Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Piwi válasza R2D20208 (#5000) üzenetére


Piwi
addikt

függő :P :DDD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#5002) R2D20208 válasza Piwi (#5001) üzenetére


R2D20208
addikt

Nem függő, csak ráértem. 10 perces meló wazze.. :)

(#5003) gedemmm 10 rongyér eladom :D

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5003) gedemmm


gedemmm
csendes tag

Hat nem hiszem el... itt varok fel orat az otezredik posztra, frissitgetek osszevissza, erre csunyan megeloznek:DDD

[ Szerkesztve ]

(#5004) Piwi válasza R2D20208 (#5002) üzenetére


Piwi
addikt

nemszép az akksi kijelzés ;]
én nem romolok most mert meg vagyok elégedve mindennel :))

gedemmm: :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#5005) rankesz válasza R2D20208 (#5000) üzenetére


rankesz
veterán

Hallod mar s2-n is falra masztam ettol az idiota font-tol amit hasznalsz, total olvashatatlan szerintem, nem akarod lecserelni?
Ugy latom az s3-on. se lesz centrifuga tema...;]

(#5006) R2D20208 válasza rankesz (#5005) üzenetére


R2D20208
addikt

De a kedvedért olyant használok amit te ;] ;] Én amúgy azokat sem szólom meg, akik azt a cifra kunkori, kézzel írottat használják, mert az tetszik nekik :P ( hát hol foglalozok azzal, kinek mi tetszik te ufo ? Téged érdekel én mit használok ? Nem is értem. És még le is írod nyilvánosan :U )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5007) haxxika válasza bordi10 (#4996) üzenetére


haxxika
senior tag

Na ugyanezt rendeltem le én is. Anyunak fehér van, ráraktuk neki a laptophoz, kábellel összekötöttem. Először rárakom, otthagytam, szépen ment. Másodjára ráraktuk, laptop kikapcs. Vmi biztosítót kiüthetett, de egy akksi ki-be megoldotta. Lehet a dokkoló volt a hibás, vagy a laptop, nem tudom. Nekem tökéletesen működött az én gépemmel.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#5008) animoo válasza Piwi (#4997) üzenetére


animoo
senior tag

Az nem a festek, hanem a lakkreteg, ami fedi a hatlapot, csak a lepattogzas menten elkoszolodott. sanszos, hogy leejtette, de koszos kezzel nyulkal a keszulekehez is:-) ha kicsit megserul a lakk a szelen, akkor konnyen lepattog, de csak akkor, ha valami eloszor felsérti. nem olyan veszes, nem is latszana, ha letakaritotta volna a kep tulajdonosa.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#5009) gone_man válasza Atla (#4904) üzenetére


gone_man
csendes tag

Köszönöm,király vagy,isten ez a lejátszó! :))

A többieknek is köszi a helpet!

Kezdem belakni az SIII-at,egyre jobban kezdek beleszeretni :D

(#5010) mycso válasza R2D20208 (#5006) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, a PIN beírósdi kinézetét, melyik apk-ban találod nem tudod véletlenül???

Meg amit az előbb linkeltél a settingsben azokat az elválasztókat eltudnád küldeni (azokra gondolok, ahol a hasábok nevei vannak, az a kékes zöld). :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5011) persil


persil
nagyúr

A cikket csak most sikerült elolvasnom, a telóhoz nem szólnék hozzá sokat, szép, jó, erős, nem kéne.

De:
"Az S III ugyanolyan könnyen csusszant be a farmerzsebbe, mint bármi más"
Könyörgöm ne rakjunk már farzsebbe egy 200 ezres telefont... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5012) HardRic válasza persil (#5011) üzenetére


HardRic
addikt

farmerzseb, nem farzseb.

