Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59001) BigBlackDog válasza adise (#59000) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ez így már érdekes számomra. (Itthon csak a T-től lehet beszerezni gyári garis LTE-t emlékeim szerint.) Függetlenre hajlandó felmászni függő rom is?
Egyébként, ha belemész egy fájlkezelővel (pl.: RootBrowser) a system/app mappába, látod az összes telepített 'gyári' appot. Itt tudod törölni is.

(#59002) Sokee válasza Laca1212 (#58999) üzenetére


Sokee
aktív tag

Be tudnád linkelni mert nem találom :D

(#59003) Varszegig válasza adise (#59000) üzenetére


Varszegig
veterán

Ok, akkor ezek szerint gsm boltban vetted. Ugyanis nálunk csak a T forgalmazza hivatalosan, és az nem független. Feltételezem külföldről behozták, és függetlenítették:( Ha szerencséd an, nem tiltják le, és nem írták át az imei-t. (Egyezik a dobozon, akku alatt, illetve amit kiír?)
Az eredeti kérdésedre: független rom kell, de olyan nem lesz XEH-s LTE-re, mivel nem forgalmazzák függetlenül, marad a T-s, vagy külföldi rom.

(#59004) dancsuri válasza BigBlackDog (#59001) üzenetére


dancsuri
veterán

bármolyet felrakhatsz bármelyikre, a függőség leginkább a PC kodban mutatkozik ami a hivatalos frissítéshez kell

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#59005) adise válasza Varszegig (#59003) üzenetére


adise
őstag

Igen egyezik mindenhol az imei!
Viszont az írásod többi része akkor igaz. Így akkor ha találok fuggetlen romot akkor azt feltehetem? Ebben a témában hol találok bármiféle leírást segitséget?
köszi

(#59006) Sokee


Sokee
aktív tag

Akkor szerintetek jobban negéri a sima S3 85k a tnél, támogatottság tekintetében jobb mint az lte?

(#59007) Laca1212 válasza Sokee (#59002) üzenetére


Laca1212
őstag

Innen rendeltem: [link]
Bár most nem találom se a kéket, se a fehéret. Talán elfogyott..

[ Szerkesztve ]

(#59008) dancsuri válasza adise (#59005) üzenetére


dancsuri
veterán

itt a.fórum keresőjébe beírtam hogy "i9305 rom" és ezt dobta

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#59009) nggabi válasza adise (#59005) üzenetére


nggabi
nagyúr

android-forumon van kint független dbt-s rom. ha a prod codeot is dbt-re váltod előtte menni fog az ota is. kb 4 reboot alatt felfrissül.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#59010) apaszka válasza Sokee (#59006) üzenetére


apaszka
veterán

Nagy dilemma,és szerintem senki nem fog egy típust mondani . Nekem sima van mert tavaly még nem volt LTE.s. Meg amúgy sem csípem a trémobilt.
Rádiót? Nem használom.
De a 2 giga RAM biztos több mint az egy.
De a 3 még több. Ebbe nem megyek bele.

Ha nem akarod szét ROM-olni ,akkor vegyél LTE-t. Kap egy ROOT ot ,és a gyári ROM is kifogja elégíteni minden vágyadat. Bár mi ami tetszik más ROM-ban lemásolható,vagy telepíthető. Csak kis meló van vele,de a gyári ROM azért stabil,és jó. Teszel esetleg más kernelt alá,és kész.

Ma vennék telefont ,és csak Samu lehetne,és S3 akkor LTE lenne,de független .

Ez egy vélemény volt csak,és az enyém.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#59011) havri1 válasza mgTerminator (#58984) üzenetére


havri1
félisten

Én nem tudom mit csinál és mit nem, azon a 3 kattintáson én nem spórolok. Így sose volt gond :K

havri

(#59012) t_a_m_a_s válasza Laca1212 (#59007) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Samsung Galaxy S III szilikon hátlap néven futott? Kb fél órája rendeltem, akkor még fent volt... Lehet, hogy lenyúltam az utolsót? :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#59013) saril válasza havri1 (#59011) üzenetére


saril
senior tag

Mi az a 3 kattintás?

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#59014) havri1 válasza saril (#59013) üzenetére


havri1
félisten

1., Factory reset
2., Wipe Data
3., Wipe Dalvik Cache

Persze, csak ha mást nem telepítettem, kizárólag romot.

[ Szerkesztve ]

havri

(#59015) Varszegig válasza apaszka (#59010) üzenetére


Varszegig
veterán

"LTE lenne,de független"

Olyat nem kapsz tiszta háttérrel.

(#59016) Sokee


Sokee
aktív tag

Engem nem érdekel hogy t-s vagy független, megoldanám 5 perc alatt vagy legrosszabb esetben megveszem a tétől a kódot és legalább tudom hogy tiszta a telefon nem valami gsm boltos kitudja honnan szerzett cucc. De ha csak a t forgmazza akkor független rom nincs is rá?

