Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34001) premete válasza RAID 2 (#33999) üzenetére


premete
veterán

Vagy mobil internet.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#34002) Zsolaf válasza premete (#33995) üzenetére


Zsolaf
addikt

Kössz, de engem nem érdekel én nem szoktam használni, csak a kollégának írtam hogy vannak ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#34003) premete válasza Zsolaf (#34002) üzenetére


premete
veterán

Csak segíteni akartam, hogy legközelebb képben legyél, mit ajánlasz. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#34004) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Van olyan aki i9300-ról váltott i9305-re? Megéri váltani a 2Gb ram miatt?

C programmers never die, they are just cast into void.

(#34005) Zsolaf válasza premete (#34003) üzenetére


Zsolaf
addikt

Köszönöm a figyelmességedet :R

(#34006) apaszka válasza ToMmY_hun (#34004) üzenetére


apaszka
veterán

Nem tudom xxx%-ra,de szerintem nem! De ha trémobilos vagy,és most akarsz egy S3 - mat venni akkor OK! Persze,ha nem akarsz,vagy szoktál rádiót hallgatni,mert pl az abban nincs! Meg gondolom az LTE hálózaton merül mint állat!
De - Kinek a pap,kinek a papné??? Tudod ! ?

szerk:
Persze ez csak az én véleményemet tükrözi,és vannak itt nagy tudású emberek,kik helyre tesznek mindjárt , ha kell! :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#34007) AndrewTdi válasza Zsolaf (#33994) üzenetére


AndrewTdi
addikt

A kiessel nekem nem sikerül telefonról böngészni a számítógép meghajtóját . mit ronthatok el? kies wifi csatlakozik a pchez, de csak apcről tudom bogarászni a telefont.

(#34008) zola-


zola-
őstag

A CM 10.1 TEMASEK ami alább van linkelve, az egyik leggyorsabb rom amit láttam. :K

(#34009) Icetee válasza borsodika (#33982) üzenetére


Icetee
aktív tag

Köszi, műűűűködik! ;) :D

(#34010) bencze válasza Zsolaf (#33987) üzenetére


bencze
senior tag

Hoppá, érdekeset kérdeztél. Az enyém rootoltam cf-auto-roottal (egy EFS mentést akartam). Aztán a flash countot resetáltam (a root miatt kellett). Mikor ellenőrizni akartam, download mód helyett véletlenül recoveryt indítottam és azt mondta (-ja, most is): manual mode, applying multi csc-code: ALB.
Vagyis átírta a recovery valamiért.

Nem tudom mi volt eredetileg, a fene nézte, tény hogy nem teljesen világos hogy működik ez a root de gondoltam csak pár extra filet feltesz, nem gondoltam, ilyesmit is változtat.

Vissza lehet flashelés nélkül változtatni?

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#34011) mycso válasza bencze (#34010) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A csc-t a root nem változtatja meg. Tehát nem attól "ALB" a kódod.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#34012) bencze válasza mycso (#34011) üzenetére


bencze
senior tag

Akkor nem tudom mi változtatta meg. Talán a Triangle Away írt valamit felül. Csak rootoltam, hogy mentsek egy EFS-t, majd resetáltam a flash countot. Még nem foglalkoztam custom rommal, majd talán de gondoltam legalább legyen egy EFS mentésem jó helyen.
A flash count és current binary rendben is van, a system status-ra customot ír.
Mi kellene legyen, XEH? És hogyan változtathatom vissza? Független, Auchan-es vásárlású készülék. A dobozon Bravophone kft-t ír, csak tippelem, hogy "igazi" Magyarországi kellene legyen.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#34013) Zsolaf válasza AndrewTdi (#34007) üzenetére


Zsolaf
addikt

Akkor passz, rég használtam gondoltam tudja, Airdroid-ot nézted?

[ Szerkesztve ]

(#34014) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Hali, FLAC lejátszással kapcsolatban tudna valaki segíteni ?

(#33984)

[ Szerkesztve ]

A sas nem vadászik legyekre

(#34015) mondomén válasza realmadrid (#34014) üzenetére


mondomén
őstag

Mi nem játssza le? Poweramp-al megy.

