Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#402) Robertoq válasza Bog (#45) üzenetére


Robertoq
őstag

Írtátok, hogy két SIII is volt a teszt idejére, mindkettő produkálta az általatok tapasztalt problémát :F

(#403) SkyLine3000 válasza nggabi (#398) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Könnyen lehet. Fura is lenne, h mondjuk a W-be beleteszik, ebbe meg nem. Az enyémben lévő polarissal elsőre is úgy tűnik, h lehet vele szerkeszteni. :C Elindul és a fenti menüben az első ikon balra mindjárt az új doksi létrehozása.
A W-met tuti nem cserélném el erre, mert a tudásának kb 90%-át nem is használnám... Meg egy sherpát kéne tartanom hozzá, h tartsa a telót, ha használni akarnám... ;]

[ Szerkesztve ]

(#404) defymoto


defymoto
senior tag

Szerintem nagyon jó készülék lett. :) Grat Samsung.

(#405) HardRic válasza zack (#369) üzenetére


HardRic
addikt

Miért lenne rosszabb, mint az előd? Ezek a fotók meglehetősen rosszak, máshol ennél sokkal jobbakat hoztak le. És légy szíves ezt a szemforgatós szmájlit hanyagolni, halál idegesítő, köszi.

(#407) BossBoss válasza rígel (#400) üzenetére


BossBoss
őstag

+1! :K

(#408) Wave86


Wave86
tag

Több, mint 400 hsz kevesebb, mint 1 nap alatt. Nagyon kitettetek magatokért. :)

(#410) BossBoss válasza Ricardo (#409) üzenetére


BossBoss
őstag

Nem is értem miért nem galaxyt öltöztetik fémbe. De nyilván megvan az oka annak is.

(#412) rbalint88 válasza rígel (#394) üzenetére


rbalint88
addikt

Meg szerintem dominonál ez a jogi függőség is megkérdőjelezhető, ott ugye nem írsz alá olyan jellegű hűségnyalatkozatot, mint előfizunál.

(#414) Xaels válasza rbalint88 (#412) üzenetére


Xaels
félisten

"14.3.2.2.Abban az esetben, ha a Szolgáltató által nyújtott belépési kedvezmény
igénybevétele mellett az Előfizető a Szolgáltató kedvezményes Készülék ajánlatát is
elfogadja, úgy a Szolgáltató által megjelölt határozott ideig a Készüléket kizárólag a
Szolgáltató Előfizetői (SIM) Kártyájával használhatja. A hálózati korlátozás
feloldását a határozott idő letelte után, a Díjszabásban meghatározott díj ellenében
kérheti az Előfizető személyesen a Szolgáltató ügyfélszolgálatán. Amennyiben az
Előfizető a Szolgáltató kedvezményes Készülék ajánlatát elfogadja, úgy tudomásul
veszi, hogy a készülékre vonatkozó kedvezménnyel kapcsolatos követelés elévülési
ideje a Ptk. szerinti 5 év."
- [link]
Hagyjuk, előbb utóbb tuti rászállnak ilyen esetben az emberekre.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#415) SkyLine3000 válasza Zjunior (#413) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Már bocsi, de én akárhogy is nézegetem, ne bír eszembe jutni a 3gs-ről az sgs3. Se szín, se forma.

(#416) hallerlaller válasza Xaels (#414) üzenetére


hallerlaller
addikt

öö, én 1éve használom a t-mobile webshopból vásárolt dominós gyári független nexus s-t a telenoros kártyámmal.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#417) rígel válasza Xaels (#414) üzenetére


rígel
őstag

Míg fizetik rendesen az előfizetést, addig pont lesz@rják hogy mit csinálsz vele.
Hagyjuk már, erre sem energia, sem apparátus nem áll rendelkezésre. És a szolgáltatónak sem éri meg.

hallerlarrer:

Mondjuk én 12 éve vagyok előfizetőjük, sose használtam más kártyát, de eladásnál jól hangzik hogy "gyárilag független".

SkyLine3000:
Hát nekem igen! Pedig almát csak fáról veszek. De a vak is látja, hogy -finoman szólva- sok ötletet merítettek belőle.

[ Szerkesztve ]

(#418) zack válasza HardRic (#405) üzenetére


zack
nagyúr

Pedig én Imádom a szemforgatós smiley-t! ;] Amikor ezt használom akkor leesik a vérnyomásom és szédülök, mellé pedig forog a szemem körbe-körbe. :)
Nem arra reagáltál amire én. :U ( :P )

Én arra céloztam, hogy a külföldi tesztek képei részrehajlás miatt lettek jobbak, és az itteni képek meg azért lettek ilyenek, mert nem volt cél jobb színben feltüntetni, mint amit valójában tud. Így már remélem érthető neked is.
Azt te sem gondolod komolyan, hogy Bog-ék nem tudnak fotózni ugye? Millió teszten túl vannak már, nem hiszem hogy pont az S3-mal ne tudnának jó képet lőni. Ráadásul ahogy írták lejjebb, nem is egy telefon volt náluk.
A másik amit el tudok képzelni, ebből a "kék szín visszahívásos" dologból adódóan, hogy baromi nagy lesz a minőségbeli szórás. S2-nél is nagy (elsősorban kijelző), de szerintem itt még nagyobb lesz és lehet nem csak a kijelzőt fogja érinteni.
Simán lehet, hogy Bog-ék ennek lettek az "áldozatai", és valamiért silányabb példányok jutottak nekik.

mod:

Közel 500 hsz-nél járunk, mindet végigkövettem, és az azért intő jel lehet a Samsungnak, hogy túl sok pozitív hangvételű hsz. nem jött eddig a telefonra, ami az eladásokra biztos hatással lesz. Ez a festés probléma sem kedvez a renoméjuknak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#419) manokaki


manokaki
őstag

Sikerült már valakinek venni valahol SIII-t itthon ??

