Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56351) apaszka válasza havri1 (#56345) üzenetére


apaszka
veterán

Az enyém is hibátlan, és már a csere után a fiamé is tökéletes.
Mindkettő sima S3, ha ez számít?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#56352) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Valaki tudna linkelni egy i9305-ön működő Jkay frameworkot? Az apk-t feltettem, de azt írja ki, hogy nem talál kompatibilis Jkay Deluxe keretrendszert, pedig egy adagot már kipróbáltam. Telepítésnél elvileg csak zipként kell telepíteni cwm-ből + az apk-t. Wipe cache nem kell?
Előre is köszönöm. :R
(#56353) adammkaa: Onnét próbálkoztam én is. Viszont ha valaki linkelné azt a verziót, ami nála gyakorlatban is működik, akkor hálás lennék.

[ Szerkesztve ]

(#56353) adammkaa válasza BigBlackDog (#56352) üzenetére


adammkaa
senior tag

xda-n fennt van minden ami létezik LTE-re.

Nexus 5 Black

(#56354) adammkaa válasza BigBlackDog (#56352) üzenetére


adammkaa
senior tag

Én nem használom, de nem is tudom mire jó az igazából.

Engem az jobban érdekelne hogy hol tudom telefonon beállítani azt hogy a telefon névjegyzéket a sim kártyát lássa, ne pedig a telefonon ami van (nincs rajta semmi). A beállításoknál az van hogy exportálás de akkor sim kártyáról rárakja a telefonra a névjegyeket, én meg azt akarom hogy alapból a sim kártyán lévőket lássam.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#56355) BigBlackDog válasza adammkaa (#56354) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Névjegyzék -> Menü gomb -> Lefelé görgetsz -> Megjelenítendő névjegyek

(#56356) adammkaa válasza BigBlackDog (#56355) üzenetére


adammkaa
senior tag

Megjelenítendő névjegyeknél 2 tudok választani egyik a google másik a facebook. :(

Nexus 5 Black

(#56357) dbius válasza BigBlackDog (#56352) üzenetére


dbius
veterán

Innen kell leszedned ezt és cwm alatt futtatnod.

Elvileg a XXELK4, XXELKC, XXBLL3, XXBLL5, XXBMA3, XXBMA5, XXBMA6, XXBMB4, XXBMB5, UBBMC1, XXBMC1, ZHBMC1, XXBMD1, XXBMD4, XXBMD5, XXBME1, XXBME3, XXBMF1 firmwarekhez használható.

Ezt követően kell telepítened a lite appot, vagy a fizetős verziót.

Ha már telepítettél másik frameworkot korábban - vagyis lefutott a telepítő hiba nélkül -, akkor mielőtt feltennéd a linkelt verziót el kell távolítanod az előzőt az xda topik 1. hsz-nak végén található - restore files alatti - lista egyik eltávolítójával (szintén cwm alatt kell futtatni).

(#56356) adammkaa: Azt hiszem ez a CM 10.1 rom terhére írható, legalábbis korábban a CM (7) romok nem kezelték a SIM kapcsolatokat. Lehet, hogy azóta sem foglalkoztak ezzel. Kérdezz olyat, akinek szintén CM 10.1 rom van fent.

[ Szerkesztve ]

(#56358) havri1 válasza apaszka (#56351) üzenetére


havri1
félisten

Kiszúrtam 3 kis foltot, és filózom a cserén.
Repedt a keret is oldalt, karcos a kijelző, meg most a foltok .. Igazából még lehet megvarom ameddig beég, addig elvagyok. Csak kíváncsi voltam, hogyvan e full jojól ragasztott kijelző

havri

(#56359) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Sziasztok
Ma vettem újra egy S3mat
Viszont hiába kapcsolom be az usb hibakeresést meg tettem fel a samsung drivert nem ismeri fel a telefont a windows...tölteni tölt de ennyi..

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#56360) MunezXBK válasza havri1 (#56358) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Csak halkan megsúgom, hogy amikor itt volt a szervizes, azt mondta, hogy kijelzőt cserélnek, ha karcos. ;) Törött ne legyen, az a lényeg.

(#56361) dbius válasza Leonardo91 (#56359) üzenetére


dbius
veterán

XP? Win7(8)?

Eszközkezelő nem mutat felkiáltójeles eszközt, vagy ismeretlent?

