Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#91001) Doma88


Doma88
tag

A telefonomnak régebben, ( júliusban ) elromlott a kijelzője ezért az egészet kicserélte garanciálisan a T-Mobile. Azóta lejárt a garancia, viszont megint elromlott a kijelző. Az lenne a kérdésem, hogy erre az új, garanciába cserélt kijelzőre van garancia? Erre létezik valami jogszabály? Elég tré helyzet ez így mert amúgy 35k-ért cserélik a kijelzőt, de a telefon kb. 50-60k-t ér, így nem éri meg kifizetni több mint a telefon árának a felét a kijelzőre. :(

(#91002) Doggy dog válasza dbius (#90999) üzenetére


Doggy dog
senior tag

+1
De szerintem a Kies és root páros sem nyerő.Hallottam már olyat,hogy nem volt gond,de NEM AJÁNLOTT KOMBÓ!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#91003) szita.erno


szita.erno
aktív tag

:R Köszönöm mindenkinek a segítséget ,de utána nézek pontosan hogy tudom megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#91004) dbius válasza Doma88 (#91001) üzenetére


dbius
veterán

Elviekben fődarab cserekor a cserélt fődarabra kell lennie jótállásnak, ami a javítás napjától indul (1 év).

Nekem pár éve a ZTE Blade 1 telefonomnak cserélték a paneljét és a szerviz által kiadott iratokon rajta is volt, hogy 1 év jótállás van a cserélt fődarabra.

Egyébként Itt kérdezz rá, biztosabb választ fogsz kapni!

Szerk: Közben ezt találtam:

"3 „Korlátozott Samsung jótállás”: a Samsung az általa forgalomba hozott termékekre 12 hónap teljes körű kötelező jótállást és további 12 hónap „korlátozott Samsung jótállást” biztosít. A „korlátozott Samsung jótállás” alapján a jótállás kizárólag a készülék kijavítására vonatkozik, és nem terjed ki a készülékkel együtt értékesített tartozékokra, továbbá a kötelező jótállási időt (12 hónap) követően történő fődarab csere esetén a jótállási idő nem indul újra."

[ Szerkesztve ]

(#91005) balazs1022 válasza pinnacle (#90973) üzenetére


balazs1022
őstag

Sztem nagyon jól néz ki a hátlap! Jól áll neki a bőr. :D

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#91006) HawerKing


HawerKing
őstag

A telomon a gyari Samsung 4.3 szoft van. (Romaniai Orange szolgaltatos, tele is van felesleges appokal).

Letezik gyari 4.3 szoft amiben semmilyen szolgaltatos szarsagok nincsenek? Ha van ilyen fel rakhatom az en telomra s ha igen akkor hogyan?
Odinnal fel lehet rakni?

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#91007) borsodika válasza HawerKing (#91006) üzenetére


borsodika
őstag

Ezt ha letöltöd feltudod tenni Odinnal. Magyar független szolgáltatói szemetek nélkül. Szoftverezés előtt érdemes lementeni az efs-t imei vesztés elkerülése végett.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#91008) HawerKing válasza borsodika (#91007) üzenetére


HawerKing
őstag

Ha jol latom ez 3filos rom...
Kicsit tudnal segiteni a letoltesben... Muszaly regisztralni hogy letoltsem???

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#91009) HawerKing


HawerKing
őstag

Valami nemjo...
Letoltottem az Odin3 v3.04 et, majd a CF-Root-SGS3-v6.0.tar filet, betalloztam odinban a PDA reszhez, telot download modban csatlakoztattam, felis telepult, ujrais indult a telo s feltelepult 2 progi: "CWM" es "SuperSU" de valami miatt nemlett csaksem rootolva a telo :( legalbbis ha az ES File managernek megakarom adni a root jogot hibat dob... Vagy pl leszedtem a "SA Managert" az EFS kimentesehez, ez lefut de megsem talalom a mentest a megadott helyen... Mit tegyek?