(#5013) persil válasza HardRic (#5012) üzenetére


persil
nagyúr

Basszus... kurva késő van:D

Bocs mindenkitől :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5014) Varszegig válasza persil (#5013) üzenetére


Varszegig
veterán

attól még ne rakjunk:)

(#5015) tortaur2006 válasza tortaur2006 (#4995) üzenetére


tortaur2006
tag

Nem sok választ kaptam... :F

Viszont az alábbiakra nagyon kíváncsi vagyok:

- előjöttek -e a festék, meg a keret gondok a kék színű modellnél, már az újaknál?
- van-e a valakinek tapasztalata a visszahajthatós (oldalirányú) hátlapról/tokról?
- valami jó bőrtokot tud-e valaki?

Üdv. és köszi! :R

(#5016) Jeanne d'Arc válasza tortaur2006 (#5015) üzenetére

Nekem kék van és semmi probléma nincs vele. Iphone 4-nél volt visszahajlós tokom( nem oldalra nyílt) ott bejött, csak néha idegesített a lifegés.
Most jelenleg olyan tokom van amibe csak beleteszem, és a tetején van egy tépőzár amivel lezárom. Tökéletesen megfelel, elsőnek nem tetszett de megszerettem.:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5017) knyitogato válasza agabe (#4987) üzenetére


knyitogato
őstag

forrás, körülmények? tiéd a teló?

(#5018) Gold_fish


Gold_fish
tag

Telenorra lejött az lf5. Ez a legfrissebb függetlenre?

Közben jön valami más is még...

[ Szerkesztve ]

(#5019) lafaty80 válasza knyitogato (#5017) üzenetére


lafaty80
őstag

Ez az én telóm, kézben és asztalon( képernyő tisztító kendőn) tartott 2 napos kék hátlap:

kép1
kép2
kép3

Élőben úgy néz ki mintha leejtetem volna, de tapintásra nem lehet érezni, és persze leszedni sem lehet. Kb olyan mintha a műanyagban lenne a hiba, amit lefújtak mondjuk aztán lakkal. Amikor megvettem nem nézegettem, de mintha nem lett volna rajta. Aztán hogy hogy került oda....

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5020) Bastee válasza Gold_fish (#5018) üzenetére


Bastee
tag

Nekem is akar adni valami 21.47MB-nyi frissítést Telenorra.
Jó ez nekem? :D

(#5021) knyitogato válasza lafaty80 (#5019) üzenetére


knyitogato
őstag

Érdekes. Cserélteted garanciában?

Sőt 72 órában?

[ Szerkesztve ]

(#5022) Eli577 válasza lafaty80 (#5019) üzenetére


Eli577
senior tag

Milyen garanciád van rá és hová? Ha T-s, akkor sanszos, hogy a saját szervizükben adnak hozzá hátlapot (amikor voltam múltkor volt náluk cserehátlap). A hivatalos Samsung szerviz vagy nem cseréli vagy elküldi bevizsgálásra.

(#5023) Gold_fish


Gold_fish
tag

Egymás után kettő is lesz. Első az lf5 második az lfb.

(#5024) knyitogato válasza Eli577 (#5022) üzenetére


knyitogato
őstag

A hivatalos Samu nem cseréli? :(((

(#5025) Beri78 válasza Gold_fish (#5023) üzenetére


Beri78
őstag

és ezek az updatek mit tudnak?
(nekem most dobta fel)

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#5026) lafaty80 válasza Eli577 (#5022) üzenetére


lafaty80
őstag

és (#5021) knyitogato:

72 órán túl vagyok, 8 nap ma jár le... :)
Nem tudom mit tegyek, ugye ez már 2. sgs3-asom. Ugye a hátlapot nem nagyon nézegetem, de ha T-nél cserélik így is, akkor talán beviszem oda.
Samsung szervíz miért küldené fel szervízbe? Ez működési hiba... ezt elsőre is látni lehet és tapintással megállapítható hogy nem én okoztam. De hát MO-ágon vagyunk... :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5027) Dr. X válasza Beri78 (#5025) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Ez engem is érdekelne. Felajánlott egy 27MB-os frissítést. Miután azzal kész volt lenyomtam egy frissítés keresést és talált még 70MB letölteni valót. Az egyetlen különbség amit látok, hogy a legördülő menüben lehet állítani a fényerőt ami nekem nagyon nem tetszik. Egyszerűen útban van ott.