(#56362) Leonardo91 válasza dbius (#56361) üzenetére


Leonardo91
senior tag

win 7 , és ott se mutat sárga felkiáltó jeles eszközt szóval nem értem

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#56363) adammkaa válasza dbius (#56357) üzenetére


adammkaa
senior tag

Kártyáról importáltam a névjegyeket, úgy látom hogy feltöltötte a google fiókomba őket. Számítógépen meg tudom nézni valahogy hogy ott e vannak? Ezt sose használtam még. Illetve a gyári rom-on is be lehet állítani azt hogy a névjegyeimet jelenítse meg a google fiók?

Nexus 5 Black

(#56364) adammkaa válasza Leonardo91 (#56362) üzenetére


adammkaa
senior tag

Mikor csatlakoztatod a telefont jobb alsó sarokban nem írja ki mindig ohgy MTP device?? Utána meg hogy nem találja meg? Nekem az volt napokig szivtam vele, majd a windows media player 11 feltelepítése után javult meg, azt hiszem a topic 1hsz-nál letöltöttem a samsung drivereket is. Azóta jó.

Nexus 5 Black

(#56365) nbukta77 válasza adammkaa (#56363) üzenetére


nbukta77
addikt

Gmail cimtar. Ott latod oket.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#56366) Leonardo91 válasza adammkaa (#56364) üzenetére


Leonardo91
senior tag

nem semmi.. csak a töltést veszi fel
factory reset meg minden volt már pedig

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#56367) Anulu79 válasza Leonardo91 (#56359) üzenetére


Anulu79
addikt

Médiaezközként van beállítva amikor rádugod a gépre?

(#56368) Leonardo91 válasza Anulu79 (#56367) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Azt hol tudom beállítani? mert a status bart hiába huzom le ott se kínál fel semmit
Ráadásul valami olyan rom van benne amibe nincs is magyar nyelv... :D

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#56369) dbius válasza Leonardo91 (#56362) üzenetére


dbius
veterán

Próbáld meg másik kábellel, másik usb porton, ill. ha van rá lehetőséged, másik gépen.

Illetve amikor rádugod a gépre nézd meg az értesítési sávon, hogy milyen módban csatlakozik, MTP kell.

szerk: most nézem az mtp módot már más is javasolta. Milyen rom van rajta? Beállítások, majd legalsó opció, névjegy.

[ Szerkesztve ]

(#56370) MunezXBK válasza Leonardo91 (#56368) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Alaplapra dugod vagy az előlapi usb-be?

(#56371) Leonardo91 válasza dbius (#56369) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Most mondom hogy az értesítési sávon semmit nem ad ki
Most megpróbálom laptopon hátha.. ha ott se akkor passz..

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#56372) adammkaa válasza Leonardo91 (#56368) üzenetére


adammkaa
senior tag

Most vetted az S3 és nem ismeri fel a gép, és nem lehet magyar nyelvet beállítani? Ajjaj ide az okosok kellenek mindjárt segítenek :K

Nexus 5 Black

(#56373) BigBlackDog válasza dbius (#56357) üzenetére


BigBlackDog
veterán

"Compatible Jkay framework not found!" Most én vagyok szerencsétlen, vagy átok ül a telefonomon?! :O
Más lehetőség van a quick panel cseréjére i9305-ön?

(#56374) mm89 válasza dbius (#56357) üzenetére


mm89
őstag

Nem értem az egész kérdést... (vagyis értem, persze, csak nem tudom megérteni) Az android egyik nagy előnye, hogy felhőben tárolod a kontaktokat, így bármikor elérheted őket, ha elhagyod a telót akkor is meg lesz minden. Hiába az okostelefon, ha az ember nem tudja (ki)használni ....

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#56375) apaszka válasza BigBlackDog (#56373) üzenetére


apaszka
veterán

Nem a telefonodnak megfelelő lett letöltve.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#56376) Leonardo91 válasza adammkaa (#56372) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Laptopon se ismeri fel, ilyet én még nem láttam

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#56377) dancsuri válasza Leonardo91 (#56376) üzenetére


dancsuri
veterán

nézd már meg a telefon névjegyét, egyáltalán eredeti S3?
"LanguageEnabler" nevü progival a Marketröl előcsalogatható a Magyar nyelv

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56378) Anulu79 válasza Leonardo91 (#56368) üzenetére


Anulu79
addikt

Te raktad fel a rom-ot a telefonra? Lehet, higy magával azzal van a baj.