Bakker en nemgondoltam, hogy ezt a telot ilyen rohadt nehez rootolni :W

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#91010) Raul227


Raul227
aktív tag

Sziasztok,ha rootolt telom van felemelhetem a töltést 1000mA felé?am az összes töltöm szarakszik,egyszer 200al tölt egyszer 400al.utálom ezeket az usbs szarokat. valaki tud jo,megbizható töltöt ,legalább 1000mAes.árt neki pl 2000mA töltés?

(#91011) HawerKing válasza HawerKing (#91009) üzenetére


HawerKing
őstag

Naaa. megoldottam a problemat... Nemartana hebe hoba frissiteni az 1hsz leirasat, nagyon elavult mar... Innen sikerult megoldani [link]

Mostmar csak varom, hogy jojjon le az I9300XXUGNG3_I9300OXFGNG2_XEH.zip aztan tolom is fel az Odinnal, tutira ez az utolso hivatalos magyar fuggetlen Rom????

SA Managerrel kimentettem az EFSt is, nemtudom mit erek vele de irtak nem art ha megvan ez is...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#91012) VegyesTamás válasza Raul227 (#91010) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

nem tud felvenni 2A ..én az "osanba" vettem 1690ért 1A usbs töltőt meg egy 600 ft os kábelt..mindkettő 10 hónapos
egyikkel sincs baj usbs..a kábelből vettem még 3at (power bank, autós töltő, tartalék) mindegyik teszi a dolgát 1A-t megkapja
Ha 1A-nál többet adsz neki remegni fog a kijelző, magától érint majd

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#91013) wdx válasza HawerKing (#91011) üzenetére


wdx
őstag

Ha utólag függetlenített, akkor elszállhat az imei, föggővé válik, amikor romot cserélsz. Ezért kell efs-t menteni.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#91014) leeka válasza wdx (#91013) üzenetére


leeka
tag

Ez a függetlenítés bukása a custom romokra vonatkozik?

Fear the future !

(#91015) Raul227 válasza VegyesTamás (#91012) üzenetére


Raul227
aktív tag

Most vettem egy hálózati töltőt, de ezt sem értem. Szépen töltött 1000mA rel a Galaxy Charging Current Lite progival nézegettem. Erre most már egy óra múlva 600mA kihúzom bedugom 800.egyedul gyári fehér USBs S4 hez barátnőm kábelével visz mindig stabilan 1000mAert. Miért változik ez??

(#91016) Janou válasza leeka (#91014) üzenetére


Janou
őstag

Nem. Akkor is fennáll ha gyári 4.3-ról downgradelsz. Sőt... Igazából úgy tudom, hogyha változik a modem akkor is. De ebben nem vagyok biztos. Majd jönnek a nálam okosabbak és megmondják.

[ Szerkesztve ]

(#91017) unyadavid válasza Raul227 (#91015) üzenetére


unyadavid
senior tag

Nem lehet az usb kábel a rossz? Van olyan usb kábelem, ami megtörve sincs, mégis alig tölt vele a telefon - gagyi minőség.

(#91018) HawerKing


HawerKing
őstag

Eleg jol futnak ezen a telcson a jatekok is :DDD
Felraktam a SanAndreast es az Asphalt 8 at , szerintem eleg jol mennek.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#91019) HawerKing


HawerKing
őstag

Szerintetek melyik a legjobb fozott rom az S3 ra? CM11?

Esetleg a Galaxy S5 szoftvererol nincsen S3 as port ?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#91020) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!

Szellőzőrácsra rögzíthető autóstartót keresek, tudnátok valami jót ajánlani?
Én ezt néztem ki. Elég jó árban van még szállítással is. Bár nem írnak méretet, de gondolom az S3 csak belefér.