[ Szerkesztve ]

(#5028) Eli577 válasza lafaty80 (#5026) üzenetére


Eli577
senior tag

Hiába. Korábban nekem hasonló problémám volt, csak nem festéssel, hanem illeszkedéssel, a felső jobb saroknál nem volt teljesen passzentos a hátlap. Fent volt négy napig Bp-en, a problémát csak félig oldották meg (kisebb lett a rés a ház és a hátlap között, ami nem tudom hogy lehet, mert másik hátlappal próbáltam én is, de ugyanúgy elállt...lehet, hogy kicist megkalapálták a házat :D) és persze amit kértem és két helyen is felírtuk a garanciaszelvényre, hogy ne csináljanak semmit a szoftverével....csak lefrissítették a szépen belakott SW-met. :((

knyitogato: itt Szegeden nem tartanak alkatrészeket a szervizben, mindig küldik fel, vagy legalábbis várni kell arra, ha valami cserealkatrészt kérnek.

[ Szerkesztve ]

(#5029) hardtem


hardtem
csendes tag

Telenoros mai UPDATE-et érdemes feltenni? Rendesen működik, nincsen benne kardinális marhaság? Mert jelenleg hiba nélkül üzelem a cucc, nem szeretném ha valamit elkefélne.

(#5030) FragMaster


FragMaster
addikt

Tés készülékekre nem érkezett még frissítés?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#5031) lafaty80 válasza Beri78 (#5025) üzenetére


lafaty80
őstag

Nekem milyen a telód? független, rom?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5032) Dr. X válasza hardtem (#5029) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Én eddig három különbséget vettem észre. A legördülő menüben lehet állítani a fényerőt, a beállításokban az "energiatakarékos mód" "akku kimélésre" változott és új lett a billentyűzet.