(#56379) BigBlackDog válasza apaszka (#56375) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Mármint a JKAY framework, vagy a restore?
/*Restore-t kipróbáltam a BMF1-essel is, annál már cwm telepítés közben hibát dobott, mondván, hogy nem megfelelő verzió*/

(#56380) dbius válasza Leonardo91 (#56376) üzenetére


dbius
veterán

CWM van rajta? Ha igen, akkor fel kellene rá rakni egy másik, pl. CM romot - biztonsági mentést követően -, valószínű, hogy el lett barmolva.

Esetleg nézd meg - ha van gyári tárcsázó -, hogy a *#7284# kód után mit ír ki az uart és usb részhez (uart - modem, usb - pda módban kell legyen gyárilag), elképzelhető, hogy ez lett csak elállítva.

Milyen ROM van rajta egyébként?

(#56374) mm89: mióta androidom van, nekem is alap, hogy google névjegyeket használok, szinkronizálva, rohadt kényelmes, főként ha másik androidos telefonra költözik az ember. Bár ha jobban belegondolok, még android előtt sem használtam simen tárolt kapcsolatokat, csak ha a telefonban már nem tudtam többet tárolni.

(#56373) BigBlackDog: pontosan milyen ROM van a készülékeden? Nem lehet, hogy olyan, ami bár firmware verziót tekintve OK, de mégsem felel meg a követelményeknek? az xda-s link 1. hsz-ban, a végén van egy lista, hogy milyen romra tehető fel. Ezt tudom már csak elképzelni, hogy mégsem kompatibilis a romod a jkay-jel.

[ Szerkesztve ]

(#56381) Leonardo91 válasza dbius (#56380) üzenetére


Leonardo91
senior tag

AP: I9300XXELK4
CP: I9300BVLH1
CSC I9300OJKELK5

Nincs rajta semmi csak root
UART: modem (ez van zölden)
pda

USB Modem
pda (ez van zölden)

Anulu79: nem , így vettem

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#56382) BigBlackDog válasza dbius (#56380) üzenetére


BigBlackDog
veterán

4.1.2 gyári rom + két samu frissítés OTA-n. Elvileg.

(#56383) gyuri81 válasza havri1 (#56358) üzenetére


gyuri81
veterán

amennyiben ezek a foltok a hétköznapi használat során nem zavarók (sőt abszolút nem látszódnak) akkor nem szabad velük foglalkozni! De a keretrepedés miatt biztos kérnék egy cserét, rohadtul zavarna az tuti!

(#56384) dancsuri válasza Leonardo91 (#56381) üzenetére


dancsuri
veterán

ez egy Leaked verzió még novemberböl, első körbe cseréld le

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56385) Leonardo91 válasza dancsuri (#56384) üzenetére


Leonardo91
senior tag

De ha nem ismeri fel a gép a telefont akkor az odin se fogja, ez a gondom mert azzal kezdtem volna hogy felteszem a 4.2.2 leakedet

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#56386) dbius válasza Leonardo91 (#56381) üzenetére


dbius
veterán

A modem és usb beállítások elvileg jók, de ezek alapján az értesítési sávon lennie kellene egy ikonnak is, furcsa, hogy az miért nem jelenik meg...

Gyári beállítások visszaállítását próbáltál már csinálni? Ha a rom alól csinálod, akkor törli a belső sd tartalmát is, viszont cwm recovery alól a belső sd nem lesz törölve.

Milyen drivert telepítettél? Próbáld meg ezt

A rajta lévő rom sem mai darab elvileg, attól biztosan van frissebb. Az IMEI és az S/N azonosító egyezik a hátlapon és a szoftverben?

(#56382) BigBlackDog: de firmware verziót tekintve elvileg fel kellene menjen rá? (XXBMF1-ig portolta át a srác LTE készülékre)

[ Szerkesztve ]

(#56387) dancsuri válasza Leonardo91 (#56385) üzenetére


dancsuri
veterán

rakd fel a telóra a MobileOdin-t és akkor a memkártyárol bármit fel tudsz rakni, nem kell hozzá PC

(#56386) dbius
az értesítési sávban akkor van valami ha a PC-töl választ kap, de ha nincs kommunikáció a két kütyü közt akkor nincs mire reagáljon, az IMEI és az SN ebben az esetben nem számít, ez lehet akár adatkábel hiba is,

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56388) adammkaa válasza Leonardo91 (#56385) üzenetére


adammkaa
senior tag

Van rajta cwm? Ha igen szedj le egy gyári romot és tedd fel odinnal, ha felismeri egyáltalán.