(#91021) wdx válasza -B- (#91020) üzenetére


wdx
őstag

Ilyesmi van nekem is, de adtak hozzá szélvédőre valót is 3e-ért. A rácsra nem ajánlott rakni, mert csak 2 pöcök tartja a rácsot... Ezért az hamar ki tud törni.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#91022) fpunto válasza -B- (#91020) üzenetére


fpunto
csendes tag

Nekem ilyen van és teljesen tökéletes
http://www.speedshop.hu/termekek/2011984/avantree-gecko-univerzalis-autos-tarto-szell%C5%91z%C5%91racsba-360-fokban-elfordithato-3-5-6-3-.html

(#91023) Raul227 válasza unyadavid (#91017) üzenetére


Raul227
aktív tag

Meglehet, de mindegyik? Ezért utálom már ezeket

(#91024) borsodika válasza HawerKing (#91019) üzenetére


borsodika
őstag

2db S3-ra is feltettem, egész jó:[link]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#91025) -B- válasza fpunto (#91022) üzenetére


-B-
senior tag

Ez is jónak tűnik, lehet meg is rendelem.
Tokban is megtartja stabilan a telót?

wdx:
Te honnan rendelted?
Igazából azért nem akarok szélvédőre valót, mert akkor messze lenne a szivargyújtó és navigáció közben nem tudnám tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#91026) fpunto válasza -B- (#91025) üzenetére


fpunto
csendes tag

Elég stabilan tartja a telefont, csak arra kell figyelni, hogy ha széthúzod elférjen.
Én onnan rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#91027) wdx válasza -B- (#91025) üzenetére


wdx
őstag

Én bementem az euronics-ba. Ott lehet kapni ilyesmiket is. A kábel hossza változtatható.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#91028) almoska84


almoska84
tag

Sziasztok, szép estét! Valaki használ Love Mei tokot a telóra? :U

LG Leon 4G LTE :D

(#91029) Frozzy


Frozzy
őstag

BlissPop-ot használ valaki ? vagy használta már innen bárki ?

véleményekre lennék kíváncsi, hogy minden napos használatra mennyire lenne alkalmas.

BlissPop XDA THREAD

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#91030) Domi392


Domi392
tag

Sziasztok! Tobbszor is beirtam ide eredmenytelenul :(
Az lenne a kerdesem h tovabbra sincs e megoldas gep nelkuli rootolasra? A towelroot sem mukodik :(

The force is with You

(#91031) Pecc válasza almoska84 (#91028) üzenetére


Pecc
őstag

Hali! Én használok.

(#91032) Diokhan válasza Domi392 (#91030) üzenetére


Diokhan
addikt

Szerintem nincs...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#91033) Mond válasza Domi392 (#91030) üzenetére


Mond
senior tag

Szia!

Nekem ezzel sikerült a 4.1.2 rendszert rootolni

https://mega.co.nz/#!BxMHAbSC!-7d8WcvMs38GSe2AAEd5bDMeUaVQCsSqYgUx3kCx8GM

[ Szerkesztve ]

(#91034) chemand


chemand
tag

Sziasztok!

Feleségem a tőlem megörökölt S3-asa eléggé belassult az utóbbi időben. Jelenleg a gyári 4.3 rom van rajta. Szeretném ha segítenétek, hogy mit tegyek fel a telójára ami azért hasonlít a gyárira és megfelelően gyors. Nem szereti és nem is érdekli a telefon lelki világa ilyen szinten, neki a lényeg, hogy az általa megszokott felület legyen, vagy legalább hasonlítson rá. Én pedig nem követem egy ideje az S3-ra a kiadott gyári ill. custom romokat.

(#91035) wdx válasza chemand (#91034) üzenetére


wdx
őstag

Ezt szeretem... Ezt a gondolkodásmódot. Ha valami eddig jó volt, most valamiért belassult, nem kell ám megnézni, hogy mitől tette ezt, rögtön egy másik, ki tudja mennyire megbízható cuccot kell rátenni. Aztán összeomlik 1-2 alkalommal, mert nem jó, akkor szar a telefon, ki kell dobni. Holott az egészet meg lehet előzni, és ki kell deríteni, hogy mi lassítja a telefont. Erre több program is képes, és utána likvidálni kell a rossz programot. Nincsenek kompromisszumok. Sajnos még nincsenek. Vagy normális marad a telefon egy adott programtól, vagy törölni kell, és alternatívát keresni.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#91036) chemand válasza wdx (#91035) üzenetére


chemand
tag

.....Én meg az ilyen stílust!

