Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#857) ForRedGlory válasza F-ECT$ (#847) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Samsung találta ki az ICS-ben a face unlockot? :U

(#858) atila4 válasza ForRedGlory (#857) üzenetére


atila4
senior tag

Nem, ezt tudja az Ics alapból én úgy tudom

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#859) ForRedGlory válasza atila4 (#858) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Erről van szó,,, azt nem Samsung találta ki, így mocskos szar volt a példa.

(#860) r3dsnake válasza Ricardo (#856) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

esetleg itt és itt?

(#861) Ricardo válasza r3dsnake (#860) üzenetére


Ricardo
félisten

Az 5 ös tepsit nehéz zsebre tenni és az I780-nál is gond. A zseb és az kézben tartás más dolog.
Én a fogásáról beszéltem.

Egy dobozos sört is nehéz zsebre tenni, megfogni mégsem okoz gondot :U

remélem érted mire gondolok. A vékonysága miatt nehéz megfogni, ellentétben a 0,8mm-el vastagabbal pont jó, erősen túlzó.

Most fog jönni, "de nehéz egy kézzel kezelni kártya", de most azt meséld el miért annyival nehezebb fogni. Nem használni, zsebre tenni, nyakba akasztani...stb.

[ Szerkesztve ]

(#862) r3dsnake válasza Ricardo (#861) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

zsebretenni és használni is hatalmas. tökmindegy melyiket mondom.

és nem a 0,8mm a lényeg, hanem az összes többi tényező együtt. pl ma fogtam xperia s-t, elképesztően jól el van találva annak is minden mérete.

(arról nem is beszélve, hogy gyönyörű képet produkál a kijelzője. és a fehér tényleg fehér.)

[ Szerkesztve ]

(#863) Ricardo válasza r3dsnake (#862) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó hagyjuk.

(#864) babosmiki válasza r3dsnake (#862) üzenetére


babosmiki
addikt

Akkor ez nem a te mobilod, nem a te topicod!
Elég lenne már a méretbeli és egyéb fikázásokból!
Elég ha egyszer leírod a véleményed, aztán tovább állhatsz.
Köszi! :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#865) mikkokawa


mikkokawa
tag

Ez vagy One X ?

(#866) stilo18 válasza mikkokawa (#865) üzenetére


stilo18
addikt

Amelyiknek jobban tetszik a kulseje...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#867) Bailey válasza r3dsnake (#862) üzenetére


Bailey
senior tag

Ezt a méretes dolgot hanyagolhatnánk. Ha valakinek az S3 nagy az nem fog ilyet venni, ezért vannak akár az Xperia Mini méretű okostelefonok is, ha meg valakinek az S3 is kicsi akkor vehet Note-ot. Abból is milliókat adtak el, tehát van arra is igény és valószínűleg lesz annak is folytatása hamarosan. Ameddig ennyi méretből lehet választani addig felesleges a méreten lovagolni.

[ Szerkesztve ]

(#868) F-ECT$ válasza ForRedGlory (#857) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem, és? Eyecandy? Az. Működik? Nem, mert még nem tart itt a technológia. Mint pl ahogy a rendes hangfelismeréshez is kell még pár év. Stb.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#869) Xaels válasza mikkokawa (#865) üzenetére


Xaels
félisten

Keresel egy boltot ahol ki lesz állítva mindkettő és megnyomkodod őket. Amelyik jobban tetszik, jobban kézre áll azt választod és utána boldogan használod ;)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#870) erdoke válasza F-ECT$ (#868) üzenetére


erdoke
titán

A rendes hangfelismerés megvalósításához kulcsfontosságú, hogy elég nagy és elég változatos mintán tudd tesztelni, és a teszt alapján folyamatosan finomítani az algoritmust. Valószínűleg ez az oka, hogy az Apple is kiadta bétaként, ami homlokegyenest a normál gondolkodásmódjukkal szembe megy.

A legjobb aláírás a héten

(#871) rinbanbo válasza r3dsnake (#862) üzenetére


rinbanbo
tag

Viszont kár hogy fakóak színei .....

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#872) r3dsnake válasza rinbanbo (#871) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

kár, hogy természetes színeket mutat, nem túlhúzottat?

(#873) pzstm


pzstm
titán

nem is csodálom, hogy ez lesz az S3 hivatalos topikja. :U

ami itt megy az már komolyan mondom.... :U
topik 90% a méretről meg apentile-ról szól és a műanyagról...olyanaktól akik sosem látták élőben még :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#874) xlife11 válasza pzstm (#873) üzenetére


xlife11
senior tag

Én láttam, és tényleg nem kelt valami minőségi érzést, legalábbis egy One X után semmiképp.Ezen kár vitatkozni, mindenki tudja hogy a műanyagnál jobb a fém/kerámia/üveg etc.Ezek tények.