(#5033) Bastee


Bastee
tag

Ezekben a tokokban, meg tisztító-védő cuccokban én nem hiszek... Minden ami ellen hasznos annak a telefon magától ellenáll (SGS3 konkrétan) kivétel az elejtés, ott egy bőrtok, vagy vaskosabb egyéb tok sokat segíthet. Ezen felül csak a baj van mindegyikkel. A kényelmes fogásnak annyi, ergonómia romlik, lifeg, ezt-azt eltakar, egyik sem tökéletes. Amelyik elszínezi a telefont, vagy kárt okoz a lakkrétegen, már nem is említem. Nálam az előző Galaxy S -ek is zsbben voltak mindenféle tok és fólia nélkül. S1-et ejtettem el egyszer nagyon csúnyán, mikor hanyagul "zsebből előrántom min Lucky Luck a pisztolyt" mozdulat sor közepette a lendület nem a fülemhez emelte a telefont, hanem előre a betonra. Mi más, mint a krómkeret bánta :D Vannak hibás darabok, a krómkeretnél tényleg, ez magától is potyoghat, de napfény, illetve a tisztítószerek miatt leginkább!!! Kirakod a napra pár órára, rá sem ismersz a telefonodra... Attól, hogy hajlítgatva van a hátlap nem lesz baja, mert bár leírták az anyagminőséget, mondván műanyag, de attól még napjaink egyik legszuperebb műanyagja! Nem törik, és nem deformálódik el, rendkívül ellenálló, és az is amivel be lett vonva. A lényeg, hogy ezek a tokok jobban valók olcsóbb modellekre, mintsem a felső kategóriának! Sosem óvtam a széltől, esőtől, sosem lett baja egyik S-nek sem. Állják a karcot, zsebet, a normális használatot. Nálam szerintem nem sok ember veszi ki és teszi zsebre a telefonját egy nap munkámból adódóan (sokat unatkozom, de mindig van más is a kezemben, ezért kis nyomkodás és zseb sűrűn váltogatják egymást) Nem lett zsebkopott még a régi S1-em se, pedig közel 2 évet élt velem. Hajszálkarcok voltak rajta, fénynél látható.
Az S3-om mérete nagyon határeset, "zsebrerakó" pózban kell fogni, hogy simán becsusszanjon, lépcsőn 1lépcsőfoknál nem zavaró, kettesével lépve már ott az érzés, hogy "mingyá" kettétörik. Szal 3-at ugrálva ki sem próbálnám. (Majd a hajlékony telefonnal lehet atletizálni is, gátfutás közben sem lesz lehetetlen a telefonálás, vagy az mp3 hallgatás). Tokok, és társaik inkább a védtelenebb telefonokra kell, ahol nincs aktív védelem. Illetve főleg nőknek. Leggyakoribb problémák, fülbevalókarc, körömlakk folt (kapard le nem karcálló kijelzőről, és tuti visszakívánod a körömlakkot inkább) na meg persze akad még 2-3 jellemző "baleset" ezek megelőzésére kell a védelem. Aki fóliát vesz Gorilla Glass-ra a maximális védelmet akarja elérni, de lehet nem segít semmit, csak majd csúnya lesz és első perctől kisebb a "tapizás élménye". Normális esetben ezek a telefonok sem cukorból vannak, nem kell folpack-ba csomagolni és levegőben lebegtetve hordani. Nem kell olyat csinálni ami neked se jó. Napon órákat tölteni (leégsz lehámlasz, a telefonod is) víz alatt több percig (megfulsz, hát a telefon is) követ ráejteni, nagyokat esni (neked kórház, neki kijelző cs.) naponta vegyszeres mosás (tévedés, ez nem olyan mint neked a fürdés, hanem mintha folyamatosan fertőtlenítenéd magad! Néha hasznos élő szervezetek is elpusztulnak fertőtlenítéskor, ez ha állandó akkor nem hasznos) illetve amikor csak tehetjük, tiszta kézzel nyúljunk a telefonhoz! Nyár van, ilyenkor a testnedveink is árthatnak a telefonnak. De másé is. Kezet fogunk 5-6 emberrel ne szégyelljünk kezet mosni utána (még ha a Monaco-i herceg akkor se). Nekem se jó, ha tisztán szép ingben kilépek, az utcára, és egy maratoni futó odafut és átölel :) A telefonnak sem. Persze 1-2 kivétel nem szabad, hogy hibát okozzon. Nem burok kell, csak minimális odafigyelés. Ha nem gyártási hiba, akkor minden kis extra nélkül is szép marad. Hátlapokat meg igenis cseréljenek, mert ez nem normális, hogy pár hét alatt ez történik!

(#5034) hardtem válasza Dr. X (#5032) üzenetére


hardtem
csendes tag

Köszi.

Még egy kicsit várok vele.
Egyébként ez egy kisebb frissítés, tehát backupot előtte nem kell csinálni, nem fog elveszni semmi?

(#5035) knyitogato válasza hardtem (#5034) üzenetére


knyitogato
őstag

Hát, asszem én egyelőre nem merek S3-at venni. Kivárok.

(#5036) Fotozgato válasza cool19790831 (#4608) üzenetére


Fotozgato
tag

Lehet, hogy túl hosszú, nagy méretű az mp3-ad.

Samsung Galaxy Note3 (T-Mobile-H), Samsung Galaxy Tab Note Plus 12.2" P901

(#5037) Beri78 válasza lafaty80 (#5031) üzenetére


Beri78
őstag

telenor
XLE8

bigdigit: +1 :C

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#5038) bigdigit válasza Bastee (#5033) üzenetére


bigdigit
addikt

maximálisan egyet értek veled.a fél topik másról sem szól mint az itt reped ott karcolt rinyálásról na meg jajj 0.005mm rést látok 10x-es nagyítás alatt.komolyan kezdek aggódni néhány ember egyáltalán minek vesz telefont.legyen mit cirógatni simizgetni törölgetni?
nekem már rég dobott egyet betonra az élével na és akkor mi van?

