Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32001) allein


allein
addikt

Üdv. újra. Valaki a 31925-31926 megjegyzésekre tud mondani valamit?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#32002) Zsolaf válasza Reag3nS (#31998) üzenetére


Zsolaf
addikt

Akkor jól meg nézted, ott van a listában hogy egyedi/hozzáad ott felül ki pipálod az összeset engedélyezed utána ki szeded a pipát akit nem akarsz hogy elérjen.

[ Szerkesztve ]

(#32003) dilipok válasza Bilux (#32000) üzenetére


dilipok
veterán

varj, csak hogy jol ertettem-e: tehat ha en nyaron vasaroltam a keszulekem a UK-ban (fuggetlenul), mert akkor meg ott eltem, es most itt hasznalom, mert azota hazakoltoztem, akkor ez nekem cumi lehet az update szempontjabol? (mar ha ezt tenyleg bevezetik)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#32004) lafaty80 válasza Bilux (#32000) üzenetére


lafaty80
őstag

Ez azért is lehet érdekes, mert mi van akkor, ha mondjuk hivatalosan szolgáltatónál függetleníted ki. Akkor is "szolgáltatós" marad a samunál?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#32005) Frozzy válasza znagy69 (#31993) üzenetére


Frozzy
őstag

nekem a menne csak a launcher fagy be. és el sem képes indulni.

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#32006) Norbi8719 válasza Ceko (#31991) üzenetére


Norbi8719
tag

Telemax, az a központi szervíz.Megcsinálják negyvenvalamennyiért , itt van vki a fórumon aki olcsóbban javít , de nem tudom ki.

[ Szerkesztve ]

(#32007) oxide83


oxide83
aktív tag

Sziasztok!

Ti használtok valami védőborítást (védőfólia, tok stb) az S3 számára? Ugye karcmentes a felülete alapjáraton viszont a használattól eléggé ujjlenyomatos a felület. Ezek a védőfóliák meddig bírják? Megéri vásárolni egyet vagy felesleges? Ti hogy látjátok :)?

(#32008) Reag3nS válasza #07400704 (#31999) üzenetére


Reag3nS
senior tag

Köszönöm mindenkinek.

oxide83 én ebayről rendeltem tokot is és fóliát is. Megéri vigyázni rá véleményem szerint.

[ Szerkesztve ]

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#32009) Yeffy válasza Norbi8719 (#32006) üzenetére


Yeffy
veterán

így van, nekem is 45k körüli ajánlatot adtak...
én nem adnám ki gányolásra...
annyit nem ér. nem olyan 1xű ebből kiszedni a régi kijelzőt pl...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32010) Norbi8719 válasza Yeffy (#32009) üzenetére


Norbi8719
tag

Én is a gyárit választanám mindenképp...

(#32011) Zsolaf válasza Norbi8719 (#32010) üzenetére


Zsolaf
addikt

Arról nem is beszélve ha előjön a kókányolásnál valami gond akkor azt ki fizeti ki, míg a Telemaxban garancia is megmarad.

(#32012) Yeffy válasza Zsolaf (#32011) üzenetére


Yeffy
veterán

pontosan.
én is ezt mondom.

ennek nem olyan a kijelzője, mint sok régebbi telónak, h fogja X csavar, v kis fül/pöcök, amiből kipattintod, és lehúzod a szalagkábelt.
itt elég HC módon össze van gyógyítva a GG-vel.

de ha valakinek megér ennyit párezer forint spórolás...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32013) Ambavir válasza Sógi (#31934) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Kb erre. Előfordul, hogy olyan helyen leszek, ahol csak a Vibert használva tudok ingyenesen beszélni a családommal. S megesik, nem lesz router, csak net. Ezért kell majd a wifi a telefonra.
Igazából olyan megoldást keresek, amibe nem kell anyagilag beruháznom. Hogy mit szól majd a tulaj, mikor nekiállok bármit mókolni a PC-jével, azt még nem tom. :DD :DD :DD

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#32014) sid87 válasza oxide83 (#32007) üzenetére


sid87
senior tag

Én használok egy sima fóliát amit egy telós boltban vettem. Szerintem érdemes, sokáig bírja, legalábbis nálam. :) Tok meg az eredeti samsung slim cover, 2000 forint kettő darab Aréna MediaMarktban, diszkrét, nem is látszik hogy tokban van, és emellett bele lehet tenni bőrtokba is, mert nem nagyobbítja meg a telót. :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#32015) Varszegig válasza Richard (#31969) üzenetére


Varszegig
veterán

Elküldjem?:)

Az LJ4 van meg 3 file-osban.

[ Szerkesztve ]

(#32016) Varszegig válasza oxide83 (#32007) üzenetére


Varszegig
veterán

Steinheil Curved fólia ajánlott.

dilipok: csak akkor lenne gondod, ha pl. a UK romot XEH-ra cseréled. De miért tennéd? Ez inkább annak gond, aki mobilboltban veszi az Ázsiának szánt "okosított" példányt. Na az cumi.