(#34016) mycso válasza bencze (#34012) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ha itthoni független készülék, akkor XEH-nak kell lennie, nem pedig ALB-nak. (egyébként ALB product kódról, nem tudok...)

A visszábbi triangle problémához: lehet azóta már vannak újabb verziója, ami 4.1.2-n is nulláz.

(#34017) amuba: elhiszem, csak nincs ilyen prod kód, legalább is, még nem találkoztam vele.

Illetve egy sima root állította át neked is??? (kizártnak tartom, ugyanis hozzáadja az "su" fájlt a bin vagy xbin könyvtárhoz vagy mindkettőhöz, +esetleg a superusr.apk-t a system/apps-ba, tehát az ég világon semmi köze a csc-hez, ezért nem értem, hogy a kollégának hogyan változott a root-tól)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#34017) Zsolaf válasza mycso (#34016) üzenetére


Zsolaf
addikt

de de nekem is ALB-ra állította be a XEH-s XELLA JB rom és nem értettem miért, akkor nem csak nálam volt ilyen gond. Én meg csak pislogtam mi van. :K

[ Szerkesztve ]

(#34018) apaszka válasza mycso (#34016) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem is ALB-lett a múltkor! Még kérdeztem is itt,hogy mi ez mán???
Aztán rájöttem!
Mikor vissza lett rakva gyárira minden,és ugye az első oldalon lett linkelve gyári ICS rom. Na attól lett nekem ALB !
Aztán meglett változtatva az áruházból letölthető appal XEH-re!
Onnantól már frissült magától! :C :W

Szerk:
Nullázási gond még van,( triangle ) de van jó leírás! A lényeg,hogy 4.04 el kezd! Aztán azt frissítheted!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#34019) bencze válasza mycso (#34016) üzenetére


bencze
senior tag

Köszi, egy kicsit rezgett a léc de mondtam neki resetáljon és megcsinálta... csak ez a fura albán dolog történt amit nem értek. Hát megpróbálom XEH-re állítani, találtam erre is appot, heh...

@amuba
@apaszka
Köszi, látom akkor annyira nem rendhagyó eset. :)

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#34020) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ja közben így ok, látom, hogy nálatok romcsere is volt, akkor úgy átállítódhat másra. :K
Egyébként így kellene papírforma szerint működnie:
van egy XEH-romos telód, felraksz rá egy bármilyen másikat, de az tartalmazza az XEH-kódot, akkor marad azon.
Ha csinálsz egy factory resetet, akkor beállítódik az új romban alapértelmezettnek beállított CSC-re.
(meg vannak olyan romok, általában custom, ahol előre beállított CSC-vel települ a rom)

Ha a CSC nem tartalmaz olyan kódot, mint ami jelenleg a telón van, akkor beáll az új romban lévő alapértelmezett, vayg ha nincs akkor ezek szerint az első kódra.

De mondom, ez csak az elvi sík, viszont történnek néha érdekességek...

(#34018) apaszka: igen ez a leírás van nálam is a triangle-re, de többen írták, hogy az újabb verziók már nulláznak az új BL alatt is, ezért javítottam az írásban.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#34021) maci74


maci74
tag

Sziasztok!

EFS mentés ügyben kérhetnék kis segitséget,mert az első Hsz. leirtak szerint nem jött össze.

Root megvolt sikeresen.

Köszi

[ Szerkesztve ]

"De Ford! Mi csak egy kis gyengédségre vágytunk!!! Ford Fairlane: Örüljetek a ráadásnak! whaouuuuu!"

(#34022) #11527168


#11527168
törölt tag

Sziasztok. Tudtok valahol csajos (virágmintás, stb.) kinyitható, felnyitható stílusú tokot?

