Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70001) korcsillio válasza RedCat (#69990) üzenetére


korcsillio
őstag

Én note3-at vennék(ha lenne rá keret).

(#70002) sheep válasza gyuri81 (#69999) üzenetére


sheep
addikt

van belőle 32-es is, bár nekem elég a 16-os is amúgy (nem játszom, dropbox és hasonlók vannak)
a műanyag minősége pedig soha nem érdekelt, ez nálam nem szempont.
Sőt, nálam jó pont ha nem fém.
A samsung sem jobb nála minőségben szerintem, legalábbis a próba alapján.
A G2 minimum egy osztállyal feljebb versenyez mint a sgs3 (de megkoztátatom még az s4.nél is jobb)
persze ez csak az én véleményem, nyilván nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a fontos

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#70003) yetir válasza #01696768 (#69996) üzenetére


yetir
tag

A helium működése engem is érdekelne... :)

(#70004) apaszka válasza yetir (#70003) üzenetére


apaszka
veterán

Régebben próbáltam,,ég az elődjét is de nem volt jó nekem sem! Biztos én vagyok béna.

vidijó

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#70005) Gizmo94 válasza apaszka (#70000) üzenetére


Gizmo94
veterán

LG G2-t ne vegyél, gyúrj a Note 3-ra. Nemrég nyomkodtam egyet pár napig, nem előrelépés az S4-hez képest. Roppant gagyi piacos műanyag, recsegős, durva megmunkálás, a hátsó fizikai gombok kinézetre és kezelésre is bénák, a kamerája is S4 szintű, bár sötétben kicsit talán jobb. A kijelzője szebb, a telefon gyorsabb, smoothabb, de összességében nem ad többet, nagyon "olcsó érzetű" telefon..
A Note 3 viszont más kategória, talán a Samsung valaha gyártott legjobb telefonja, mégpedig magasan.. Sajnos nálam a mérete miatt nem játszik, de még így is gondolkozom rajta, annyira jó. De leírta már Varszegig. Illetve nem, mert annál is jobb.:D A Nexus5-öt még nem próbáltam, de várom az alkalmat, csodákat zengedeznek róla haverjaim.. Kézbe már fogtam, de sok időm nem volt rá. Mindenesetre minőségi kivitel, nagyon szép.. LG G2-t ha rám hallgatsz, nem veszel, csalódni fogsz..

(#70006) apaszka válasza Gizmo94 (#70005) üzenetére


apaszka
veterán

Note3 nekem nagy. TMK vezér vett,és nyomkodtam neki párszor a telóját! ;] Ő is táskában hordja,nem zsebben. Ezt elismerte,hogy hiába szép jó,de marha nagy.

A G2 .re dobok egy jópofa tokot,és már jó is. Viszont amiket írtál,hogy miben jobb az S4 nél,az már elég nekem,hogy előre lépés legyen az S3 után. :R És ismerjük el az ára is korrektebb mint a Note 3 -é?
N5 be is gondolkodtam,és még nincs eldöntve 100% osan,csak az,hogy nem samu lesz a következő!

Ígérgessenek ,és adjanak ki sz@r ROM -ot .....! Nem jó irányba megy itt a verkli szerintem

Bocs az offért.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#70007) balazs1022


balazs1022
őstag

Nah a végén minden nagy hozzáértő elhagyja ezt a fórumot... :(
Nem lesz ennek így jó vége... :O

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#70008) borsodika válasza balazs1022 (#70007) üzenetére


borsodika
őstag

Azért kelzsoca, nggabi még itt van. :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#70009) korcsillio válasza apaszka (#70006) üzenetére


korcsillio
őstag

Én Note2-re váltottam de nem bántam meg(direkt nagyot akartam).Belekötni nem tudok ha akarnék se,pl sebességre ég és föld s3-hoz képest,s pen meg egy kurv@ jó dolog...
Elnézést az offért!!!

[ Szerkesztve ]

(#70010) igiboy1970


igiboy1970
csendes tag

Sziasztok!

Van egy kis problémám ,amit nem tudok megoldani és szeretném kérdezni a szakértő fórumozókat, hogy mit javasolnának nekem. Galaxy S3-as készülékem van ,a legutolsó CM 10.2 Snapshot verzióval. A gondom az, hogy nem engedi a program a micro SD kártyára áthelyezni az alkalmazásokat és többször csinál olyat, hogy frissítés esetén nem engedi frissíteni a programot, mert kiírja, hogy nincs elég hely!!! Pedig a belső tárolón van még legalább 7 GB hely. Van valakinek ötlete, hogy mit bénáztam el? Előre is köszönöm, hogy foglalkoztok a problémával.