[ Szerkesztve ]

(#32017) Reag3nS válasza Yeffy (#32009) üzenetére


Reag3nS
senior tag

Több embernek is cserélt kijelzőt itt a srác, ahogy olvastam és mindenki elégedett volt.

Amúgy ha jól emlékszem fagyálló nevet emlegették.

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#32018) Yeffy válasza Reag3nS (#32017) üzenetére


Yeffy
veterán

lehet, elhiszem, de én ennél a telónál csak garban cseréltetném...
aztán, h ki hogy dönt... mindenkinek egyéni preferencia...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32019) szuk_jozsef válasza Yeffy (#32012) üzenetére


szuk_jozsef
tag

Nalunk itt erdelyben lehet a kijelzot ugy lehet kapni hogy a gg üveggel együtt van es pofon egyszeru kicserelni igy a kijelzot.

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#32020) Zsolaf válasza szuk_jozsef (#32019) üzenetére


Zsolaf
addikt

Azt akkor sem pofon egyszerű, mert az egész rá van ragasztva az alap testre, a pofon egyszerűtől az messze van, különben csak üveggel együtt lehet cserélni mivel egyben van.ezt nézd meg

[ Szerkesztve ]

(#32021) Yeffy válasza Zsolaf (#32020) üzenetére


Yeffy
veterán

épp írni akartam, köszönöm... :)
nem véletlen, hogy a "szakik" a "homeprepaer" videókban hőlégfúvóval (!) esnek neki a leválasztásnak...

kapni nem csak Erdélyben, itthon is lehet GG-vel szerelt kijelzőt, itt nem erről volt szó...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32022) Bilux válasza szuk_jozsef (#32019) üzenetére


Bilux
veterán

Nálunk is csak nem mindegy hogy 10.000Ft vagy 60.000Ft

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#32023) Bilux válasza lafaty80 (#32004) üzenetére


Bilux
veterán

Nyilván nem, iphone-nál is működik a dolog gondolom van egy adatbázisuk amiben ezeket nyilvántartják és a hivatalos függetlenítők hozzáférnek.
Egyébként meg azon törné magát a samu, hogy a független telefonokra egyszerre jönne a frissítés és nem hónapos csúszással. Mert egy angol illetve magyar független között mi a különbség, semmi max van egy két szolgáltatás ami nálunk nem megy, na és...?

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#32024) dilipok válasza Varszegig (#32016) üzenetére


dilipok
veterán

koszonom :R akkor minden rendben van :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#32025) Ambavir válasza Zsolaf (#32020) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Épp nézem. Ha jól látom 3 réteg van. A Gorilla glass és alatta kettő. Azokból melyik mi?

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#32026) maxim01


maxim01
aktív tag

Senki nem tud erre valamit? :F

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#32027) szuk_jozsef válasza Zsolaf (#32020) üzenetére


szuk_jozsef
tag

m.gsmnet.ro/display-uri/display-cu-touchscreen-samsung-i9300-galaxy-s-iii-alb...--45182 ajanlom az oldalon levo videot megnezni

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#32028) Zsolaf válasza szuk_jozsef (#32027) üzenetére


Zsolaf
addikt

Te ugye ezt nem komolyan gondoltad? amit belinkeltél (még csak nem is linkelted mert azt nem tudod hogy kell) a lényeg nincs rajta csak az,hogy szétszedi és össze rakja. Csak azt nincs rajta hogy a kijelzőt kiszedi és lepucolja a telefont és az ujjat beteszi. Ez a videó arra jó, hogy lásd mit hova kell vissza tenni, reklámnak tették oda a kijelző eladáshoz ezért mutatja hogy milyen egyszerű az egész, és az ilyenek mint te el is hiszik és megrendelik. Sok sikert hozzá. :C

[ Szerkesztve ]

(#32029) Yeffy válasza Zsolaf (#32028) üzenetére


Yeffy
veterán

+1...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32030) Bilux válasza maxim01 (#31992) üzenetére


Bilux
veterán

BetterBatteryStats

Hasznos program, hogy kiszűrjük azokat a programokat amik sokszor felébresztik a rendszert.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#32031) maxim01 válasza Bilux (#32030) üzenetére


maxim01
aktív tag

Köszönöm!

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#32032) Ferenczi Áko válasza maxim01 (#32026) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hogy érted,hogy ébresztgeti? Néha felvillan a telefon kijelzője lezárt állapotban? Ajánlom neked az Airpush detector nevű programot,ami kiszűri a rossz alkalmazásokat ami miatt felvillan a telefonod. Ha esetleg nem ez a problémád akkor sorry!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#32033) Bilux válasza Ferenczi Áko (#32032) üzenetére


Bilux
veterán

Az ébresztés nem a kijelző bekapcsolását jelenti feltétlen.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#32034) Ferenczi Áko válasza Bilux (#32033) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Azért kérdeztem vissza tőle, és azért írtam,hogy ha nem arra gondolt akkor sorry.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#32035) Bilux válasza Ferenczi Áko (#32034) üzenetére


