Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31001) tzl válasza gyuri81 (#30945) üzenetére


tzl
senior tag

Asszisztens, azaz megprobal a kezed alá dolgozni. Egész nap mutatja az időjárást, pár napra előre is. Reggel otthon mutatja, hogy mennyi idő lesz az út melohelyre (kocsival vagy tomegkozlekedessel, ahogy beallitottad). Ha a naptárba fel van vive esemény címmel, pl tárgyalás, akkor megfelelő időben figyelmeztet, hogy indulj el (nem az előre beállított figyelmeztetés, hanem forgalomtól függően). Ha repülőjáratra keresel, vagy gmailben kapsz beszallokartyat, akkor a járat előtt bead infót róla, időben indul-e, ilyesmi. Ha elutazol, feldobja a fordítót, valutavaltot, más idozonaban az otthoni időt és a helyi időt. Ha megálló mellett mész el, beadja az ott megálló járatokat indulási időponttal, figyeli, mikor szoktál moziba járni és aznap beadja a mozimusort. Ha a gépen címre keresel, pl Google térképen, akkor a keresett címre kidob kártyát, menetidővel. Sportesemenyeket tud figyelni, meg még a jóég tudja, mi mindent. Jó cucc.

(#31002) HUTCHDB válasza zozyk (#30988) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ja, ok., ertheto, igy akkor koszi nem szukseges feltenned.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#31003) apaszka válasza zozyk (#30996) üzenetére


apaszka
veterán

:Y :C :C :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#31004) SzlobiG válasza Gabesz1019 (#30993) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nagyon ne várd kb semmi észrevehető kül nincs.

(#31005) tzl válasza apaszka (#30999) üzenetére


tzl
senior tag

Slideit se rossz, de a swype beta is letoltheto a swype.com oldalról ingyen.
Nálam mostanában a SwiftKey dolgozik a legtöbbet, zseniális, ahogy megtanulja fb-ról, twitterről, gmailbol, sms ből a stílusom és egyre pontosabb javaslatokat ad. Annyira jó, hogy lemondtam miatta a húzgálásról.

(#31006) Gabesz1019 válasza SzlobiG (#31004) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

De az javítja azt a 200 nap után jelentkező problémát. Nem?

(#31007) zozyk válasza Gabesz1019 (#31006) üzenetére


zozyk
addikt

Igen,az csak az ELLA/ELLC (és utána jövő)romokban van benne....ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#31008) poc013 válasza zozyk (#31007) üzenetére


poc013
tag

szia
És ha én ELLA után flash-em fel a CM10.1-et akkor kell tartanom ettől a 200 napos dologtól??

[ Szerkesztve ]

(#31009) poc013 válasza zozyk (#31007) üzenetére


poc013
tag

szia
És ha én ELLA után flash-em fel a CM10.1-et akkor kell tartanom ettől a 200 napos dologtól??

(#31010) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Hát Én nem tudom valaki telerakta az oldalt ilyen indító logóval azóta nem jön be az oldal csak nehezen, ki volt az? :))

[ Szerkesztve ]

(#31011) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Huawei Ascend P2 ez is nagyot fog szólni :C

(#31012) gyuri81 válasza tzl (#31001) üzenetére


gyuri81
veterán

köszi szépen a választ!

a google now helymeghatározásához miket kapcsoltál be? ( iszonyat zabálja az akksit a helymeghatározás)

(#31013) Nagy.Úr


Nagy.Úr
tag

Üdvözletem mindenkinek !
Azért hoznám fel én is a problémám , mert láttam , hogy nem csak nekem van gond az új 4.1.2-vel .
Lényeg , hogy amióta fennvan az új verzió azóta kolosszálisra növekedett az akksi töltési ideje . ( normál esetben max 3 óra , most meg legalább 8-10 ) . Bárkinek bármi ötlete lenne ezzel kapcsolatban nagyon hálás lennék érte ( tényleg bármi apró ötlet hasznos lehet ) . Előre is köszönöm :K

(#31014) SzlobiG válasza Nagy.Úr (#31013) üzenetére


SzlobiG
félisten

Adapterrel 8-10óra? Vagy USB-n?

Lehet kéne egy battery wipe.

(#31015) Nagy.Úr válasza SzlobiG (#31014) üzenetére


Nagy.Úr
tag

alap töltőm van ( usb , konnektorba dugható adapterrel ) , de eddig semmi baj nem volt vele . 4.1.2 felrakása óta csinálja ezt .

(#31016) SzlobiG válasza Nagy.Úr (#31015) üzenetére


SzlobiG
félisten

Gyári rom? Mert stweaksbe lehet állítani mennyivel töltsön.