[ Szerkesztve ]

(#59017) Laca1212 válasza t_a_m_a_s (#59012) üzenetére


Laca1212
őstag

Igen, az volt a neve.
Tegnap néztem, akkor már csak kék volt.

(#59018) mgTerminator válasza Varszegig (#59015) üzenetére


mgTerminator
veterán

Dehogynem, GalaxSim unlock :D

[ Szerkesztve ]

(#59019) Piwi válasza mgTerminator (#59018) üzenetére


Piwi
addikt

attól hogy függetlenítve lesz egy készülék még nem lesz tiszta a háttere...de akinek nem fontos a garancia,az nyugodtan vegyen gsm boltos készülékeket ;]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#59020) mgTerminator válasza havri1 (#59014) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát de rohadtul felesleges :D ráadásul ha datát wipeolsz akkor az alapból törli a cachet is és a dalvikot is... attól hogy 100x kitörlöd a semmit, attól nem lesz jobb semmi... :U

(#59021) zlatan77 válasza mgTerminator (#59018) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Play-es leírás szerint nem működik LTE-vel.

Más:
A Google beállításoknál a hirdetések testreszabása mi célt szolgál?

(#59022) roberto211 válasza Piwi (#59019) üzenetére


roberto211
őstag

Ez erősen tiltott szerintem de most már leírom. HA veszel 8x forintért tmobileban egy vadonatúj,bontatlan t-s s3 lte-t. Otthon te, a saját kezeddel, megcsinálod a nyitást akkor nem "tiszta hátterű" a telefon? Tudtommal ezek a műveletek visszaállíthatóak, és a szervizben amúgy sem nézik.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#59023) mgTerminator válasza Piwi (#59019) üzenetére


mgTerminator
veterán

De azzal a megoldással tiszta marad minden, ha szolgáltatótól veszi! A gari is megmarad!

(#59024) Psytech


Psytech
senior tag

Na ne röhögtessetek, hogy az otthon, ILLEGÁLISAN függetlenített telefonról úgy gondoljátok, hogy az úgy tiszta?? Maximum tiszta sor, hogy azért TI kapjátok a 2-5 évre terjedő börtönbüntetést, mivel illegális cselekmény, azaz NEM tiszta. Ja és mindez a fórumon tiltott!

(#59025) roberto211 nem szempont hogy jobb-e. Ugyanúgy nem tiszta attól még.

[ Szerkesztve ]

(#59025) roberto211 válasza Psytech (#59024) üzenetére


roberto211
őstag

Jobb mint a gsm bolt féle buherálás, és imei csere nem? Mert szerintem igen.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#59026) havri1 válasza roberto211 (#59025) üzenetére


havri1
félisten

Ha Te ülöd le az érte kapott büntetést? Nézőpont kérdése sztem :DDD (Bár emiatt nem ültettek még le sztem senkit, de ez más tészta)

havri

(#59027) vamosip válasza Laca1212 (#58999) üzenetére


vamosip
tag

Én januárban rendeltem szintén Vodától, originál Samsung dobozban volt a két tok.

(#59028) dancsuri válasza Psytech (#59024) üzenetére


dancsuri
veterán

légyszi sorold a neveket aki ilyen büntit kapott ,mert ezt tette a Sajátjávall, pedig jónéhányan vagyunk, az előző szériás S em szrvizbe is volt ,de senki nem tette szóvá a függőségvesztést

egyébként nem szükségböl tettem azzá, hanem csak úgy.

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#59029) apaszka


apaszka
veterán

HTC belép a "tepsifonok" közé? :F

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#59030) mgTerminator válasza apaszka (#59029) üzenetére


mgTerminator
veterán

És ez neked miért fáj? :D

(#59031) dancsuri válasza apaszka (#59029) üzenetére


dancsuri
veterán

az oké hogy ekkora proci lesz benne, de mennyi lesz a Ram???

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#59032) w333 válasza apaszka (#59029) üzenetére


w333
félisten

Lehet az akármilyen erős, a mérete miatt senki nem fogja venni ! :(
Gondolom ez is "horror" áron lesz, a HTC lassan tényleg lehúzza a rolót :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59033) roberto211 válasza dancsuri (#59031) üzenetére


roberto211
őstag

Gondolom a "standard" 2gb ram. :D

(#59032) w333 : Mert a note 2 annyival kisebb mi? :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#59034) w333 válasza roberto211 (#59033) üzenetére


w333
félisten

De a Note 2 Samsung -ból van, ami az egész világot beteríti a 3" kijelzőtől a 12" kijelzőig vagyis alsó kategóriától a felsőig !!! :K
HTC -nek hol vannak az alsó és közép kategóriás telefonjaik ? az árakkal meg "horror" nagyon elvannak szállva, ekkora f*sz céget ami a saját hibáiból nem tanul, ha így folytatja kb. még 1-2 év és elsüllyed az a hajó :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59035) mgTerminator


mgTerminator
veterán

A cm mai nightlyban lesz egy olyan változtatás ami az android os aksi szívást javítja :D reménykedjünk hogy megoldja a problémát :U