(#34023) Yeffy válasza ToMmY_hun (#34004) üzenetére


Yeffy
veterán

van, kérdezd pl Sógit, vagy Gizmo Mestert...

de ahogy kiszűrtem eddgi az elmondásaikból, a 4.1.2-től tök8 a RAM mennyiség, ha nem használod az LTE-t, teljesen jó a sima S3...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34024) #11527168 válasza Yeffy (#34023) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ha már szóba került, van valami frissítésbeli különbség az LTE és a sima között (Vodafone HU)? Úgy értem pl. LTE-re később lesz hivatalos rom, stb.?

(#34025) HUTCHDB válasza ToMmY_hun (#34004) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

en ugyan nem valtottam simarol lte-re, de nem is tennem.
EN nem foglalkozom a ram hianyaval, (marha van egyaltalan az en hasznalatom soran) nekem sokkal fontosabb, hogy barmit ratehessek.
ha szetnezel pl. az xda-n, akkor sok romnal az az 1 hsz, hogy csak 9300-on megy.
nekem ez fontos.
eppen tegnap postolt sógi, hogy a miui felmegy-e az lte-s keszulekre.
kicsit utana neztem, kerdeztem, olvastam es pl. az sem mukodik rajta.
na ez meg nalam ugye kizaro ok... :)

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#34026) Yeffy válasza #11527168 (#34024) üzenetére


Yeffy
veterán

óó, hát most nézem, h honnan ismerős ez a név... :DD

nem tudom, de gondolom, igen... sok minden nem, vagy késve jön 9305-re, akár főzött cuccokban, akár ofisöl ROMokban. ha jól tudom...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34027) lajosx válasza arsenix (#33998) üzenetére


lajosx
őstag

köszi a választ,de nem mond semmit amit irsz:) nem tudom hova lépjek be azt se tudom hogy került a telefonra az a kép.

(#34028) lajosx válasza lafaty80 (#33989) üzenetére


lajosx
őstag

köszi a választ,de nem találom amit irsz,elég bamba vagyok:)

(#34029) mondomén válasza conanabarbár (#33960) üzenetére


mondomén
őstag

temasek's UNOFFICIAL CM10.1 BUILD vagy Kelzsoca romja.
Ezt a kettőt én stabilnak találtam (illetve az elsőből a V52-t, most épp azt használom). Viszont gyorsan merülnek és bugos a kamera. A merülés miatt siyah kernelt használok és stweaksben vissza vettem kicsit az értékeket. Ez a kamera mod pedig kevésbé bugos és stabilabb.
Nekem jobban tetszik mint a 4.1.2. Sallang mentes, gyors és jól néz ki.:)

(#34030) zola- válasza mondomén (#34029) üzenetére


zola-
őstag

Temasek V56 nál jár azt használom. Nem merül mar annyira, kameraba egy elírás van összesen. Szinte tökéletes a rom.

(#34031) premete válasza zola- (#34030) üzenetére


premete
veterán

Kérdés, hogy mennyi a merülés most, amikor néztem (kb. 10 napja), akkor éjjel, 2g szinkron mellett a CM10 30%-ot merült 8 óra alatt, a stock-alapú romom 3%-ot.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#34032) zola-


zola-
őstag

Ez a v56 van fent?

(#34033) mondomén válasza zola- (#34030) üzenetére


mondomén
őstag

3 nap alatt ugrott 52-ről 56-ra.:) Lehet felrakom este. Viszont azt nem tudod, hogy ez milyen hatással lesz a kamerára? Ugye a fel flasheltem egy másik kamerát (azt használom), így az alap kamera nem indul el. Mi történik, ha felrakom a rom frissítést, össze akadhat valami?

@premete
Az nagyon sok. Jobban merülnek, de szerintem nem ennyire.

[ Szerkesztve ]

(#34034) zola- válasza mondomén (#34033) üzenetére


zola-
őstag

Nem lesz gond, de wipe+format systemmel rakjad.