Nexus 5 Black

(#56389) havri1 válasza gyuri81 (#56383) üzenetére


havri1
félisten

Nem, egyáltalán észre sem venni, csak ha nulla fénynél, min fenyeron nézi az ember a full fekete hátteret.
Mivel hosszú távra tervezem az S3-al,így megprobalom minél tovább kihuzni ezzel a kijelzővel, és gari lejárat előtt cserélni. Tudom, nem szép dolog, de hát ez van.

havri

(#56390) dancsuri válasza adammkaa (#56388) üzenetére


dancsuri
veterán

az egész pont arrol szól, hogy NEM ismeri fel

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56391) dbius válasza dancsuri (#56387) üzenetére


dbius
veterán

"az értesítési sávban akkor van valami ha a PC-töl választ kap, de ha nincs kommunikáció a két kütyü közt akkor nincs mire reagáljon, az IMEI és az SN ebben az esetben nem számít, ez lehet akár adatkábel hiba is,"

kábelhiba: ezért javasoltam másik kábelt, sőt usb portot is korábbi hsz-ban.

IMEI/SN pedig azért merül fel, hogy nem-e kókányolt a telefon, mert az is okozhat mindenféle problémát...

(#56392) [P]laci válasza Leonardo91 (#56385) üzenetére


[P]laci
senior tag

lehet én maradtam le valahol, de lte verzióra mikor jött ki 4.2.2 leak? aláírása szerint lte verziója van ugyanis...

amúgy próbáld meg azt, hogy rádugod a telót a gépre, vezérlőpult -> windows update -> frissítés keresése és ott is feldobja elvileg a drivereket és azokat tedd fel anélkül, hogy lehúznád a telót (én már ezzel a módszerrel többször sikerrel jártam)

(#56393) adammkaa válasza dbius (#56391) üzenetére


adammkaa
senior tag

Imei nézés jó ötlet csak remélem nem úgy járt ahogy én anno, eddig klappol minden.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#56394) Leonardo91 válasza dbius (#56391) üzenetére


Leonardo91
senior tag

próbáltam 3 káblellel, 4 usb porttal, anyám ace-t egyből felismerte
Most megprobálom a mobil odin megoldást

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#56395) dancsuri válasza Leonardo91 (#56394) üzenetére


dancsuri
veterán

az bármit felrak

ha a PC egyálltalán nem reagál a rádugásakor, akkor még a Samu USB csatlakozója is lehet hibás vagy koszos

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56396) havri1 válasza Leonardo91 (#56394) üzenetére


havri1
félisten

De mindezek előtt nem ártana tisztázni milyen telefonod is van pontosan?
I9300 vagy I9305?

havri

(#56397) Leonardo91 válasza havri1 (#56396) üzenetére


Leonardo91
senior tag

sima S3 i9300
LTE-m ez előtt volt

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#56398) havri1 válasza Leonardo91 (#56397) üzenetére


havri1
félisten

Nekem sosem téglásított még a rom manager nevű app, ha van root, azzal felmegy a cwm. Ha van cwm, van boldogság.
Megkérdezhetem, hogy hol vetted a telefont? Tuti tiszta forrás?
Mert egy nagyon régi alfa verzióban lévő rommal eladni... Valószínűleg amúgy a rom a rossz. Legalábbis szerintem, csak keress rá Google..egy bughalmaz

[ Szerkesztve ]

havri

(#56399) dancsuri válasza havri1 (#56398) üzenetére


dancsuri
veterán

többször ajánlottad már a Rommanagert, (régebben használtam) egyszer próbáld ki a MobileOdint meglátod mennyivel teljesebb

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#56400) Leonardo91 válasza havri1 (#56398) üzenetére


Leonardo91
senior tag

sikerült felraknom a 4.2.2 leakedet ezzel nincs is gond, de továbbra sem ismeri fel a telefont a gép
viszont sztem az usb csati lesz a hunnyó mert ha mozgatom néha tölt néha nem ,de ettöl függetlenül felkéne ismerni a gépnek ha éppen tölti az adatkábel

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.