(#70011) bobie


bobie
tag

Ma voltam a T-mobilba. Körbe nézegettem a telefonokat, és beszéltem egy ottani a cimbivel, hogy mit érdemes mit nem.Nos marad az S3 egy jó darabig az tuti. Note 3 szép, jó, meg minden de ordenáré nagy. S4 részemről értelmetlen váltás. G2 még jó alternatíva lehet, de a szerviz hálózata nem túl korrekt. Sonyt meg messziről kerülöm. (jelen esetben egy J-m van szervizben amin érintőt kell cserélni, ezt két hét alatt nem sikerült megküldeni :) )

Nullán, szimplán ahogy ringat a membrán..

(#70012) balazs1022 válasza balazs1022 (#70007) üzenetére


balazs1022
őstag

Ez az h csak még...Lehet már ők szeretnének váltani.. :)

Azoktól kérdezem akik CM11-et használnak, hogy a kamerában sok volátozás van a gyárihoz képest? Előnyök? Hátrányok?
Pl olyanokra gondolok, mint HDR-be engedi a vakut használni, vagy éjszakai módban az ISO-t. Esteleg jobb képeket csinál-e? Nagyobb lett-e a fájl mérete?

köszi!

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#70013) Drahcir


Drahcir
csendes tag

sziasztok! Ram felszabadításban tudtok segíteni? Hasznos tippek stb. köszi :)

(#70014) Varszegig válasza bobie (#70011) üzenetére


Varszegig
veterán

Ja, nagy a Note3. Az első 3 napban.:)

(#70015) apaszka válasza balazs1022 (#70012) üzenetére


apaszka
veterán

A CM 11 ben rendesen butított a kamera. Ha jól emlékszem HDR sincs benne. Volt fenn nekem is kicsit és a fiamnak is a CM 11.
7 perc után nézd meg

A 4.2.2 ben lévő google camera viszont jobb ,mert rengeteg beállítás van benne. Pl amit említesz HDR módban vaku is van .
A fiamnak Paranoid Android ROM van fenn még a régebbi 4.2.2 es verza,és minden megy benne a kamera terén.

Pedig ugye a Google kamera app nagyon intelligens app.
Tudja,hogy milyen telefonra telepíted. S3 -mon pl nem jelenik meg minden menüje.
Más jobban általa támogatott telefonon több dolog jön elő benne mint beállítási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#70016) Geri89


Geri89
aktív tag

Sziasztok! Adott egy S3-as, új ROM lett rá feltéve, IMEI elmászott, és EFS mentés nem volt :W :W Most telefonként nem tudom használni. EZT a leírást megcsináltam, sajnos nem vezetett eredményre.. Próbáltam feltenni másik ROM-ot is, de akkor sem váltott vissza az IMEI. 004999... most. Valaki tudna segíteni, hogy hogyan tudnám helyrehozni? Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#70017) zoli669 válasza Geri89 (#70016) üzenetére


zoli669
tag

Szia !

Próbáld ezzel I9300XXEMG4, vagy ennél újabbal! Szerintem utána lesz IEM számod!

(#70018) babhun válasza Geri89 (#70016) üzenetére


babhun
aktív tag

Melyik ROM-ra mi lett téve, azt tudni?

(#70019) Geri89 válasza babhun (#70018) üzenetére


Geri89
aktív tag

Azt sajnos nem tudom, hogy mire, de ez lett feltéve: XXEMC2-XFEMC1 3+1 fájlos ROM ez. Ezután feltettem a I9300XXELLA_I9300OXFELL1_XEH ROM-ot, majd a XXELLA-XFELL1 3 fájlos változatát.de nem javult meg. Most töltöm az MG4 végüt le, hátha..

[ Szerkesztve ]

(#70020) zlatan77 válasza Varszegig (#70014) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Miért utána összemegy? :D

(#70021) lafaty80 válasza Geri89 (#70019) üzenetére


lafaty80
őstag

Pedig pont az lenne a lényeg...... (hogy milyen volt feltéve)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#70022) babhun válasza Geri89 (#70019) üzenetére


babhun
aktív tag

Akkor az MG4-el azzal jó lesz valószínű.

