebutítva". Akksi 50%–on van még. Ez szerintem egyáltalán nem rossz az S3–tól

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#29017) conanabarbár


conanabarbár
aktív tag

az sIII nál mik azok a progik amiket biztonságossan ki lehet szedni a rendszerből?esetleg van link? (lehet elkerülte a figyelmemet)

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#29018) blt.62


blt.62
őstag

SMS-t írtam és hosszúra sikeredett,mert 3-at akartam egyben elküldeni. 350 karakterig számolta, utána kiírta,hogy 1Kb és és mobil internet kapcsolatot kért. Onnantól nem számolta a karaktereket. Ez MI??????
Ékezet nélkül küldte el,mert megnéztem és alapból is az van beállítva,hogy "ékezet nélküli küldés". Ezek szerint 3-4 sms-t nem lehet egyben elküldeni?

MegtorloXp

(#29019) SzlobiG válasza migabi24 (#29014) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jaja gondoltam, most már agyalok a custom romon igencsak, de mindenki az omegát isteníti erről a romról meg nem ír senki. :)

(#29020) Laraxior válasza SzlobiG (#29019) üzenetére


Laraxior
titán

UltimaROM-nak is nézz utána. De szinte teljesen mindegy melyiket teszed fel, a lényeg, hogy aroma telepítője legyen, meg hogy stabil legyen, mert az MS Team HD-féle rom szép, de tele van bugokkal :W és sosem javul meg egy sem. Ez az Aroma hibátlan, millió-féle választható kernellel stb, stb...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29022) conanabarbár válasza [P]laci (#29021) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

köszönöm szépen :DDD

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#29023) migabi24 válasza SzlobiG (#29019) üzenetére


migabi24
nagyúr

mert nem tudják mi a jó :-)

(#29024) premete válasza migabi24 (#29023) üzenetére


premete
veterán

Régi motoros a rom gazdája, nem ma kezdte a szakmát, és ez a mondat is meggyőző: "Stock kernel (the most stable)"

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#29025) muveszur


muveszur
addikt

Srácok, kellene nekem egy PIT fájl...amivel újra tudom az egészet húzni....
IMEI szám össze vissza változik, hátha rendbehozná,.... :F

Előre is köszönöm!

(#29026) Hina válasza muveszur (#29025) üzenetére


Hina
aktív tag

Én úgy tudom, ha az imei elkolbászolt, akkor bottal ütheted a nyomát.
Nem véletlen ajánlják nyomatékosan az efs mentését...

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#29027) zozyk válasza muveszur (#29025) üzenetére


zozyk
addikt

Bocs,mobilról vagyok,itt van 1 PIT fájl linkelve...
http://widefide.com/mobile/galaxy-s3-boot-problem-solution

Nézd meg...

(#29028) Zsolaf válasza Hina (#29026) üzenetére


Zsolaf
addikt

muveszur érti a dolgát nyugodj meg.

(#29029) muveszur


muveszur
addikt

Köszi szépen srácok a segítséget! :R

amuba: Jó ilyet hallani :B

Hina:

Na nem mondod... :U Van efs mentés...ha megoldotta volna, nem írtam volna...

[ Szerkesztve ]

(#29030) ferrari1 válasza muveszur (#29029) üzenetére


ferrari1
őstag

EFS pro backup progiban van olyan opció, hogy "repair EFS". Nekem egy S2-őt az hozott vissza az életbe. De gondolom már próbáltad...

[ Szerkesztve ]

(#29031) Tompo92


Tompo92
senior tag

Kérem szépen mondjon valaki nekem egy használható romot.
Mert már a könyökömön jönnek ki a hibás romok.

Akármilyen romot teszek fel pl: viber-ben mikor görgetek a contactok között akkor szaggat össze vissza.
Ez számomra zavaró tényező, mintha egy nem stabil rendszerrel lenne dolgom, meg egy gagyi telefonnal.
Gyári stock Rom-ban meg szuperül működik minden.
Viszont hányingerem van a TouchWiz-től meg a samsung által telepakolt (számomra) fölösleges baromságokkal.
Jobb szeretem a gyári jellybean kinézetet.
Tudom Launcherel meg lehet oldani, de az se varázsolja 100%ig a telefont JB kinézetűvé.

[ Szerkesztve ]

(#29032) muveszur válasza ferrari1 (#29030) üzenetére


muveszur
addikt

Sajnos ennél mélyebben eredő problémába ütköztem....úgyhogy hagytam is a dolgot.

(#29033) Intel q8200


Intel q8200
senior tag

Az UK-s XELLA rom van a telefonomon. Semmi root és buherálás. Csak felraktam ezt a romot odinnal. A KIES azt írja, hogy Az eszköz nem támogatja a kies rendszerén végrehajtott szoftverfrissítést. Hogy tudnám visszaállítani a telefonom olyan állapotra, hogy képes legyen frissítést keresni automatikusan?

iPhone 14 pro

(#29034) Tompo92 válasza Intel q8200 (#29033) üzenetére


Tompo92
senior tag

Vissza teszed odinnal a gyári(Stock) romot és minden megoldódik.