Látom hozzáértő profi vagy. Légy kedves akkor olyan programot ajánlani ami megmutatja melyik a "rossz" program. Eltávolítani azt már tudni fogom én is.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#91037) würzburger válasza chemand (#91036) üzenetére


würzburger
aktív tag

Ebben a pillanatban váltam meg a szeretett i9300-tól...
Lehetőségem adódott egy Note3-t venni, ezentúl inkább abban a topikban leszek látogató...

(#91038) VegyesTamás válasza wdx (#91035) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

A gyári rendszer hard reset után képes volt annyira sz@r lenni, hogy azthittem samsung galaxy minit fogok a kezembe 2.3al és arra akarok valami programokat ráerőszakolni. Jelenleg a Liquid is kiakszt nert annyira tud lassú lenni, meg kilövi az appokat+ újraindul random, hogy valszeg ebből eladó lesz. Lassan feljebb kell lépjek, pedig amikor ezt megvettem, úgy volt voltam, hogy 4mag meg ez a RAM már élég lesz, háttértárnak 80GB..ami elég az a háttértár. A többi halál. Piszokul fel tud idegesíteni, hát még a gyári 4.3..na annál nagyobb szutykot gyárilag szerintem kevés okostelón sikerült így elkrni :)

A másik meg, nem hiszem, hogy megtömte 160 appal az "asszonya" a gépet. (Mint mondjuk én) és olyan hü de sok "rossz app" variáció lenne. Nem nem. A 4.3 ilyen.

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#91039) chemand válasza VegyesTamás (#91038) üzenetére


chemand
tag

"nem hiszem, hogy megtömte 160 appal az "asszonya" a gépet" :K

Ez így van, a gyári appokon kívül kb. 10 van fent.

(#91040) VegyesTamás válasza chemand (#91039) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Annak ellenére, hogy nekem nyüglődik (nekem tényleg tele van cseszve 175 appal) picit a LiquidSmooth KitKat-et tudom ajánlani, van sokféle ikonpakk hozzá, én nova launcherrel használom, igazából az állapotsávon kívül kevés eltérés van a gyári 4.3-as képest.

A 4.3 -at egyszerűen el kell felejteni, mindenféle rosszindulat nélkül. Feltettem egy custrom után, hogy na majd most nem lesz semmi bja, mert nem lesz bugos..hát de. Félelmetesen vacak.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#91041) Diokhan válasza wdx (#91035) üzenetére


Diokhan
addikt

Na mi van? Többek közt en is kíváncsian várom a választ, hogy melyik alkalmazas képes kiszűrni a rossz hibás appokat...!

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#91042) wdx válasza chemand (#91036) üzenetére


wdx
őstag

Bocsánat, nem vagyok itt túl sűrűn, illetve a hangvétel miatt is, csak mivel többször tapasztaltam, hogy nem a rendszer hibás (gyári xxugnd1 esetén), és sok embert ez nem érdekel, cserélgeti feleslegesen, utána rájön, hogy kár volt... Mindegy.
Tedd fel a gsambattery monitort, vagy a wakelock detector, vagy system panel app. Az utóbbi egyből mutatja, hogy épp most mi lassítja a telefont.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#91043) VegyesTamás válasza wdx (#91042) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