viszont még mindig nem találtam én sem megfelelő tokot.ezek a slimes pofámba lifegőssek valami katasztrófák.ha csak szilikon a hátlapra akkor még a kijelző kaphat egy komolyabb sérülést is akár.nem is beszélve róla ha gyári autóstartóba szeretném rakni vehetem majd le róla mert úgy nem fér bele.

kellene egy külön topik a jajj a telóm karcos lett részlegnek. :W

(#5039) Fotozgato válasza sdd2 (#4992) üzenetére


Fotozgato
tag

"Egy Fém hátlap beszerzése megoldás lehet,"
------------------------------------------------------------
Szerintem se a WiFi, se a BT, se a 3G romlani fog a fémháztól.
Tudod, tanultuk gimiben. Faraday-kalitka

Samsung Galaxy Note3 (T-Mobile-H), Samsung Galaxy Tab Note Plus 12.2" P901

(#5040) blueye válasza hardtem (#5034) üzenetére


blueye
veterán

Nekem nem veszett el semmi.

(#5041) p06


p06
senior tag

Sziasztok!

2 év GalaxyS után lehet váltok erre. :) De arra lennék kiáncsi, hogy a gyáriak mit hoztak ki a wolfson audió chip-ből (már ha jól tudom, hogy az van benne) mennyivel szól rosszabul mint a a sima S.

A T-mobile-os mennyiben különbözik a függetlentől (a kártya "zároláson" kívűl)?

Előre is köszi!

(#5042) Beri78 válasza Dr. X (#5032) üzenetére


Beri78
őstag

olvassatok vissza a fórumban - leírják az lf5 és a lfb rommal kapcsolatos tapasztalatokat is a többiek
(én felteszem, mert rosszat nem nagyon olvastam)

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#5043) knyitogato válasza bigdigit (#5038) üzenetére


knyitogato
őstag

Mondjuk a semmitől megkarcolódó, repedő. stb néhány napos 200 ezres telefon nem normális jelenség, ez azért több, mint rinya.

[ Szerkesztve ]

(#5044) blueye válasza lafaty80 (#4826) üzenetére


blueye
veterán

Nekem sem fogadja el, érdekes...

(#5045) cool19790831 válasza Fotozgato (#5036) üzenetére


cool19790831
csendes tag

Nem hiszem. Mert a telefon csengőhangja és a gmail, emil lejátsza hiba nélkül a teljes zenét. Csak az smssel van mp3 lejátszási gond kézbesítésnél. A poli hangokat viszont gond nélkül lejátsza, kézbesítésnél is.

(#5046) Jeanne d'Arc

Ma vettem észre zenehallgatás közben hogy néha megugrik a zene, vagy valami ilyesmi, nagyon idegesítő szerintetek mitől van?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5047) rankesz válasza Jeanne d'Arc (#5046) üzenetére


rankesz
veterán

lehet a lejatszotol, elso korben kiprobalnek a helyedben egy masik programot

(#5048) bigdigit válasza Jeanne d'Arc (#5046) üzenetére


bigdigit
addikt

érdemes lenne első kőrben vissza tekerni ahol érezted ugrik.igen sok silány mp3 létezik....

(#5049) Piwi válasza p06 (#5041) üzenetére


Piwi
addikt

Szia.

T-mobilosba lesz pár plusz alkalmazás amit a szolgáltató belerak,tehát semmi másban nem más :)

A voodoo sound már készül rá,de mivel elég új a teló így idő kell amire olyan jó lesz mint SGS-re,viszont ha kész lesz akkor simán hozni fogja azt a minőséget :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#5050) Eli577 válasza bigdigit (#5048) üzenetére


Eli577
senior tag

Az lehet, de nálam teljesen random módon csinálja. Van, hogy a szám felénél lépteti a következőre, van hogy 5 mp-re elakad a lejátszás, aztán folytatja, aztán megint megakad....roppant idegesítő tud lenni. Először a memóriakártyára gyanakodtam, átmásoltam mindent a telefon belső memóriájába, de ugyanúgy csinálja. Gyári SW-vel és custom-mel is fennáll (mindegy volt milyen verziószámú). Ötletem sincs mi okozhatja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.