(#59036) havri1 válasza mgTerminator (#59035) üzenetére


havri1
félisten

Én a Samsung helyében kiadnék egy olyan akksit, amire az van ráhegesztve : CM pack :D 3600+ mAh..

havri

(#59037) racerx válasza zlatan77 (#58990) üzenetére


racerx
őstag

Nekem a HTC- hez adtak kb akkorát (ill. rövidebb talán egy 10 -20 centivel) azzal tutin megy minden. Csak már kicsit viseletes szegény... :) Ebayes kábelekkel meg már szívtam sokat, jót még nem sikerült kifognom. Monnyuk a Samsung eléggé szüken méri a kábelhosszt, van egy nem olcsó digigépem, ahhoz kb. 20 centis a kábel :W

(#59038) racerx válasza Laca1212 (#58999) üzenetére


racerx
őstag

Fasza, köszi! Az Amazonról lenne a legolcsóbb 13 dolcsiért, de akkor nem vacakolok vele...
A Steinheil curved fóliánál van olcsóbb hely a beszerzésére mint a hivatalos honlapjuk?

(#59039) gyuri81 válasza Laca1212 (#59007) üzenetére


gyuri81
veterán

a Slim Cover tokokkal csak óvatosan ,ugyanis tönkreteszi a hátlapot!!! keressetek vissza a fórumban....

(#59040) Danny750


Danny750
őstag

Sajnos a keret elrepedése miatt igényeltet a mysamsung oldalon a szervizfutàrt már 3 napja de semmi visszajelzés felém...ez miért lehet? Eléggé zavar ez a repedés , de úgy látom , hogy tojnak az egészre. ....:@

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#59041) BigBlackDog válasza zlatan77 (#58990) üzenetére


BigBlackDog
veterán

(#59042) kelzsoca válasza mgTerminator (#59035) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem kell az esti nightly-ig várni, nemsokára kész a saját build, amiben már ez a javítás is benne van.

https://vertigostore.eu

(#59043) roberto211 válasza w333 (#59034) üzenetére


roberto211
őstag

Vannak azért alsó,közép kategóriás telefonjai csak nem tucatszámra gyártja mint a samsung hanem ésszel. :)
Nem a mennyiség hanem a minőség számít. Szeretem a samsungot de az alsó kategóriás "telefonjai" kalap sz@r az összes. Alsó katban tuti nem samsungot vennék de minden másban igen. HTC-t nem védem de azért nem rossz cég. Nekem anno a wm korszakból sok HTC-m volt és nagyon jók voltak. Most se rosszak, mert azért nézzük meg a One-t, nagyon ott van , de ellustult az tény. Összeszedik magukat akkor megint feljönnek nem is akárhogy. ;)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#59044) spider80


spider80
őstag

Nekem egy olyan -gondolom sokak számára amatőr- kérdésem lenne,hogy CM romokban amik nem működnek programok(a gyári software-el minden gond nélkül),azokat hogy lehet play áruházból letölthetővé tenni? Azt írja rájuk,hogy ez az alkalmazás nem kompatibilis ezzel a készülékkel. Gondolom valahol át kell írni valamit,hogy gyárinak lássa. (ilyen programok pl: UPC tv, Foursquare, meg talán az Index hírprogramja). Ez az egy dolog tántorít el a CM-től. Mert amúgy ezerszer gördülékenyebb,ha meg meg lesz oldva a merülési probléma,akkor kánaán.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#59045) roberto211 válasza spider80 (#59044) üzenetére


roberto211
őstag

cm gappsot feltetted? Nem értek a cm hez, de azt tudom,hogy az kell. :)

Ha nem akkor a cm oldaláról is letöltheted, meg mgTerminatorét is. Aláírásában van ..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#59046) spider80 válasza roberto211 (#59045) üzenetére


spider80
őstag

Persze,meg más programokat tudok is telepíteni,csak néhánnyal van probléma.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#59047) begrimisu


begrimisu
aktív tag

Warez témában tud valaki segíteni :) privátban?

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#59048) MunezXBK válasza Danny750 (#59040) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

No para, én 29 napot vártam. :))

(#59049) chab7 válasza begrimisu (#59047) üzenetére


chab7
addikt

Ez lehet engem is érdekelne :U

Meg az is, hogy mi miatt érdemesebb az S3-at választani az Xperia SP-vel szemben - ha érdemesebb.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#59050) racerx válasza roberto211 (#59043) üzenetére


racerx
őstag

Hát nemtom, nekem Desirém van, 3 éves (akkor abszulút csúcs volt), de azóta most jött el a pillanat hogy normális áron leváltsam az S3 ra. Azóta nem volt olyan HTC amire nyugodt szívvel váltottam volna. Most van az ONE, de annyi pénzért..... :O Pedig anno HTC s akartam maradni mert a Dezső xda-s supportja enyhén szólva is kitűnő (még ma is!!).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.