(#875) zack válasza rinbanbo (#871) üzenetére


zack
nagyúr

Tényleg kár ezen vitázni. :U
Az egyik túlszaturált, viszont van feketéje, a másik színhű, jobb a fehér, viszont a fekete az sötét szürke. Mind a kettő használható, és egyénfüggő ki melyiket részesíti előnyben.
Ez pont olyan, mint hogy valaki szereti a csicsásan témázott ROM-okat, valaki meg nem, és az egyszerű, letisztult színvilágot keresi.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#876) Varszegig válasza zack (#875) üzenetére


Varszegig
veterán

Akkor s3at kell enni, mert már van iphonos színképe is, meg túlszaturált is:)

(#877) zack válasza Varszegig (#876) üzenetére


zack
nagyúr

Reggelire, vagy ebédre gondoltad? ;]

Olyan képe sosem lesz mint egy IPS-nek. A jelenlegi csúcstechnológia az IPS panel. Nem véletlenül. Jó a kihozatali arány, és az RGB szintér 97% lefedi, míg egy SAMOLED tudtommal 60-65% környékét. Amióta 4,5+ kijelzőket tolnak ki, egyre inkább jelentősége lesz a színhűségnek, és a vizuális élménynek, amiben egy kijelző vaskos szerepet játszik.
Ettől még a SAMOLED is eladható, de zsákutca lesz rövidesen ez a vonal, mert pocsék a kihozatali arány.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#878) RaveForce válasza zack (#877) üzenetére


RaveForce
veterán

ameddig 10emberből 10ember egymás mellé rakva azt mondja, h a samoled sokkal szebb, addig nem számítanak a tudományos érvek. erről ennyit. :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#879) tildy válasza RaveForce (#878) üzenetére


tildy
nagyúr

Mert kontrasztos. De ettől még nem lesz színhű.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#881) tildy válasza Tuninger (#880) üzenetére


tildy
nagyúr

:) Tőlem olyat tuti nem hallasz, hisz egy ONE X-em van ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#882) Tuninger válasza tildy (#881) üzenetére


Tuninger
addikt

Színhűségben nem hiszem, hogy lemaradna egyébként a OneX-től, egymás mellé kellene rakni. Bár teljesen mindegy, mert szerintem mind a OneX mint az S3 kijelzője lélegzetelállító. Valószínűleg bizonyos képeknél az egyik, bizonyos képeknél a másik lenne a nyertes.

[ Szerkesztve ]

(#883) zack válasza Tuninger (#882) üzenetére


zack
nagyúr

OneX nem IPS.
Azt se felejtsük el, ami SAMOLED tulajdonság, hogy fekete alatt szinte semmit se fogyaszt, mert lekapcsolja a ledeket, ellenben fehér színnél 3x annyit megzabál mint az IPS. :U
Nem véletlen a sok sötét tónusú téma.
Ezért ebben is azt mondom, az arany középút az IPS, a SAMOLED pedig egyik végletből a másikba esik.
Ez a LED technológia egyébként eléggé "parasztvakítós" a csili-vili szineivel és a kontraszttal. 10-ből 10 ember lehet a SAMOLED-et választaná, bár ezt az arányt nem tudom ki szopta a kisujjából. :U Nézd meg az LG 4x vs. GS3 videót. Ez alapján még azt is kétlem hogy 10-ből 5 júzer a SAMOLED-et választaná...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#889) kungzi


kungzi
veterán

(#890) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Nagyon jó SII vs. SIII videó. Látszik, hogy gyakorlati szempontból nem igazán lehet különbséget tenni a teljesítményben.

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#891) muveszur válasza zack (#883) üzenetére


muveszur
addikt

Én meg azt nem tudom, melyik kisujjadból szoptad ki azt azt, hogy fehér színnél az SAMOLED 3x annyit fogyaszt, mint az IPS...Kérnék szépen valami tudományos alátámasztást. Az addig oké, hogy többet fogyaszt...de hogy 3x...

(#892) pzstm válasza kungzi (#889) üzenetére


pzstm
titán

erősen kamugyanúsnak tűnik... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#893) kungzi válasza pzstm (#892) üzenetére


kungzi
veterán

csöppet :DD

(#894) pzstm válasza kungzi (#893) üzenetére


pzstm
titán

valaki ha arra jár flehívhatná/megnézhetné :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#895) #01696768 válasza kungzi (#704) üzenetére


#01696768
törölt tag

Ez a jövő. :)
Anyósom notebookja akkora vinyóval jött (nem is tudott róla :DDD ), mint a család összes többi cucca összevéve. :Y Várom már, mikor veszek át mindent a külső teráról a telefonomra. ;]

(#896) muveszur válasza pzstm (#894) üzenetére


muveszur
addikt

Amúgy tényleg megnézhetné valaki... mert elvileg németnek tűnik, 5 perc alatt egy roottal ki is deríthető, hogy tényleg függetlenként kezdte meg a pályafutását, és ha igen, plusz garancia is van hozzá, akkor szerintem azonnali vétel... ;]

(#897) RaveForce válasza franc0 (#884) üzenetére


RaveForce
veterán

te se nagyon vágod a gazdaság összefüggéseit, ugye? :))

Amíg 10 emberből 9 úgy en bloc hülye (mint azt tudjuk), addig nem érdekel senkit, mit gondol a tömeg.

csakhogy ha 10ből 10 a samoled miatt megveszi a samoledes samsungot (vagy nokiát...), addig a gyártót IGENIS érdekli... :U

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#898) NoMagix válasza muveszur (#896) üzenetére


NoMagix
addikt

ez túl szép, hogy igaz legyen! :Y

(#899) Tomy Yayo válasza pzstm (#894) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Szerintem foglalkozni se érdemes vele. Megvette valami durva előfizuval fele ennyiért, aztán majd 2 hónap múlva letiltják mert nem fizeti, ő meg keresett rajta... bár azt írja független, ha gyárilag, akkor meg elképzelni nem tudom, hogy gondolja ennyiért

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#900) muveszur válasza NoMagix (#898) üzenetére


muveszur
addikt

Ki lehet próbálni, amit írtam... ha Pesti lennék, tuti megpróbálnám. Túl szép, hogy igaz legyen, de elképzelhető. Araboknál 666 dollár volt a teló, ha onnan származna, még hihető is lenne...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.