(#70023) tommjee


tommjee
senior tag

Sziasztok nem sűrűn járok ide ezért nem nagyon vagyok tisztában a dolgokkal... Kérdésem az lenne hogy 4.3-as frissítésről mit lehet tudni? Mikorra várható?

Köszönöm előre :R

(#70024) ittakary válasza tommjee (#70023) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kiadták, de annyira szar, hogy visszavonták, így most várunk.

(#70025) Geri89 válasza zoli669 (#70017) üzenetére


Geri89
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Életet mentettetek :D Visszaállt az IMEI :R :R

(#70026) SchJohny


SchJohny
csendes tag

Sziasztok,

Segítséget kérnék:
S3 Miniről váltanék, a kérdés hogy S4 Minire vagy S3-ra érdemesebb? Ugyanolyan áron jutnék hozzájuk.
S3 melett szól a nagyobb felbontású, nagyobb méretű kijelző, 4 mag de alacsonyabb órajel, ellene hogy régebbi konstrukció.
S4 Mini mellett szól hogy újabb készülék, szintetikus tesztekben veri az S3-at annak ellenére hogy csak 2magos, viszont kisebb és rosszabb felbontású a kijelzője, kisebb a belső tárhelye.

Szívesen veszek pro és kontra tanácsokat mindkét készülékhez!

Köszi!
Jani

(#70027) V.T.


V.T.
aktív tag

Sziaszok. Koszonom a sok segitseget. Eladtam a S3mat lett helyette Nexus 5.

(#70028) Varszegig válasza zlatan77 (#70020) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem, utána megszokod, és ha kezedbe kapsz egy S3-at, akkor azt hiszed egy S3 mini van a kezedben, egy iphone-tól meg egyenesen megszakadsz a röhögéstől, hogy mi ez a kis szar egérmozi:D

(#70029) zlatan77 válasza Varszegig (#70028) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Hát én tuti nem tudnám megszokni.Néha még az S4 is kényelmetlen méretű.
Biztos nagyon jó telefon a note 3,de nekem az a méret már vállalhatatlan,mint telefon. :)

[ Szerkesztve ]

(#70030) korcsillio válasza Varszegig (#70028) üzenetére


korcsillio
őstag

Ugyanígy vagyok,már az s3-at ha kezembe vettem kicsinek tünt n2 után.Tegnap kezembe vettem feleségem L5-ét egy sms erejéig,alig tudtam vele gépelni olyan pici... :D

[ Szerkesztve ]

(#70031) futor


futor
aktív tag

...én is már csak szemüveggel látom az S3-mat ! :D

(#70032) apaszka válasza SchJohny (#70026) üzenetére


apaszka
veterán

S3 LTE

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#70033) imi4199


imi4199
tag

Sziasztok!

Koreában már megjelent a S3 LTE-re a 4.3-as ROM, nem tudom fel szabed-e ezt pattintani a magyar T-s S3 LTE-re? Szerintetek szabad ezzel próbálkozni?

http://samsung-updates.com/device/?id=SHV-E210S

Méretileg elég nagy a ZIP, kb. akkor mint a Note 2 4.3-as frissítése...

Sajnos az S3 LTE-ről nem nagyon hallani a 4.3 kapcsán...

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#70034) Varszegig válasza imi4199 (#70033) üzenetére


Varszegig
veterán

SHV-E210S a korei változat, ha nem akarsz téglát csinálni a te 9305-ösödből, akkor hanyagold.
Mellesleg friss hír szerint áprilisban kap az S3 4.4-et.

(#70035) nggabi válasza Varszegig (#70034) üzenetére


nggabi
nagyúr

rontod itt más üzletét ;]

"szenyor dzsíííí"

(#70036) LouiS22 válasza Varszegig (#70034) üzenetére


LouiS22
veterán

Hivatalos forrás, vagy csak pletyka? (mármint a 4.4)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#70037) imi4199


imi4199
tag

Köszi a visszajelzést! Azért sejtettem, hogy inkább nem kellene.

Utánanéztem, valóban van valami kiszivárgott infó említve a Sammobile.com-on, de ott sem tudják mennyire valós a hír.....
Persze S3 LTE még véletlenül sincs megemlítve... :((

[ Szerkesztve ]

(#70038) Varszegig válasza nggabi (#70035) üzenetére


Varszegig
veterán

Ja bocs.