(#31017) CHIPman válasza Nagy.Úr (#31015) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Alapvető probléma minden 4.1.2-es romnál, egyetlen megoldás van: a töltőfejet meghagyva cseréld le a kábelt. Nekem Sonyval tökéletes.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#31018) RockCNC válasza Nagy.Úr (#31015) üzenetére


RockCNC
senior tag

Én a 4.1.2 frissítés után csináltam egy gyári visszaállitást

(#31019) zozyk válasza Zsolaf (#31010) üzenetére


zozyk
addikt

Én raktam be,de semmi köze az oldal összeomlásához...
Minden este esik-kel a rios motor sajna....

(#31020) Zsolaf válasza zozyk (#31019) üzenetére


Zsolaf
addikt

Én sem komolyan gondoltam, hogy attól és tudom, hogy te voltál, de ezt nem tudtam kihagyni, mert pont utána nem sokkal sz@r lett az oldal :C

[ Szerkesztve ]

(#31021) Frozzy válasza SzlobiG (#31016) üzenetére


Frozzy
őstag

Tényleg lehet állítani vele, hogy menyivel töltsön?:D mert akkor én kipróbálnám. hol lehet ezt állítani? illevte menyi a gyári érték?:D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#31022) Laraxior válasza Frozzy (#31021) üzenetére


Laraxior
titán

hálózat/USB: 1000/450mAh
max: 1200/900mAh
Siyah kernel, Stweaks-ben.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#31023) MPeter87 válasza Frozzy (#31021) üzenetére


MPeter87
őstag

STweaks-ben a Misc fül alatt tudod állítani az adapteres és az USB-s töltést is. 1000 mA és 475 mA a gyári/alap érték, de ezt írja is ott. :)

(#31024) Gizmo94 válasza Varszegig (#30856) üzenetére


Gizmo94
veterán

Dehogynem megy a TA , rootolt XELLA alatt megy az, csak letölt egy updatet és nem úgy csinálja mint eddig, hanem magától rebootol, egy spec. boot módba megy és onnan lazán nullázza a countert. Éppen most csináltam meg. :)

(#31025) zozyk válasza Zsolaf (#31020) üzenetére


zozyk
addikt

Bocs,még reggel van,nem jött át a humor... :R
:DD

(#31026) HUTCHDB válasza Gizmo94 (#31024) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

mit tudtok ajanlani gyari kinezetu romkent?
egyik ismerosomnek kellene, lenyeges neki a gyari kinezet, es az, hogy az AnTuTu mennyit mutat, de mindenfele processzor piszkalas nelkul...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#31027) foxymaxy válasza HUTCHDB (#31026) üzenetére


foxymaxy
senior tag

Omega :)
Szerintem elég normális, legalább is nekem bejövős ;)

e pluribus unum

(#31028) HUTCHDB válasza foxymaxy (#31027) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

koszi.
egyebkent azt mar feltettem,de sajna meg 13.000 sem volt az ossz pontszam.
es en is ereztem rajta valami pici akadozast...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#31029) Gizmo94 válasza HUTCHDB (#31026) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hát akkor ez a Zozyk által korábban linkelt gyári XEMA jó lehet. Voltaképpen mindent tud, rooted, deodexed, busyboxed, zipaligned, és ez biztos,hogy gyári kinézetű. :) itt van és a deodexed verzióból kiszedte a készítő az összes bloatware-t is.

Ha megkéred, Zozyk kolléga biztosan feldobja a saját kitakarított verzióját is. :) Ennél jobb ötletem teljesen gyári kinézetű,de voltaképpen custom romra nincs, ráadásul ez a legújabb. :)

(#31030) r0by


r0by
addikt

Gyári rom esetén lehetséges témázgatni?

(#31031) apaszka válasza foxymaxy (#31027) üzenetére


apaszka
veterán

Én is azt használom! :C :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#31032) HUTCHDB válasza Gizmo94 (#31029) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

koszi.
errol eppen tegnap valtottunk nehany szot.
lehet raprobalok.
az a bajom, hogy hiaba mondom neki, hogy ne a szamokat nezze, hanem az erzetere "hallgasson", nem , neki az is fontos.
kozben ezt talaltam meg.
errol valakinek velemeny?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#31033) rankesz válasza tzl (#31005) üzenetére


rankesz
veterán

Swifkey flow már egy ideje megy publik bétában, annak az újítása a húzkodás.
Letölthető a swiftkey oldaláról

(#31034) Gizmo94 válasza HUTCHDB (#31032) üzenetére


Gizmo94
veterán

Biztosan jó választás lesz ez is, mert tulajdonképpen ugyanolyan gyári alap romra épülő, jól kikopasztott rom. Ha a sebesség fontos, jó lehet, mert biztosan gyorsabb az alap romoknál, tekintve,hogy eléggé hosszú a lista amit kikapkodott belőle a rommer. Azért nem árt megnézni, hogy miket szedett ki, hátha valami azért kellene, azt meg utólag belerakja és kész. :)

(#31035) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Telom Build száma:
JZO54K.I9300XXELL4

Ez már tartalmazza a proci behalás elleni javításokat? :U
Android 4.1.2, és XEH-s rom. :)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#31036) HUTCHDB válasza Gizmo94 (#31034) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

no le is szedtem, felteszem, aztan kivancsi leszek arra a 16 e-es eredmenyre... :)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#31037) zozyk válasza HUTCHDB (#31036) üzenetére


zozyk
addikt

(#31038) vamosip


vamosip
tag

Sziasztok!