Bilux
veterán

Én meg csak reagáltam az írásodra.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#32036) apaszka válasza Bilux (#32030) üzenetére


apaszka
veterán

Én ezt használom! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#32037) apaszka válasza Ferenczi Áko (#32032) üzenetére


apaszka
veterán

Felraktam , lefuttattam,de nem talált semmit! Bár nem is vettem észre,hogy a kijelzőm feléled ?! De ki tudja? :C :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#32038) szuk_jozsef válasza Zsolaf (#32028) üzenetére


szuk_jozsef
tag

Akkor egy kérdés. Ha haznal cserelteted a kijelzot akkor gondolod hogy a szervizes ott fog neked totojazni melegitessel meg stb.szerintem pedig kellene egy legyen egy gyors megoldas is a kijelzocserere

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#32039) Zsolaf válasza szuk_jozsef (#32038) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nem, a szerelő így cserél!! (kerettel együtt) ezért drágább a garis csere és ezért egyszerűbb is.

[ Szerkesztve ]

(#32040) Yeffy válasza szuk_jozsef (#32038) üzenetére


Yeffy
veterán

egyrészt, ahogy amuba linkelte (kösz a videót, tök érdekes :D ), másrészt meg nekem aszonta a p_na, h kijelzőt csak bent cserélnek a szervizben. szóval, ha ilyen miatt hívsz ki szerelőt, és be kell vinni, annak van egy plusz díja, amit felszámítanak neked.

de még ha cserélik is helyszínen, akkor is a videón levő módon történik, kerettel együtt...

szerk.: Kox: adatforgalommérő a beállításokban? nem jó?

ehh, amuba megint beelőzött... :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32041) koxminator


koxminator
senior tag

Sziasztok,

Régen nem írtam már ide (ez azért van, mert minden franco nero a telefonnal :DDD ), de most érdekelne, hogy van-e olyan program, ami azt tudja nézni, hogy melyik alkalmazás szívja le "titokban" a havi adatmennyiséget nagyon rövid idő alatt. Egy ismerősömnek kellene megcsinálnom, és első körben nem csinálnék factory resetet, ha nem muszáj. Ráadásul semmi extrém ismeretlen program nincs fent a telefonján.
Valakinek valami ötlet, bármi?

Előre is köszönöm.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#32042) Zsolaf válasza koxminator (#32041) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ha az adathasználatba bemész ott írja milyen app mennyit fogyasztott gyárilag benne van.. az nem jó? igaz ha az intervallum újra kezd számlálni akkor az is újraindul, de akkor is látni.

[ Szerkesztve ]

(#32043) Gizmo94 válasza szuk_jozsef (#32038) üzenetére


Gizmo94
veterán

Van gyors megoldás kijelzőcserére. Amit a szervizes is csinál. Komplett csere, kerettel együtt. Másnak meg értelme sincs, mert csak gány lehet. Érdekes, a kijelzőfoltosodáson megy a hiszti, ez meg megakókány..

(#32044) Mhalacka


Mhalacka
csendes tag

Sziasztok!

Voltam itt 1 hónapja Galaxy S3-am 3 nap használat után elszált az lcd-je berepedt jobb alsó sarokban az üveg alatt , tettem fel képeket is páran biztos emlékeztek rá, nos a sztori vége az lett h 1 hónapig volt szervízbe külfödön mivel nem gyártói garis volt (hanem bolti) de kicserélték szó nélkül. Szóval ez pozitivum a Samsungra nézve + mind a külfödi szerviz részlegére.

(#32045) Zsolaf válasza Mhalacka (#32044) üzenetére


Zsolaf
addikt

Jó hallani, akkor bóódottáá :C

(#32046) maxim01 válasza Ferenczi Áko (#32032) üzenetére


maxim01
aktív tag

A kijelző nem villan fel. Csak az akku használatnál látom, hogy egy csomószor felébred a telefon.

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#32047) Laraxior


Laraxior
titán

Ultima 9.0 hogy szuperál? Most töltöm...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32048) Varszegig válasza Yeffy (#32040) üzenetére


Varszegig
veterán

Mondjuk ez így nem igaz, sokaknak cseréltek kijelzőt otthon, igaz nem töröttet:)

(#32049) koxminator válasza Zsolaf (#32042) üzenetére


koxminator
senior tag

bocs, de elfelejtettem mondani, hogy S2-es (ICS-vel) telefonról van szó. Amúgy igen, köszi a tippet, jó lenne, ha úgy működne, mint S3-on. S2-n valamiért nem engedi a legújabb dátumtól számított (mai dátum) időszakot, egész egyszerűen mintha hiányozna belőle ez a funkció. A 3G watchdog jó lenne, de az meg program szerinti bontásban nem mutatja, csak naponként, hogy mennyi forgalom volt. :F

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#32050) #01696768 válasza koxminator (#32049) üzenetére


#01696768
törölt tag

OnavoCount ;) Iszonyat jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.