(#29035) Intel q8200 válasza Tompo92 (#29034) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Azt honnan tudom, hogy mi volt nekem a stock romom? Mentést nem csináltam, de elmentettem az AP, CP és CSC számokat. Azt hiszem valami indiai rom volt. Az kellene rá vissza?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro

(#29036) Tompo92 válasza Intel q8200 (#29035) üzenetére


Tompo92
senior tag

Itt mindent megtudsz.
Megtalálod az elérhető gyári romokat szolgáltatókra bontva.
4.0.4-től 4.1.2 ig minden ott van.

[ Szerkesztve ]

(#29037) falijja


falijja
őstag

hello ha sgs3 romra fölteszem az android reveloution hd -t (4.1.2) azt tudom vodoo unlockedel függetleníteni...?

(#29038) Koczó93 válasza falijja (#29037) üzenetére


Koczó93
őstag

ez itt tiltott téma.

(#29039) mrThomi


mrThomi
addikt

na megvan a telo :P zsirpöpec minden, olyan kérdesem van elöljáróba hogy ugy belehet állitani háttérképet hogyha az ablakok között váltok a kép is ugrálgasson jobra balra az ablakokkal ? vagy ez már lejárt ficsör ? htc-nél hiányoltam ezt nagyon, ott csak loaderrel lehetett megoldani ! :F

(#29040) lafaty80 válasza mrThomi (#29039) üzenetére


lafaty80
őstag

Ha minden gyári akkor nem fog menni. Custom romok, launcher csere, vagy egy app a gplayről (keress vissza rá, mert hirtelen nem jut az eszembe) lehet a megoldás :)
Közben rákerestem neked ez az

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#29041) Osz24


Osz24
tag

Gxári 4.2.1 Romom van.
Ez valami rettenet,Szaggat,akad,laggol, enyire borzalmas a gyári?

(#29042) lafaty80 válasza Osz24 (#29041) üzenetére


lafaty80
őstag

Már rosszul kezdődik, mert 4.2.1 még nincs hivatalosan a telóra....ergo gyári nem lehet :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#29043) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Új csoda rom van a láthatáron igaz még csak Taiwan de gondolom jön ide is: I9300ZSEMA1

(#29044) spawn21 válasza Osz24 (#29041) üzenetére


spawn21
veterán

Valamit ott elnéztél, írták is, de azért én is leírom....

Nincs ilyen verzió gyári frissítés formájában. Tehát az nem gyári.

Amit kaptunk eddig, az nagyon pöpec. Nem klónt vettél? :Y ;]

iPhone 13p

(#29045) Digital


Digital
addikt

Sziasztok!

Nokia N8-ről váltanék Galaxy S3-ra, a T-nél jó áron meg tudnám venni.
Mit bír a telefon akkuja, tényleg 2 napot elmegy? Az N8 fényképezője nagyon jó fotókat csinál, de az S3 Mobilarénás tesztképei nem nagyon nyerték el a tetszésemet! :(
Maga az android bejövős, egy Tab 2-t használok.
Az N8 nagyon a szívemhez nőtt, de böngészni fárasztó a kis kijelzőn! :(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#29046) spawn21 válasza Digital (#29045) üzenetére


spawn21
veterán

Hát ez relatív.

T-s vagyok, 'nekünk' a 4.0.4 van eddig, ezzel kb 4,5-6 óra közötti kijelző időt lehet produkálni. Átlag 1,5-2 nap meg van, ha nem nyomkodod folyton.
Nem rossz az aksija ebben a mezőnyben, de nem is kiemelkedő. Viszont már van 3000 mha-es gyári aksi+hátlappal. Ha ez kevésnek bizonyulna.

Jó választás! (habár az N8 gyönyörű masina, orbitális tudással :D)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#29047) Digital válasza spawn21 (#29046) üzenetére


Digital
addikt

Nagyon tanácstalan vagyok! :D
Barátnőm szerint szép telefon az S3, főleg szürkében tetszik Neki!
Eredetileg a Sony Xperia T-t néztem, de azt sok pénzért mérik!
Az N8 kamerája, és navigációja nagyon tetszik. Nem tudok dönteni!
Régebben volt egy Samsung V200-as telefonom, nagyon nem szerettem!
Az akkuja alig bírta!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#29048) Zsolaf válasza Digital (#29045) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ez más világ, de a symbian után üdülés lesz az android, nekem is nokiáim voltak elötte nem bántam meg a váltást, hát a fotók... nem tudom az N8 milyeneket csinál de azt tudom anno a Nokia volt majdnem a legjobb a fotók terén. Azért ez sem csinál rossz fotókat. A készülék gyors, Én azt mondom h N8 után biztosan nem bánnád meg, nagyon tetszeni fog.

[ Szerkesztve ]

(#29049) Digital válasza Zsolaf (#29048) üzenetére


Digital
addikt

Most dolgozom, de munka után megnézem, megnyomkodom!
Milyen Nokia telefonokat használtál? Nekem két kilengésem volt, egy SE P990, és az említett V200.
Tetszik az S3 nagy kijelzője, a szép színei. A készülék sebessége is kifogástalan!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#29050) spawn21 válasza Digital (#29049) üzenetére


spawn21
veterán

Az s3 sem ratyi kamerában, sem pedig gps-ben. Igaz erre nincs olyan ingyenes navi mint az n8-ra :K

Amuba: csak meggyözzük a kedves kollégât! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.