Mennyire normális, hogy a gyári T-s 4.1.2 ROM akadozik? Mintha lassabb lenne, mint a 4.0.4 :(((
Továbbá valamiért lemerül egy éjszaka alatt, pedig csak a szokásos programokat tettem fel, amiket az előző telómon is használtam. Akkuhasználat alatt az Android operációs rendszert írja legnagyobb fogyasztónak. Mivel tudnám megnézni, mi fut a háttérben?

(#31039) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

telefon váltás előtt vagyok, és ezt a készüléket szemeltem ki (Nokia N8-ról váltanék).
Nem volt még Androidos telefonon, de megfogott, hogy szép nagy kijelzője van.

Tudtok esetleg hátrányokat vagy negatívumokat felróni a készülékkel kapcsolatban?

Esetleg erre a készülékre is vannak moddolt romok aminek érdemes utánaolvasni vagy amin érdemes elgondolkodni?

(#31040) sanyirigo válasza AndrewTdi (#31039) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Van más is itt a fórumon, aki N8-ról váltott. Hátrányt nem nagyon tudnék mondani, hacsak az anyaghasználatot nem említem.
Módosított rom is van erre bőven.

Pixel 7

(#31041) apaszka válasza sanyirigo (#31040) üzenetére


apaszka
veterán

Én is arról váltottam,és előtte GT540 em volt! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#31042) sanyirigo válasza apaszka (#31041) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Tudom, emlékszem Rád az LG topicból :)

Most adtam el a GT540-et 8 ezer pénzért :)
Jó masina volt az.

Pixel 7

(#31043) apaszka


apaszka
veterán

Nagyon halódik a mobilaréna , szinte alig elérhető! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#31044) rankesz


rankesz
veterán

Na mi ez a pangás srácok, senkinek semmi problémája? :DDD

(#31045) HUTCHDB válasza zozyk (#31037) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez melyik rom?

Feltettem a light olasz romot.
Hat ez sem jo.
Hasonlo az omegahoz.
Hiaba hoz az antutu 16000 feletti erteket, akadozobb ez a rom is, mint az altalam hasznalt miui. (13000)
Nem tudom nalatok ( gyari alapu romot hasznaloknal ) nincs akadas pl. a beallitasok, az sms, a gyari bongeszo, az oldalelforgatas, vagy a gmail- ek gorgetese soran.
Nekem ez borzasztoan feltunik.

Odaadtam az en miui-s telefonomat es a baratom is azt mondja, hogy igen igazam van, es a pontok pontosan az ellentkezojet mutatjak.....
No felreertes ne essen, nem a miuit akarom favoritalni, csak keresnek egy olyan gyari kinezetu romot, ami szepen mukodik.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#31046) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Tegnap óta én is SGS3 tulaj vagyok :)
T-mobiltól hoztam ki egyet.
Nagyon tetszetős, előtte LG O4X-em volt, ennek jobban tetszik a kijelzője, a designja, viszont mintha ez kicsit gyakrabban döccenne meg mint az LG.
Egyetlen furcsaságot vettem észre. Amikor mobilnettel netezek, akkor időnként kapcsolódási hibát dob, nem csak böngészőben, hanem bármiben ami netet használ.
Jó lenne tudni, hogy a T hálózat szarakszik e vagy a telónak van valami gondja.
Az a gond, hogy nem nagyon fogom tudni tesztelni a 3 napos cseregarancián belül, mert ma bekorlátozták a netem,mert elértem az adatforgalmi limitem... :(
Más is tapasztalt ilyet?
Láttam többen említik a 200 napos halált, de hogy mi is ez pontosan azt még nem találtam meg. Valaki irna róla valamit? Mit lehet tenni ellene?
Előre is köszönöm a válaszokat.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#31047) sanyirigo


sanyirigo
senior tag

A "pangás" a mobilaréna gyengélkedése miatt van sztem.

Pixel 7

(#31048) madmike válasza madmike (#31046) üzenetére


madmike
őstag

Még egy kérdés, vettem a speedshopnál egy fóliát, ami szélességre pont akkora mint a kijelző, de a teljes előlapot nem fedi le. Gondolom azért,mert a kijelző mellett már görbül az üveglap. Minden fólia ilyen?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#31049) Bossi válasza HUTCHDB (#31045) üzenetére


Bossi
őstag

A beállításoknál én is észrevettem gyári romnál... ezért kipróbáltam 2-3 egyéb romot de, szerintem azoknál sem volt jobb ez engem is bosszant ez a készülék ne "akadozzon" főleg ne a nagy jelly bean project butter megoldással...

(#31050) HUTCHDB válasza Bossi (#31049) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

sms-nel a legfeltunobb...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.