látom nem érted. Amikor a gyári 4.3-on akad a zene, vagy a feloldásra 20mp-et kell várni, vagy folyamatosan redrawolja a hányinger TouchWiz-t akkor az nem app okozza. Örülök, ha neked segített, tényleg, de valaki nem ilyen szerencsés, és indulhat a mókolás. Nekem az, hogy a zene megakadjon, az egyszerűen megbocsáthatatlan egy ilyen kategóriájú telefontól akárhány éves. A nagyon szeretett Nokia 5500 Sporton, (amiben koppintással zsebben léptettem a zenék között!!! :) :K ) Meg az E51-en nem akadt meg a zene, és azon nem volt wakelock detector, se ennyi RAM, se 4magos processzor. :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#91044) wdx válasza VegyesTamás (#91043) üzenetére


wdx
őstag

Sok készüléken akad a zene, kipróbáltam. A képernyő feloldása valóban 1 mp kb, ezt nevezhető hibának, de cserébe kikapcsolt állapotban alig merül, szinte semmit. Több s3 volt már a kezemben. Az is igaz, hogy nem tökéletes, cserébe megbízható okostelefon. Tényleg az. 4.3-as gyári szoftverrel. Némi pucolással (letíltás). A zene akadás mentesítés poweramp-al megoldható.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#91045) VegyesTamás válasza wdx (#91044) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

kikapcsolt állapotban alig merül? igen ha teljesen kikapcsolod akkor nem. Feloldás 1 mp jó esetben volt esküszöm számoltam 6-7 mp volt az átlag rekord a 20 volt. Feltettem azokat az appokat amiket most is használok. délbe-fél fél 1 körül 35% állt a teló...és mit csináltam vele? semmit..fél óra nem volt a kijelzőhasználat. Most a liquiddel, este 7-8ra éri el a 40% os szintet 2-3 óra kijelzőhasználattal :D (powerampot is próbáltam nem volt jó) Mindegy nem tudlak is nem is akarlak meggyőzni, hogy a gyári 4.3 milyen, neked jó, türelmes ember lehetsz, én is az vagyok, de ami sok az sok. A liquid amit ember szabadidejükben dobtak össze mérföldekkel jobb lett. Ennyi. Nem értem mi ez a megrögződés a gyári rendszerhez, kicsit úgyérzem, mintha már csakazértisnekedlegyenigazad a téma :) részemről nem folytatom tovább. No Offense :R

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#91046) vinibali


vinibali
őstag

sziasztok.
pár napja vettem egy független S3-at, 4.3-mal(AP I9300XXUGND5, CP I9300BVUGNB2, CSC I9300VDHGNE1). ezek szerint nekem úgy tűnik, hogy vodáról függetlenítették. ráraknám a XEHXXUGMK6-os firmwaret, újrapartícionálást be kellhet nyomni az ODINban? az a bajom, hogy CM11 alatt nem látta a sim kártyát a teló. rápróbáltam az XXUGMK6-os modemre is cwm alól, a gyári 4.3-mal ment a hálózat CM alatt ismét nem. próbáltam utolsó nightlyt és M12-t is. valami tippetek van?
köszi :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#91047) VegyesTamás válasza vinibali (#91046) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

cmre húzd fel mondjuk ezt

968as post

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#91048) vinibali válasza VegyesTamás (#91047) üzenetére


vinibali
őstag

nem nyert, nem kér sim kódot, repülőgépmód ki-bekapcsolásra sem csinál semmit és ismeretlen az alapsáv verziója(baseband). próbáljam meg felrakni a 4.1.2 XXEMC2-XFEMC1 vagy 4.3 XXUGMK6-XFGML1 romok egyikét?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#91049) chemand válasza VegyesTamás (#91040) üzenetére


chemand
tag

Köszi! :R Majd meglesem.

wdx: Nincs harag, én is ritkán fordulok meg itt, csak kíváncsi voltam, mit tudok javítani az S3 élményen. :)

[ Szerkesztve ]

(#91050) Diokhan válasza vinibali (#91048) üzenetére


Diokhan
addikt

Meg mindig nem értem, miért kell piszkálni különféle összecsapott vackokkal... Jobb nem lesz, vagy ha igen max rövid ideig! Tegyél fel egy gyárit, azzal nem lesz gondod!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.