(#34035) DonMedve


DonMedve
addikt

Omega romot használókat kérdezném.Ahogy tapicskolom a képernyőt,olykor jön egy piros keret,valaki tudja mi ez?Ki lehet kapcsolni? :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#34036) #11527168 válasza Yeffy (#34026) üzenetére


#11527168
törölt tag

Kösz Dzsefri ;] Nem tudom hogy az asszonynak mennyire kell a frissíthetöség de azt hiszem megveszem az LTE változatot a mobilnet miatt

(#34037) stilo18


stilo18
addikt

Nem tudom volt-e már, egy kis érdekesség:

[link]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#34038) poli27


poli27
veterán

(#34039) apaszka válasza poli27 (#34038) üzenetére


apaszka
veterán

Hatalmas!
Ha nincs Micro SIM-ed, akkor 16 000 Ft-ért segítek lekicsinyíteni a SIM-edet, hogy belemenjen! 4 dolcsi mindenestül! :C Ez bót ám haver!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#34040) apaszka válasza #11527168 (#34022) üzenetére


apaszka
veterán

Hello-Kitty? :Y
De van sok színben !

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#34041) Varszegig válasza AndrewTdi (#34007) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha a telefonról akarod a gépet böngészni, akkor neked a teamviewer kell.

mycso: Igen a triangle már nulláz 4.1.2-n.

[ Szerkesztve ]

(#34043) zola- válasza apaszka (#34039) üzenetére


zola-
őstag

Az a szomorú, hogy komolyan gondolja.

(#34044) Gizmo94 válasza poli27 (#34038) üzenetére


Gizmo94
veterán

Írtam neki egy korrekt ajánlatot. Lehet,hogy eme kihagyhatatlan ajánlat hatására visszaváltok i5-re.:D:D

zola- Komolyan. A :DDD lighanem pszichiátriai eset.

Amúgy LTE-re vágyóknak: Szerintem ha romolni akarsz, nem éri meg váltani rá semmiképpen. Kevés custom rom jön ki rá, megpróbáltam portolni a Turkbeyt, majdnem kifingattam, utána feladtam a törekvéseimet.
Ugyan a 2 Gb ram bőséges, nagyon jól mutat és megnyugtató, de tulajdonképpen nekem a sima S3-on sem volt ram elfogyás gondom. Többet igazából szerintem jelenleg nem igazán ad, mint egy S3, és nem sokkal az S4 megjelenése előtt már nem éri meg. Ha sok alkalmazást futtatsz, hosszútávra veszed és nem akarod lecserélni S4-re, akkor megérheti akár a váltás. Hibátlan, nagyon jó telefon, csak esetemben pl. minek? :)

[ Szerkesztve ]

(#34045) AndrewTdi válasza Varszegig (#34041) üzenetére


AndrewTdi
addikt

köszi Logmeint használok erre a célra, nekem az jobban bejön.
Viszont én inkább a meghajtón lévő dolgokat akarnám minél egyszerűbben elérni, de nem igazán találtam erre egyelőre jobb megoldást, minthogy FTP kliens segítségével.

szerk:

Ma átesett a telefon a tűzkeresztségen, leesett, kijelzővel lefelé a csempére mellkas magasságból, pont a lapjára, egyik sarak sem sérült. Sehol sem találok rajta semmilyen sérülést, minden működik, nem tört semmi.

[ Szerkesztve ]

(#34046) apaszka válasza #11527168 (#34022) üzenetére


apaszka
veterán

Tessék! Szerintem ezt kerested! :C :Y

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#34047) Laraxior


Laraxior
titán

Van új MS-Team HD rom... felteszem kipróbálom, aztán beszámolok :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34048) Yeffy válasza #11527168 (#34036) üzenetére


Yeffy
veterán

nincs mit Éjden ;]
figyi, ahogy írta felettem "Husky" mester, hogyha hosszútávra veszitek, és nem ROMolgattok, mókoltok rajta, valamint ki is használjátok az LTE-t, tehát van hálózat, akkor megéri. egyébként, főleg S4 közeledtével szerintem is felesleges...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34049) Gizmo94 válasza #40993792 (#34042) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem bírta a stresszt, levette.. :D :DD :D :))

(#34050) Varszegig válasza AndrewTdi (#34045) üzenetére


Varszegig
veterán

Kéne egy samba server a gépedre, hogy megossza a könyvtárakat. Valahogy meg kell osztani a windows könyvtárait, másképp nem megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.