Attila

(#420) rbalint88 válasza Xaels (#414) üzenetére


rbalint88
addikt

jó tudni, mondjuk annyira nem érint, előfizetésem van, csak emiatt dominoval vettem mellé a sensationt, merhogyugye élő rablánc miatt nem tudtam az előfizuhoz.
de azért mozgat, hogy a telenoros kártyát megeszi-e, nem mintha el akarnám adni, amíg van rajta biztosítás.

(#421) hallerlaller válasza rígel (#417) üzenetére


hallerlaller
addikt

hát igen, lényegesen megkönnyíti az eladást ha független.

jé, őstag lettem

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#422) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Mióta tepsifonná nőttek a gyártók csúcsmodelljei, azóta az árcédulán is van vagy 30-40 ezer plusz forintocska... :W

(#423) Rhino666 válasza SkyLine3000 (#415) üzenetére


Rhino666
őstag

3GS - GS3 :DDD

Hát pedig tényleg iPhone koppintás, ahogy a legtöbb Samsung. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#424) thork


thork
csendes tag

Jó leírás , nekem tetszik , bár kicsit sajnálom , hogy ennyi rossz lett róla mondva , mert még mikor csak "nem megerősített" képeket / infókat kaptunk a telórol , akkor kicsit "igényesebbnek" képzeltem el a telót , mind kinézetre mind pedig anyaghasználatra.
Nekem nagy álmom volt az S3 még régen , de most nem tudok nagyon dönteni a HTC One X és ez között , mind nagy tepsi. :F
Valamint azt nem értem , hogy megnéztem a One X végső pontozását , meg a SGS3-nak is , és az X-re jóval több pontot adtak sok opciónál , ennyivel jobb lenne kézben fogva az X mint az SGS3 vagy pedig csak egyszerűen mindenki többet várt az SGS3tól és nem teljesített ?
Jó ez a teló egyébként szerintem , leszámítva a külsőt , és lett volna akkora nagy durranás mint az SGS2 , csak a HTC most bekeményített , így nem az SGS3 most a leglegebb.

(#425) jacis


jacis
nagyúr

Azt lehet tudni mikor lehet majd megvenni?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#426) Rhino666 válasza thork (#424) üzenetére


Rhino666
őstag

Ha összeszámolod, csak 1 ponttal kapott többet a HOX a SGS3-nál. Szvsz a HOX jobb döntés, 15%-kal olcsóbb (~30eFt!!), szebb a kijelzője, minőségibb az anyaghasználata és persze ott a Sense, amit nem pótol semmi. Cserébe a SGS3 nyers erőben minimálisan gyorsabb, bővíthető mSD-vel és valamivel nagyobb az akksija. Ha egy árban lennének, akkor tényleg nagyon nehéz lenne dönteni közülük de így szerintem egyértelműen a HOX a nyerő. :K

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#427) manokaki


manokaki
őstag

én nem rég adtam el a One X-emet ( 2 hetet használtam) , hát nem estem tőle hanyat , nem érződik benne a 4 mag és akkor most szerény voltam , a Galaxy SII szerintem sokkal jobban optimalizálva van az Androidra legyen az az ICS is akár , ezt már tapasztalatbol állithatom !

Remélem az SIII-rol csak jót mondhatok majd ! :)

Attila

(#428) Tomy Yayo válasza lcee79 (#346) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

"kivéve a ONE X"

Hát, nem tudom... GSMArénán van egy durván kivesézős összehasonlítós teszt, és szemre is jobbat csinált az SIII. Nem azt mondom, jó képet csinál a One X, de kategóriájában van jobb. És az összehasonlítást mindig kategórián belül szoktam csak nézni. Egy One X kamerájának minőségét nem egy Samsung Montehoz mérem :DDD

Ettől függetlenül (mivel nekem nem létszintű prioritás a kamera, csak lehessen vele lőni néha egyet-kettőt gyorsan ha kell), még mindig inkább kéne a One X ;]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#429) SkyLine3000 válasza Rhino666 (#423) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Hát ebben véletlen koppintott a Samu. :DDD
De formában semmi köze az említett almához. Ennyi erőből bármelyik tábla hasonlít a másikra, nagy kijelző+keret.

(#430) rígel válasza manokaki (#427) üzenetére


rígel
őstag

Ha nincs türelemed kivárni, míg kiforrja magát a gyári sw.... Az s2-t az elején vetted? Mert igencsak akadoztak rajta a korai sw-k.
Mit vársz az s3-tól? Hasonló erősségű a hw., sw-t fejleszteni sose tudtak. Mindez igénytelen műanyagba csomagolva bazári kinézettel. Sok szerencsét hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#435) SkyLine3000 válasza Rhino666 (#431) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azért formában a gs szimmetrikus, az sgs meg nem. Utóbbi kerekebb, az alja kissé csúcsosabb. A sg gombja kerek, az sgs-é meg nyújtott. A gs-nek elég markáns króm kerete van, az sg-nek nem. Folytassam? ;] A hátlapról meg ne is beszéljünk.
Ha már itt tartunk, a Samu W-m formájára inkább hajaz, mint az almáéra.
Persze, ha mindkettőn átmenne egy úthenger, biztos jobban hasonlítanának egymásra. :D

(#445) Gergosz2 válasza Tomy Yayo (#428) üzenetére


Gergosz2
veterán

Xperia S simán veri a One x-et fotózás területén.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.