Korrekció: rakjátok fel nyugodtan, utána nggabit kell keresni, ingyen javítja:)

(#70039) ittakary válasza nggabi (#70035) üzenetére


ittakary
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

(#70040) apaszka válasza Varszegig (#70038) üzenetére


apaszka
veterán

Látom a dollár jeleket csillogni szemében. :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#70041) Amos17 válasza LouiS22 (#70036) üzenetére


Amos17
tag

Inkább pletyka :) [link]

(#70042) ittakary válasza Amos17 (#70041) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kezdődik xD ebből lesz jövő május június kb :D ha nem ősz...

(#70043) sajby válasza ittakary (#70042) üzenetére


sajby
senior tag

Vagy szépen elfelejtik :)

(#70044) apaszka válasza sajby (#70043) üzenetére


apaszka
veterán

Az lesz mint az S2 vel. Nagy csend róla. A jb is marha nehezen lett meg rá.

De ha a 4.3 tökéletes lesz egyszer, akkor nem is fog hiányozni senkinek. Csak végre optimalizálják rendesen.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#70045) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Tegnap akartam csinálni egy gyári visszaállítást. Rádugtam a telefont a KIES-re, hogy lementsem a telefonszámokat, a KIES jelezte, hogy frissítés található. Csodálkoztam mert OTA nem jelezte.

Frissítettem a telefont, az alapsáv verziója XXEMG4 lett. Előtte nem tudom mi volt de tuti nem ez, tehát a 4.1.2-nem ez valami kisebb frissítése lehetett. Viszont azóta mintha jobban merülne a telefon. Ti tapasztaltatok ilyet?

(#70046) Varszegig válasza Gabesz1019 (#70045) üzenetére


Varszegig
veterán

Hát itt elég sok hibát elkövettél:) KIES elindítása ez már főbenjáró hiba. Aztán telefonszámokat akarsz vele menteni. Minek? Úgyse fogod tudni visszatölteni. Ott a gmail fiók, abban kell tárolni a számokat.
Harmadik hiba: frissíteni KIES-szel. Akkor már egyszerűbb lett volna földhöz vágni:)
De ha már ezeket mind megtetted, akkor reménykedj, nem lesz nagyobb baj. (Gondolom nincs EFS mentésed, így pl. régebbi romra már nem is tudsz visszamenni.) Van most egy általános android gond, hogy a google play szolgáltatások szopja az akksikat, a fél droidos net erről csacsog, lehet ettől van. Ha nem ez okozza, akkor egy gyári visszaállítás segíthet. Illetve várnék 2 töltést a frissítés után.
Máskor frissíteni csak OTA, vagy Odin.

[ Szerkesztve ]

(#70047) apaszka válasza Gabesz1019 (#70045) üzenetére


apaszka
veterán

Az mg2-ről frissítetted mg4 re. Csak a modemet frissítetted. Vissza térni nem tudsz , mint szavaidból kivettem.

Semmi baj. Valami más eszi az aksidat. Mg4 jó!

Varszegig

Gyorsabb volt, és jobban leírta. Kössz

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#70048) _greg_


_greg_
csendes tag

Hali, samsung szervizes tapasztalatomat osztanám meg. Regisztráció után másnap már hívtak is. Kijelző csere volt egyébként. Házhoz jövőset kértem de épp a márkakereskedésnél jártam így beugrottam. Nem kérdeztek semmit, mondták bármi van rendelik és cserélik. Na ezért választottam a samsungot! :C Kaptam ajándékba speckó fóliát ami teljesen lefedi a kijelzőt. Itt rögtön megerősíteném azt a tényt hogy ezzel a fóliával a tok használata felejtős. Megkezdi a széleit. Apró negatívum viszont hogy sikerült megkarcolniuk a hátlapom, de lehet már ott volt, nem figyeltem. :((( Viszont gyanítom hogy 1 éves kora előtt le fog esni a samsung felírat. :DDD

(#70049) LouiS22 válasza Amos17 (#70041) üzenetére


LouiS22
veterán

Spekuláció. Meg aztán mivel adják el az S5-öt? :O

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#70050) apaszka válasza LouiS22 (#70049) üzenetére


apaszka
veterán

Tudod mik lesznek benne az S5 be ?

3 giga ram,8 magos proci, íves kijelző, és olyanokat tud, hogy ha fütyülök neki, kiugrik egy sörért, és ha kacsintok neki, felbontja az íves részével. A samu nagyon oda van ezért a szemmelveréses fícsörér.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.